اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی Maniac EURUSD Levels

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و درود

خوشحالم میبینمت احسان جان، بنده کاملا متوجه این موضوع هستم که حدودا 7-8 سالی هست که در این مورد این روش در حال بررسی و پیگیری هستی.

انشاالله به نتایج خوبی هم رسیده باشی با پشتکاره خیلی خوبت.

پ ن : دوستان عزیز آقا احسان از دوستان بسیار زحمت کش، باهوش و قدیمی بازار تبادلات ارزیی هستند، لطفا در نحوه صحبت با ایشون مراعات کنید.

مرسی از سیستم خوبت بنده پیگیر مطالبت خواهم بود.

مخلص -مسلم
    ویرایش توسط patriot : https://www.traderha.com/member/3004-patriot در ساعت 12-13-2016, 05:34 AM دلیل: غلط املایی

نظر

نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
      سلام
      من تازه رسیدم پای سیستم
      الان این دوماه رو هم چک می کنم ببینم چطوریه.
      فکر کنم بهتره برای یکسال تست بگیریم امار دقیقش در بیاد بعد تصمیم بگیریم.
      ببینیم می تونیم برای زمان های که رنج هست چاره ای کرد.
      مثلا نمیشه فقط پوزیشن های را گرفت که در جهت روند هستند؟
      منظور من از بازار رنج با تعریف کلاسیک بازار رنج فرق می کنه.
      منظور من اینه که قیمت مدام به سمت بالا و پایین در نوسان باشه و دقیقن این اتفاق بین بای بریک و سل بریک بیفته.
      این مشکل استاپلاس بزرگ از تارگت ذهن خودمو هم مشغول کرده. ببینم چه می شه کرد...

نظر

برای ماه اکتبر 14 پوزیشن فعال داریم
        9 عدد موفق>>>>288
        5 عدد ناموفق>>>260
        نسبت سود به ضرر اگه مساوی هم بود خیلی عالی بود.
        کاملن درسته
        برای ماه سپتامبر 13 پوزیشن فعال داریم
        10عدد موفق>>>>320
        3 عدد ناموفق>>>156

154 پیپ سود

تونستین بیس لاین ماه های قبل را هم قرار بدین.
        کاملن درسته. چشم قرار میدم.

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
          سلام و درود

خوشحالم میبینمت احسان جان، بنده کاملا متوجه این موضوع هستم که حدودا 7-8 سالی هست که در این مورد این روش در حال بررسی و پیگیری هستی.

انشاالله به نتایج خوبی هم رسیده باشی با پشتکاره خیلی خوبت.

پ ن : دوستان عزیز آقا احسان از دوستان بسیار زحمت کش، باهوش و قدیمی بازار تبادلات ارزیی هستند، لطفا در نحوه صحبت با ایشون مراعات کنید.

مرسی از سیستم خوبت بنده پیگیر مطالبت خواهم بود.

مخلص -مسلم
          سلام مسلم جان. ممنون از لطفت

نظر

سلام و روز بخیر
            واقعا بازار خیلی خوب به نقاطی که مشخص کردین عکس العمل نشون میده و بیشتر وقتها مستقیم میره تارگت رو میزنه و برمی گرده
            کارت واقعا حرف نداره اقا احسان
            بنظر من الان باید یکم چکش کاری بشه و اون نقاطی که باعث دردسر میشن رو اصلاح کرد.
            اصل کاریه همین نقاطی هستند که شما بهش رسیدین مابقی فقط می تونه در جهت بهبود و افزایش کارایه بیشتر باشه
            و اینکه واقعا ارزش وقت گذاشتن داره.

پ .ن. بله دارم ولی فعلا محدودیت پست دارم .

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها
              با سلام. سیستمی که می خوام بهتون معرفی کنم خیلی ساده است.
              1. فقط روی یورو دلار کار می کنه.
              2. تایم فریم در اون هیچ معنایی نداره.
              3. پوزیشن ها به صورت بای استاپ و سل استاپ هستن.
              4. یک اندیکاتور داره که خودم نوشتم و 2500 خط کد داره. اول نسخه ی ترسیم کننده ی خطوط رو براتون این جا قرار میدم.
              بعد اگه تاپیک خوب پیش رفت و مستمع صاحب سخن رو بر سر ذوق آورد نسخه ی اصلی رو براتون قرار می دم.
              توضیح این که اندیکاتور برای ترسیم سطوح نیاز به یک عدد داره که همه ی محاسبات با اون عدد شروع میشه
              که ما بهش میگیم Baseline. این Baseline هر ماه یک بار تولید میشه (با HLC ماه قبل).
              پس من فعلا نسخه ی ترسیمی اندیکاتور رو به اضافه بیس لاین هر ماهی که خواستید بهتون می دم.
              و بعدن ان شالله نسخه ی اصلی رو بهتون میدم که خودش تمام محاسبات رو انجام بده.
              ویدیوی آموزشی این سیستم رو در پست بعد براتون خواهم گذاشت.
              سلام به دوسته گرامی مانیاک
              منظور شما از 2500 خط کد چیست ؟ یعنی اندیکاتور قدرت بالایی دارد ؟ یا زحمت فراوانی برای این اندیکاتور کشیدید؟
              موفق باشید
              تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

نوشته اصلی توسط mql-expert نمایش پست ها
                سلام به دوسته گرامی مانیاک
                منظور شما از 2500 خط کد چیست ؟ یعنی اندیکاتور قدرت بالایی دارد ؟ یا زحمت فراوانی برای این اندیکاتور کشیدید؟
                موفق باشید
                سلام. یک دلیل بیش تر نداره و اونم خریدن ترحمه. می خواستم بقیه دلشون بسوزه بگن آخی
                یه زمانی کافکا میره یکی از کتاباشو میده به ناشر و ناشر پول کمی بابتش پیشنهاد میده.
                کافکا هم میگه این کتاب حاصل 7 سال خدمت من به شیطانه. به این پول سیاه نمی فروشمش.
                برای همین بعدش گفتم اگه مستمع صاحب سخن رو بر سر ذوق آورد فرمولش رو منتشر می کنم. که ظاهرن به جز یک نفر خبری نیست.
                ویرایش توسط FX_Maniac : https://www.traderha.com/member/7896-fx_maniac در ساعت 12-13-2016, 07:48 PM

نظر

جناب مانیاک ضمن تشکر از شما بابت این سیستم خوب وشفاف میخواستم بپرسم برای جفت ارزهای دیگه و طلا هم بررسی شده یا نه ؟ یادم قبلا ابوناچی با نرم افزاری که ارائه دادند بیس لاینهای همه جفت ارزها و طلا را میشد مشخص کرد .

نظر

با سلام

احسان جان یک سوالی داشتم وقتی یکبار پوزیشن چیدیم توی مثلا نقطه شکست بای buy break و رفت و تارگت ما رو لمس کرد و برگشت به نقطهای اولیه buy entryوارد پوزیشن بای بشیم برای لمس تارگت دوباره؟روند از پایین وارد محدوده پوزیشن گیری بای شده و نقطه سل رو لمس کرده بود .

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ahoorarazani نمایش پست ها
                      جناب مانیاک ضمن تشکر از شما بابت این سیستم خوب وشفاف میخواستم بپرسم برای جفت ارزهای دیگه و طلا هم بررسی شده یا نه ؟ یادم قبلا ابوناچی با نرم افزاری که ارائه دادند بیس لاینهای همه جفت ارزها و طلا را میشد مشخص کرد .
                      ممنونم.
                      نه تست نکردم چون اصولن این سطوح برای یورو دلار هستن و به کار بردن شون برای جفت ارزهای دیگه یه چیز شانسیه.
                      فقط روی پوند دلار انداختم اندیکاتور رو و نتیجه چندان رضایت بخش نبود اگرچه اون جا هم واکنش ها جالب بودن ولی واکنش ها برام مهم نیستن نتیجه مهمه.

نظر

نوشته اصلی توسط khafan22 نمایش پست ها
                        با سلام

احسان جان یک سوالی داشتم وقتی یکبار پوزیشن چیدیم توی مثلا نقطه شکست بای buy break و رفت و تارگت ما رو لمس کرد و برگشت به نقطهای اولیه buy entryوارد پوزیشن بای بشیم برای لمس تارگت دوباره؟روند از پایین وارد محدوده پوزیشن گیری بای شده و نقطه سل رو لمس کرده بود .

مرسی
                        سلام.
                        اگه درست متوجه شده باشم منظور شما اینه که اگر قیمت بای بریک رو ببینه و ما وارد پوزیشن بای بشیم و قیمت بره تا بای تارگت و دوباره برگرده روی بای اینتری و به سمت بالا حرکت کنه آیا ما دوباره وارد پوزیش بای میشیم یا نه؟ اگه سوال اینه به وضوح توی ویدیو توضیح دادم که خیر. تا قیمت نره سل اینتری پایین رو نبینه و برنگرده بای بریک بالا رو نبینه ما پوزیشن بای نمی گیریم روی اون سطح.

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها
                          سلام.
                          اگه درست متوجه شده باشم منظور شما اینه که اگر قیمت بای بریک رو ببینه و ما وارد پوزیشن بای بشیم و قیمت بره تا بای تارگت و دوباره برگرده روی بای اینتری و به سمت بالا حرکت کنه آیا ما دوباره وارد پوزیش بای میشیم یا نه؟ اگه سوال اینه به وضوح توی ویدیو توضیح دادم که خیر. تا قیمت نره سل اینتری پایین رو نبینه و برنگرده بای بریک بالا رو نبینه ما پوزیشن بای نمی گیریم روی اون سطح.
                          احسان جان پس برای هر پوزیشن بای که روی بای بریک وارد می شویم قبلش سل اینتری رو لمس میکنه توی ویدیو هم توضیح دادین تا اینجا اوکی هست منظور بنده برای پوزیشن بای دوم هست که مجاز نیستسم و یکبار مجاز بودیم ؟چون برای بار دوم سل اینتری لمس نشده و اگر بخواهیم برای بار دوم وارد بشویم باید یکبارم سل اینتری لمس بشه درسته؟

و یک سوال دیگه هم داشتم و نمی دونم خودتونم بررسی کردین یا نه وقتی تی پی هامون لمس شد ونتونست سطح رو بشکنه به سطح اینتری مخالف برگشت داریم و میتونیم با در نظر گرفتن شرایط وارد بشویم این مورد درسته؟

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط khafan22 نمایش پست ها
                            احسان جان پس برای هر پوزیشن بای که روی بای بریک وارد می شویم قبلش سل اینتری رو لمس میکنه توی ویدیو هم توضیح دادین تا اینجا اوکی هست منظور بنده برای پوزیشن بای دوم هست که مجاز نیستسم و یکبار مجاز بودیم ؟چون برای بار دوم سل اینتری لمس نشده و اگر بخواهیم برای بار دوم وارد بشویم باید یکبارم سل اینتری لمس بشه درسته؟

و یک سوال دیگه هم داشتم و نمی دونم خودتونم بررسی کردین یا نه وقتی تی پی هامون لمس شد ونتونست سطح رو بشکنه به سطح اینتری مخالف برگشت داریم و میتونیم با در نظر گرفتن شرایط وارد بشویم این مورد درسته؟

مرسی
                            مورد اول درسته.
                            مورد دوم رو میشه با شکل توضیح بدی؟

نظر

جناب مانیاک ضمن تشکر بابت معرفی این سیستم لطفا بیس لاین ماه جدید را اعلام بفرمایید
                              ویرایش توسط ahoorarazani : https://www.traderha.com/member/7730-ahoorarazani در ساعت 12-30-2016, 09:15 AM

نظر

سلام
                                ..............

پ.ن : ببخشید تایپک هارو باهم قاطی کرده بودم.
                                ویرایش توسط ali-66 : https://www.traderha.com/member/23878-ali-66 در ساعت 12-31-2016, 08:40 PM

نظر

پردازش ...
                                X