اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتقام از بروکرها

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

در مورد بروکرها : به 2 بروکر با شارژ و برداشت اسان نیاز داریم که با ایرانی ها کار کنند و اهل دبه نباشند

بروکر روسی : تائید شده و مشکل اساسی نداشته

بروکر قبرسی : شاکی زیاد داشت و تائید نشد

بروکر pcm : نمی دانم از کجا باید سوالاتم را بپرسم . ایا مثل دیگر بروکرها مسنجر دارد ؟. سوالات مربوط به حساب

متاسفانه تعداد بروکرهایی که با ایرانی کار می کنند کم هست
    ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 03-10-2015, 11:42 PM
    امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

با سلامدوست عزيز تصميم شما در مورد گفتن يا نگفتن سيستم قابل احترام است ولي چه بهتر بود با توجه شناختي كه از تاپيكها داريد يا شرع نميكرديد حالا شروع كرديد سنگ هم از اسمون ميامد شما كارتون را انجام ميداديد دوست داشتم نوع نگاه شما به اين بازار را هم ميدانستيم چون با توجه به توضيحات ابتدايي كه داديد بايد روش جالبي باشد.موفق باشد
      ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
        با سلام دوست عزيز تصميم شما در مورد گفتن يا نگفتن سيستم قابل احترام است ولي چه بهتر بود با توجه شناختي كه از تاپيكها داريد يا شرع نميكرديد حالا شروع كرديد سنگ هم از اسمون ميامد شما كارتون را انجام ميداديد دوست داشتم نوع نگاه شما به اين بازار را هم ميدانستيم چون با توجه به توضيحات ابتدايي كه داديد بايد روش جالبي باشد.موفق باشد
        سلام جناب گرامی .
        واقعیت را گفتم یعنی صادقانه . ابتدا که به ذهنم رسید خودم هم تعجب کردم . یعنی چیزی که اصلا به ذهن نمیرسید . ساده بود .......

بنابراین بعد از رخصت از یکی مدیران سراسیمه روش را شروع کردم با زدن یک تاپیک . چون روش خامی بود قصد داشتم همفکری دوستان را هم داشته باشم . تجربه انها در کار با بروکرها ( واریز و برداشت و سایر ویژگی ها )

بعد دلسرد شدم . چون کامنت جناب mojir را یک نوع تمسخر قلمداد کردم . البته بعدا نظرم عوض شد . شاید ایشان با این روش قبلا کار کرده باشند و ایرادات انرا بدانند . چون من حتی در دمو هم تست نکرده ام

تست در دمو هم فایده ندارد چون اشکالات احتمالی به چشم نمیاد . چون دمو و ریل بروکرهایی که با ایرانی کار می کنند اختلاف داره

و حق با شماست . روش تاپیک ها اینطور هست که سیستم را پخته تحویل مخاطب میدهند .ولی برخلاف بقیه دوستان روش خام و بدون تست را میخواستم ارائه بدهم . چون تجربه ای نداشتم . بهمین خاطر عذرخواهی می کنم

در مورد دید به بازار : در کامنت بعدی توضیح میدم با شکل

نظر

ببخشید . دوستان اطلاع دادند 2 بروکر دیگه هم با ایرانی کار می کنند . بگوشم نخورده بودند و فک کنم تازه با ایرانی ها اغاز کرده باشند . باید وقت برای تحقیق بگزارم . اسموشون.............. هست . اگر تجربه ای دوستان داشتند در خصوصی مرا مطلع نمایند .
          ----------

و اما دید مان به بازار

این نمونه چارتی خواهد بود که جلوی چشم ما خواهد بود . می بینید که حتی کندل هم نداریم و قیمت برایمان مهم نیست . پس دیدی به بازار نداریم . کوچکترین تحلیل و دید به بازار نداریم. فقط ترید

سطوح مقاومت - کلاسیک - هارمونیک - الیوت - روند - مولتی تایم فریم - پیوت - فیبو ناچی - تحلیل زمانی - پیوت زمانی - ستاره داوود - چرخه ورتکس - میانگین - سیشن - پندینگ اردر - لیمیت اردر - .......... هیچی

این ابزارهای باعث دید دوگانه به بازار می شوند و می گزاریم کنار . کم عمرمون را صرف اینها نکردیم . اونهایی که این ابزار را اختراع کردند .............

این دید من بود به بازار

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-11-2015, 10:50 AM دلیل: خلاف قوانین فروم

نظر

دوست عزیز، با سلام.
            آیا امکانش هست که توضیح بیشتری در مورد ایده تون بدید؟ ممنون میشم...

نظر

سلام

از صاحب تاپیک تقاضا دارم به قوانین فروم احترام گذاشته و به آنها پایبند باشند.

درج نام دیگر بروکر ها خلاف قوانین فروم می باشد.

http://forum.broker-fa.org/f21/%D9%8...88%D9%85-1313/

نظر

چندی پیش در سایت همسایه خانمی س.آ تاپیکی ایجاد کرده بودند مبنی بر روش سود از بروکرهای آفلاین که با ایرانی ها کار می کنند! و ایشون ادعا کردند سود بسیار زیادی از این روش که فقط مختص بروکرهای آفلاین هست در بیاره! ( یاد شخم زدن های سود در فارکـس جناب میری افتادم! :ی) بعد از مدتی ایشون اعلام کرد در یکی از این بروکرهای ظاهرا آفلاین ( به دلیل قوانین سایت نمی تونم اسمی ازش ببرم. ) که سود چندین برابری بدست اورده نمی تونه برداشتی داشته باشه و بروکر حسابش رو مسدود کرد و در همون سایت همسایه در بخش دادگاه سایت ... تاپیکی باز شد با نام بررسی پرونده شکایت خانم س.آ از بروکر مربوطه جهت پیگیری مسئله که آیا ایشون مقصرند یا بروکر...
                ضمنا ایشون جهت انتقام گیری از بروکرهای آفلاین ، روش سود اوری از این نوع بروکرها رو در سایت همسایه به صورت علنی مطرح کردند
                امیدوارم که برداشت بنده کاملا اشتباه باشه و تاپیک جناب mardom با عنوان انتقام از بروکر ها هیچ ربطی به مسائل بالا نداشته باشه... چون اگر اینطور باشه با دخالت دادن نام بروکر pcm این تاپیک 100 درصد جنجال برانگیز و بر ضد منافع بروکر تمام خواهد شد! ( قابل توجه ناظر محترم سایت! )

سپاس
                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

سلام جناب karen92

قبل از مطرح کردن روش به صورت شفاف توسط جناب mardom نمیتوان در این مورد قضاوت نمود که روش مورد نظر چه هست و شخصا مجددا از ایشان خواهشمندم که سریعا به بیان روش مورد نظر بپردازند.
                  همچنین یادآور می شوم که چنانچه برداشت جنابعالی صحت داشته باشد، این دست از روش های فعالیت در بازار های مالی نه تنها به ضرر بروکر ها می باشد بلکه خلاف قوانین پولشویی و خلاف اخلاق می باشد.
                  از آن جهت به ضرر بروکر ها می باشد که طبق فرایند و پروسه ثبت و تسویه معاملات در بازار واقعی، این گونه معاملات باعث تنها بده کار شدن بروکر در بازار می شود و عملا معامله ای در بازار واقعی اتفاق نمیافتد.
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

جناب PCMSystem
                    عرض کردم امیدوارم بنده اشتباه کرده باشم. ضمن اینکه جناب mardom هم واضح روششون رو مطرح نکردند.حتی بنا به اظهارات ایشون روششون هنوز خام هست و نیاز به همفکری دوستان دارند
                    بنابراین بعد از رخصت از یکی مدیران سراسیمه روش را شروع کردم با زدن یک تاپیک . چون روش خامی بود قصد داشتم همفکری دوستان را هم داشته باشم . تجربه انها در کار با بروکرها ( واریز و برداشت و سایر ویژگی ها )
                    .....شاید ایشان با این روش قبلا کار کرده باشند و ایرادات انرا بدانند . چون من حتی در دمو هم تست نکرده ام
                    تست در دمو هم فایده ندارد چون اشکالات احتمالی به چشم نمیاد . چون دمو و ریل بروکرهایی که با ایرانی کار می کنند اختلاف داره
                    بدون شرح !
                    در مورد بروکرها : به 2 بروکر با شارژ و برداشت اسان نیاز داریم که با ایرانی ها کار کنند و اهل دبه نباشند
                    بنده به خاطر همین نوشته های بولد شده از ایشون و تشابه نسبی با روش خانم س.آ هست که کمی مشکوک شدم. امیدوارم شکم اشتباه باشه. و ادامه ندادن شیوه مد نظر جناب mardom به خاطر نزدیک بودن به شیوه خانم س. آ و هراس از مخالفت احتمالی مدیریت نبوده باشه.ضمن اینکه اگر روشی چه پخته و چه نپخته شده باشه چه نیازی هست در چند بروکر متفاوت انجام بشه؟! ضمن اینکه روش ایشون خام هست و نیاز به صرف هزینه مالی و وقت هست !! مایل بودیم روش ایشون رو که روشهای تریدری و انواع روش های تحلیلی چندین ساله رایج رو پوچ و وقت تلف کنی میدانند را بشنویم!! این ادعا خیلی سنگینه :
                    " مدتی سیستم ها - تحلیل ها و تکنیک ها و هر انچه اموزش دیده اید را کنار بگزاریم و نگاه متفاوت به ساختار بازار داشته باشیم . وگرنه در یک دور باطل عمر مبارک بهدر خواهد رفت ( جدای از سرمایه )
                    : جالبتر اینه که ایشون می فرمایند این روش در دمو جواب نمیده و باید در ریل تست بشه!! روشی که از نظر ایشون هنوز خام هست و تجربه ای نداشتند! آیا همین خودش هدر دادن سرمایه نیست؟ هدر رفتن وقت نیست ؟ همین مطلب در تضاد فرمایشات ایشون مبنی بر بی فایده بودن روشهای رایج در بازار هست!!!
                    با عرض پوزش از بهم زدن نظم تاپیکی که مبهم بود! بنده هم دیگه اظهار نظری نمی کنم تا جناب مردم ، پاسخ شک و اشتباهات ما را بدهد.
                    سپاس
                    ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 03-11-2015, 01:00 PM
                    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                      چندی پیش در سایت همسایه خانمی س.آ تاپیکی ایجاد کرده بودند مبنی بر روش سود از بروکرهای آفلاین که با ایرانی ها کار می کنند! و ایشون ادعا کردند سود بسیار زیادی از این روش که فقط مختص بروکرهای آفلاین هست در بیاره! ( یاد شخم زدن های سود در فارکـس جناب میری افتادم! :ی) بعد از مدتی ایشون اعلام کرد در یکی از این بروکرهای ظاهرا آفلاین ( به دلیل قوانین سایت نمی تونم اسمی ازش ببرم. ) که سود چندین برابری بدست اورده نمی تونه برداشتی داشته باشه و بروکر حسابش رو مسدود کرد و در همون سایت همسایه در بخش دادگاه سایت ... تاپیکی باز شد با نام بررسی پرونده شکایت خانم س.آ از بروکر مربوطه جهت پیگیری مسئله که آیا ایشون مقصرند یا بروکر...
                      ضمنا ایشون جهت انتقام گیری از بروکرهای آفلاین ، روش سود اوری از این نوع بروکرها رو در سایت همسایه به صورت علنی مطرح کردند
                      امیدوارم که برداشت بنده کاملا اشتباه باشه و تاپیک جناب mardom با عنوان انتقام از بروکر ها هیچ ربطی به مسائل بالا نداشته باشه... چون اگر اینطور باشه با دخالت دادن نام بروکر pcm این تاپیک 100 درصد جنجال برانگیز و بر ضد منافع بروکر تمام خواهد شد! ( قابل توجه ناظر محترم سایت! )

سپاس
                      سلام . ایشان گویا خیلی معروف هستند .

نکته جالب اینجاس که بعضی دوستان ادعای ملاقات با خواهرشان " پرستو " را در نمایشگاه بین المللی تهران را داشتند و میگفتند بسیار خانم فرهیخته و دانشمندی هستند .
                      نمیدونم والله . اینها که همش خارج از کشور به گفته خودشون مشغول مدیریت سرمایه هستند در نمایشگاه بین المللی تهران چه میکردند .

این بازار هم کم کم تبدیل میشه به بازار مکاره انهم با این ایدی های زنانه ای که هر روز تو یه فروم ثبت میشه .

نظر

استفاده از باگ پلتفرمها کار چندان تازه ای نیست. یادمه سالهایی که فورکس آزاد بود و سایت سرمایه به راه بود. روشی جهت استفاده (درستش سوء استفاده هست) از باگ یک بروکر ایرانی که دو پلتفرم داشت صد در صد تضمینی حتی با ویدئو قرار دادم اما در همان تاپیک ذکر کردم که این روشها همه چیت هستند و یک تریدر هیچگاه از آنها استفاده نمیکند. هدف من صرفا گوشزد و هشدار به بروکر بود که نسبت به رفع باگ خود اقدام کند. بالاخره در نمایشگاه تجارت الکترونیک همان سال با مدیریت بروکر در مورد اشکال در پلتفرمش صحبت کردم و بعد از دو هفته اشکالش رفع شد.

و اما در مورد روش جناب اقای / سرکار خانم mardom فکر نمیکنم استفاده از باگ پلتفرم باشد. و اگر ناقض قوانین بروکر هم نباشد که بسیار عالیست. و نمیدانم که ایشان چرا اینقدر در مورد برداشت پول نگران هستند اگر روش ناقض قوانین نباشد مسلما نباید در مورد برداشت هم نگران بود. و یک سوال هم دارم که چرا فقط در بروکر های ایرانی قابل اجراست؟
                        و یک نکته دیگه اینکه کاش از کلمه "انتقام" استفاده نمیشد چرا که همه قیل و قال ها که بعدا شاید بیشتر شود به خاطر همین یک کلمه هست. البته بنده نه مدافع بروکرها هستم و نه مدافع شخص خاصی. من فقط با هیاهوی بیجا مخالفم.
                        و یک نکته مهم اینکه آیا آقا یا خانم mardom متوجه هستند که با علنی کردن این روش عملا سوددهی آنرا متوقف میکنند؟ پس با اینکار عملا انتقامی از بروکرها گرفته نخواهد شد. امیدوارم هدف از اینکار فقط هشداری به بروکرها باشد در جهت رفع نقص پلتفرمشون. (مانند اهداف وایت هکرها) البته در صورتی که چنین باگی موجود باشد.
                        خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                          سلام . ایشان گویا خیلی معروف هستند .

نکته جالب اینجاس که بعضی دوستان ادعای ملاقات با خواهرشان " پرستو " را در نمایشگاه بین المللی تهران را داشتند و میگفتند بسیار خانم فرهیخته و دانشمندی هستند .
                          نمیدونم والله . اینها که همش خارج از کشور به گفته خودشون مشغول مدیریت سرمایه هستند در نمایشگاه بین المللی تهران چه میکردند .

این بازار هم کم کم تبدیل میشه به بازار مکاره انهم با این ایدی های زنانه ای که هر روز تو یه فروم ثبت میشه .
                          همین خانم س.آ که در موردش گفتیم ظاهرا کاشف بعمل آمده که دو نام کاربری با آی پی یکسان داشته!! در تصویر زیر مشاهده می کنید. ( نام سایت و ادمین مربوطه رو سانسور کردم )

ظاهرا مشکل هر دو کاربر مسدود شدن حسابشون در بروکر مورد نظر بوده و زمانی که بروکر ازشون مدارک اهراز هویت می خواد به نوعی طفره میرند!! عجب!!

نظر

عجب . چا داستانیه !

ما ایرانی جماعت همه کار رو باید به گند بکشیم . انهم با ایدی های خوشگل زنانه .

تو فروم بورکس اون زمان که بقول دوستمون فارکس ازارد بود یه ایدی بود به اسم ساناز . چه اواتارهای خوشگلی هم میزاشت . اخر سر کاشف بعمل اومد مرد تشریف دارن و میرن از دبی جنس میارن .

اینها همشون سروته یه کرباسن .
                            توهین به خانهای فروم نباشه ولی ......

نظر

سلام،

یک سئوال؟

واقعا" نمی شد بعد از دیدن یا شنیدن روش ،قضاوت کرد؟

نظر

اگر تصمیم گیرنده فروم بودم ، اجازه کوچکترین بحث حاشیه ای همانند این را نمیدادم که الان 18 دقیقه از وقت خواب مان گرفتن بیاد و مطالبی مطالعه نماییم که هیچ ارزش و سودی برای نوع تفکر و اکانت معاملاتیم نداشته باشد.

جای تاسف هست.همین
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X