اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

PathFinder Pro

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
    دوستان يكي لطفا چك كنه ببينه اين درسته يا نه ؟

تنظيمات با تغيير پارامتر در انديكيتور كه جناب گيوتين زحمتشو كشيدن تغييري نميكنه ببنيد مال شما هم همينطوري يا مال من مشكل داره ؟

تشكر
    تنظیمات فقط برای محاسبات و رسم خطوط لحاظ میشه و ایندیکاتور signal و cycle رو چارت رو تغییری نمیده ! آنها را باید جداگانه برای نمایش خودتون ست کنید.
    اینم آخرین ورژن ایندی که 2 تا آپشن اضافه کردم .
    1. تعدادی روزهایی که میخواهیم در گذشته خطوط رسم بشه ! این کمک میکنه اگر Ray فعال باشه چارت خیلی شلوغ نشه !
    2. mainTf یا همون time frame ای که قراره محاسبات بر مبنای اون انجام بشه ! حالا اگر تایم فریم رو هم عوض کنید خطوط را بر اساس تایم فریم محاسباتی که دیفالت 60 هست میبینید .

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6871935261.zip
    When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• آقای رهجو اینطور مواقع با کندل پایه چه می کنیم؟
      اجازه میدیم بازار بیاد زیر خط آبی بعد بره بالا و بای لیمیت بزاریم؟

برای موفقیت در بازار باید منطق بازار را همانطور که هست و پیش می رود درک کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
        تنظیمات فقط برای محاسبات و رسم خطوط لحاظ میشه و ایندیکاتور signal و cycle رو چارت رو تغییری نمیده ! آنها را باید جداگانه برای نمایش خودتون ست کنید.
        1. تعدادی روزهایی که میخواهیم در گذشته خطوط رسم بشه ! این کمک میکنه اگر Ray فعال باشه چارت خیلی شلوغ نشه !
        2. mainTf یا همون time frame ای که قراره محاسبات بر مبنای اون انجام بشه ! حالا اگر تایم فریم رو هم عوض کنید خطوط را بر اساس تایم فریم محاسباتی که دیفالت 60 هست میبینید .

ممنون از شما

همان خطوط هم تغييري نميكنه اين يكي را بندازم ببينم چي ميگه

نوشته اصلی توسط VAHIDFX نمایش پست ها
        آقای رهجو اینطور مواقع با کندل پایه چه می کنیم؟
        اجازه میدیم بازار بیاد زیر خط آبی بعد بره بالا و بای لیمیت بزاریم؟

بايد از باي ليميت در خط آبي بهره ببريد اسپريد فراموش نشه اين كاري را هم كه شما گفتيد ميشه كرد بهش ميگن تريد محافظانه كار
        ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 11-25-2014, 10:09 AM

نظر

سلام دوست عزیز
          ممنون بابت انجام تغییرات در اندیکاتور.
          پارامترهای موجود در اندیکاتور رو هر چقدر تغییر میدم خروجی یکسان میده
          تعداد روز رو هم که وارد میکنم همینطوره و هیچ تغییری در خروجی نمیده
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            ممنون بابت انجام تغییرات در اندیکاتور.
            پارامترهای موجود در اندیکاتور رو هر چقدر تغییر میدم خروجی یکسان میده
            تعداد روز رو هم که وارد میکنم همینطوره و هیچ تغییری در خروجی نمیده
            با تشکر
            مشکل تعداد روز حل شد ولی عدم تغییر در خروجی با تغییر پارامترهای موجود در بخش input همچنان پابرجاست

نظر

• [QUOTE=fx.trader;150650]مشکل تعداد روز حل شد ولی عدم تغییر در خروجی با تغییر پارامترهای موجود در بخش input همچنان پابرجاست[/QUOTE

منظورتون رو از تغییر خروجی نمیفهمم . تنها خروجی که باید تغییر کنه اگر پارامتر ها رو تغییر بدید کندل پایه است ! دو ایندی دیگر که بر روی چارت هست رو باید دستی تغییر بدبد چون فقط واسه نمایش خودتونه .
              در مورد کندل پایه هم مسلما هر تغییری تو پارامترها کندل پایه رو تغییر نمیده ! الان مجددا price smoothing را تغییر دادم و کندل پایه عوض شد. فکر نمیکنم ایرادی باشه .
              When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• [QUOTE=Gioteen;150674]
                نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                مشکل تعداد روز حل شد ولی عدم تغییر در خروجی با تغییر پارامترهای موجود در بخش input همچنان پابرجاست[/QUOTE

منظورتون رو از تغییر خروجی نمیفهمم . تنها خروجی که باید تغییر کنه اگر پارامتر ها رو تغییر بدید کندل پایه است ! دو ایندی دیگر که بر روی چارت هست رو باید دستی تغییر بدبد چون فقط واسه نمایش خودتونه .
                در مورد کندل پایه هم مسلما هر تغییری تو پارامترها کندل پایه رو تغییر نمیده ! الان مجددا price smoothing را تغییر دادم و کندل پایه عوض شد. فکر نمیکنم ایرادی باشه .
                منظور من از خروجی کندل پایه بود . کندل پایه برا من ثابته . price smoothing رو چند بار تغییر دادم ولی کندل پایه ثابت میمونه .
                دوستان هیچ کس همچین مشکلی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                  29/10 بازار Trigger را نديد

10/11 -90

12/11 +200

پيپ منفي : -362
                  پيپ مثبت : 1382+
                  19/11 +70

پيپ منفي :-362

پيپ مثبت : 1452+

نظر

• [QUOTE=fx.trader;150690]
                    نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
                    منظور من از خروجی کندل پایه بود . کندل پایه برا من ثابته . price smoothing رو چند بار تغییر دادم ولی کندل پایه ثابت میمونه .
                    دوستان هیچ کس همچین مشکلی نداره؟
                    سلام

انديكاتور هاي قبلي را حذف كن و جديد ها را بريز فكر كنم مشكل حل بشه

نظر

• با سلام و عرض ادب
                      اقا مسعود عزیز خسته نباشید
                      امروز ارز پوند/ دلار
                      تحویل روز کندل پایه ذو زد و برگشت و سل لیمیت فعال شد
                      ولی استاپ حورد
                      دوباره رفت بالا ایا در تحویل روز بهنره نگیریم؟
                      با احترام

نظر

• سلام

من اينو قبلا توضيح دادم سل ليميت هم نداشتيم چرا توضيحات من را نميخونيد پست شماره 174 را بخونيد

نظر

• سلام مسعودجان اگراستاپ به اندازه کندل پایه باشد امروز استاپ خورده شد درسته اگرغیراینه لطف میکنی رو شکل توضیح دهید پوزیشن بای لیمیت فعال شد امروز

نظر

• سلام به همگی ظاهرا فعال نیست تاپیک
                            مسعود جان ببنید درست میگم طبق تصویر که برای امروز هست استاپ خوردیم درسته

لطفا طبق تذکرات ارسال شده از طریق پیام خصوصی، فقط از پلتفرم معاملاتی PCM جهت درج تصاویر استفاده نمایید. با تشکر

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-27-2014, 07:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                              سلام به همگی ظاهرا فعال نیست تاپیک
                              مسعود جان ببنید درست میگم طبق تصویر که برای امروز هست استاپ خوردیم درسته
                              با سلام
                              من هم استاپ حوردم
                              ولی چون حرکت بازار کمی بیشتر از اندازه کندل پایه بود
                              بعد از بسته شدن کندل زیر کندل پایه سل لیمیت گذاشتم که فغال شد
                              ببینیم چی میشه
                              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-27-2014, 07:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط altrader نمایش پست ها
                                با سلام
                                من هم استاپ حوردم
                                ولی چون حرکت بازار کمی بیشتر از اندازه کندل پایه بود
                                بعد از بسته شدن کندل زیر کندل پایه سل لیمیت گذاشتم که فغال شد
                                ببینیم چی میشه
                                شاید اگر اون رزیزتنس 11 روز پیش که خیلی نزدیکشه میدیدید بای نمیزدید ! یا حداقل یک سل هم میکاشتید !

نظر

پردازش ...
                                X