اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش نوين تحليل

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

روش نوين تحليل - پاسخ به آقا مجيد

دوستان يک خواهش دارم نقل قول ننويسند چون نصف صفحه همان حرفا تکرار مي شود.
    اگر هم پست خواستي مد نظرشون است بدين گونه بنويسند
    نقل قول پست (نام پست)
    مرسي

آقا مجيد
    حرف شما کاملا درست است 2*2=4 تا آخر دنيا.
    مثال ميزنم 2*2:
    ** من سر رشته اي در مکانيک خودرو ندارم اگه جايي اشتباه گفتم ببخشيد.

علم قديم : توسط چوب توليد آتش تا نيروي گرمايي توليد شود و بعد از آن آب بخار مي شود تا توسط بخار اين انرژي منتقل شود و چرخ هاي ماشين به حرکت در آيد
    پيرفت علم : توسط بنزين ( همان چوب قديم) توليد نيروي گرمايي و توسط پيستون ميل لنگ (همان اب) انرژي به چرخ منتقل شود و چرخهاي ماشين به حرکت در آيد

پيشرفت علم : توسط سوخت طبيعي ( بنزين - چوب ) انرژي گرمايي توليد شود توسط پيستون و ميل لنگ ( همان اب) انرژي به چرخ منتقل شود و چرخهاي ماشين به حرکت در آيد.
    2*2 هميشه 4 است.
    2*2 اصل نيتون است که مي شود 4 ولي کاربرد آن اصل نيتون؟
    ولي با اين حال علم پيشرفت مي کند.

دوستاني که علم برق را خوانده اند مي دانند که برق را نمي شود ذخيره کرد (ولتاژ زياد و مدت زمان زياد) فردي اين اصل را بر هم زد
    چگونه؟
    گفت : من توليد برق ميکنم (ميدانم نميشود برق را مستقيم ذخيره کرد) پس آن را به انرژي ديگر تبديل کرد (توسط موتور اب را به ارتفاعات برد) حال ديگر مي شود برق را با ولتاژ و به مدت زمان نامحدودي ذخيره کرد
    با تغيير مفاهيم مشکل يک اصل را که گفته بود نمي شود برق را ذخيره کرد حل کرد

نمونه بازار فارکس :
    حمايت و مقاومت از ترسيم ماکسيمم ها (يا مينيمم)به هم دست مي ايد.
    اندرو : ماکسيمم به مينيمم (مينيمم به ماکسيمم) وصل کرد. و توانست دنياي جدييد از تحليل را توليد کند.(هر چند چنگال فعلي اثر کمي از آن تحليل هاي اوليه {ماکسيمم به مينيمم} را به نمايش مي گذارد)
    جواب خط 0-10

انسانها به دنبال اهداف خود هستند ، يکي به دنبال شهرت ، ثروت ، پست و مقام و غيره
    انسانها تا جايي با هم هستند که اهدافشان به هم نزديک يا در گرو هم باشد.

آقا نيما هدفي از آموزش به شما دارد ( اگر غير از اين باشد کاري بيهوده انجام مي دهد.)
    چند هدف که ممکن است آنها باشد را براي شما ارايه ميدهم
    1. شهرت و معروفيت
    2. محبوبيت
    2. آشنايي شما با بروکر پرسپوليس و تبليغ غير علني توسط آقا نيما
    3. سودگيري شما و دادن اسپرد از سرمايه و معاملات شما در بازار به بروکر پرسپوليس ( هزينه بروکر پرسپوليس و برگشت هزينه در معاملات شما)
    4. خيرخواهانه
    5. بدست آوردن جاي و مقامي در بروکر پرسپوليس
    6.و غيره
    اما هدف من سرمايه است ( نه شهرت ، نه مقام نه چيز ديگه)

جواب خط 10-15
    انسان داراي قوه اي است به نام عقل
    حضرت علي (ع) فرموده اند : هيچ مالي پر فايده تر از عقل نيست.
    از عقل استفاده کن تصميم بگير
    نه من نه هيچ کس ديگه نميگه ماست ترش دارم ، اما اين شما هستيد که بايد ببينيد و بفهميد چه کسي راست ميگويد چه کسي دروغ.

قسمت دوم حرفتان را در پست 31 جواب داده ام
    مثالي ميزنم از دنياي واقعي
    علي دايي فرد است که نيازي به پول هيچ باشگاهي ندارد ( 7 نسل بعد از آن هم که هيچ فعاليتي نکنند هيچ اتفاقي نمي افتد، )حال شما جواب من را بدهيد
    وقتي با تيمي قرار داد مي بندد با قيمتهاي پايين مربي گري مي کند؟
    ايشان نياز به پول باشگاه يا تيم ملي دارد؟
    پس چرا قرار دادهاي سنگين با باشگا ها مي بندد؟ ايشان نيازمند اين قرار دادها است يا بي نياز؟
    جواب خط 15-25

با تشکر
    محمد نبي زماني
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
      دوستان يک خواهش دارم نقل قول ننويسند چون نصف صفحه همان حرفا تکرار مي شود.
      اگر هم پست خواستي مد نظرشون است بدين گونه بنويسند
      نقل قول پست (نام پست)
      مرسي

آقا مجيد
      حرف شما کاملا درست است 2*2=4 تا آخر دنيا.
      مثال ميزنم 2*2:
      ** من سر رشته اي در مکانيک خودرو ندارم اگه جايي اشتباه گفتم ببخشيد.

علم قديم : توسط چوب توليد آتش تا نيروي گرمايي توليد شود و بعد از آن آب بخار مي شود تا توسط بخار اين انرژي منتقل شود و چرخ هاي ماشين به حرکت در آيد
      پيرفت علم : توسط بنزين ( همان چوب قديم) توليد نيروي گرمايي و توسط پيستون ميل لنگ (همان اب) انرژي به چرخ منتقل شود و چرخهاي ماشين به حرکت در آيد

پيشرفت علم : توسط سوخت طبيعي ( بنزين - چوب ) انرژي گرمايي توليد شود توسط پيستون و ميل لنگ ( همان اب) انرژي به چرخ منتقل شود و چرخهاي ماشين به حرکت در آيد.
      2*2 هميشه 4 است.
      2*2 اصل نيتون است که مي شود 4 ولي کاربرد آن اصل نيتون؟
      ولي با اين حال علم پيشرفت مي کند.

دوستاني که علم برق را خوانده اند مي دانند که برق را نمي شود ذخيره کرد (ولتاژ زياد و مدت زمان زياد) فردي اين اصل را بر هم زد
      چگونه؟
      گفت : من توليد برق ميکنم (ميدانم نميشود برق را مستقيم ذخيره کرد) پس آن را به انرژي ديگر تبديل کرد (توسط موتور اب را به ارتفاعات برد) حال ديگر مي شود برق را با ولتاژ و به مدت زمان نامحدودي ذخيره کرد
      با تغيير مفاهيم مشکل يک اصل را که گفته بود نمي شود برق را ذخيره کرد حل کرد

نمونه بازار فارکس :
      حمايت و مقاومت از ترسيم ماکسيمم ها (يا مينيمم)به هم دست مي ايد.
      اندرو : ماکسيمم به مينيمم (مينيمم به ماکسيمم) وصل کرد. و توانست دنياي جدييد از تحليل را توليد کند.(هر چند چنگال فعلي اثر کمي از آن تحليل هاي اوليه {ماکسيمم به مينيمم} را به نمايش مي گذارد)
      جواب خط 0-10

انسانها به دنبال اهداف خود هستند ، يکي به دنبال شهرت ، ثروت ، پست و مقام و غيره
      انسانها تا جايي با هم هستند که اهدافشان به هم نزديک يا در گرو هم باشد.

آقا نيما هدفي از آموزش به شما دارد ( اگر غير از اين باشد کاري بيهوده انجام مي دهد.)
      1. شهرت و معروفيت
      2. محبوبيت
      3. سودگيري شما و دادن اسپرد از سرمايه و معاملات شما در بازار به بروکر پرسپوليس ( هزينه بروکر پرسپوليس و برگشت هزينه در معاملات شما)
      4. خيرخواهانه
      6.و غيره

جواب خط 10-15
      انسان داراي قوه اي است به نام عقل
      حضرت علي (ع) فرموده اند : هيچ مالي پر فايده تر از عقل نيست.
      از عقل استفاده کن تصميم بگير
      نه من نه هيچ کس ديگه نميگه ماست ترش دارم ، اما اين شما هستيد که بايد ببينيد و بفهميد چه کسي راست ميگويد چه کسي دروغ.

قسمت دوم حرفتان را در پست 31 جواب داده ام
      مثالي ميزنم از دنياي واقعي
      علي دايي فرد است که نيازي به پول هيچ باشگاهي ندارد ( 7 نسل بعد از آن هم که هيچ فعاليتي نکنند هيچ اتفاقي نمي افتد، )حال شما جواب من را بدهيد
      وقتي با تيمي قرار داد مي بندد با قيمتهاي پايين مربي گري مي کند؟
      ايشان نياز به پول باشگاه يا تيم ملي دارد؟
      پس چرا قرار دادهاي سنگين با باشگا ها مي بندد؟ ايشان نيازمند اين قرار دادها است يا بي نياز؟
      جواب خط 15-25

با تشکر
      محمد نبي زماني
      سلام دوباره خدمت آقا نبی عزیز
      اول از همه خدمت شما باید عرض کنم من مجتبی هستم نه مجید.
      آقا نبی اون قسمتی که جمله( آقا نيما هدفي از آموزش به شما دارد ( اگر غير از اين باشد کاري بيهوده انجام مي دهد.)) را فرمودید باید بگم مورد اولشو به جای شهرت بگذارید رضایت خدا و مورد بعدیشو بذارید پیشرفت ایرانی های جهان سوم در زمینه بازارهای مالی خیلی خیلی بهتره چون ایرانی ها در زمینه بازار به ماهی نیاز ندارند(مثلاً سیستم شما) بلکه به ماهی گیری نیاز دارند(آموزش آقا نیما). من ممکنه یه آدم مستحقو اگه دیدیم بگم من برای چی باید بهش کمک کنم این که سودی برای من نداره ولی کسانی هم هستند که می گویند این نیاز به کمک داره و من باید بهش کمک کنم که این همون رضایت خدا بدون هیچ منت گذاشتنی میشه. در ضمن چه اشکالی داره من به یه عده ای بی هیچ منتی کمک کنم و همین باعث به قول شما شهرت من بشه مثل کارهایی که خیلی از بزرگان (مثلاً دانشمندان برای پیشرفت بشر) در قدیم انجام داده اند.
      در ضمن خیلی باید روحت بزرگ باشه که یه چیزیو که عمرتو گذاشتی تا یادش گرفتی به راحتی در اختیار بقیه و به طور مجانی قرار بدی که من و شما اون روح بزرگ را ممکنه نداشته باشیم.
      راستی اینم بگم من نمیخواستم اصلاً پستی اینجا بزنم ولی دیدم شما از همون اول شروع به تخریب و بیهوده شمردن آموزش اساتید و فعالیت های دوستان در این فروم گرفتید نتونشتم تحمل کنم.
      در آخر عرض می کنم سیستمتون مبارکتون باشه امیدوارم که همیشه پرسود باشه براتون.

نظر

درود بر آقا نبی زمانی
        ضمن تشکر از انتقاد سازنده آقا مجتبی با صفا و با مرام
        از آقای زمانی میخوام لطفا به آموزش توپشون ادامه بدن تا ببینیم آخرش چی از آب در میاد.
        این استرسی که شما ازش اسم میبرین جزوی از بازاره پس بهتره نگرانی در مورد این قسمت رو بزارین بعهده معامله گران و سیستم خالی از استرس(به قول خودتون) رو معرفی کامل کنید.
        بازم ممنون بابت وقتی که میزارین
        در ضمن باید اضافه کنم دلیلی نداره برای معرفی سیستم خودتون تلاش اعضای این فروم رو لکه دار کنید. زمانی که شما از این فروم حتی اطلاع هم نداشتید این دوستان با صفا اومدن و تلاش کردن تا این فروم اینی هست که الان میبینید.(حالا هر نیتی هم که پشتش باشه لزومی به روشنگری نیست) و تمام دوستان هم دارن تلاش میکنن همه در کنار هم مطلبی بهتر از دیروز یاد بگیرن.
        خواهشمندم این نکته را مد نظر قرار دهید که: هر کسی به اندازه خودش بلوغ سنی و عقلی داره(بلکه هم بیشتر) و فکر نمی کنم نیازی به ارشاد و روشنگری باشه.
        در انتها امیدوارم این جملات بر نیت خیرخواهانه شما در ادامه این مبحث زیبا اثر سوء نداشته باشد.
        برقرار و پایدار باشید
        ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-09-2012, 01:48 AM
        Think / Act / Enjoy

نظر

جملات کوتاه و مختصر
          از اونجايي که من دارم از پست ميخونم و مطالبي که دارم به دست ميارم آن است که دوستان خوب نمي بينند
          براط مثال عرض ميکنم(عين جمله بالا را تکرار ميکنم ) ولي کلمه که دوستان نديدند را بر جسته مي کنم

1. شهرت و معروفيت
          2. محبوبيت
          4. خيرخواهانه
          6.و غيره

من گفته هاي شما را نيز گفته ام ، ممکن است خير خواهانه باشد. ولي دوستان نديدن

نظر

با سلام مجدد

اخطار: لطفا به تذکری که در ابتدا در همین تاپیک عنوان کردم توجه کنید

ارادتمند

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
              جملات کوتاه و مختصر
              از اونجايي که من دارم از پست ميخونم و مطالبي که دارم به دست ميارم آن است که دوستان خوب نمي بينند
              براط مثال عرض ميکنم(عين جمله بالا را تکرار ميکنم ) ولي کلمه که دوستان نديدند را بر جسته مي کنم

1. شهرت و معروفيت
              2. محبوبيت
              4. خيرخواهانه
              6.و غيره

من گفته هاي شما را نيز گفته ام ، ممکن است خير خواهانه باشد. ولي دوستان نديدن
              نوید جان جسارتا شما چند سالتون هست و چند ساله در بازار هستین؟

نظر

سلام آقا آرش
                من متولد نيمه دوم 1368 هستم (ماه مهر)
                حدود 5-6 سال

خوشحال ميشم 10 تا يا 100 تا يا هرچي فکر مي کنيد لازم حساب دمو بسازيد و يکي از اونها97% سود بگيريد و به نمايش بگذاريد
                البته سود نبايد حجم خيلي کم انتخاب کنيد . (حجم و سود نبايد خيلي کم باشه )

با تشکر
                محمد نبي زماني

نظر

متاسفانه این تاپیک داره به بی راهه میره و نگران کننده میشه.

نظر

با سلام خدمت همه دوستان

با توجه به اینکه این تاپیک از عنوان موضوع خود که ارایه روش نوین تحلیل بوده فاصله گرفته و پست های مطرح شده در ان ربطی به موضوع ندارد این تاپیک فعلا قفل می شود و در صورتی که اقا نوید تمایل دارند موضوعاتی در فروم مطرح کنند که در راستای قوانین فعلی فروم هست می توانند با ارایه در خواست به مدیران تاپیکی برای آن باز کنند .

http://www.forum.broker-fa.com/showthread.php/1358-ارتباط-با-مدیران-بخش-سیستمها-و-استراتژیهای-معاملاتی

با تشکر

نظر

پردازش ...
                    X