اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کندل استیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

کمک!!!

گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

++++++++++

نظر

نظر

هلو

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 09-07-2012, 07:06 PM

نظر

بدون عنوان

با سلام خدمت همه ی دوستان
            چند لحظه پیش تو فروم نوشته ای رو دیدم که نتونستم نسبت به اون ساکت باشم و ازون جهت که نوشته های من در این تاپیک قرار داره این مطالب رو اینجا مینویسم
            دوستان ضمن احترام و تواضع خدمت تمام اساتید و دوستان با تجربه ی این فروم روی صحبتم با عزیزانی ست که حرمت شاگردی رو با ذلالت و حقارت عوض کردن و حرف ها و اصطلاحات عجیب و غریب و چندش اوری رو در وصف اساتید جایگزین سپاس و ادب زیبای شاگرد ی کردن و با شناختی که از اساتید متواضع و دوست داشتنی این فروم دارم حتم دارم که ایشان نیز ازین طرز تفکر خوششون نمیاد
            فراموش نکنید که حتی خدا هم بنده ی متواضع و البته با غرور میخواد(منظورم غرور زیباست) و نه بنده ی حقیر و ذلیل و بدبخت که خواسته ش رو با حقارت از خدا گدایی کنه!!!
            نکته ای سربسته گفتم هوشدار *** گر که دانایی تورا خطی بس است

نظر

موقعیت

نظر

مصاحبه

با سلام
                دوستان فایل پی دی اف مصاحبه با استیو نیسون رو در وبلاگ شخصیم براتون قرار دادم (بخش دانلود مقالات) این مصاحبه حاوی نکات ریز و مهمی هستند که لازمه با دقت و ریزبینی به اونا توجه بشه
                مطمئنم با توجه و دقت به عکس هایی که از چارت و موقعیت های خرید و فروش تا حالا براتون گذاشتم به نتایج جالبی میرسید امیدوارم استفاده ی کافی رو ازون ببرید

آدرس وبلاگ: ===> بازار بورس

لطفا نظراتتون رو دریغ نفرمایید با احترام
                ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 09-12-2012, 12:07 PM

نظر

متین جان از wiseman استفاده کردی؟
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    متین جان از wiseman استفاده کردی؟
                    سلام
                    منظورتونو از wiseman متوجه نمیشم ؟؟؟!! چی کجا ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها

سلام جناب متین
                      سوالی از شما در مورد موقعییت هایی که قرار میدید دارم.
                      آیا شما تماما" بر اساس الگوهای کندلی استیک با توجه به پیوت ها سیگنال میگیرید. (با توجه به تصاویر موجود عرض کردم)
                      چون بنده موقعیت هایی که میبینم همگی حرکت کرده ؛ و بقولی تارگت خورده است.
                      اگر پاسخ شما تایید صحبت بنده است لطفا" یه ترید لایو بگذارید.

چون خود بنده از ترند لاین و سطوح پیوت و فیبوناچی در الگوهای هارمونیک سیگنال میگیرم و یه تحلیل من 30 دقیقه کمش طول میکشه.

اما در موقعیت های شما فقط نوع برخورد به پیوت دیده میشه که سیگنال گیری تنها از این روش (کندل و پیوت) برای بنده نامفهوم است.

ممنون و تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                        سلام
                        منظورتونو از wiseman متوجه نمیشم ؟؟؟!! چی کجا ؟؟؟
                        سلام یک اندیکاتور هست که تریگر کندلی محسوب میشه اگه اشتباه نکنم مال ماینر هست.
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
                          سلام جناب متین
                          سوالی از شما در مورد موقعییت هایی که قرار میدید دارم.
                          آیا شما تماما" بر اساس الگوهای کندلی استیک با توجه به پیوت ها سیگنال میگیرید. (با توجه به تصاویر موجود عرض کردم)
                          چون بنده موقعیت هایی که میبینم همگی حرکت کرده ؛ و بقولی تارگت خورده است.
                          اگر پاسخ شما تایید صحبت بنده است لطفا" یه ترید لایو بگذارید.

چون خود بنده از ترند لاین و سطوح پیوت و فیبوناچی در الگوهای هارمونیک سیگنال میگیرم و یه تحلیل من 30 دقیقه کمش طول میکشه.

اما در موقعیت های شما فقط نوع برخورد به پیوت دیده میشه که سیگنال گیری تنها از این روش (کندل و پیوت) برای بنده نامفهوم است.

ممنون و تشکر
                          با سلام
                          ممنون از حسن توجه و کنجکاوی شما
                          جواب جمله ی اولتون:
                          آیا شما تماما" بر اساس الگوهای کندلی استیک با توجه به پیوت ها سیگنال میگیرید.
                          خیر من بر اساس سقف و کف پیووت و با توجه الگوهای کندل استیک سیگنال میگیرم.
                          لطفا به نوشته های من دقت کنید همونطور که از اول تاپیک گفتم الگوهای کندل استیک سیگنال نمیدن فقط ابزار هستن لطفا در وبلاگم مقاله ی مصاحبه با استیو نیسون رو حتما مطالعه کنید
                          در مورد لایو ترید باید بگم که منظور ازین تاپیک سیگنال دادن نیست و من این کارو درست نمیدونم و در ثانی وقتشم ندارم اما برای نمونه عکس ترید بروی همین جفت ارز و موقعیت رو براتون میذارم
                          و اما جمله آخرتون بله تحلیل های بنده هم شاید بیش از نیم ساعت طول بکشه این طبیعیه برای یک ترید مطمئن بایستی برای تحلیل وقت گذاشت و کاملا مطمئن شد اما باید بگم که در اکثر مواقع ترید و تحلیل من به همین سادگی هست که میبینید برای مثال اینجا یه ساپورت چهار ساعته داریم / واگرایی/ و در آخر الگوی کندلی برگشتی قدرتمند برای من همین کافیه. موفق و سربلند باشید

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 09-13-2012, 02:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                            سلام یک اندیکاتور هست که تریگر کندلی محسوب میشه اگه اشتباه نکنم مال ماینر هست.
                            نه عزیز من با دست های خالی ترید میکنم باور کنید که در اکثر مواقع چارت من دقیقا همینی هست که میبینید البته شاید همین دلیل شک و شبهه ی برخی از دوستان (پست قبل) نسبت به جواب دادن این شیوه ی ترید شده باشه از اندیکاتور اضافی صرفا جهت تست و بهینه کردن سیستمم استفاده میکنم که البته هنوز چیز جالب توجهی پیدا نکردم ممنون میشم در صورت داشتن اندیکاتوری رو که معرفی کردید برام ارسالش کنید
                            با احترام متین

نظر

بسیار ممنون از مطالب آموزشی و مفیدی که زحمت می کشید و می گذارید. واقعاً برای بعضی جستارها فقط لایک زدن کافی نیست.

شاد باشید و منتظر ادامه درسهایتان هستیم.

با احترام

نظر

شفتالو!!!

نظر

پردازش ...
                                X