اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Fibo 127% For Gold

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    با سلام با شکست محدوده1285 این دو هدف مورد نظر می باشد
    سلام
    در پست 51 اعلام كرديد كه اگر 1285 بشكنه به تارگتهاي 1288/82 و 1293/88 ميرسه ولي در اين پست تارگتهاي بسيار بالاتري رو در نظر گرفتيد ممكنه دليلش رو بفرماييد ؟
    ویرایش توسط kimia : https://www.traderha.com/member/6806-kimia در ساعت 06-19-2014, 07:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
      تازه متوجه شدم پس حداق سود فیبو 127 درنظر بگیریم درسته؟ولی با این کار حدضرر معمولا بیشتر از سود میشه
      سلام . کاش ابتدا تاپیک را مطالعه می کردید بعد ...

در مورد زیاد بودن ریسک به ریوارد سیستم ::

1- تمام نکات این سیستم بازگو نشده و همانطور که قبلا اشاره شد پیش شرطش همکاری دوستان هست تا قوت قلبی برای من باشد

2- مثال : در تایم 30 دقیقه پندینگ استاپ ما فعال می شود . طبق قوانین اولیه تارگت اولیه 127% و تارگت دوم 161% هست . ولی ..

ولی ما تایم 1 ساعته و 4 ساعته هم داریم . در این تایم ها 127 و 161 را هم داریم

درست حدث زدید . ما قانون انطباق اهداف را داریم

اگر چارت های 4 ساعته ای که در این تاپیک گذاشتم را خوب نگاه کنید . متوجه خواهید شد .

قانون فرضی : تارگت 127% تایم 4 ساعته حتمی خواهد بود . با این پیش فرض داریم ::

تارگت 127 تایم 4 ساعته منطبق بر تارگت 261-200% تایم 1 ساعته خواهد بود

بنابراین با رویت تی پی 261 در تایم 30 دقیقه ، میزان سود بالاتر از میزان استاپ لاس ما خواهد بود

در نتیجه ریسک به ریوارد سیستم پایین خواهد شد

3- قوانین ورود و خروج و ترلینگ کامل گفته نشده که اگر بازگو شود میزان سود دهی بالای این سیستم را خواهید دید ( هر چند اشاراتی شده )

4- هر سوالی از این سیستم برایمان پیش بیاید چارت و گذشته ان می تواند بهترین استاد و راهنمای ما باشد

5- ما با این سیستم کلاسیک شکارچی خواهیم بود

شکار سقوط انس از 1500 - شکار انس 1200 - سقوط انس از 1430 - خرید در کف 1200 - سقوط از 1390 تا 1277 - سقوط از 1300 تا 1240 . بر خاستن از 1240 تا 1300

6- فقط طلا ی جهانی کفایت خواهد کرد

7- بی نیاز از تحلیل خواهیم شد

8 - به ابشده با اسپرد 2 هزار تومان نه خواهیم گفت و انس با اسپرد پایین و لوریج 500 را قبول خواهیم کرد با تعیین تی پی و تعیین استاپ لاس . چیزی که بازار ایران ندارد

9- ما قانع خواهیم بود به سودهای کم . چون سود کم بهتر از ضرر می باشد

10- چارت طلا تایم روزانه در ابتدای این تاپیک گذاشته شده است و این هم چارت هفتگی

هر دو یک چیز را اثبات می کنند و ان قدیمی بودن ان و سود دهی ان هست

موفق باشید

گلد . ویکلی . مفیدتریدر

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 06-19-2014, 08:29 PM
      زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

دارم پر حرفی می کنم ، دوستان ببخشند

1- سوالی که از طرف انجمن در خصوصی پرسیده شد : چرا تاپیک تحلیل خود را بسته ام ؟

ج : این تاپیک باز بود . میزان مشارکت ؟؟؟

2- درخواست مدیران برای بازگو کردن تجربیاتم در حیطه مباحث زمانی

ج : این تاپیک باز بود . میزان مشارکت مدیران . نقد - راهنمایی .... ؟؟//

3- دوستان 1 ماه ترید نکردن و بجای ان وقت گذاشتن برای طراحی یک سیستم معاملاتی قوی چیزی نیست که از کنارش راحت بگذریم

4- در اینده برای جفت ارزهای پوند . دلار استرالیا . دلار نیوزلند سیستم مستقلی معرفی خواهد شد .

5- مباحث تحلیل زمانی نیز در اینده بحث خواهد شد . و اشتراک تجربیات خواهیم داشت .

و در پایان از عزیزانی که همراهی کردند سپاسگذارم . و با اجازه انها این تاپیک بسته خواهد شد . برای انان که می اندیشند نکاتی گفته شد . دیگر نکات نیز مانند خود سیستم ساده هستند و دوستان با تمرین به انها خواهند رسید

انس جهانی طلا
        1300 دلار

موفق باشید در پناه حق

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 06-19-2014, 08:58 PM

نظر

با عرض معذرت از پیشگاه دوستان

نوشته اصلی توسط kimia نمایش پست ها
          سلام
          در پست 51 اعلام كرديد كه اگر 1285 بشكنه به تارگتهاي 1288/82 و 1293/88 ميرسه ولي در اين پست تارگتهاي بسيار بالاتري رو در نظر گرفتيد ممكنه دليلش رو بفرماييد ؟
          نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
          با سلام
          جناب کیمیا عزیز متاسفانه تاپیک جناب علیلو بسته شد البته جناب علیلو جسارت بنده را ببخشید ای کاش در بستن تاپیک یک کم صبوری وحرفه ای تر برخورد می کردید
          در جواب سوال شما باید بگویم در پستی 51 که چارت ان را قرار دادم اگر دقت کرده باشید تصویر در تایم یک ساعته بود که تارگت های ان زده شد که بنده نتیجه ان را قرار ندادم ودر ان پستی که تارگت های بالاتری دادم در تایم 4 ساعته بود که تصویر ان را در این پست قرار می دهم البته شباهت هردو فقط در شکست محدوده 1285 بود ولی یکی با تارگت های کوتاه تر ویکی با تارگت های بلندتر موفق باشید

نظر

جناب gold از توضيحتون ممنون راستش خودم كه تقريبا آماتورم با همون تحليل كلاسيك كه تصويرش رو هم در بخش تحليل همگاني طلا گذاشتم منتظر ريزش از حدود 1282 بودم جالبه كه برخي " بزرگان تحليل " هم احتمال ريزش از همون منطقه رو تاييد كردند و يا زير تحليلهاي مشابه لايك و تشكر زدند !
            ضمن تبريك به جنابعالي سوالم ازتون اينه كه چطور اين صعود رو با اطمينان پيشبيني كرديد ؟ ضمنا از جناب aliloo نيز تقاضا ميكنم كه اين تاپيك رو با ريزه كاريهاش لطفا ادامه بدهند و نيمه كاره رها نكنند ...

نظر

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها

در ادامه موقعیت های تایم فریم 1 ساعته

امروز یک موقعیت در تایم 30 دقیقه و یک موقعیت دیگر در تایم 1 ساعته داشتیم . ورود در 1271 و قیمت تا 1295 رفته است . یعنی 24 دلار در هر انس

24 دلار کم هست ؟ اگر کم هست ما به این 24 دلار راضی هستیم

ما در این روش به خانم یلن کاری نداریم . منتظر کج شدن سر مکدی و یا بیرون امدن از ابر ایچی نیستیم . پیوت قیمتی و زمانی هم نداریم . دنبال پروانه و خفاش و شارک هم نیستیم . تعریف خاصی از شکست کندل استیک هم نداریم .

واو . عجب شکاری . 50 دلار در هر انس

و در مقابل :
              ترید و تحلیل بر روی طلا به روش گروه ترند لاین
              ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 06-19-2014, 11:50 PM
              زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

حذف
                ویرایش توسط moheb : https://www.traderha.com/member/10017-moheb در ساعت 06-20-2014, 04:24 AM
                برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

نوشته اصلی توسط kimia نمایش پست ها
                  جناب gold از توضيحتون ممنون راستش خودم كه تقريبا آماتورم با همون تحليل كلاسيك كه تصويرش رو هم در بخش تحليل همگاني طلا گذاشتم منتظر ريزش از حدود 1282 بودم جالبه كه برخي " بزرگان تحليل " هم احتمال ريزش از همون منطقه رو تاييد كردند و يا زير تحليلهاي مشابه لايك و تشكر زدند !
                  ضمن تبريك به جنابعالي سوالم ازتون اينه كه چطور اين صعود رو با اطمينان پيشبيني كرديد ؟ ضمنا از جناب aliloo نيز تقاضا ميكنم كه اين تاپيك رو با ريزه كاريهاش لطفا ادامه بدهند و نيمه كاره رها نكنند ...
                  سلام ودرود
                  دوست من همان طور که جناب علیلو عزیز در این استراتژی توضیح دادندموقیعت های معاملاتی که در طول معاملات با زیگ زاگ ایجاد می شود بدور از هر نوع تحلیل و اندیکاتوری ما را به هدف های مورد نظر می رساند اگر شما گذشته بازار را در تایم 4 ساعته برسی کنید به این استراتژی خوب جناب علیلو پی می بریدو اگر این استراتزی در جای مناسب و همرا با روند باشدبه احتمال بالایی باعث تی پی خوردن و درصد پایین استاپ خوردن می شود و در مورد اینکه می گویید من با اطمینان این صعود را پیش بینی کردم باید بگوییم در بازار های مالی ما احتمالات را برسی می کنیم و هیچ قطیعتی از درست بودن تحلیل و ترید وجود ندارد این نکته را از من حقیر داشته باشید به هیچ وجه در هیچ بازار مالی تعصب روی تحلیل و ترید خود نداشته باشید و حتما در ترید کردن نقطه ورود و خروج و استاپ خود را مشخص کنید و اینکه می گویید بزرگان فروم احتمال ریزش را می دادند و تحلیل شما را تایید می کردند بله از بعد تکنیکالی ما در یک ترند و کانالیزه نزولی قرار داشتیم قیمت هم به سقف کانال کانال رسیده بود و هم دارای یک الگوی هارمونیک و منطقه پرترافیک و منطقه مقاومتی قوی بود و این بزرگان به نظر من درست تحلیل کرده بودند این جاست که اگر ما در تریگر نقطه مناسب خروج داشته باشیم در این بازار پایدار می مانیم
                  با ارزوی موفقیت
                  ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 06-20-2014, 08:15 AM

نظر

سلام یه سوال عکس زیر تایم چهارساعته طلا که بعدازشکستن قله خرید که باعلامت نشان داده شده است که به 127 هم برخورد نکرده است وبرگشت البته استاپ نخورده ولی حدودا صدوچهل پیپ توضرر رفته درصورتی که سود درتارگت 127حدودا چهل پیپ بوده است وتقریبا ده روز هست که ادامه دارد ایا منطقی هست برای چهل پیپ ده روز صبر ؟ایا توضیح بیشتری لازم هست

نظر

با سلام
                      جناب علیلو عزیز ما در این چارت می بینیم هر بار که سقف شکسته شده است تریگر خرید به ما داده شده است حالا سوال من این است ایا هر بار که سقف قبلی شکسته می شه ایا ما باید بر اساس ان موج فیبو ان را رسم کنیم وتارگت های ان مورد نظر قرار دهیم یا اینکه در شکل زیر با موج صعودی اول فیبو ان را رسم کنیم وتارگت های ان را مورد نظر قرار می دهیم البته بنده فکر می کنم شرایط اول بهتر باشد تانظر شما ودوستان به چه صورت باشد

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                        سلام یه سوال عکس زیر تایم چهارساعته طلا که بعدازشکستن قله خرید که باعلامت نشان داده شده است که به 127 هم برخورد نکرده است وبرگشت البته استاپ نخورده ولی حدودا صدوچهل پیپ توضرر رفته درصورتی که سود درتارگت 127حدودا چهل پیپ بوده است وتقریبا ده روز هست که ادامه دارد ایا منطقی هست برای چهل پیپ ده روز صبر ؟ایا توضیح بیشتری لازم هست

درود
                        دوست من این نکات به ذهن من می رسد خدمت شما عرض می کنم و از دوستان و جناب علیلو اگر که نکاتی به ذهنشان خطور می کنند به نظر شما می رسانند
                        همان طور که جناب علیلو در ابتدا تاپیک گفتند این استراتژی مخصوص تایم فریم 4 ساعته انس طلا می باشد و از دوستان خواستند در این زمینه و در سایر کالا وارزها مشارکت و تحقیق کنیم البته بنده حقیر چون که فقط روی انس طلا تمرکز و کار می کنم دارم و روی بقیه ارزها و کالاها کار نمی کنم در این زمینه کوتاهی کردم
                        و حالا چارت یورو شما را من در ذیل قرار می دهم شما دقت کنید من فکر می کنم که در این چارت ترند ما نزولی بوده وشما پوزیشن خلاف روند گرفتیم وهیچ نشانی که ثابت کند که روند ما به پایان رسیده بود را نداریم مگر اینکه سقف مازوری که در شکل با خط سفید مشخص کردم شکسته شود وهمان طور که می بینید بعد از ان که شما وارد خرید شدید قیمت همچنان ریخته و کف را زده است و اگر که شما در هرکفی که شکسته می شد و وارد فروش که می شدید می توانستید سو خوبی کسب کنید وحالا اگر که در ادامه چارت به صورتی که زیگ زاگ سفید رنگ را مشخص کردم شود وسقف را بزند شما می توانید وارد خرید شوید و اهداف خود را مشخص کنید موفق باشید
                        ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 06-20-2014, 10:53 AM

نظر

شکست محدوده 1322 این دوهدف را در نظر می گیریم

نظر

سلام . کاش ابتدا تاپیک را مطالعه می کردید بعد ...

در مورد زیاد بودن ریسک به ریوارد سیستم ::

1- تمام نکات این سیستم بازگو نشده و همانطور که قبلا اشاره شد پیش شرطش همکاری دوستان هست تا قوت قلبی برای من باشد

2- مثال : در تایم 30 دقیقه پندینگ استاپ ما فعال می شود . طبق قوانین اولیه تارگت اولیه 127% و تارگت دوم 161% هست . ولی ..

ولی ما تایم 1 ساعته و 4 ساعته هم داریم . در این تایم ها 127 و 161 را هم داریم

درست حدث زدید . ما قانون انطباق اهداف را داریم

اگر چارت های 4 ساعته ای که در این تاپیک گذاشتم را خوب نگاه کنید . متوجه خواهید شد .

قانون فرضی : تارگت 127% تایم 4 ساعته حتمی خواهد بود . با این پیش فرض داریم ::

تارگت 127 تایم 4 ساعته منطبق بر تارگت 261-200% تایم 1 ساعته خواهد بود

بنابراین با رویت تی پی 261 در تایم 30 دقیقه ، میزان سود بالاتر از میزان استاپ لاس ما خواهد بود

در نتیجه ریسک به ریوارد سیستم پایین خواهد شد

3- قوانین ورود و خروج و ترلینگ کامل گفته نشده که اگر بازگو شود میزان سود دهی بالای این سیستم را خواهید دید ( هر چند اشاراتی شده )

4- هر سوالی از این سیستم برایمان پیش بیاید چارت و گذشته ان می تواند بهترین استاد و راهنمای ما باشد

شکار سقوط انس از 1500 - شکار انس 1200 - سقوط انس از 1430 - خرید در کف 1200 - سقوط از 1390 تا 1277 - سقوط از 1300 تا 1240 . بر خاستن از 1240 تا 1300

6- فقط طلا ی جهانی کفایت خواهد کرد

7- بی نیاز از تحلیل خواهیم شد

8 - به ابشده با اسپرد 2 هزار تومان نه خواهیم گفت و انس با اسپرد پایین و لوریج 500 را قبول خواهیم کرد با تعیین تی پی و تعیین استاپ لاس . چیزی که بازار ایران ندارد

9- ما قانع خواهیم بود به سودهای کم . چون سود کم بهتر از ضرر می باشد

10- چارت طلا تایم روزانه در ابتدای این تاپیک گذاشته شده است و این هم چارت هفتگی

هر دو یک چیز را اثبات می کنند و ان قدیمی بودن ان و سود دهی ان هست

موفق باشید

گلد . ویکلی . مفیدتریدر

با سلام خدمت استاد علیلو وتشکر بابت اشتراک تجربیاتتون .میشه مطالب رو ادامه دهید .من این چند صفحه رو چند بار خوندم ودارم در m15 بک تست میگیرم.باز هم ممنون از زحماتتون

نظر

سلام.

2 موقعیت اخیر در 30 دقیقه طلا.
                              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

سلام . ممنون از مشارکت خوب دوستان .

سیستمی ساده با قوانین ساده . ورود و خروج مشخص با استاپ لاس و تی پی مشخص

انس جهانی طلا - 30 دقیقه ::
                                در پوزیشن اول تارگت 127% : 1325.4 و تارگت 161% : 1329.5

جهت مشاهده بهتر روی چارت کلیک راست نموده و گزینه ویوو ایمیج را انتخاب نمایید

در تایم فریم 1 ساعته تارگت 127% در 1330.97 قرار دارد

انطباق تارگت 161% تایم 30 دقیقه با تارگت 127% تایم 1 ساعته در محدوده 1330

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 07-03-2014, 07:52 PM

نظر

پردازش ...
                                X