اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

PathFinder Pro

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط altrader نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    شما خودتون فقط پوند/دلار کار میکنید؟
    با احترام
    سلام

من روي همه چيز كار ميكنم بستگي داره شرايط اون ارز چي باشه ريسك به ريواردش مناسب باشه از نظر فاندامنتال چه شرايطي داشته باشه به نقاط مقاومتي نزديك باشه نباشه ميانگين حركاتش چقدر بوده كلا دنبال ارزي ميرم كه ريسكش كمتر باشه و ناحيه خروج مشخص و مناسب داشته باشه

با احترام
    نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
    مسعود جان اگر وقت کردید برای ارزهای اصلی رو هم بدین. اگر شد بگین چطوری خودمون حساب کنیم که وقتتون رو نگیریم.
    متاسفانه فعلا فرصت دست نداده بدست اوردنش راحتر از توضيح دادنش هست به زودي ميدم خدمتتان

مسعود جان شما که خیلی سال هست فعال هستید و سیستم های زیادی رو ساختین، این سیستم چه مشخصه ای داره که گفتین قوی تر از این سیستم پیدا نخواهید کرد و هر سیستم بدون پرو خوب کار نمیکنه، امیدوارم یکم از وقت تریدتون رو هم به ما بدین. من دارم حسابی رووش کار میکنم. امیدوارم بتونم بعد از سالیانی تو این بازار پیشرفت بکنم
    به نظر خودم كه ديد مناسبي از بازار ميده شايد براي كسي اينطور نباشه به هر حال پشت اين قضيه منطق قوي هست كه در پست هاي قبل توضيح اون را دادم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
      دلیل این که توی اون ساعات نصف شب ما کاری انجام نمیدیم چی هست و اگه توی اون ساعات به اندازه 2 تا کندل پایه حرکت بکنه،ایا توی همون روز دوباره بیاد زیر کندل پایه و بعد دوباره حرکت بکنه این حرکت رو خواهید گرفت؟ سوال بعدیم اینه که اگر روز بعد که باز میشه قیمت خارج یا داخل محدوده کندل پایه باشه فرقی میکنه؟ توی اون تصویر یورو به ین که شما گرفته بودید، چرا از داخل کندل پایه اردر گذاری کرده بودید؟ دلیل خاصی داره این نوع گرفتن پوزیشن؟ میخوام توی نکات دقیق باشم که درست یاد بگیرم. ممنونم
      1. دليل اينكه در اون ساعات كار نميكنم اينكه من منتظر اشتباه از طرف سيستم هستم چه بهتر كه اون ساعات باشه هم استراحت ميكنم هم اين شانس هست كه بازار حركتشو اشتباه انجام بده و من بدانم در اصل چه خبر هست .

2. اگر مكانيكي عمل كنم نخير نميگيرمش اما اگر ديناميكي باشه بايد ببنيم شرايطش چه هست آيا هدف هاي مورد نظر را زده يا در اون زمان خبري داريم كه باعث تقويت بيشتر بشه يا نه

لطفا پوند این هفته را نگاه بکنید(جمعه) . وقتی کندل پایه به این اندازه بزرگ میشود چه کاری انجام می دهیم.؟ گفته بودید که برای روز بعد میگذاریم یک راه حل . راه دیگر را میفرمایید ؟.با تشکر
      عقل سليم ميگه اين كندل پايه ريسك به ريوارد خوبي نداره شما ميتونيد استاپ 80 پيپي را تحمل كنيد من كه نميتونم راه حلش هم اينه كه يك ارز ديگه رو انتخاب كنيد يا اصلا اون روز تريد نكنيد وحي منزل نيامده كه هر روز بايد ما معامله باز داشته باشيم شده من تا سه روز هم معامله نداشتم ولي جايي وارد شدم كه همه رو جبران كرده در ضمن دوشنبه ها بازار در حال آزمايش خطا هست كه ببنيه ميتونه روند هفته قبل را ادامه بده يا نه

نظر

• سلام
        روزتان بخیر
        آیا این ورود مطابق با سیستم ارایه شده - صحیح است ؟
        مرسی

نظر

• مسعود جان گفته بودید که استاپ فیزیکی ندارین،برای چی بوده؟ یعنی شما استاپ رو بر اساس کندل پایه نمیزارین؟ ممنون میشم برای استاپ یکم بیشتر توضیح بدین. با تشکر

نظر

• مسعود حان یورو و پوند و ین رو میبیین برای 9 دسامبر .
            الان توی یورو، قیمت از کندل پایه خیلی فاصله داره ، در این شرایط چیکار میکنیم ؟ این که یورو قبلش به کندل پایه نزدیک شده بوده دیگه تمومه، یا باید به خود کندل پایه نفوذ بکنه ؟
            در مورد گرفتن پوزیشن توی این 3 تا ممنون میشم کمک یکنین. برای یورو یه بار صبح زود بریک کرده بوده و حرکت نکرده، الان که شکسته کندل پایه رو و فاصله داره برگشتش رو چجوری میگیرین ؟ ممنون میشم توضیح در این موارد بدین . با تشکر

نظر

• مسعود جان ممنونتا میشم حرکت های ارزهای یورو و پوند رو بررسی بکنی. منتظرتم

نظر

• الان یورو که اینقدر از کندل پایه فاصله گرفته ، امروز یکم بهش نزدیک شد . الان باید برگرده با توجه به این که رنگ کرم هم عوض شده . اگر رنک کرم عوض بشه تحلیل رو میریم واسه روز بعد ؟

به بچه ها هم سر بزن مسعود جان . دوست داریم

نظر

• مسعود جان میشه لطف کنید وبررسی کنید عکس را پوند به دلار دوبار رفت توضرر والان پوزیشن سوم که بای میباشد فعال شده تی پی را الان چند باید گرفت
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-10-2014, 12:44 AM دلیل: قرار دادن تصویر پلتفرم متفرقه

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                    سلام
                    روزتان بخیر
                    آیا این ورود مطابق با سیستم ارایه شده - صحیح است ؟
                    مرسی

سلام

بله درست هست

مسعود جان گفته بودید که استاپ فیزیکی ندارین،برای چی بوده؟ یعنی شما استاپ رو بر اساس کندل پایه نمیزارین؟ ممنون میشم برای استاپ یکم بیشتر توضیح بدین. با تشکر
                    خير استاپ فيزيكي ندارم در تايم 15 بر اساس الگوي هاي كندل استيك خارج ميشوم

مسعود حان یورو و پوند و ین رو میبیین برای 9 دسامبر .
                    الان توی یورو، قیمت از کندل پایه خیلی فاصله داره ، در این شرایط چیکار میکنیم ؟ این که یورو قبلش به کندل پایه نزدیک شده بوده دیگه تمومه، یا باید به خود کندل پایه نفوذ بکنه ؟
                    در مورد گرفتن پوزیشن توی این 3 تا ممنون میشم کمک یکنین. برای یورو یه بار صبح زود بریک کرده بوده و حرکت نکرده، الان که شکسته کندل پایه رو و فاصله داره برگشتش رو چجوری میگیرین ؟ ممنون میشم توضیح در این موارد بدین . با تشکر
                    يورو چي هزار تا يورو داريم اگر منظورتان يورو به دلار كه جهت سل بوده بازار ازش رد شده و سلي صورت نگرفته

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                      مسعود جان میشه لطف کنید وبررسی کنید عکس را پوند به دلار دوبار رفت توضرر والان پوزیشن سوم که بای میباشد فعال شده تی پی را الان چند باید گرفت
                      70 از معامله اول ضرر كرديم

معامله دوم تا 114 پيپ مثبت رفت يا بايد بريك ايون ميكرديد يا تا 70 پيپ استاپ را پايين مياورديد
                      حالا اگر هيچ كدام انجام نداديم
                      رويم هم رفته 90 تا توي ضرر هستيم در دو معامله فاصله دو طرف خيلي زياد هست چيزي بيش از 200 خورده ايي چون معامله سوم هست ضرر بعلاوه 70 را در نظر ميگريم پس تارگت من 160 پيپ محاسبه ميكنم .
                      ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 12-10-2014, 02:12 AM

نظر

• مسعود جان ببخشید بد نوشتم،همون یورو به دلار منظورم بود. تصویر پوند به دلار رو که فرمودین امکان داره بزارین،فقط ببینم کدوم ها مورد نظرتون بود. بیشتر بهمون سر بزنین. خیلی ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
                          مسعود جان ببخشید بد نوشتم،همون یورو به دلار منظورم بود. تصویر پوند به دلار رو که فرمودین امکان داره بزارین،فقط ببینم کدوم ها مورد نظرتون بود. بیشتر بهمون سر بزنین. خیلی ممنون
                          سلام

از نظر من اين باي درسته

چرا چون اگر ما خط پايين كندل پايه را سيگنال اصلي بدانيم دو بار فيل شده سيگنال باي ايجاد شده بنابراين حتي ميشه در اين نقطه هم باي زد

.
                          فایل های پیوست شده

نظر

• ممنون،مسعود جان الان پوند به دلار بالای کندل پایه بسته،الان تو این زمان اردر رو میزارین؟ ممنونم از شما. از اندیکاتور فیبوناچی که دادین چجوری بهره میبرین؟ مرسی

نظر

• مسعود جان پوند به دلار، دیشب به اندازه کندل پایه بیشتر برگشته،الان استاپ زده یا صفر بیرون اومدیم. حالا اگر سیگنال معکوس بده میگیریم؟ بعد ایا سیگنالای معکوس قدرت بیشتری میگیرن برای حرکت؟ مرسی

نظر

• اگر کندل پایه شکسته بشه و در همون کندل بیش از اندازه کندل پایه حرکت بکنه، در کندل های بعد که برمیگرده لیمیت رو فعال میکنه و استاپ میزنه ایا در جهت مخالف که بسته میشه سیگنال معکوس داریم؟ یا بعد از این که اردر فعال میشه باید به اندازه کندل پایه بره؟ امیدوارم متوجه شده باشین. ممنون

نظر

پردازش ...
                                X