اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

PathFinder Pro

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
    اگر درست متوجه شده باشم شما کندل پایه رو تو روز قبل پیدا میکنید و یک روز اعتبار داره ! حالا هر کادر مستطیل یک روز رو نشون میده ! اون خطوط هم از کندل پایه روز قبل رسم شده تا انتهای روز جاری . جایی که قرمز پر رنگ تره ما دنبال موقعیت سل بودیم و بالعکس!
    در ضمن با توجه به شرایطی که گفتید بعید میدونم کندل پایه دوم از سمت راست دوستمون محمد درست باشه ! لطفا مجددا کندل پایه شکل من و محمد عزیز را ببینید و نظر دهید.
    When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
      كندل پايه درسته اما تنظيمات كرم خاكي درست نيست روي 30 در پوند به دلار
      تشكر تنظيمات كرم خاكي درست نبود روي 34 بود .ممنون

نظر

سلام

كاملا درسته فقط تنظيمات كرم خاكي اشتباه هست فكر كن روي 34 گذاشتيد بايد روي 30 باشه

نفهميدم اين چيه ؟؟
        سلام
        در تمپلیت ارائه شده در لینک زیر (پست 83)شما برای تنظيمات كرم خاكي از 34 استفاده کرده اید.
        http://forum.broker-fa.org/f60/pathf...tml#post149513
        البته در اولین تمپلیت ارائه شده در (پست دوم) این تاپیک در تنظيمات كرم خاكي عدد 30 قرار دارد.
        اشتباه من به این دلیل بود.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• سلام دوستان
          جناب رهجو تو توضیحات دوباره در مورد کندل پایه این نکته رو نگفتین : (كندل پايه كندلي هست كه رنگش مخالف رنگ انيدكيتور Signal volatility باشد و همچنين آخرين تغيير رنگ بوده باشد ) البته این نکته قبلا گفته شده بود و دوستان میتونن تو چند صفحه اول تاپیک پیداش کنن ولی فکر کردم اگه تو توضیحات جدید هم عنوان بشه بهتره که دیگه نیاز به توضیح دوباره نباشه

نظر

اگر درست متوجه شده باشم شما کندل پایه رو تو روز قبل پیدا میکنید و یک روز اعتبار داره ! حالا هر کادر مستطیل یک روز رو نشون میده ! اون خطوط هم از کندل پایه روز قبل رسم شده تا انتهای روز جاری . جایی که قرمز پر رنگ تره ما دنبال موقعیت سل بودیم و بالعکس!
            توضيحات شما درسته اعتبار يك روزه هست اما تمام كندل هاي پايه با هم در ارتباط هستند كه توضيح دادنش بسيار سخته اما اگر گذشته را نگاه كنيد بايد با ان پي ببريد

نوشته اصلی توسط VAHIDFX نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید به آقای رهجو
            تشکر می کنم از سیستم خوب و عالیتان و همچنان مشتاقانه منتظر نکات تجربی این سیستم هستیم.
            سلام

توضيحات شما كاملا صحيح هست فقط شكسته كندل پايه شما يك كندل قبل از مستطيل كه كشيديد صورت گرفته

نظر

در ضمن با توجه به شرایطی که گفتید بعید میدونم کندل پایه دوم از سمت راست دوستمون محمد درست باشه ! لطفا مجددا کندل پایه شکل من و محمد عزیز را ببینید و نظر دهید.

فكر كنم رنگ كندل هاي شما درست نباشه برعكس هست قرمز را آبي و سبز را قرمز كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                سلام
                در تمپلیت ارائه شده در لینک زیر (پست 83)شما برای تنظيمات كرم خاكي از 34 استفاده کرده اید.
                http://forum.broker-fa.org/f60/pathf...tml#post149513
                البته در اولین تمپلیت ارائه شده در (پست دوم) این تاپیک در تنظيمات كرم خاكي عدد 30 قرار دارد.
                اشتباه من به این دلیل بود.
                سلام
                اون براي ارز نيوزلند به دلار بود كه بهش اشاره شد .

نيوزلد به دلار را روي 35

يورو به دلار روي 45

يورو به ين روي 34

پوند به دلار روي 30

نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                سلام دوستان
                جناب رهجو تو توضیحات دوباره در مورد کندل پایه این نکته رو نگفتین : (كندل پايه كندلي هست كه رنگش مخالف رنگ انيدكيتور Signal volatility باشد و همچنين آخرين تغيير رنگ بوده باشد ) البته این نکته قبلا گفته شده بود و دوستان میتونن تو چند صفحه اول تاپیک پیداش کنن ولی فکر کردم اگه تو توضیحات جدید هم عنوان بشه بهتره که دیگه نیاز به توضیح دوباره نباشه
                سلام

فكر كنم گفتم ؟
                2. حالا بايد آخرين سيكل خلاف روند ( رنگ) را نسبت به روند يا رنگ كرم خاكي در روز قبل پيدا كنيم . در تصوير بالا روند كرم خاكي امروز صعودي هست پس ما بايد به دنبال آخرين سيكل قرمز رنگ در روز گذشته باشيم در تصوير سيكل اخر ما شماره 3 هست .

نظر

• ما فقط در جهت روندی که کرم خاکی نشون میده ترید میکنیم؟یا میتونیم خلاف اونم بزنیم؟

با این تنظیماتی که واسه کرم خاکی دادین تو پست قبلی رو سایر ارزها هم میشه کار کرد؟

نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                  سلام
                  اون براي ارز نيوزلند به دلار بود كه بهش اشاره شد .

نيوزلد به دلار را روي 35

يورو به دلار روي 45

يورو به ين روي 34

پوند به دلار روي 30
                  ویرایش توسط mohammad1234 : https://www.traderha.com/member/2856-mohammad1234 در ساعت 11-21-2014, 05:26 PM

نظر

• ممنون از پاسختون
                    پس من بد متوجه شدم چون برداشت من این بوده که علاوه بر این توضیحات ما باید در چارت به دنبال کندلی باشیم که خلاف جهت اندیکاتور کرم خاکی باشه. به عنوان مثال اگر کرم خاکی قرمز باشه کندلی . کندل پایه انتخاب میشه که هم توی سیکل مخالف باشه هم کندل صعودی بسته شده باشه.
                    اشتباه برداشت کردم؟
                    با تشکر

نظر

• با عرض سلام جناب اقاي رهجو ضمن عرض تشكر ممكنه بفرماييد به طور كلي به نظر شما خصوصيات كندل پايه چيست ؟ و بر چه اساس اين كندل بوجود مي ايد؟ در انديكاتور مربوطه از انديكاتورهاي موينگ اورج و ار اس اي استفاده شده كه قاعدتا از خروجي هاي اين دو انديكاتور براي مشخص نمودن اين كندل استفاده ميكند. با تشكر

نظر

فكر كنم رنگ كندل هاي شما درست نباشه برعكس هست قرمز را آبي و سبز را قرمز كنيد
                        درسته که رنگ کندلهای من بر عکس هست ولی این بر عکس بودن رو لحاظ کردم . شما تو همون عکسی که وحید گذاشته از کندل پایه 19 نوامبر که درست هم هست با عکس من هم مقایسه کنید همان کندل هست ولی در عکس محمد که شما گفتی درسته کندل دیگری انتخاب شده ! که نمیشه که هر دو مورد درست باشه ! لطفا دوباره اون دو عکس رو نگاه کنید و خیلی شفاف بگید کدوم درسته !
                        When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• ببخشید مسعود جان یه سوا؟در روش اولیه کندل تریگر شناسایی میشد اندیکاتور کرم خاکی تنظیمش درپوند به دلار 34 میباشد و درروش دوم که با اندیکاتور سایکل ادغام میشد کرم خاکی تنظیم 30باید باشد؟؟ایا درسته ؟؟یا درهردوروش باید سی باشد؟؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                            ما فقط در جهت روندی که کرم خاکی نشون میده ترید میکنیم؟یا میتونیم خلاف اونم بزنیم؟

با این تنظیماتی که واسه کرم خاکی دادین تو پست قبلی رو سایر ارزها هم میشه کار کرد؟
                            سلام

اين جز نكات سيستمه كه قبلا گفته شده خاصيت آهنربا - فيل شدن كندل پايه ( يعني كندل پايه شما در جهت بازار شكسته بشه لزوما دو برابر حركت كندل پايه را انجام داده باشه و خلاف جهت بازار زير يا بالاي كندل پايه بسته بشه ميشه خلاف معامله را زد )

بله

نظر

• نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
                              با عرض سلام جناب اقاي رهجو ضمن عرض تشكر ممكنه بفرماييد به طور كلي به نظر شما خصوصيات كندل پايه چيست ؟ و بر چه اساس اين كندل بوجود مي ايد؟ در انديكاتور مربوطه از انديكاتورهاي موينگ اورج و ار اس اي استفاده شده كه قاعدتا از خروجي هاي اين دو انديكاتور براي مشخص نمودن اين كندل استفاده ميكند. با تشكر
                              سلام

اصلا چيزي به نام كندل پايه اين طور كه براي شما توضيح دادم نه كسي ميداند نه كسي انديكيتوري براي اون نوشته اين انديكيتور هم اصلا نميدانه كندل پايه چه هست حالا محاسبش بماند اين ايده من بوده كه يك نقطه عطفي در طول 24 ساعت وجود دارد من به دنبال اون بودم .
                              اصول كار اين انديكاتور بر اساس SWING HIGH BAR و SWING LOW BAR هست رفتارش بر اساس Swing Bar هست . اگر محاسباتشو بهتون بگم خندتان ميگره .

به ستون آبي SWING HIGH BAR ميگن و به ستون قرمز SWING LOW BAR

حالا اگر قيمت جاري از قيمت قبلي ما بالا تر باشه يك New Swing ايجاد ميشه يا يك ستون آبي ديگر بسته ميشه اگر قيمت جديد ايجاد نشه و حول آخرين swing قيمت نوسان كنه هيچ ستوني ايجاد نميشه اگر قيمت با طول 20 پيپ در جهت خلاف با Swing ما فاصله بگيره يك Swing Low Bar يا ستون قرمز بسته ميشه به همين ترتيب ...

ايده من بر چرخش قيمت بود اين انديكاتور اخرين چرخش را به من نشان ميده كه در طول روز گذشته انجام شده و مهم هست بنابراين اگر ما بتونيم جهت كلي بازار را به درستي تشخيص بديم ميتوانيم از آخرين چرخش بازار با شكستش در جهت بازار استفاده كنيم . روي اين حساب من اين كندل را كندل پايه نام گذاري كردم .

موينگ اوريج و ار اس اي هم نقش فيلتر را دارند كه به درد ما نميخوره
                              ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 11-22-2014, 10:55 AM

نظر

درسته که رنگ کندلهای من بر عکس هست ولی این بر عکس بودن رو لحاظ کردم . شما تو همون عکسی که وحید گذاشته از کندل پایه 19 نوامبر که درست هم هست با عکس من هم مقایسه کنید همان کندل هست ولی در عکس محمد که شما گفتی درسته کندل دیگری انتخاب شده ! که نمیشه که هر دو مورد درست باشه ! لطفا دوباره اون دو عکس رو نگاه کنید و خیلی شفاف بگید کدوم درسته !
                                جواب اين سوال را دادم اگر دقت ميكرديد به دليل اينكه تنظيمات انديكاتور كرم خاكي جناب محمد اشتباه بود كندل پايه ايشان با شما فرق ميكرد هر دو تشخيص كندل پايه با تنظيمات متفاوت درست هست تنظيم ايشان 34 بود مال شما 30

نظر

پردازش ...
                                X