اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
    پندار جان شرمنده من اینطور نمیبینم
    اگر با یک سیستم مکانیکی خشک برخورد کنید از دستمان ناراحت می شود.
    کاش می شد یه تاپیکی بزنیم سیستمی حاصل از ترکیب این دو سیستم را تشریح می کردیم
    بگذارید من تمپلیت خودم را شرح دهم
    در تایم 5 دقیقه سه ولتی مشاهده می شود با ضرایب 4.8 و 3.2 و 1.6 دوره موینگ 21
    به ضریب کوچک زیاد اهمیت نمیدهم چون مدام در حال چرخش است
    در همین تایم هم استوک رویت می شود.

در تایم 15 دقیقه
    همان ولتی ها + همان استوک
    مکدی و پیوت ها از سیستم آپادانا

حال روش پوزیشن گیری

صبح به صبح چک کردن چارتها آنهایی که ورود آپادانایی می دهند (مثال موقعیت سل: پیوت پایین تر از روز قبل ولتی قرمز قیمت زیر پیوت باز شده باشد مکدی نزولی باشد (در فاز مثبت باشد و کاهشی باشد و در فاز منفی افزایشی باشد) منتظر خروج استوک از اشباع در ناحیه بین ولتی تا مقاومت یک ( شرایط ایده آل ولتی کمی بالاتر از پیوت لیکن ولتی زیر پیوت هم قبول است. همان جایی است که با هم تفاهم نداریم . یعنی سیگنال را استوک می دهد اینکه قیمت کجا باشد شانس ماست دیگر. استاپ چند حالت پیدا می کند که بسته به مکان سیگنال استوک است
    قیمت زیر پیوت باشد و از روی ولتی برگشته باشد استاپ می شود بالای قله برگشت زده و احتیاطا پشت پیوت
    قیمت از روی پیوت برگشته باشد استاپ می شود بالای قله برگشت زده و احتمالا بعد از مید لاین یک
    قیمت از بلاتر برگشته باشد قبل از مقاومت یک استاپ بالای قله برگشت و احتمالا بعد از مقاومت یک
    دیدی چقدر این قله برای استاپ مهم است

)
    عجب پرانتزی شد

حال با توجه به اینکه ما معمولا خوابیم (ساعت 3 صبح رو عرض میکنم)
    روند اصلی در تایم 15 مشخص شده پوزیشنی گیر ما نیامده
    می آیم همجهت با تایم 15 در تایم 5 بر اساس لبه آشوب وارد می شویم

این همان آشوب آپادانایی یا آپادانای آشوبی من است

در ضمن حالا یکی نیاید چارت نیوزلند فرانک را بکشد بیرون یا مثلا روپیه هند به دلار سنگاپور را
    چارتها
    یورو
    پوند
    استرالیا
    یورو استرالیا
    یوروین
    پوند ین
    پوند فرانک
    طلا
    تمام
    سلام علي جان

جاهايي رو كه براي استاپ توضيح دادي مربوط به زماني هست كه موقعيت سل داريم ولي ولتي زير پيوت باشد؟؟ يا براي زماني كه ولتي روي پيوت باشد يا بالاتر از آن هم صدق ميكند؟؟
    ايا اين شكل درسته؟

ویرایش توسط poyesh : https://www.traderha.com/member/7013-poyesh در ساعت 01-08-2013, 06:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط poyesh نمایش پست ها
      سلام علي جان

دقیقا

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
        پیام قرار بود یک بحثی رو شروع کنی. همچنان منتظریم : )
        درود پندار جان

این نمای چارتی هست که برای خودم مودیفای کردم.

تارگت نداره و تریلینگ استاپ میکنم. نهایتا با ورود آر اس ای به فاز مخالف تریل استاپ میشه روی کندل اشباع.

به جای اندیکاتور پیوت از موینگ اوریج مولتی تایمفریم استفاده میکنم.

این تمپلیت دو سیستم هست. همزمان لبه آشوب و آپادانا. بستگی داره به شرایط که کدوم سیستم جواب بده.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• مناطقی که آر اس آی آبی هست خرید و قرمز برابر فروش.

تضاد بین ار اس آی و ولتی برابر با صبر ...

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 01-09-2013, 05:31 PM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• طلا

مشکل اسپرید باعث میشه ورودها خیلی مینیاتوری نشه. این موقعیت اول وقت میشد گرفت که از شانس دوباره فرصت داد.

نظر

• سلام پيام جان

ميشه فقط با اضافه كردن rsi به تمپلت اپادانا 2 همون پزيشنهاي كه ميگيريم با rsi تريل كنيم ؟

ايا انديكاتور مووينگ اوريج مولتي تايم ديد بهتري نسبت به پيوتها ميده يا نهايتا(پيوت و موينگ مولتي تايم) هر دو همزمان سيگنال لازم رو به ما ميده؟

امكانش هست تمپلت و انديكاتور پستهاي فوق رو در سايت قرار بدين.

تشكر

نظر

• موقعيت هاي امروز

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-08-2013, 08:05 PM

نظر

• و usdcad طبق معمول در حال كرم ريختن

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-08-2013, 08:06 PM

نظر

• پرایس اکشن طلا باعث شد از خیرش بگذرم. پوند هم روی 1.6000 خیلی مکث کرده منتظر موقعیت از بالاتر میمونم بر اساس لبه آشوب.

نظر

• [QUOTE=poyesh;46828]و usdcad طبق معمول در حال كرم ريختن

حوصله خودتون رو سر کانادا با این سرعت تنبل سر نبرید
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-08-2013, 08:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط poyesh نمایش پست ها
                        سلام پيام جان

ميشه فقط با اضافه كردن rsi به تمپلت اپادانا 2 همون پزيشنهاي كه ميگيريم با rsi تريل كنيم ؟

ايا انديكاتور مووينگ اوريج مولتي تايم ديد بهتري نسبت به پيوتها ميده يا نهايتا(پيوت و موينگ مولتي تايم) هر دو همزمان سيگنال لازم رو به ما ميده؟

امكانش هست تمپلت و انديكاتور پستهاي فوق رو در سايت قرار بدين.

تشكر
                        درود پویش جان

فرمول پیوت مرکزی چیه؟

hlc/3

پس اگر یک مووینگ اوریج روزانه با پریود یک و سیمپل مد و تیپیکال پرایس باشه و شیفت 1 داشته باشیم به جلو ، این مووینگ پیوت کندل روزانه روز قبل رو به ما میده.

حالا با توجه به اینکه بروکر بنده تایمش برابر گرینویچ هست ،به صورت خودکار پیوت روزانه سشن لندن را میبینم.

این فقط برای خلوت شدن چارت هست و البته انواع اندیکاتورهای پیوت موجود هست که میتوانید تست کنید.

در مورد آر اس آی هم

این اندیکاتور با اندیکاتور استاندارد آر اس ای متفاوت هست.

به طور کلی: کندلی که در خلاف روند باعث میشه rsi اشباع بشه ، کندل خوبیست برای تریلینگ استاپ.

مواردی که عرض کردم زیر مجموعه ای از یک سیستم کامل معاملاتی است که تا تمام سیستم باز نشه ، گفتن جزییات جز سردر گمی شما سودی نداره.

الان شرایط ارائه سیستم جدید وجود نداره. فعلا دوستان دارند فضاهای جدیدی رو تست میکنند . به موقعش جزییات سیستم را خواهم گفت .

ارادتمند

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          درود پویش جان

فرمول پیوت مرکزی چیه؟

hlc/3

پس اگر یک مووینگ اوریج روزانه با پریود یک و سیمپل مد و تیپیکال پرایس باشه و شیفت 1 داشته باشیم به جلو ، این مووینگ پیوت کندل روزانه روز قبل رو به ما میده.

حالا با توجه به اینکه بروکر بنده تایمش برابر گرینویچ هست ،به صورت خودکار پیوت روزانه سشن لندن را میبینم.

این فقط برای خلوت شدن چارت هست و البته انواع اندیکاتورهای پیوت موجود هست که میتوانید تست کنید.

در مورد آر اس آی هم

این اندیکاتور با اندیکاتور استاندارد آر اس ای متفاوت هست.

به طور کلی: کندلی که در خلاف روند باعث میشه rsi اشباع بشه ، کندل خوبیست برای تریلینگ استاپ.

مواردی که عرض کردم زیر مجموعه ای از یک سیستم کامل معاملاتی است که تا تمام سیستم باز نشه ، گفتن جزییات جز سردر گمی شما سودی نداره.

الان شرایط ارائه سیستم جدید وجود نداره. فعلا دوستان دارند فضاهای جدیدی رو تست میکنند . به موقعش جزییات سیستم را خواهم گفت .

ارادتمند
                          سلام پیام جان

آقا هنوز کار بر روی تمپلیت جدید تموم نشد برادر تا کی منتظر این پدیده جدید باید باشیم؟؟
                          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• خب این چند وقت که کریسمس بود و اینا اصلا پوزیشن خوبی نداشتیم ولی فکر کنم دیگه از این هفته باید کارمون شروع بشه
                            از خماری در بیایم

ما چنتا پوزیشنی هم که گرفتیم خوب نبود و در مجموع ضرر کردیم چنتا هم نگرفتیم که سود دار بودن ولی ما رو جا گذاشتن کلا بازار خوبی نبود
                            قبول حقیقت از بیان حقیقت سخت*تر است . هیچکاک

نظر

• سلام
                              از بزرگواران اگر کسی به من بگه دلیل تنظیمات مکدی بدین طریق تو این سیستم اپادانا جیه وروش صحیح استفاده ممنون میشم.

نظر

• در آپادانا روند را با یک مووینگ 120 تشخیص میدهیم. بعد از مدتی مووینگ دوم همبه سیستم اضافه شد. که با توحه به شیب مووینگ ها و نوع کراس آنها روند غالب را تشخیص میدهیم. بعد از مدتی برای خلوت شدن چارت و شاید دید بهتر، حاصل این دو مووینگ در مکدی با این تنطیمات خلاصه شد.
                                موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X