اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید بر اساس سشن های اصلی بازار ( بازار لندن )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

همراه با صبح بخیر:

فورکست امروز پیشنهاد فروش زیر ناحیه

1.1420

نظر

همراه با شب بخیر

امیدواریم اگر از ناحیه مورد نظر سل داشتید با توجه به معکوس بودن فورکست های نیویورک با سود از پوزیشن ها خارج شده باشید.

نظر

همراه با صبح بخیر

برای امروز بازار لندن فورکست ما صعودی بوده و با توجه به فاصله بیش از یک گام از نقطه ورود پیشنهاد خرید با استراتژی مارتینگل را داریم/ البته بعد از باز شدن بازار اگر قیمت فاصله 80 پپی از خط تریگر را داشت میتوانیم پوزیشن سل را هم در ان ناحیه داشته باشیم.

خط تریگر ما در ناحیه

1.1430

یادآوری چون باید برم بیرون)

زمان باز شدن بازار لندن (زمان ارائه فورکست ها)به وقت تهران : 10:30
        ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-15-2015, 11:12 AM

نظر

همراه با عصر بخیر

امیدوارم که روز خوبی داشته باشید.

مارکت از فاصله 78 پپی از محدوه ای که انتظار داشتیم (80 پپ) حرکت نزولی را شروع کرده و امیدوارم که دوستانی که فروش داشتند پوزیشن های باز را ریسک فری کنند.

و اما دوستانی که در ناحیه اول خرید مارتینگلی داشتند با با ریتریس انجام شده خرید ناحیه اول با خرید نصف خرید ناحیه دوم بسته و صفر شد و هم اکنون باید مطابق با استراتژی خریدی داشته باشند که مطابق با سیگنال نوع دوم هستش.

و اما امروز فورکست بازار نیویورک ما با بازار لندن هم پوشانی داشته. و پیشنهاد بازار نیویورک نیز خرید در همین ناحیه را پیشنهاد می کند.

روز خوبی داشته باشید.

پیش بینی :
          اگر بازار امروز نتواند سقف ایجاد شده را بشکند و پایین تر از تارکت اول ما تثبیت شود به احتمال زیاد برای فردا حرکتی نزولی خواهیم داشت و شاید روندی کوتاه مدت (فعلا) برای نزولی شدن شروع شود.

بنابر این ما اصلا نگران رسیدن مارکت به استاپ لاس خرید نخواهیم بود چون در روزهای اینده جبران خواهد شد و یا انکه کمی از سود های گذشته کم میشود.

تا بعد

نظر

همراه با شبب بخیر

دوستانی که پوزیشن سل دارند ، و به صورت فری ریسک هستش. فعلا بهتر است برای تارکت های بزرگتر مدیریت شود. و اما با توجه به انچه که قبلا گفته شد. و پیش بینی این ریزش رو داشتیم. برای فردا و یا بهتر بگویم از ان لحظه به بعد

قیمت خرید ما که شکسته شده بهترین ناحیه برای فروش خواهد بود.

بنابراین در صورت برگشت قیمت به این ناحیه (که البته از نظر زمانی بهتر است تا فردا این برگشت صورت بگیرد) حتما فورکست های ما فروش برای شکست کفی هستش که امشب ایجاد خواهد شد.

تا فردا ساعت 10.30 به وقت تهران

نظر

نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
              همراه با شبب بخیر

دوستانی که پوزیشن سل دارند ، و به صورت فری ریسک هستش. فعلا بهتر است برای تارکت های بزرگتر مدیریت شود. و اما با توجه به انچه که قبلا گفته شد. و پیش بینی این ریزش رو داشتیم. برای فردا و یا بهتر بگویم از ان لحظه به بعد

قیمت خرید ما که شکسته شده بهترین ناحیه برای فروش خواهد بود.

بنابراین در صورت برگشت قیمت به این ناحیه (که البته از نظر زمانی بهتر است تا فردا این برگشت صورت بگیرد) حتما فورکست های ما فروش برای شکست کفی هستش که امشب ایجاد خواهد شد.

تا فردا ساعت 10.30 به وقت تهران

برگشت مورد نظر انجام شد. و البته منتظر یک حمله دوم هستیم که اگر اتفاق بیفته خیلی بهتر خواهد بود. ولی ما فعلا یک سل لیمیت زیر کف ست کردیم تا تحلیل امشب و فردا رو انجام بدیم و محاسبات با باز شدن بازار لندن و یا بسته شدن بازار نیویورک انجام بشه تا ببینیم در کجای مارکت هستیم.

نظر

امروز یک پست اشتباهی توی سشن نیویورک ارسال کردیم که شاید خوندنش برای کسانی که تاپیک رو پیگیری می کنند (چراغ خاموش ها و ..... ) خالی از لطف نباشه.

و حالا در ادامه ان پست نیم نگاهی به چارت

نظر

سلام
                  روزتان بخیر
                  جناب تریگر من مطالب تاپیک جناب عالی را مطالعه کردم و نکته جالب برای من بحث مثلثهای طلایی بود . چنانچه امکان دارد به کلیپی که لینک آن را در زیر قرار داده ام نگاهی بیاندازید و بگویید برداشت من , از این الگو می تواند صحیح باشد .

http://www.4shared.com/video/-tYsd-v..._triangle.html

با توجه به اینکه دانش جناب عالی از من ، در زمینه ترید در سشنهای مارکت بیشتر است ، در این خصوص شاید نتوانم کمکی بکنم . چند نکته به ذهنم رسید ، که بیان میکنم . ( البته ممکن است با دیدگاه جناب عالی متفاوت باشد ، امیدوارم باعث رنجش خاطرتان نشود )

الف - بحث ترید بر اساس سشن ها کمی قدیمی است و شاید در دهه گذشته جذابیتی داشته ، اما در حال حاضر چندان جلب توجه نمیکند ، با یک سرچ در گوگل می توان به مطالب فراوان از سیستمها و اندیکیتور و اکسپرتهای طراحی شده ، بر اساس این الگو از ترید بدست آورد .

ب - جناب عالی گرچه چارت خود را در تایم 15 دقیقه قرار داده اید ، اما با زوم منفی بالایی که انچام داده اید ، عملا در حال دیدن چارت در تایمهای بالا هستید .(منظور از قرار دادن چارت در یک تایم بخصوص این است که براحتی بتوانید نقاط شروع ، های ، لو و اتمام یک کندل در آن تایم را ببینید ) بنابراین اینکه شما در حال ترید در تایم 15 دقیقه هستید اشتباه است .

ج - چون با زوم منفی چارت را مشاهده می کنید ، عملا روند انتخابی شما هم روند تایمهای بالاتر است ( که البته می تواند نکته مثبت سیستم باشد ) . گفته اید در تشخیص روند مشکل دارید اما پوزیشنهایی که قرار می دهید ، با تحلیل روند جاری ، در هر دو جهت ، روند و خلاف روند است ، پس ظاهرا نباید در اینباره مشکلی داشته باشید .
                  اما اگر منظورتان گرفتن تمام حرکات بازار باشد ، این فقط می تواند در تایم یک دقیق اتفاق بیافتد و اسکالپ می تواند جوابگوی شما باشد ، در حالی که جناب عالی می توانید روند در تایم 15 دقیقه را برای روز جمعه ( یورو در برابر دلار ) نزولی در نظر گرفته باشید ولی عملا 5 بار روند در روز جمعه تغییر کرد و این را نمی توان در تایم 15 دقیقه تشخیص داد .

آرزوی موفقیت برای جناب عالی دارم و منتظر راهنمایتان در خصوص بحث مثلثهای طلایی می مانم .
                  مرسی

نظر

همراه با سلام و بهترین ارزوها

نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                    سلام
                    روزتان بخیر
                    جناب تریگر من مطالب تاپیک جناب عالی را مطالعه کردم و نکته جالب برای من بحث مثلثهای طلایی بود . چنانچه امکان دارد به کلیپی که لینک آن را در زیر قرار داده ام نگاهی بیاندازید و بگویید برداشت من , از این الگو می تواند صحیح باشد .

http://www.4shared.com/video/-tYsd-v..._triangle.html

با توجه به اینکه دانش جناب عالی از من ، در زمینه ترید در سشنهای مارکت بیشتر است ، در این خصوص شاید نتوانم کمکی بکنم . چند نکته به ذهنم رسید ، که بیان میکنم . ( البته ممکن است با دیدگاه جناب عالی متفاوت باشد ، امیدوارم باعث رنجش خاطرتان نشود )

کلیپ رو مشاهده کردم.

اول اینکه بسیار خوشحالم که ایده تحلیل با مثلث ها ی طلایی مورد توجه قرار گرفته. هر چند ان روز که این ایده رو مطرح کردم نظرم این بودش که برای تریدر شدن احتیاج به دانستن این همه علم و اطلاعات و خط و خطوط نیستش. و همانطور که شما هم در کلیپ بسیار زیبا نشان دادید میشه با ترسیم سه تا خط نقاط ورود و خروج داشت.

و انچیزی که مهم هستش و باید برای تریدر شدن بهش توجه داشت مدیریت سرمایه و مدیریت پوزیشن هستش.

و دوم اینکه استفاده از مکدی و پیدا کردن قله و دره ها در قیمت من رو به یاد ده دوازده سال پیش انداخت که وقتی برای پیدا کردن قله های و دره ها (مینور و ماژور) مشکل داشتیم تمام تغییر فاز های مکدی رو خط افقی مینداختیم و بعد بین هر بازه تغییر فاز توی چارت قیمت به دنبال پایین ترین لو در فاز منفی و یا بالاترین های در فاز مثبت میگشتیم و .................

و اما نکته سوم اینکه وقتی از استراتژی مثلث طلایی استفاده می کنید برای خروج شما احتیاج به ترسیم فیبو ندارید. راستش رو بخواهید دیدم استقبال نشد دیگه ادامه ندادم. ولی در برخی از پست های من مشخص هستش که شما برای تارکت ها باید از همان مثلث و خط عمودی رسم شده استفاده کنید.

اصلا فلسفه ایجاد این روش تحلیلی و این سیستم برای این بودش که بگم تحلیل بازار احتیاج به این همه اما و اگر نداره و میشه نقاط ورود و خروج را با ترسیم فقط دو تا خط هم مشخص کرد.( البته من در پست های خودم برای زیبایی کار از مثلث های سه بعدی استفاده می کردم که شاید هم نیازی نبود ولی از چارت های زیبا خوشم میاد.)

برای تارکت شما باید مرکز مثلث ترسیم شده و مرکز خط عمودی رسم شده را در نظر بگرید ودر صورت شکست این ناحیه و تشکیل یک دره جدید ( در مثال شما) باید مثلث بعدی رو ترسیم کنیم.

در نظر داشته باشید که اگر از مکدی استفاده می کنید یک مکدی با تنظیمات 192-416-144 استفاده کنید (ان مکدی چهار ساعته هستش که در ام 15 دارید.) تا سیگنال های در مسیر روند چهار ساعته رو شکار کنید و یک وقتی در دام پوزیشن های معکوس رند نیفتید.

به هر حال اگر کمکی بودش در همان تاپیک مثلث های طلایی در خدمت شما هستیم. و امیدواریم که یه روزی هم بگن یک روش تحلیلی هستش به نام مثلث طلایی که یک ایرانی آن رو ارائه کرده و ما هم در کنار ...........

ببخشید داشتم توهم میزدم.

=========
                    در مورد نظراتی که فرمودید کمال تشکر رو دارم و از توی نظرات متفاوت هستش که میشه نقاط ضعف رو پیدا کرد و در رفع آن کوشید. به به و ...... که باعث ارتقاع سیستم نمیشه و امیدوارم که بتونم به نظرات شما جواب های مناسبی بدم که دیدگاه من در مورد بازار رو هم بیان کنه.

الف - بحث ترید بر اساس سشن ها کمی قدیمی است و شاید در دهه گذشته جذابیتی داشته ، اما در حال حاضر چندان جلب توجه نمیکند ، با یک سرچ در گوگل می توان به مطالب فراوان از سیستمها و اندیکیتور و اکسپرتهای طراحی شده ، بر اساس این الگو از ترید بدست آورد .

خوب دقیقا درست اشاره کردید ما هم برای قدیم ها هستیم و به همان دهه گذشته بودیم که همانطوری داریم درجا میزنیم
                    البته سیستم های زیادی بر اساس سشن ها هستش که من هیچ کدام رو قبول ندارم و از اندیکاتور هم اصلا استفاده نمی کنم. (همیشه برای خوشگلی چارت روی سیستم دارمشون)

ب - جناب عالی گرچه چارت خود را در تایم 15 دقیقه قرار داده اید ، اما با زوم منفی بالایی که انچام داده اید ، عملا در حال دیدن چارت در تایمهای بالا هستید .(منظور از قرار دادن چارت در یک تایم بخصوص این است که براحتی بتوانید نقاط شروع ، های ، لو و اتمام یک کندل در آن تایم را ببینید ) بنابراین اینکه شما در حال ترید در تایم 15 دقیقه هستید اشتباه است .

بله من چارت رو با زوم منفی دارم به خاطر اینکه بیشترین ناحیه های عرضه و تقاضا رو بتونم داشته باشم و گذشته چارت رو برای ست کردن بهترین تارکت های دوم و سوم ببینم. و روند قالب حرکتی رو هم داشته باشم.
                    اگر بخواهیم از دیدگاه شما به چارت نگاه کنیم چارت ام 15 من در واقع چارت اچ 4 هستش ولی من برای ورود و خروج اصلا به به کندل احتیاج ندارم و ناحیه هایی رو که دارم رو با تریگری انحصاری وارد میشم. و این حالت چارت بهترین حالت نمایش مناطق عرضه و تقاضا و شکست ها و پولبک ها و حمله دوم و بوسه خدا حافظی و ............ هستش. (نظر شخصی هستش دیگه کاریش نمیشه کرد)

صمنا من اصلا به دنبال جذابیت نیستم چون بعد بیش از 12 سال تجربه به این نتیجه رسیده ام که حرکت های بازار فرکتالی از حرکت های سشن هستش و وقتی روشی دارم که بهترین ناحیه های ورود و خروج را به من میده دیگه این میشه بهترین جذابیت.

ج - چون با زوم منفی چارت را مشاهده می کنید ، عملا روند انتخابی شما هم روند تایمهای بالاتر است ( که البته می تواند نکته مثبت سیستم باشد ) . گفته اید در تشخیص روند مشکل دارید اما پوزیشنهایی که قرار می دهید ، با تحلیل روند جاری ، در هر دو جهت ، روند و خلاف روند است ، پس ظاهرا نباید در اینباره مشکلی داشته باشید .
                    اما اگر منظورتان گرفتن تمام حرکات بازار باشد ، این فقط می تواند در تایم یک دقیق اتفاق بیافتد و اسکالپ می تواند جوابگوی شما باشد ، در حالی که جناب عالی می توانید روند در تایم 15 دقیقه را برای روز جمعه ( یورو در برابر دلار ) نزولی در نظر گرفته باشید ولی عملا 5 بار روند در روز جمعه تغییر کرد و این را نمی توان در تایم 15 دقیقه تشخیص داد .

در مورد درخواستی که داشتم منظورم تشخیص روند به صورت تحلیلی نبودش و راستش رو بخواهید یک سیستم از طریق یکی از دوستان به دستم رسید بود که یک نتیجه معجزه ای داشت ولی تنها ایرادش این بودش که باید هر روز با تحلیل روند روزانه رو بهش میدادیم. و من به دنبال اکسپرت کردن ان بودم و برای همین به دنبال یک روشی که بشه ان رو به کد تبدیل کرد و روش رو اکسپرت....

که خوشبختانه در همین مدتی که در خدمت دوستان بودم با ترکیب روش مثلث طلایی خودم و سیستم دوستم به یک نتیجه کاملا ریاضی رسیدم که بشه هر روز روند رو تشخیص داد.
                    البته همانطور که شما میدانید این موضوع نمیتونه مطلق باشه و به همین خاطر با یک مدیریت سرمایه و پوزیشن ها میشه ان قسمت هایی رو هم که استاپ میخوریم را پوشش بدهیم.

در مورد روند روز جمعه هم اگر به چارت های تحلیل من نگاه کنید و در کف بازار ترید سل داشتم که خط ترید و تارکت من روی چارت هستش. چون وقتی ناحیه ورودی من بیشتر از یک گام با قیمت در لحظه ارسال تحلیل فاصله داره من با توجه به تریگر در تایم ام 5 در این ناحیه ها هم ورود معکوس روند روز جاری رو برای خودم دارم ولی تاپیک برای ژورنال ترید های تحلیل در یک سشن هستش که دیگه فقط به این موارد به صورت نکته اشاره می کنم.

آرزوی موفقیت برای جناب عالی دارم و منتظر راهنمایتان در خصوص بحث مثلثهای طلایی می مانم .
                    مرسی

من هم امیدوارم که موفق باشید

در مورد مثلث های طلایی هم فعلا که به تارکت ها و روش های ترید بر اساس روند اشاره کردیم و اگر سوالی بود در تاپیک مربوط به خودش در خدمت شما هستیم.

موفق باشید

نظر

http://www.timeanddate.com/time/dst/events.html

http://www.timeanddate.com/time/change/france/paris

نظر

همراه با صبح بخیر

و بهترین ارزوها

نظر

قیمت در ناحیه ورود قرار داره و به خاطر اینکه فورکست های بازار نیویورک خلاف جهت این فورکست ها هستش. از مارکت روی نقطه صفر خارج و مطابق با فورکست های نیویورک ترید خواهیم کرد.

دوستان توجه داشته باشند که مطابق تحلیل های شخصی من امروز سل هم داشتم. ولی به خاطر اینکه ایجاد این تاپیک برای یادآوری این نکته که تریدر باید پایند اصول و استراتزی خودش باشه سل کردیم.

ضمنا یک حساب 100 دلاری برای تست همزمان استراتزِی هم باز کردیم که متاسفانه فعلا امکان گرفتن ترید های سه گانه رو به خاطر لات نداریم (از حساب های سنتی خوشم نمیاد) و فعلا با همین یک صدم ادامه خواهیم داد.

با ارزوی بهترین ها

نظر

همراه باصبح بخیر

برای امروز فورکست ما فروش در ناحیه نمایش داده شده در چارت و ناحیه های استاپ و تارکت ها مشخص شده است. میتوانیم با توجه به استراتژی تدوین شده در این لول ها اقدام به گرفتن پوزیشن داشته باشیم.

ببخشید عدد نوشته شده روی چارت 1.1345 درست است.
                            ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-20-2015, 11:45 AM

نظر

استاپ

نظر

استاپ دیروز با پوزیشن معکوس بازار نیویورک جبران شد و با سود معاملات بسته شد.

برای امروز مجددا خرید پشنهاد تحلیل های میان روزی ما در ناحیه بالاتر از 1.1345 میباشد.

ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-21-2015, 09:26 AM

نظر

پردازش ...
                                X