اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی پترن 123

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بنده درباره این روش اندک تحقیقاتی دارم که اگه مساعد باشه درمیان میزارم

برای دستگرمی چارت ذیل را دنبال کنید و اگه نکته ای درموردش به نظرتون رسید بیان کنید....

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      موقعیت یورو کد امروز

نتیجه حرکت قیمت

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• در راستای تحلیل آقای بهزادی:یوروچوند روزانه: شکست خط روند و پول بک. تریگر ورود از تایم پایین تر. از دیروز ورود انجام شده و هدف اولیه انتهای منطقه مشخص شده می باشد.

پ.ن: nzusd تایم H4 در منطقه 61.8 قرار دارد. با توجه به شرایط کلی احتمال صدور سیگنال فروش هست.
        ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 04-11-2014, 03:27 PM

نظر

• با درود خدمت همه عزیزان

دوستان فرمودن جناب یزدی تاپیک پر باری را استارت زدن که با سبک معاملاتی بنده شباهتهایی داره(حداقل از نظر مشابهت اسمی! ) گفتم یه سری به تاپیک بزنم و از آموزشهای جناب یزدی استفاده کنم.

درود بر ساسان عزیز و بهزاد بزرگوار که سالها قبل خیلی از دوستان را با این نوع دیدگاه ساده به چارت آشنا کردند . و همچنین نیمای عزیز که در آخرین جلسه آموزش تحلیل تکنیکال یه آزمون سریع بر اساس

حرکات 123 بدون هیچ اندیکاتوری از من گرفت و سریع باید بر اساس ساختار امواج میگفتم سل یا بای . خوب میدونست نهایتا آنچه در آینده کارآیی خواهد داشت تشخیص درست یک دوسه هاست .

احتمال قریب به یقین به آموزه های بزرگواران چیزی نمیتوانم اضافه کنم . چند عکس که معاملاتی است بر اساس حرکات یک دو سه تقدیم میکنم، البته بر اساس سبک شخصی . ساختار خوب ، کمین نهایتا تریگر .

در همه تایمفریمها جوابگوست و هر چه تایمفریم بالاتر باشد از شر شدوها دورتر هستیم! اصل اول و مهم برای این روش از دید من ساختار امواج هست .

سعید خان سپاس بابت زحمات جنابعالی و شرمنده اگر با پست خودم موضوع تاپیک را منحرف کردم. اگر چنین هست از ناظر تقاضا دارم پست را به تاپیک "نظرات شخصی است" منتقل کنند.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام و درود

درود بر بزرگواران و اساتید محترم که وقتی صحبت از اشتراک تجربه و دانش میشه خالصانه و مخلصانه هر چه در چنته دارند در اختیار دیگران چون من که دانشجویی در این وادی هستم قرار میدهند . و جا دارد که از همینجا بوسه بر پیشانی این عزیزان زنم . همانطور که در ابتدای تاپیک عرض کردم اندوخته خود را از دروس این اساتید در طی این چند سال در ارتباط با این روش فرا گرفته بودم و چون برای خود در طی مدتیکه کار میکردم و میکنم مفید دیدم سعی کردم با دوستان عزیز در میان گذارم . و همانطور که قبلا" هم گفته شده بود تمام حسن این روش به سادگی و به دور از هر ایندیکاتور می باشد . و فقط مبتنی بر اساس حرکتی مومنتوم قیمتی می باشد . و هر کسی میتواند به نوع سبک و سیاق خود سیستم معاملاتی برای خود تعریف کند . خوشحالم که حضور بزرگواران را در این تاپیک که متعلق به شخص خاصی نیست و فقط محل حضور برای نشر تجربیات و بهینه کردن سیستم معاملاتی هست را به فال نیک گرفته و شاهد ارائه نظرات و نوع نگاه به این سیستم باشیم . و سپاس بابت موقعیتهایی که به اشتراک قرار میدهید .

ارادتمند
            یزدی
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• صبح بخیر

تارگت حدودی پوزیشن یوروپوند رو میشه بدین صورت در نظر گرفت... باید با پوزیشن بیشتر همراه باشیم اما به نظر میرسه با تریگری که دو روز پیش فعال شده میشه به این پوزیشن امیدوار بود...

ارادتمند- بهزاد

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-12-2014, 09:02 AM

نظر

• ببینیم شرایط سل بوجود میاد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط golestanonline نمایش پست ها
                  ببینیم شرایط سل بوجود میاد ...

با اون شکل و شمایل ریختن و اون کندل های فول بادی صعودی کمی بعید مید بریزه ؟!!

نظر

• سلام و درود

در تایم ماهانه CADCHF شاهد یک روند کند اصلاحی هستیم که در محدوده 70 درصد پترن 123 شکل گرفته و شاهد تشکیل الگوهای کندلی برگشتی هستیم که ظرف زمان 14 آپریل پر خواهد شد در صورت عبور دی تی اسیلاتور از محدوده 20 درصد و شکست خط روند داخلی در محدوده 0.8285 میتوان وارد پوزیشن خرید گردید .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• جناب یزدی عزیز

مشکل تایم فریم ماهیانه اینه که به این دلایل عملا غیر قابل استفاده هست:

1- بالا بودن میزان استاپ به جهت پیپ که باعث میشه مجبور به تحمل ریسک بالاتری بر اساس مدیریت سرمایه شویم... به عنوان مثال اگر در تایم فریم روزانه 2 درصد در هر پوزیشن ریسک می کنیم در تایم فریم ماهیانه 10 درصد بر روی هر پوزیشن باید ریسک کنیم.

2- اگر به عدم قطعیت و احتمال در بازار معتقد باشیم، باید بر اساس آموزه های مارک داگلاس رفتار کنیم بدین معنی که بازار رو در سطح میکرو و ماکرو نگاه کنیم. بازار در تک پوزیشن ها فاقد قطعیت اما در جامعه آماری با تعداد قابل قبول پوزیشن ( مثلا 10 یا 20 پوزیشن) دارای قطعیت تقریبی می باشد. در تایم فریم ماهیانه رسیدن به جامعه آماری سالها به طول می انجامد...

3- صبر و تحمل تریدرها در بازه ماهیانه چیزی نیست که به این سادگی محقق بشه. زمانی رو به یاد دارم که از تایم فریم چهارساعته به تایم فریم روزانه برای ترید سوییچ کردم. تا مدتها بزرگترین معضل بنده کم تحملی و کم صبری بود. زمانی که در بخشی از پوزیشن ها وارد تایم فریم هفتگی شدم باز هم همین رویه برایم تکرار شد. تقریبا محال می دونم بتونم وارد تایم فریم ماهیانه برای ترید شود.

4- در پوزیشن های ماهیانه اگر حسابتون سواپ فری نباشد عملا بازنده می شوید... بروکرها تریدرهایی رو ترجیح می دهند که در تایم فریم های پایین تری ترید کنند...

در هر حال شکی نیست که هرچه تایم فریم بزرگتر میشه تحلیل اون دارای اعتبار بیشتریه اما چیزی که بنده در طول این سالها به صورت ملموس به اون رسیدم این بوده که بهترین تایم فریم ها برای بازار بازار تبادلات ارزی به جهت بازدهی و فرار از نوسانات شدید این بازار تایم فریم های چهارساعته و روزانه هستند.

در پایان از موضعیتی که قرار دادید تشکر می کنم، هرچند شادو کندلی که در نقطه 1 قرار دارد به دلیل طول بسیار بلند چندان 123 ایده آلی رو ایجاد نکرده است. با این حال واگرایی زمانی خوبی داریم و اسیلاتورها هم خوب نشان از صعود دارند....

ارادتمند- بهزاد
                      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 04-13-2014, 02:13 PM

نظر

• سلام و درود

سپاس بی کران دکتر بهزادی عزیز . ممنون که رهنمودهای خودتون را چاشنی راه ما میکنید . همیشه از دیگر فروم ها تا این فروم پیگیر مطالب ارزشمند شما بودم و بسیار از تجربیات و آموزه های شما استفاده نمودم که همیشه دعاگوی شما بزرگواران که حکم اساتید بنده را دارید هستم . کاملا" با شما هم عقیده هستم . چون میدانم بیش از 80 درصد خرده تریدرها ترید های میان روزی دارند و دوست دارند که تکلیف پوزیشن هایشان در پایان روز تعیین تکلیف شود و با توجه به اینکه اکثر تریدر ها با بالانس کم و مارجین زیاد کار میکنند عملا" تایم روزانه هم مشگل بتوانند ارتباط برقرار کنند .
                        اما نکته ای که برای خود من همیشه مهم بوده اینکه بتوانم الگو هایی در مسیر روند را شناسایی کنم و در سمت ترند اصلی پوزیشن گیری نمایم تا در منطقه امن تری قرار گیرم و اگر هم استاپ بخورم میدانم که در پوزیشن های بعدیش حتما" جبران خواهد شد .
                        همانطور که شما استاد فرزانه بهتر از من آگاهید شناسایی یک روند تایم فریم بلند مدت ماها میتواند موقعیتهای ترید خوبی در جهت روند را ایجاد نماید .
                        بعنوان مثال من شخصا" زمانی که تریگر ورود برای این تحلیل ایجاد شود میتوانم در تایم یک ساعته و چهارساعته حداقل هفته ای یک یا 2 و گاهی هم بیشتر الگو در مسیر روند اصلی را شناسایی کنم و باهاش ترید نمایم.
                        و این امر که در جهت اصلی هستم استرس ترید را از من دور میکند و شک و شبهه هایی که بوجود می آید را بدل به یقین خواهد کرد .
                        به هر حال باز هم از راهنمایی مفیدتان تشکر میکنم و امیدوارم در آینده هم باز از رهنمود های شما بهره مند شوم و حضور پر بارتان را شاهد باشیم .
                        در پایان به جهت اینکه دکمه تشکر من گاها" کار نمیکند که همه راهها را هم رفتم اما گاهی میزند و گاهی خیر و از اینکه در بعضی از پست ها دکمه تشکرم فشرده نمیشود پوزش میخواهم

ارادتمند
                        یزدی
                        ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 04-13-2014, 03:51 PM

نظر

• پوزیشن هفتگی شماره 1

موقعیت فروش دلار استرالیا در برابر دلار در صورت شکست خط سبز رنگ...

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 04-14-2014, 10:53 AM

نظر

• پوزیشن هفتگی شماره 2

موقعیت خرید یورو در برابر دلار استرالیا در صورت شکست خط سبز رنگ...

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 04-14-2014, 11:00 AM

نظر

• پوزیشن هفتگی شماره 3

موقعیت خرید دلار در برابر دلار سنگاپور در صورت شکست خط سبز رنگ...

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 04-14-2014, 10:56 AM

نظر

• پوزیشن هفتگی شماره 4

موقعیت خرید دلار در برابر لیر ترکیه در صورت شکست خط سبز رنگ...

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 04-14-2014, 10:57 AM

نظر

پردازش ...
                                X