اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

رازهای ایچیموکو پلهایی قدرتمند برای موفق شدن در ترید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sepehrfx نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ایا شما اموزش ترید با ایچی مو کو رو تو ای فروم ادامه دادید؟چون من هر چی گشتم کامل اون رو پیدا نکردم .ممنون اگه جواب بدید
    سلام دوست عزیز:

کاملترین آموزش رو در زمینه ی ایچیموکو جناب کریس ارایه دادند که بصورت فایلهای ویدیویی است که در قسمت آموزش کورس های زنده میتونید پیداش کنید.

اگر موفق نشدید میتونید با سرچ در اینترنت پیدا کنید.

با آرزوی موفقیت

باز سوالی داشتید در خدمتم......
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
      oخوب بگوسایتش چیه تو هم شدی بگم بگم ......

سلام من چون تازه وارد هستم نمیتونم پیام خصوصی بدم ممنون میشم اگر شما قبول زحمت کنین و به من ادرس رو اعلام کنین.
      ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
        با سلام

شرمنده دیدم کسی نبود جواب دوستمونو بده جسارت کردمو اینو به عنوان درس پس دادن می نویسم :

1. Flat = صاف
        در ایچیموکو هر وقت هر کدام از خطوط پنج گانه صاف میشوند رو میگن فلت شده (غرب زده شدند واژه فارسی بکار نمی برند بخاطر کلاسش )

و اما معنی فلت یا همون صاف شدن
        شما اول باید بدونید فرمول بدست اومدن هر کدوم از خطوط پنج گانه چطوریه و بتونید اولویت بندیشون کنید :

مهمترین خط در ایچی Span B هست : که میانگین بزگترین های و کوچکترین لو در 52 دوره گذشته هست (که البته 26 دوره به جلو (Shift = منتقل کردن این واژه هم برای کلاس بیشتر در ایچی استفاده میشه) منتقل شده)
        در اهمیت بعدی Span A هست : که البته کم صاف میشه و اکثرا حالت انحنا داره ، کندل 26 دوره قبلو تنکن سن و کیجن سن شو میانگین میگرند ( باز هم 26 دوره به جلو منتقلش میکنند)
        و Kijun Sen : میانگین بزرگترین های و کوچکترین لو 26 دوره است.
        و در آخر Tenken Sen : میانگین بزرگترین های و کوچکترین لو در 9 دوره است.

البته Chiko Span همون قیمت کلوز کندل هاست که 26 دوره به عقب شیفت داده شده.

حالا

وقتی میگیم صاف شدن این خطوط برامون حمایت و مقاومت درست می کنند فقط منظور اسپن بی / کیجن سن / تنکن سن به ترتیب اهمیت هست.

فلت یا همون صاف شده اینها معنیش اینه که قیمت نتونسته های و یا لو جدیدی بزنه و به عبارتی بازار رنج بوده (البته این صاف شدن کارایی دیگه ای هم داره که اینجا وقتش نیست)

نکته دیگه اینجا هر چه طول این صاف شدن بیشتر باشه حمایت/مقاومت مستحکم تری بهمون میده

2. اون اعداد
        در حقیقت کارایشون در تحلیل زمانی ایچیموکو هست اما برای یک آشنایی مختصر
        اینطور که داستانشو میگن
        در زاپن هفته کاری 6 روز بوده اما طبق تحقیقات هوسودا بهترین و نزدیکترین میانگین به حال حاظر بازار یک هفته و نیم یا همون عددد 9 هست.
        یک دوره در ایچیموکو یک ماه است یعنی همون 26 روز .
        همونطور که می دونید طقریبا تمایل معامله گران در یک ماه به یک سمته و در ماه بعدیش یا همون جهته یا برعکس و در ایچی یک سیکل کامل دو ماه یعنی همون 52 روز در نظر میگیرند.

یا حق
        سلام من چون تازه وارد هستم نمیتونم پیام خصوصی بدم ممنون میشم اگر شما قبول زحمت کنین و به من ادرس رو اعلام کنین.
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ffkknik نمایش پست ها
          ممنون

بفرما : http://cur.lv/aigb3
          ویرایش توسط cmureza : https://www.traderha.com/member/9923-cmureza در ساعت 06-15-2014, 07:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
            برای فروش اگر دورنمای کومو قرمز رنگ باشد و برای خرید اگر دورنمای کومو سبز باشد سیگنال دریافتی ما فوق العاده اعتبار پیدا میکند.

جناب مايا با سلام و تشكر ازينكه تجارب و اندوخته هاتون رو به اشتراك گذاشتيد لطفا در اين مورد يكي دو نمونه روي چارت مثال بياوريد كه مطلب بهتر جا بيفته ... با تشكر از زحماتتون .

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
              بفرما : http://cur.lv/aigb3
              ممنون از لطفتون قربت خیلی لطف کردین.

نظر

اینم یک تاپیک دیگه که نصفه کاره رها شده .

اکثرا با حرارت و جدیت یکاری رو شروع میکنیم وسط کار یهو آتیشمون سرد میشه و به امان خدا !

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب همکار عزیز.....

بعضی از دوستان لطف داشتند و در طی پیامهای خصوصی و داخل تایپیکهای بنده عوض تشکر- که البته احتیاجی نیست و نخواهد بود - لطفهایی زیادی مبذول داشتند... که البته بهشون حق میدم....چون بعضی ها چشم ندارند موفقیت دیگران رو- حالا چه یکی استراتژی رو ارایه میده چه یکی دیگه میخواد استفاده بکنه یا حتی چه اونی که بخواد رو به چالش بکشه و نقد بکنه- ببینند....

از این بابت تصمیم گرفتم از این به بعد دور وا دور و اون گوشه موشه ها از تجربه ی دوستان استفاده بکنم....

و به دانسته های خودم اضافه کنم....

با تشکر

مایا
                  دوست عزیز آیا با توجه به فرهنگ غالب در ایران غیر از این انتظار داشتید ؟؟

آیا جواب اینهایی که بهتون بد و بیراه گفتند این بود که ادامه مطلب رو ول کنید و در نتیجه اون افراد رو به نتیجه ای که میخاستند برسونید ؟؟

آیا ادامه دادن این تاپیک بهترین جواب به اون یاوه گویان نبود ؟

نظر

بطور کاملا خلاصه و مفید :
                    اگر شرایط زیر برقرار باشد سیگنال بسیار قدرتمندی برای خرید خواهد بود.

1- اگر کندلها در بالای کومو (فاصله بین سنکن اسپن a و سنکن اسپن b ) قرار گرفته باشند.
                    2-اگر تنکن سن در بالای کیجن سن قرار گرفته باشد.و کندلها بالای هر دو باشند.
                    3-اگر چیکو اسپن در بالای کندلها قرار بگیرد.

اگر شرایط زیر برقرار باشد سیگنال بسیار قدرتمندی برای فروش خواهد بود.

1- اگر کندلها در پایین کومو (فاصله بین سنکن اسپن a و سنکن اسپن b ) قرار گرفته باشند.
                    2-اگر تنکن سن در پایین کیجن سن قرار گرفته باشد.و کندلها پایین هر دو باشند.
                    3-اگر چیکو اسپن در پایین کندلها قرار بگیرد.
                    برای فروش اگر دورنمای کومو قرمز رنگ باشد و برای خرید اگر دورنمای کومو سبز باشد سیگنال دریافتی ما فوق العاده اعتبار پیدا میکند.

دوستان آیا صرفا با توجه به این مطالبی که جناب مایا در این دو پستشون ذکر کردند میشه پوزیشن گرفت ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                      با سلام خدمت همگی دوستان عزیز

بنده قصد دارم دوره های اموزشی به صورت تخصصی شروع کنم که از طریق ویس کال خواهد بود.اموزش کار کردن با بازار های مالی و اموزش سیستم ایچیموکو و سیستم بی نظیر و نحوه ی استفاده.
                      بعد از تلاش های بسیار بر روی سیستم تغییراتی ایجاد کردیم که سود دهی صد در صد رو خواهد داشت.
                      سیگنال ها نیز با استفاده از این سیستم از طریق مسنجر برای علاقه مندان قابل دسترسی خواهد بود
                      در صورت تمایل به بنده پیام خصوصی بدهید.
                      موفق باشید

چرا از طریق ویس ؟ چرا فرضا این دوره آموزشیتون رو بشکل یک فایل پی دی اف ارائه نمیدید ؟

نظر

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز و جناب اسفندیار:

دوست عزیز از تذکرات بجاتون نهایت تشکر رو دارم ولی چند نکته هست خدمتتون عرض میکنم:

1- اولا اون داستان گلایه از بعضی از دوستان مقطعی بود و تموم شد.و مسکوت گذاشتن این تاپیک ربطی به اون مورد حداقل در بلند مدت نداشت.

2- من قرار بود ایچیموکو رو کامل باز کنم رو حرفمم هنوز هستم ولی بنابه دلایلی از جمله کامل بودن آموزشهای کریس عزیز منصرف شدم حتی توضیحم دادم که آموزشهای کریس خیلی کامل هست و البته آموزشهای جدید و به روز ایشون با محوریت ایچیموکو شروع شده.

3- من در حال حاضر چند تا تاپیک رو از جمله استراتژی سیستم ترید توازن قدرت و گزارشهای فاندامنتالی رو میچرخونم و وقتی فعلا برای اون ندارم.

شما اگر اون دو تاپیک رو دنبال کنید خواهید فهمید چرا من به آموزشهای جناب کریس فعلا بسنده کردم.

4- شما در جایی فرمودید که آیا با این توضیحات بنده میشه پوزیشن گرفت؟؟
                        خدمت شما دوست عزیز عرض کنم من شاه بیت ایچیموکو رو در همین چند تاپیک گفتم و نمیدونم شما از پوزیشن گیری دیگه چی میخوایید؟؟

آیا شما که از دید انتقادی به همه چیز من جمله فرهنگ ایران زمین نگاه میکنید جزیی ازین فرهنگ نیستید که به کمیت بیشتر از کیفیت بها میدید؟!

بهر حال ممنونم از لطف و توجه شما دوست عزیز.
                        ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 06-28-2014, 12:29 AM
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

با این صفحه و اون تیتری که گذاشتی ( تیتر آموزشی با لینک یک صفحه تبلیغاتی )توقع داشتی چی بهت بگن؟؟؟
                          ویرایش توسط Mahdi359 : https://www.traderha.com/member/16115-mahdi359 در ساعت 06-28-2014, 12:55 AM دلیل: ناقص بودن جمله

نظر

جناب مایا بخاطر جوابگوئی سریعتون تشکر میکنم . خب اگر ادامه ندادن این تاپیک بخاطر مشغولیات شما در تاپیکهای دیگه هست که کاملا حق دارید و برای ما جای گلایه ای نیست چون این حق طبیعی شماست که وقتتون رو هر طور که صلاح میدونید صرف کنید . منظور من اطلاع از این موضوع بود که ادامه ندادن تاپیک از طرف شما بخاطر توهین های دیگران هست یا خیر که اینطور که میفرمائید این موضوع دیگه مطرح نیست . من بخاطر وقتیکه برای این تاپیک گذاشتید و مطالب بسیار خوبی رو قید کردید تشکر میکنم .

- شما در جایی فرمودید که آیا با این توضیحات بنده میشه پوزیشن گرفت؟؟
                            خدمت شما دوست عزیز عرض کنم من شاه بیت ایچیموکو رو در همین چند تاپیک گفتم و نمیدونم شما از پوزیشن گیری دیگه چی میخوایید؟؟

خب من فکر کردم احتمالا باید جزئیات زیاد دیگه ای هم وجود داشته باشه که در اون دو پست که بطور خلاصه واره گفته نشده . چون قوانین گفته شده در اون دو پست بسیار ساده هستش . اگر قرار باشه صرفا با مطالبی که در اون دو پست قید کردید بشه با ایچیموکو پوزیشن گرفت پس اینهمه مطالب مفصل و طولانی که کریس و سایر دوستان در مورد ایچیموکو گفتند چی هستش ؟ ( توجه کنید که من از دیدگاه خودم که به ایچیموکو ناوارد و ناآشنا هستم اینها رو میگم ) .

آیا شما که از دید انتقادی به همه چیز من جمله فرهنگ ایران زمین نگاه میکنید جزیی ازین فرهنگ نیستید که به کمیت بیشتر از کیفیت بها میدید؟!

من به همه چیز به دید انتقادی و منفی نگاه نمیکنم . اگر اینطور بودم که اصلا الان در این فاروم نبودم . بودن بنده و بسیاری دیگه از دوستان در این فاروم نشانه اینست که عقیده داریم افراد مثبت و مطلعی ( مثل شما ) اینجا وجود دارند که میتونیم مطالب خوبی رو ازشون یاد بگیریم و تبادل نظر کنیم .

نظر

جناب مایا آیا منظور از دورنمای کومو رنگ ابرهای ایچیموکو در آخرین قسمت ابرها ( در سمت راست چارت ) هستش ؟؟

نظر

با سلام خدمت اساتید محترم.بنده تازه به سایت و تاپیک شما ملحق شدم.اگه میشه درمورد اندیکاتور جپشن وان توضیحاتی رو بفرمایید.مرسی

نظر

پردازش ...
                                X