اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین الگوهای پرایس اکشن : تست-ساکسز -فیلور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
    سلام

تریگر جان

این کهکشان راه شیریه؟

چارتتو اینقد شلوغ نکن( حالا نه که مال خودم خلوته

چند نکته:

تمام الگوهایی که میاموزیم همانند قطعه های یک پازل است .تا یاد بگیریم از هر کدام کجا استفاده کنیم کمی زمان میبرد.
    خوب تا اینجا اهمیت اف تی آر- اف ال-انگولفینگ را تقریبا داریم یاد میگیریم.
    یاد گرفتیم قیمت اگر بخواهد صعود کند سطوح مهم اف تی آر و یا سوینگها را انگولف میکند.یعنی اون ناحیه را از شر سفارشات فروش پاکسازی میکند.یاد گرفتم در دام مارکت میکر ها با یکی دوتا کندل نیفتیم.
    شاید دامی گسترده اند؟ کیو ام

امیدوارم روزی با افتخار بچه های من و همه بچه های ایران عزیزهم از شما بیاموزند.

با بهترین آرزوها

یک نکته اضافی: تنها اندیکاتور مورد نیاز فقط نشان دادن زمان و گاهی تطبیق پیووتهایی است که بدست می آوریم.

راستش باید بابت این چارت از دوستان معذرت خواهی کنم چون هم زمان روی چند موضوع کار می کنم کمی تنبلی کردم و چارت رو پاک نکردم.

خط مشکی که در ان ftr را نشان دادم مربوط به روشی هستش که شاگردی شما رو داریم و در حال اموزش هستیم. و معمولا در این سطح اف تی ار که قبلا ان رو به نام چنج اف پلاریتی میشناختیم یک خرید خواهیم داشت. و احتمال میدهم اگر صعودی در راه باشه شاهد تشکیل یک الگوی کیو ام در ناحیه 1.1265 برای یک نزولی دیگر باشیم.

حالا اینکه اصلا این الگوی کیو ام که گفتم درست است یا خیر سعی می کنم یک تصویر ارائه بدم.

خطوطی که لول ها و سطوحی رو با رنگ های ابی و قرمز و سبز مشخص کردم. مربوط به استراتژی سشن نیویورک هستش که سال ها با ان کار کردم و در حال به اشتراک گذاشتن ان در یک تاپیک هستم.

و ان مثلث ها هم یک روش تحقیقاتی دارم که به دنبال روابط هندسی و الگوهای سه بعدی در رفتار قیمت هستم. و همانطور که مشاهده می کنید با اختلاف صفر پپ نقطه ورود به معامله سل را با این روش بدست اوردم و اگر این موضوع تحقیقاتی هم به نتیجه برسه انشاالله ان رو هم در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

=======

و اما نکته ای که باعث شد این پست رو داشته باشم

اشاره به اینکه من همین الان هم جزء نسل دایناسورها هستم و فکر نکنم که سنم دیگه به یاد دادن به بچه ها دست بده!!!!!!

واینکه شما برای زمان و پیوتی که فرمودید از چه اندیکاتوری استفاده می کنید.

با تشکر

نظر

سلام

بابت تمامی مطالعات خوب به شما تبریک میگویم.دوستانی همچون شما که بر روی ایده های جدید کار میکنید از نظر من بسیار قابل احترام و ستایش هستند.

علت علاقه شدید من به مبتکر این الگوها( جناب IF-از ایرلند) همین سبک جدید نگاه به بازار بود.

از ایشان آموختم که شیادان بسیاری مطالب اشتباه فراوانی را در رابطه با حرکات بازار به خورد ما داده اند.باورکنید پاک کردن اطلاعات غلط گذشته از ذهن خودم برایم کابوسی شده است.
      اگر تنها بتوانیم سیاست نهفته پشت همین مناطق عرضه و تقاضا و خطوط حمایت-مقاومت را بخوبی بیاموزیم بیشتر راه را صحیح رفته ایم.
      یک نکته در مورد اندیکاتورها را فراموش نکنید که تعداد زیادی از آنها بیشتر فریبمان میدهند تا نوری در تاریکی باشند.
      برای پیووتها از H-lvl
      که توسط آر تی ام نوشته شده استفاده میکنم.
      قبلا هم پست کرده ام ول علی ایحال دوباره خواهم گذاشت.

با تشکر و قدردانی از همه پست های خوب و آموزشی شما و همه دوستان.

موفق باشید

نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
      راستش باید بابت این چارت از دوستان معذرت خواهی کنم چون هم زمان روی چند موضوع کار می کنم کمی تنبلی کردم و چارت رو پاک نکردم.

خط مشکی که در ان ftr را نشان دادم مربوط به روشی هستش که شاگردی شما رو داریم و در حال اموزش هستیم. و معمولا در این سطح اف تی ار که قبلا ان رو به نام چنج اف پلاریتی میشناختیم یک خرید خواهیم داشت. و احتمال میدهم اگر صعودی در راه باشه شاهد تشکیل یک الگوی کیو ام در ناحیه 1.1265 برای یک نزولی دیگر باشیم.

حالا اینکه اصلا این الگوی کیو ام که گفتم درست است یا خیر سعی می کنم یک تصویر ارائه بدم.

خطوطی که لول ها و سطوحی رو با رنگ های ابی و قرمز و سبز مشخص کردم. مربوط به استراتژی سشن نیویورک هستش که سال ها با ان کار کردم و در حال به اشتراک گذاشتن ان در یک تاپیک هستم.

و ان مثلث ها هم یک روش تحقیقاتی دارم که به دنبال روابط هندسی و الگوهای سه بعدی در رفتار قیمت هستم. و همانطور که مشاهده می کنید با اختلاف صفر پپ نقطه ورود به معامله سل را با این روش بدست اوردم و اگر این موضوع تحقیقاتی هم به نتیجه برسه انشاالله ان رو هم در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

=======

و اما نکته ای که باعث شد این پست رو داشته باشم

اشاره به اینکه من همین الان هم جزء نسل دایناسورها هستم و فکر نکنم که سنم دیگه به یاد دادن به بچه ها دست بده!!!!!!

واینکه شما برای زمان و پیوتی که فرمودید از چه اندیکاتوری استفاده می کنید.

با تشکر
      اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

H- Level Indi

اینم اندیکاتور:
        فایل های پیوست شده
        اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

بدون توضیح

نظر

یک نکته که قبلا نگفتم:

خیلی وقتها هدف از انگولف فریب ما بعنوان تریدر است با این مفهوم که سفارشات خرید و یا فروش از کف یا قله برداشته شد و میشود با خیال راحت وارد شد ولی در نهایت ممکن است این شکست(انگولف) فقط تاکتیکی برای فریب باشد.پس همیشه برای واردشدن به معامله یک دلیل کافی نیست.یعنی برای تریگر ورود چند تا دلیل خوب داشته باشیم.

موفق باشید
            ویرایش توسط bears hunter : https://www.traderha.com/member/2993-bears-hunter در ساعت 09-29-2015, 05:14 PM

نظر

خدمت دوستان

نظر

مهران عزیز:

خیلی عالی.دستت درد نکنه اخوی.

موفق و پیروز باشید

نظر

ببخشید تصویر من لود نمیشه

در تایم فریم ام 15 یا ام 5 الان یک الگوی کیو ام داریم؟

با تشکر

نظر

سلام

اگه منظورت یورو آره درسته.

موفق باشید
                    ببخشید تصویر من لود نمیشه

در تایم فریم ام 15 یا ام 5 الان یک الگوی کیو ام داریم؟

با تشکر

نظر

پوند به دلار در تایم یک دقیقه

نظر

تارکت کیو ام تاچ شد و اکنون

اف ال به همراه اف تی ار

نظر

نمیدونم این الگو درست هستش یا نه

ولی این رو میدونم که همیشه در گرفتن پوزیشن کمی عجله دارم و انگاری هفت هشت ده ..... پپ اصلا به چشمم نمیاد.

به هر حال دلار استرالیا به دلار نیوزیلند

نظر

پیرو تحلیلی که در تاپیک اصلی توسط جناب bears hunter ارائه شده.
                            ایا به نظر شما پوزیشن خرید در پوند به ین را میتوانیم تا محدوده های 186.60 با مدیریت نگهداری کنیم.

ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 09-30-2015, 01:47 PM

نظر

سلام

LL باید پایینتر از Low باشه:

نمیدونم این الگو درست هستش یا نه

ولی این رو میدونم که همیشه در گرفتن پوزیشن کمی عجله دارم و انگاری هفت هشت ده ..... پپ اصلا به چشمم نمیاد.

به هر حال دلار استرالیا به دلار نیوزیلند

نظر

ممنون بابت پاسخ گویی

ایا این سطح در ام 15 یورو به دلار انگولف شد؟

اگر یه زمانی با پست های بیش از اندازه و سوالات زیاد باعث مزاحمت دوستان هستم بفرمایید که رعایت کنیم. چون بیشتر نظر من با این تصاویر و پست ها پیدا کردن موقعیت ها و ارائه انها به کاربران هستش.

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X