اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    بسیار ممنون.

بعد حد ضرر همان میدپیوت قبلی است و حد سود هم به ترتیب سابق؟
    نه دیگه
    نکته همین جاست که استاپ به این روش بهینه میشه
    یعنی زیر ولتی
    حالا اگر بخواهی خیلی بیشتر بگیری اگر روی پیوت گرفتی مید پیوت اول (قبلا می رفتی روی مید پیوت دوم) اگر در محوطه بین پیوت و خطوط حمایت و مقاومت اول گرفته بشه استاپ میره بعد از همین خطوط
    در خصوص تارگت به این نتیجه رسیده ایم که باید همه هیستوری شما با قرمز بسته شده باشه
    با روند برید جلو تریل کنید استاپ رو با خطوط ولتی جایی بخواد برگرده بزارید استاپ تریل رو بزنه
    فقط جایی که میبینید خیلی فاصله گرفته و سود خوبی هم هست و برگشت تا ولتی ممکنه بیش از 30 درصد یا 20 درصد سود شما را خط بزنه و اون نقطه یکی از نقاط پیوتی است می تونید به صلاحدید خودتون خارج بشید
    مهم در پوزیشنها نقطه ورود مناسب و استاپ مناسبه . سود دست خودتونه

نظر

• درود و سپاس فراوان از علی زالی عزیز،

من یک مقدار دیر مطلب را می گیرم. اینجا دوباره اصول بهینه شده سیستم را قرار می دهم، اگر درست بود فقط یک تشکر بزنید و اگر نقص داشت لطفاً توضیخ بدهید.

شرایط خرید: قیمت بالای پیوت روزانه باز شده باشد

منطقه خرید: از پیوت روزانه تا s1

سیگنال خرید: خروج استوکاستیک از منطقه اشباع فروش

حد ضرر: زیر ولتی

حد سود: به صورت تریلینگ

شرایط فروش هم بر عکس.

با احترام و سپاس دوباره

نظر

درود و سپاس فراوان از علی زالی عزیز،

من یک مقدار دیر مطلب را می گیرم. اینجا دوباره اصول بهینه شده سیستم را قرار می دهم، اگر درست بود فقط یک تشکر بزنید و اگر نقص داشت لطفاً توضیخ بدهید.

شرایط خرید: قیمت بالای پیوت روزانه باز شده باشد

منطقه خرید: از پیوت روزانه تا s1

سیگنال خرید: خروج استوکاستیک از منطقه اشباع فروش

حد ضرر: زیر ولتی

حد سود: به صورت تریلینگ

شرایط فروش هم بر عکس.

با احترام و سپاس دوباره
        + با پیام بودن و از تجربیاتش استفاده کردن

نظر

• با سلام مجدد خدمت همگی دوستان
          آقا فکر میکنم این دو تا سیستم رو جدا از هم ببینیم چون سری دوم از پوزیشنها در آپادانا فعال نمیشن و از خاصیت برگشت قیمت در مواقعی که از پیوت روزانه عبور میکنه وگاهی در روند صعودی تا زیر پیوت روزانه و تا ساپورت یک نزول میکنه و در این سیستم تلفیقی باعث خوردن استاپها میشه ولی در صورتیکه میشه از سری دوم پوزیشنها نیز سود برد.
          نظرتون در این مورد چیه؟
          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• اتفاقاً به نظرم بد نیست چون یکی از مواردی که آپادانا رو ترسناک می کرد برای عده ای استاپ گشادی بود که گذاشته می شد واز نظر ذهنی فشار می اورد.

نظر

• اتفاقاً به نظرم بد نیست چون یکی از مواردی که آپادانا رو ترسناک می کرد برای عده ای استاپ گشادی بود که گذاشته می شد واز نظر ذهنی فشار می اورد.

نظر

• دقیقا تلفیق ها از همین چا شروع شد که استاپ کوچیک بشه
                در اینجا اصلا سری دوم پوزیشنی وجود نداره
                در آپادانا به علت اینکه فقط از روی پیوت می رفتید داخل ممکن بود سری دوم بوجود بیاد و برای اینکه برآیند مثبتی ایجاد شود سری دوم رو فعال می کردیم
                در اینجا چون از ار نقطه اشباع وارد میشیم و از جایی که قیمت نسبت به ای تی آرش خیلی منحرف شده و باید برگرده بالا وارد می شیم . اگر استاپ بخوریم استاپ فوق العاده کوچیک و تارگت بزرگی نصیبون میشه
                اینجا ریسک ریوارد 1 : 12 هم داریم ( یادبگیریم نگیم ریسک به ریوارد 12،اینجوری یه رابطه ریاضی طرفین وسطینه ساده است یعنی برای یک پیپ ریوراد 12 پیپ ریسک قبول می کنید. این از همون غلطهای مصطلح است دیگر)
                داوود گرفته بود با 10 پیپ استاپ 120 پیپ از یورو استرالیا کشیده بود بیرون

نظر

• دیدگاه و ساختار ذهنی خلاق شما ستودنی هست علی زالی (و پیام ) عزیز.

اصولاً من به شخصه ترجیح می دهم یک سیستم با winning rate 40% اما با R/R 1:3 داشته باشم تا بر عکس. چون از نظر ذهنی وقتی می بینید که یک زیان شما چند تا سود رو undo می کنه یک مقدار تشتت ذهنی ایجاد میشه برام.

با احترام

نظر

• پیشنهاد می کنم یک مدتی اینجا تست از سیستم جدید گرفته شود تا ببینیم چه اندازه در عملکرد سیستم آپادانا موثر خواهدبود.

نظر

دیدگاه و ساختار ذهنی خلاق شما ستودنی هست علی زالی (و پیام ) عزیز.

اصولاً من به شخصه ترجیح می دهم یک سیستم با winning rate 40% اما با R/R 1:3 داشته باشم تا بر عکس. چون از نظر ذهنی وقتی می بینید که یک زیان شما چند تا سود رو undo می کنه یک مقدار تشتت ذهنی ایجاد میشه برام.

با احترام
                      اینجا به جرات می گم بهت که شانس پیروزی بالای 50 درصد است و به اگر بهتر بخواهی بالای 70 درصد
                      این یعنی هلو

نظر

• واقعاً اگر بالای 50% باشه با ریسک ریواردی که گفتید از هلو هم بهتر میشه.

نظر

• درود . منم یه سیستم برای خودم طراحی کردم که اصولش شبیه همینه یعنی ورود بر اساس دامنه نه ورود بر اساس یک نقطه و با استاپ خیلی کوچیک دو روز هم هست که تستش کردم جواب داده عکسش رو توی دردو دلهای بازاری گذاشتم . منتها ورودش با مال شما فرق میکنه یک نکته هم بگم که چون چند روزه درگیر این مسئله هستم حرف اقای علی زالی رو تایید میکنم و میگم با این روش معامله میشه عین ماشین سواری راحت و عین عسل شیرین
                          ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 11-23-2012, 08:57 PM

نظر

• با درود

پستهای این تاپیکها را میبینم لذت میبرم.

بسی مایه خوشحالی است دوستانی که با سیستمهای ارائه شده کار میکنند رضایت خاطر دارند و تا حدودی اعتماد به نفس هم در نوشته ها هویداست.

11 ماه حضور مداوم در فروم داشتم. گفتم و شنیدم ، پرسیدید و پاسخ دادم ، مرا وادار کردید به آموختن هر چه بیشتر.

با پستهای اخیر در تاپیکهای cpipo و apadana و edge of chaos احساس میکنم فعالیت مستمر بنده بی فایده نبوده.

از همه شما عزیزان که مرا تشویق کردید به آموختن سپاسگزارم .امیدوارم شاهد موفقیتهای کاری شما باشیم.

پست آخرم نیست بلکه پستی است برای تشکر از شما همراهان.

چند نکته تکراری ولی مهم را بگم:
                            (بدون اولویت جز مورد اول)
                            1)مدیریت سرمایه
                            2)صبر
                            3)انضباط فکری
                            4)خود باوری
                            5)بلند پروازی
                            6)گسترش سود
                            7)کاهش ضرر
                            8)روند
                            9)تحقیق و پژوهش
                            10)پرسشگری

شاد باشید و دیگران را در شادی خود سهیم کنید.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• پیام جان حضور شما در این تالار همیشه فوق العاده مثبت و سازنده بوده و هست و خواهدبود. به نوبه خودم سپاسگذارم.

نظر

• منم از توممنونم و دلیل گذاشتن عکس از حسابم فقط تشکر از شما و نیمای عزیز بود من 4 ماهه توی این سایت فعالم ولی پیشرفتم عالی بوده نه به خاطر هوشم بلکه به خاطر داشتن استادای خوبی چون شما پیام عزیز و نیمای عزیز شاید باورتون نشه من 4 ماه پیش فقط طلا رو میدونستم چیه مثلا نمی دونستم gbpusd چیه و ... من اینو مدیون شما و نیمای عزیز هستم میدونم که توی اموزشهات صادق بودی و با دل بزرگت اموزش میدادی بازم ازت ممنونم و ببخشید که اینجا این مطلب رو زدم

نظر

پردازش ...
                                X