اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید بر اساس سشن های اصلی بازار ( بازار لندن )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
    یکی از بهترین زمانها ساعت 1 تا 4 صبح بوقت دبی هست روی یورو دولار مشکل اینه که وقت خواب هست وگرنه برخی تریدرها دیدم سودهای بالایی کسب کردند
    موفق باشید
    همراه با عرض ارادت خدمت جناب آل شبر گرامی.

کاملا درست فرمایش می کنید. ساعت یک به دقت دبی تقریبا با بسته شدن کندل دیلی همراه هستش و استراتژی های زیادی دیدم که بر اساس ریورس و اسکلپ در این بازه تا باز شدن بازار توکیو کار می کنند. و خیلی ها هم بر اساس پیوت ها در این بازه معامله دارند.

ولی اگر استراتژی مناسبی برای این سشن دارید بسیار خوشحال خواهیم شد تا مثل همیشه از مطالب ارزنده شما استفاده کنیم.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
      همراه با عرض ارادت خدمت جناب آل شبر گرامی.

کاملا درست فرمایش می کنید. ساعت یک به دقت دبی تقریبا با بسته شدن کندل دیلی همراه هستش و استراتژی های زیادی دیدم که بر اساس ریورس و اسکلپ در این بازه تا باز شدن بازار توکیو کار می کنند. و خیلی ها هم بر اساس پیوت ها در این بازه معامله دارند.

ولی اگر استراتژی مناسبی برای این سشن دارید بسیار خوشحال خواهیم شد تا مثل همیشه از مطالب ارزنده شما استفاده کنیم.

با تشکر
      سلام جناب تریگر عزیز

در مورد سشن های مارکت و پیوت های طراحی شده در این زمینه یک سری مطالب و همچنین محاسبات را دارا هستم که اگر به صورت تخصصی تمرکز بر این موضوع دارید به من یادآوری کنید و اینکه از طریق تلگرام و ... همان موقع برای شما ارسال نمائیم.

شماره تلگرام ، واتس آپ... : +97526745691

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
        سلام جناب تریگر عزیز

در مورد سشن های مارکت و پیوت های طراحی شده در این زمینه یک سری مطالب و همچنین محاسبات را دارا هستم که اگر به صورت تخصصی تمرکز بر این موضوع دارید به من یادآوری کنید و اینکه از طریق تلگرام و ... همان موقع برای شما ارسال نمائیم.

شماره تلگرام ، واتس آپ... : +97526745691
        سلام و عرض ارادت.

راستش موبایل ما که از این 1110 ها هستش و وقت شماره میگیره. ولی در مورد مطالبی که فرمودید خوشحال خواهیم شد تا مطالب و محاسبات تخصصی شما رو هم مطالعه کنیم. راستش را بخواهید این روش رو به صورت توضیحاتی کلی از یک کلاس اموزشی یادگرفتم. و چون خودم به ترید هایی علاقه دارم که نهایتا یک روزه جمع و جورش کنم. روش تمرکز کردم ولی متاسفانه ان فوت کوزه گری روش گفته نشد. و من به دنبال راهی هستم که این پتانسیلی که خودتون هم مشاهده کردید رو بتونم به صورت یک ساختار تبدیل کنم.

مشتاقانه تمام مطالب شما رو مطالعه خواهم کرد تا شاید راه گشایی برای تشخیص روند روزانه این استراتژی باشد. و بتوانم نکاتی را از موضوعاتی که در اختیار دارید برای تکمیل استراتژی پیدا کنم.
        و نتیجه استراتژی تکمیل شده که مطمئن هستم سوددهی خوبی برای خیلی از کسانی داره که هنوز به دنبال یک روش سود ده هستند داشته باشه.

============
        اگر امکان داره مطالب رو توی یک سایت اپلود کنید و لینکش رو برای من ارسال کنید بسیار سپاس گذار خواهم بود.

با احترام.

نظر

صبح لندنی شما بخیر

امروز پیشنهاد ما خرید روی لول استاپ لاس و فروش روی لول تارکت اول هستش.

و برای الان هم یک خرید خواهیم داشت. مطابق استراتژی

................................................

نظر

صبح لندنی شما بخیر

امروز پیشنهاد ما خرید روی لول استاپ لاس و فروش روی لول تارکت اول هستش.

و برای الان هم یک خرید خواهیم داشت. مطابق استراتژی

................................................

امروز هم مطابق با تحلیل هایی که داشتیم مارکت همانطور که گفته بودیم. صعودی و خودش را به اولین تارکت ما رسانید. فاز اول ترید در این مرحله تمام و پوزیشن ها را مدیریت می کنیم. (بستن یک دوم از پوزیشن ها - یک دوم از نصف باقیمانده در تارکت دوم و یک ششم هم بدون تارکت. همچنین استاپ لاس ها روی نقطه ورود.

البته یکی مثل من هم بستن همه روی تارکت اول.

=======

فاز دوم همانطور که قبلا گفته بودیم به دنبال شرایط مساعده (اگر پیش امده) و تریگر مناسب به دنبال فروش از این ناحیه نیز خواهیم بود.

با ارزوی فردای خوب.

.........................................

نظر

besyar ziba bod
              montazere tahlil a ton hastim

نظر

نوشته اصلی توسط arash13 نمایش پست ها
                besyar ziba bod

montazere tahlil a ton hastim

با سلام

خواهش می کنم ارش جان. لطفا تحت هیچ شرایطی با این پیش بینی ها ترد لایو نداشته باشید. چون اگر تاپیک رو مطالعه کرده باشید. این روشی هستش که به صورت نصف و نیمه از کلاسی اموزش دیدم ولی مشکل اصلی ان که تشخیص روند هستش هنوز برطرف نشده و این تحلیل ها فعلا ازمایشی هستش که دوستان به قابلیت ها و پتانسیل این روش توجه داشته باشند و اگر کاربری نظر در مورد تشخیص روند داره کمکی کنه که بتونیم روش رو تکمیل کرده و به روش اصلی نزدیک کنیم.

من فعلا برای تارکت های خودم از روش تحلیل مثلث طلایی که برای خودم هستش استفاده می کنم. که نمونه تارکت این مثلث برای مثال به شرح زیر هستش. و روش ان هم در حال آموزش دادن در تاپیکی جدا گانه که ترسیم اندیکاتور روش رو هم یکی از دوستان در حال زحمت ان هستند.

با تشکر

...........................................

نظر

و اما برای فردا ناحیه های مهم محاسباتی ما به شرح زیر هستش. و فعلا یک سل به روش سیخونک (این واژه رو به جای اسکلپ استفاده کردیم برای پاس داشتن زبان پارسی) به یورو بزنیم تا بعد.

...................................

نظر

......................................

همراه با سلام.

خوب چون سل پیشنهادی دیشب هنوز به قوت خودش باقی بودش امروز کمی تنبلی کرده و یک ربع دیر تر بیدار شدم.

به هر حال برای امروز همانطور که مشاهده می کند. فروش داریم.

و هم چنان در صورت تریگر مناسب روی لول های تارکت و در صورت عدم شکست این لول ها به خرید فکر خواهیم کرد.

پوزیشن یک 3 لات با تارکت اول
                    پوزیشن دو 2 لات با تارکت دو
                    پوزیشن سه 1 لات بدون تارکت (بعدا با توجه به سیگنال های روز بعد در خصوص ان تصمیم گیری خواهد شد.

نظر

......................................

همراه با سلام.

خوب چون سل پیشنهادی دیشب هنوز به قوت خودش باقی بودش امروز کمی تنبلی کرده و یک ربع دیر تر بیدار شدم.

به هر حال برای امروز همانطور که مشاهده می کند. فروش داریم.

و هم چنان در صورت تریگر مناسب روی لول های تارکت و در صورت عدم شکست این لول ها به خرید فکر خواهیم کرد.

پوزیشن یک 3 لات با تارکت اول
                      پوزیشن دو 2 لات با تارکت دو
                      پوزیشن سه 1 لات بدون تارکت (بعدا با توجه به سیگنال های روز بعد در خصوص ان تصمیم گیری خواهد شد.

بعد از ظهر خوبی داشته باشید.

مدیریت پوزیشن ها رو به شما و شما رو تا فردا به خدا می سپاریم.

.................................................. ..

نظر

نواحی محاسباتی فردا:

..................................

نظر

همراه با صبح بخیر

هر چند که امروز اصلا دوست نداشتم بازار رو تحلیل کنم. ولی بیشتر منتظر خواهم بود که مارکت یا حمایت رو بشکنه که میشه شکست استاپ لاس ما و یا اینکه از مقاومت ها برگرده که میشه تارکت های ما. و به همین خاطر با حجم کم ترید کردم تا بتونم در این نواحی پوزیشن های خودم رو با مارتینگل پوشش بدم.

نظر

بی ای کردن دو پوزیشن دوم و سوم رو در حمله بعدی مارکت و تاچ شدن تارکت اول پیشنهاد کرده و تا روزی دیگر.

نظر

سطوح Demand و Supply روزانه برای فردا جهت تصمیم گیری تریدهای سشن لندن.

نظر

واما دیشب رو به بررسی یک استراتژی معکوس در بازار لندن و ساعت خاص سپری کرده و تا نزدیکی های صبح بیدار بودیم. و از خرید امروز جا ماندیم. (یک سل هم از قبل داریم.

ولی زیاد نگران نیستمی چون امروز حتما مارکت یک فرصت دگر هم در اختیار ما خواهد گذاشت. وبه همین خاطر استاپ رو حذف کردیم تا مارتینگ رو روی لول ها تارکت امتحان کنیم.

ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-09-2015, 12:13 PM

نظر

پردازش ...
                                X