اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Fibo 127% For Gold

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    درود
    جناب علیلو عزیز ایا در این سیستم شما پریود زیگزاگ ثابت است یا متغییر و کلا از چه پریودی استفاده می کنید با تشکر
    سلام . ثابت . یک اندیکاتور بر پایه زیگزاگ سقف و کف ها را مشخص می کند . از ان بهره می برم .

http://pcmupload.traderha.com/uploa...7336907981.rar

موفق باشید

----------------------------------------

می توانید بهترین تایم فریم و بهترین تنظیمات زیگزاگ را با بررسی گذشته چارت بدست اورید . محدودیتی وجود ندارد .

مهم خرید بعد از شکست اخرین سقف قیمتی و فروش بعد از شکست اخرین کف قیمتی هست .
    ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 08-06-2014, 07:35 PM
    زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

سلام

آقای علی لو خیلی ممنون بابت زحمات و ایده ساده طرح شده .ستاپ 6-5-4 استفاده میکنم برای جفت ارزها و طلا - اینجوری سیگنالهای زیادی در تایمفریم 4 ساعته ایجاد میشه.تارگت 127 به نظر صرف نداره با
      هر استاپ 4 تارگت خنثی میشه - تارگت 161 انتخاب شد - تقریبا در دسترس هست .تک تایمفریم کار میکنم - سعی میشه بی طرفانه به چارت نگاه کنم و سیگنالهای گزیده تر گرفته بشه . در مجموع خوب بوده .
      پیشنهاد زیاد هست ولی هرچه پیچیده تر بشه اصل موضوع دورتر خواهد شد . کاری که به شخصه انجام میدم - اندیکاتور AO قبل از تارگت میله مخالف بزنه استاپ بالای کندل 4 ساعته کیپ میشه .در این صورت
      موقعیتهای همراه با شک و شبهه خود بخود با استاپ های نازل همراه هست . اندیکاتور مورد استفاده multi zigzag

نظر

سپاس جناب نئو . اگر مقدور هست با مثال تصویری توضیح دهید .

اندیکاتور کامنت قبلی را به متاتریدر خود اضافه نمایید . سپس این تمپلیت را روی تایم 15 دقیقه اجرا نمایید .

130 موقعیت معاملاتی از تاریخ 10 دسامبر 2012 تا این لحظه . از این تعداد 9-10 پوزیشن استاپ خورده است .

تمپلت :
        http://pcmupload.traderha.com/uploa...7344710751.rar

اندیکاتور پست قبلی : http://pcmupload.traderha.com/uploa...7336907981.rar

پوزیشن های استاپ خورده با مثلث سبز نمایش داده شده اند

نکته کنکوری : مناطقی که پوزیشن ما استاپ خورده اند نقاط کلیدی و چرخشی بازار هستند . یعنی بازار تغییر جهت کلی می دهد
        ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 08-06-2014, 09:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها

نکته کنکوری : مناطقی که پوزیشن ما استاپ خورده اند نقاط کلیدی و چرخشی بازار هستند . یعنی بازار تغییر جهت کلی می دهد

2014.06.02: وقتی پوزیشن فروش ما در 1240 استاپ می خورد یعنی ما یک صعود خوب داریم . و برای مدتی از بای استاپ بهره می بریم با تی پی های بالای 261%

2014.05.26 : وقتی استاپ پوزیشن خرید در 1295 خورده می شود یعنی یک نزول خوب داریم . تی پی 261%

....

نظر

خواهش میکنم- پوزیشنهای گذشته به تاریخ پیوسته - به امید خدا سعی میشه چند مثال زنده بررسی کنیم.

امروز سیگنالهای فروش uj و gj بوده همچنین خرید xau و au . تنها موقعیت au به علت تعدد موقعیتها در یک روز ایگنور شد .

نظر

وقتی پوزیشن فروش ما در 1240 استاپ می خورد . تا مدت زمانی از گرفتن پوزیشن فروش دوری می کنیم . و تی پی پوزیشن بای بعدی را تا 261% انتخاب می نماییم . تا تی پی نخورده سل نمی زنیم .

پوزیشن های استاپ خورده در تایم 15 دقیقه . اگر در استاپ اول جهت را تشخیص دهیم . استاپ بعدی را نمی خوریم

وقتی در 2014.02.28 فروش استاپ می خورد از گرفتن پوزیشن فروش جلوگیری می کنیم . بنابراین در 2014.03.07 دیگر سل استاپ باز نمی کنیم .

بنابراین تعداد پوزیشن های استاپ خورده از 10 پوزیشن به نصف کاهش پیدا می کند . یعنی از حدود 120-130 پوزیشن تعداد 5 پوزیشن ما استاپ می خورند . و چون تی پی پوزیشن های بعدی را بالا می گیریم این ضررها جبران می شوند .

امیدوارم توانسته باشم منظور را برسانم

نظر

اندیکاتور کامنت قبلی را به متاتریدر خود اضافه نمایید . سپس این تمپلیت را روی تایم 15 دقیقه اجرا نمایید .

130 موقعیت معاملاتی از تاریخ
                10 دسامبر 2012 تا این لحظه . از این تعداد 9-10 پوزیشن استاپ خورده است .

تمپلت :
                http://pcmupload.traderha.com/uploa...7344710751.rar

اندیکاتور پست قبلی : http://pcmupload.traderha.com/uploa...7336907981.rar

ضمن تشکر از دوست عزیز برای به اشتراک این استراتزی بسیار ساده

یک اصلاحیه نیاز داشت این نوشتشون که بهتره اصلاح بشه

درستش 2013 است
                تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

هدف اینه که یک سیستم تریدری ساده داشته باشیم ( با ورود - خروج sl . tp ) . بی نیاز از تحلیل شویم . تریدر شویم . در جهت روند ترید نماییم . منطقی استاپ بخوریم .

استاپ های ما هم سود ده هست .

اخرین استاپی که در تایم 15 دقیقه ثبت شده است ( جمعه قبل از اعلام nfp) . تغییر روند از 1280 تا 1309

منطقی استاپ بخوریم ( استاپ خوردن های ما برایمان سود ده و راهنما خواهد بود )

نظر

چهار موقعیت امروز چند پست قبلتر اعلام شد.

نظر

• [QUOTE=Neo;140799]سلام

آقای علی لو خیلی ممنون بابت زحمات و ایده ساده طرح شده .ستاپ 6-5-4 استفاده میکنم برای جفت ارزها و طلا - اینجوری سیگنالهای زیادی در تایمفریم 4 ساعته ایجاد میشه.تارگت 127 به نظر صرف نداره با
                      هر استاپ 4 تارگت خنثی میشه - تارگت 161 انتخاب شد - تقریبا در دسترس هست .تک تایمفریم کار میکنم - سعی میشه بی طرفانه به چارت نگاه کنم و سیگنالهای گزیده تر گرفته بشه . در مجموع خوب بوده .
                      پیشنهاد زیاد هست ولی هرچه پیچیده تر بشه اصل موضوع دورتر خواهد شد . کاری که به شخصه انجام میدم - اندیکاتور AO قبل از تارگت میله مخالف بزنه استاپ بالای کندل 4 ساعته کیپ میشه .در این صورت
                      موقعیتهای همراه با شک و شبهه خود بخود با استاپ های نازل همراه هست . اندیکاتور مورد استفاده multi zigzag

جناب neo ی عزیز میشه خواهش کنیم تنظیمات مولتی زیگزاگ را در قسمت input با تصویر نشون بدین با تشکر

نظر

• سلام و خسته نباشید

راستش فکر میکردم فقط خودمم که میشینم اینجوری تو بازار اسکالپ میکنم (تقریبا اسکالپ ) ) الان این تاپیک و دیدم و به خودم امیدوار شدم تنها نیستم راستش رووم نمیشد بیام بنویسم میشینم تو بازار 2-3 دلار طلا گین میگیرم ، در ضمن فقط رو طلا من با این سیستم کار کردم .

خوب من یه چیزی شبیه به این خودم درست کرده بودم که حتی از این اندیکاتور سوینگ و زیگزاگ هم استفاده نمیکنه و فقط خود چارت هست ، الان این اندیکاتور هم سیگنال ها رو قویتر میکنه در کنار سیستم من .

کل سیستم همینه که تا الان بوده فقط من به جای کندل ، از لاین چارت استفاده میکنم که در واقع یک مووینگ 1 هست . و فیبو ها رو از سر و ته خط چارت میگیرم . اینجوری خطا تقریبا صفر میشه و توو بدترین شرایط هم طلای عزیزم ریتریس 127 % رو میزنه . ( البته در واقع چارت ریتریس 113 رو میزنه ولی ما چون بازه فیبو رو کوچیکتر میکنیم میوفته رو فیبو 127 )

و در ضمن این قابلیت رو پیدا میکنه که تو تایم های پایین هم بهش اعتماد کنین . من 15 دقیقه بیشتر میزنم . اینجوری روزی 2-3 تا پوزیشن میده ، خدا بده برکت )
                        اوایل هر پوزیشن 5% دپوزیت میزدم ، بعدا دیدم چه کاریه ، الان اکثرا 30 % دپوزیت میزنم مگر اینکه مشکوک باشه که اگر علاقمند بودید میگم کجاها رو کمتر میزنم یا کجا ها رو میرم رو ریتریس های بالاتر .

خوب 2 تا مثال براتون عکس گرفتم که تو جفت عکس اول میبینید اگر فیبو ها رو بر اساس کندل میگرفتیم استاپ میخوردیم ولی وقتی رو لاین گرفتیم تارگت خوردیم .
                        نکته : فیبو و عدد ورود پوزیشن رو سوینگ زیگ زاگ ( مثل قبل ) ولی عدد لاین رو در نظر میگیریم ( نه عدد کندل که زیگزاگ نشون میده ) حتی ممکنه عددی که لاین نشون میده چند تا کندل عقب جلوتر از کندل زیگ زاگ باشه ولی مهم نیست . هم.ن لاین ملاک ه . تو مثال هم همینطور شده .

عکس اول که فیلد شده و عکس دوم همون پوزیشن که تارگت خورده : طلا 15 دقیقه

http://www.mql5.com/en/charts/221202...hf-markets-ltd

http://www.mql5.com/en/charts/221202...hf-markets-ltd

مثال دوم : عکس اول فیلد شده رو کندل و عکس دوم تارگت خورده ، البته اینجا چارت استاپ نزده و دوباره برگشته بعدا ولی من اعصاب این همه عدد منفی دیدن رو ندارم و از نظر من فیلد شده .

http://www.mql5.com/en/charts/221200...hf-markets-ltd

http://www.mql5.com/en/charts/221201...hf-markets-ltd

نظرتون چی هست ؟
                        ویرایش توسط ms121ir : https://www.traderha.com/member/9307-ms121ir در ساعت 08-07-2014, 04:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                          و در ضمن این قابلیت رو پیدا میکنه که تو تایم های پایین هم بهش اعتماد کنین . من 15 دقیقه بیشتر میزنم . اینجوری روزی 2-3 تا پوزیشن میده ، خدا بده برکت )
                          اوایل هر پوزیشن 5% دپوزیت میزدم ، بعدا دیدم چه کاریه ، الان اکثرا 30 % دپوزیت میزنم مگر اینکه مشکوک باشه که اگر علاقمند بودید میگم کجاها رو کمتر میزنم یا کجا ها رو میرم رو ریتریس های بالاتر .
                          سلام دوست من
                          به نظرت 30% یکم زیاد نیست واسه یک پوزیشن؟

نظر

• [QUOTE=borhani100;140826]
                            نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
                            سلام

جناب neo ی عزیز میشه خواهش کنیم تنظیمات مولتی زیگزاگ را در قسمت input با تصویر نشون بدین با تشکر
                            سلام

اندیکاتور توانایی محاسبه زیگزاگ در سه تایمفریم مختلف را داراست .هر ستون اعداد یه سری ستاپ هست .

سه گزینه اول پارامترهای اصلی اندیکاتور زیگزاگ هست - دیفالت اندیکاتور اصلی زیگزاگ 3-5-12 - در عکس تنظیمات 4-5-6 میباشد که بنده استفاده میکنم.

گزینه چهارم تعداد کندلهایی که در گذشته زیگزاگ رسم میشود - هر چه تعداد کندلها زیاد شود فشار بر cpu و ramبیشتر میشود - آن مقدار تنظیم کنید که نیاز هست .

گزینه پنجم تایمفریم هست - زیر هر ستون اعداد میتوانید تایمفریم جداگانه ای ثبت کنید - اگر 1440-240-60 باشد زیگزاگهای سه تایم را دارید .

بنده فعلا همه را روی تایم 4 ساعته تنظیم کردم -

نظر

• اسپرید بسیار شناور شده نمیشه اردر کاشت - در صورت شکست سقف با تارگت 161.8 % فیبو میخرم .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                                سلام دوست من
                                به نظرت 30% یکم زیاد نیست واسه یک پوزیشن؟

اصلا کار درستی نیست ، مدیریت سرمایه را رعایت کنید . به قول استاد آزادی لاتیج به روحیه افراد مربوطه . چند ماهی که با این متد کار کنید روحیتون قوی میشه
                                ضضعف این سیستم استاپ بزرگش هست که البته 100 تا یکی شاید بخوره ، مواردی که روو طلا پیدا کردید که استاپ خورده را عکس بزارید ، رووش بحث میکنیم و به مرور نکاتی رو پیدا میکنیم که حکم قانون پیدا میکنه و اون یک در صد پوزیشن استاپ خورده هم یا دیگه وارد نمیشیم یا استاپمون کوچک میشود .

نظر

پردازش ...
                                X