اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trade with CCI

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

احسان جان ممكنه اكسپرتي كه استفاده مي.كنيد رو اينجا هم قرار بدين؟
    مي.خوام بدونم اين اكسپرت دقيقا طبق همين الگو كه از اول اين تاپيك توضيح داديد كار مي.كنه؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mahmoudezoj نمایش پست ها
      احسان جان ممكنه اكسپرتي كه استفاده مي.كنيد رو اينجا هم قرار بدين؟
      مي.خوام بدونم اين اكسپرت دقيقا طبق همين الگو كه از اول اين تاپيك توضيح داديد كار مي.كنه؟
      ممنون
      خدمت شما: http://pcmupload.traderha.com/up...7582841321.rar

من این اکسپرت رو بر اساس شرایط کاری خودم نوشتم و شاید اصلا به درد شما نخوره. این اکسپرت تنها کاری که می کنه، این است که بر اساس تنظیمات ورودی خودش ، پوزیشن می گیره. من در طول روز امکان سر زدن به چارت رو ندارم بنابراین هر شب تنظیمات رو اگر لازم باشه تغییر میدم و اکسپرت در طول روز پوزیشن میگیره. بنابر این اگر شما در طول روز به چارت دسترسی دارین (برای تایم 4 ساعته دو سه بار بیشتر لازم نیست) خیلی بهتره که از این اکسپرت استفاده نکنید.
      به هر حال یه کم با پارامترهای ورودیش کار کن ، اگر مشکلی بود (که حتما هست ) ) در خدمتم

شب خوش...

نظر

يك سوال برام پيش اومده
        در اين روش اكثرا وقتي قيمت به tp1. ميرسه برگشت داره كه بيشتر اوقات خيلي هم شديد هست و گاهي كلا روند حركت قيمت تغيير مي.كنه.
        من نديدم شما در پوزيشن هايي كه مي.گيريد حد ضرر تعيين كرده باشيد!
        اگه بخواين حدضرر تعيين كنين كدوم نقطه رو براي اون در نظر مي.گيريد؟
        ممنون

نظر

يك سوال برام پيش اومده
          در اين روش اكثرا وقتي قيمت به tp1. ميرسه برگشت داره كه بيشتر اوقات خيلي هم شديد هست و گاهي كلا روند حركت قيمت تغيير مي.كنه.
          من نديدم شما در پوزيشن هايي كه مي.گيريد حد ضرر تعيين كرده باشيد!
          اگه بخواين حدضرر تعيين كنين كدوم نقطه رو براي اون در نظر مي.گيريد؟
          ممنون
          سلام
          خب قرار نیست که قیمت همیشه در یک جهت پیش بره ، مدام قیمت خودش رو اصلاح می کنه و برگشت داره و گاهی هم کلا تغییر روند. در مثال های و موقعیت هایی که در ابتدای تاپیک قرار دادم اکثرا tp2 رو هم دیده شد اما فعلا حدودا دو هفته ای هست که حال بازار خوب نیست و جون نداره و چند تا استاپ به ما داده.

در مورد حد ضرر...
          درست می فرمایید معمولا حد ضرر تعیین نمی شود اما همانطور که در ابتدای تاپیک عرض کردم نقطه خروج از معامله کاملا مشخصه(تغییر علامت cci) ولی در مواردی که عبور قیمت از یک ناحیه خاص باعث فیل شدن روند می شود، گاها حد ضرر رو همان جا قرار میدهم زیرا تغییر علامت cci میتوان حد ضرر بزرگتری باشد.
          به طور مثال در پوزیشن euraud که حدود یک هفته پیش با شکست خط روند بر روی cci ، فعال شد، حد ضرر رو بر روی آخرین قله قرار دادم زیرا با عبور قیمت از ناحیه محسور بین دو ناحیه مقاوتی قهوه ای رنگ و شکست اخرین قله، روند نزولی مختل می شود .
          حال اگر ما طبق قوانین این روش ، برای خروج از پوزیشن فروش، منتظر مثبت شدن cci بمانیم ، ضرر بسیار بیشتری رو متحمل می شویم. و ابن در حالی است که روند نزولی بازار قبلا با شکست قله و دو ناحیه مقاوتی قهوه ای رنگ متزلزل شده بوده است.

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            gpb aud:

پوند هم مانند یورو به tp1 رسید . واکنش قیمت به پیوتها زیباست.

بالاخره بعد از یک هفته و با تغییر علامت cci به استاپ رسید.

نظر

احسان عزيز خيلي كم به تاپيك خودت سر ميزني عزيز
              بنظر در جفت audnzd داره موقعيت خريد فراهم ميشه
              حواست بهش هست عزيز؟

نظر

در جفتهاي euraud هم داره موقعيت ايجاد مشه
                احسان جان كجايي؟

نظر

در جفتهاي euraud هم داره موقعيت ايجاد مشه
                  احسان جان كجايي؟
                  سلام .
                  من روی هر 5 جفت ارز ، پوزیشن دارم .

پ.ن: متاسفانه بدلیل مشغله کاری توی یک ماه اخیر کمتر تونستم به تاپیک سر بزنم .

نظر

پردازش ...
                  X