اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

PathFinder Pro

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با عرض سلام و تشکر جناب اقای رهجو عزیز سوالی در تصویر مطرح شده ممنون میشویم راهنمایی فرمایید.

نظر

• آقا مسعود خیلی کم سر میزنن به تاپیک

نظر

• نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
        با عرض سلام و تشکر جناب اقای رهجو عزیز سوالی در تصویر مطرح شده ممنون میشویم راهنمایی فرمایید.
        سلام
        ببخشید من نظر خودم را میگم.
        ببینید درسته ؟
        وقتی روز به پایان رسید که در شکل با فلش های عمودی سیاه نشان داده شده
        در جهت فلش های افقی سیاه آنقدر پیش میرویم تا آخرین محموعه با رنگ کندل مخالف را پیدا کنیم. ( قفس های آبی در شکل )
        اولین کندل از هر مجموعه کندل پایه است.
        موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
          سلام
          ببینید درسته ؟
          در جهت فلش های افقی سیاه آنقدر پیش میرویم تا آخرین محموعه با رنگ کندل مخالف را پیدا کنیم. ( قفس های آبی در شکل )
          موفق باشید.

ممنون دوست عزیز شاید توضیحات شما درست باشه اما چرا طبق توضیحات شما در تاریخ 31 اکتبر کندل پایه نداشته اییم؟ تشکر

نظر

• سلام
            تمپلیت این روش بهمراه اندیکیتورهای مربوطه رو در دو متاتریدر دو بروکر مختلف بدون دست زدن تنظیمات نصب کردم.
            هم اندیکیتور کرم خاکی و هم اندیکیتور سایکل در هردوشون با هم فرق می کنه
            اشتباه از منه یا اشکال جای دیگست؟

مرسی از راهنمایی دوستان

نظر

• سلام

وقتی کندل پایه رو پیدا کردیم جهت حرکت بازار رو ازروی اندیکاتور کرم خاکی تشخیص میدهیم کندل پایه نقشی در تشخیص روند نداره میشه یکی از دوستان توضیح بده .
              باتشکر
              ویرایش توسط rezalfx : https://www.traderha.com/member/6497-rezalfx در ساعت 11-20-2014, 02:06 AM

نظر

• سلام به دوستان

بنده كمي گرفتارم ميرسم خدمتتان لطفا از انچه اموختيد هر چند كم استفاده كنيد و سوالات خودتان را در هر مورد ايراد كنيد همه را پاسخ خواهم داد.

با احترام
                m$r

نظر

سلام
                  ببینید درسته ؟
                  موفق باشید.
                  جناب guest غزیز

با کسب اجاره از جناب رهجو ؛؛ اکه میتونید محبت کنید همین تنظیماتی که در تصویر فوق انجام دادید ///// منظورم کادر بندی هست ،، را در این تصویر که حدمتتون میدهم انجام دهید

علت درخواست اینه که زنگ کندل ها و اندازه شون و نزدیکیشان به هیشتوگزام زا به نجوی تغیر دادم که تشخیص فرمایش شما راختتر خواهد بود

ضمنا ایا ساعت خاصی از روز باید در انتطار این نوع کندل بود ؟؟؟ یا با هر چرخش موچ این کندل ایجاد خواهد شد ؟؟؟

و ایا با کدوم نوع از بروکر ها ( از نظر ساعت کارشون ) بهتر وفق دازه ؟؟؟

ممنون

ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 11-20-2014, 03:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
                    جناب guest غزیز

با کسب اجاره از جناب رهجو ؛؛ اکه میتونید محبت کنید همین تنظیماتی که در تصویر فوق انجام دادید ///// منظورم کادر بندی هست ،، را در این تصویر که حدمتتون میدهم انجام دهید

علت درخواست اینه که زنگ کندل ها و اندازه شون و نزدیکیشان به هیشتوگزام زا به نجوی تغیر دادم که تشخیص فرمایش شما راختتر خواهد بود

ضمنا ایا ساعت خاصی از روز باید در انتطار این نوع کندل بود ؟؟؟ یا با هر چرخش موچ این کندل ایجاد خواهد شد ؟؟؟

و ایا با کدوم نوع از بروکر ها ( از نظر ساعت کارشون ) بهتر وفق دازه ؟؟؟

ممنون
                    سلام
                    در مورد تاثیر و نوع بروکر چیزی نمیدانم. فکر نکنم در کلیت استراتژی تاثیری داشته باشد.
                    در مورد ساعت خاص به نظر من کندل ساعت صفر (24) بامداد بروکر باید تشکیل (و احتیاطا بسته) شده باشد.

نظر

سلام
                      در مورد تاثیر و نوع بروکر چیزی نمیدانم. فکر نکنم در کلیت استراتژی تاثیری داشته باشد.
                      در مورد ساعت خاص به نظر من کندل ساعت صفر (24) بامداد بروکر باید تشکیل (و احتیاطا بسته) شده باشد.

سلام چرا شکل اندیکیتور هرق می کنه؟
                      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط samen نمایش پست ها
                        سلام چرا شکل اندیکیتور هرق می کنه؟
                        سلام
                        مهمترین فرقی که من میبینم مربوط به رنگ اندیکاتور Signal-Volatility# است.
                        تنظیمات آن را با شکل زیر مقایسه کنید.

نظر

• ابتدا از جناب guest ممنون بابت زحمت پاسخشان ،،

جناب samen اندیکاتور ها فرق ندارند ،،بنده در چارت خودم رنگ ها را برعکس کرده بودم و فراموش کردم موقع گذاشتن تصویر اصلاح کنم امیدوارم جناب رهجو بایت این اشتباه دلگیر تشوند

ارادتمند

نظر

• سلام صبح آدينه بخير

همان طور كه سوالات را ميخواندم فهميدم مشكل بيشتر از جانب كندل پايه هست و نحوه شناسايي آن پس به آن مي پردازيم

به تصوير دقت كنيد .

هر روز ما شاهد چندين ستون تكي يا به هم پيوسته هستيم هر ستون هم رنگ خود ، يك سايكل يا سيكل محسوب ميشه حتي تك ستون هم در يك روز يك سايكل محسوب ميشه . مستطيل آبي (سيكل آبي ) سيكل گاوي ، مستطيل قرمز ( سيكل قرمز ) سيكل خرسي .

حتما از تمپليت من كه در چند پست گذشته اتچ شده استفاده كنيد چون انديكيتور خام خلاف رنگ كاري ما هست و شما را به اشتباه مياندازد .

ما در اين تصوير 13 سيكل كاري داريم .

فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 11-21-2014, 10:12 AM

نظر

• انديكاتور بعدي ما signal Volatility هست كه من به اون كرم خاكي ميگم

دو رنگ دارد قرمز و سبز قرمز يعني روند جاري بازار نزولي هست سبز يعني روند جاري بازار صعودي

فایل های پیوست شده
                              ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 11-21-2014, 10:22 AM

نظر

• روش شناسايي كندب پايه :

1. ما به انديكاتور كرم خاكي نگاه ميكنيم ببنيم روند جاري بازار چه هست در اين تصوير روند ما صعودي هست .

2. حالا بايد آخرين سيكل خلاف روند ( رنگ) را نسبت به روند يا رنگ كرم خاكي در روز قبل پيدا كنيم . در تصوير بالا روند كرم خاكي امروز صعودي هست پس ما بايد به دنبال آخرين سيكل قرمز رنگ در روز گذشته باشيم در تصوير سيكل اخر ما شماره 3 هست .

3. وقتي سيكل مورد نظر را پيدا كرديم اولين ستون سيكل مورد نظر ما ميشه كندل پايه

4. حالا چون روند صعودي هست با شكست كندل پايه روبه بالا ما ميتوانيم باي كنيم نحوه باي كردن مستقيم نيست و بايد از اوردر ليميت در برگشت قيمت استفاده كرد . محل خروج ما شكست كندل پايه خلاف روند جاري .

نكات سيستم در پست هاي قبل گفته شده مجدد مطالعه كنيد .
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 11-21-2014, 10:59 AM

نظر

پردازش ...
                                X