اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

رازهای ایچیموکو پلهایی قدرتمند برای موفق شدن در ترید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تاپیک محشری بود واقعا داشتم یه چیزی از ایچیموکو میفهمیدم که متاسفانه ادامه پیدا نکرد

نظر

با سلام و عرض ادب
      خدمت همگی دوستان خب انجمن هم که ..... شد.امیدوارم هرچه زودتر رفع بشود.در مورد ایچیموکو بنده کم و بیش تخصص دارم دوستان اگر سوالی داشتن میتونن در تاپیک بنده مطرح کنید در حدتوانم پاسخ خواهم داد http://forum.broker-fa.com/f77/کارگا...?سکار-2592

موفق و پرسود باشید
      ویرایش توسط اسکار : https://www.traderha.com/member/7929-اسکار در ساعت 01-29-2014, 11:23 PM
      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
      تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
      http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

سلام
        جناب مایا کجا رفتی ؟؟
        نکنه این تاپیک هم مثل تاپیک میری بشه.
        با تشکر

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب همکار عزیز.....

بعضی از دوستان لطف داشتند و در طی پیامهای خصوصی و داخل تایپیکهای بنده عوض تشکر- که البته احتیاجی نیست و نخواهد بود - لطفهایی زیادی مبذول داشتند... که البته بهشون حق میدم....چون بعضی ها چشم ندارند موفقیت دیگران رو- حالا چه یکی استراتژی رو ارایه میده چه یکی دیگه میخواد استفاده بکنه یا حتی چه اونی که بخواد رو به چالش بکشه و نقد بکنه- ببینند....

از این بابت تصمیم گرفتم از این به بعد دور وا دور و اون گوشه موشه ها از تجربه ی دوستان استفاده بکنم....

و به دانسته های خودم اضافه کنم....

با تشکر

مایا
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام بر جناب مایای عزیز
            خواهش میکنیم در تصمیم خود تجدید نظر بفرمایید هستند کسانی که دل بسته بودند که بتوانند به یک سیستم ترید خوب دست یابند
            کاری به نظر بد خواهان هم نداشته باشید همیشه بوده و همیشه و همیشه هستند
            نظر به خلق خدا باعث رضای خدا میشود یا خدا

نظر

سلام

مایا جان کارت رو ادامه بده اول به خاطر خدا دوم بخاطر ما تازه واردها ماهم دعات میکنیم شما کار خودت را بکن حسودا از حسادت بمیرن

یا علی

نظر

مدیریت محترم سایت
                دوستان و همراهان گرامی
                خیلی باعث تاسفه که این چنین رفتارهای ناشایستی در این فروم با ارزش به وقوع می پیوندد.
                من مدت کمیه که با فروم آشنا شدم ولی انصافا اینجا برام دانشگاه بزرگی بوده. مطالب با ارزش و بسیار مفیدی به دست آورده ام.
                همچنین دوستان بسیار بزرگوار و با مرام و معرفتی پیدا کرده ام که
                یه تار موشونو با تریلیون ها دلار عوض نمی کنم.
                ولی تو یکی دو هفته گذشته افراد بسیار عزیز و فعال و پرتلاش این فروم مورد هجمه و بی احترامی قرار گرفته اند!!!!!!!!!
                نمی دانم به چه دلیل.....
                اگر بر اساس سیگنال یا تحلیل این عزیزان پوزیشن گرفته اند که در صورت رعایت مدیریت سرمایه ( که در تمام کوی و برزن دیگه داد میزنن مدیریت سرمایه شرط اول موفقیت در فارکسه ) نهایتش یه استپ خوردن بوده و استپ در بازار کاملا طبیعیه!
                شاید ناراحتن که چرا این افراد بزرگوار دانش و تجربه خویش را به رایگان در اختیار دیگران قرار می دهند و نمیذارن افراد تازه کار و نوپا به دام اونا بیفتن!!!
                و شاید ...
                در هر صورت این حقیر به شخصه از این بی احترامیها و هتک حرمتها ناراحتم و درخواست فکر جدی برای این معضل دارم.
                چرا کسانی که دانش و تجربه خویش را بدون کوچکترین چشمداشت در اختیار ما قرار می دهند باید مورد اهانت واقع شوند؟؟؟؟

یه درخواست هم از عزیزان و بزرگانی که در حال حاضر مورد اهانت واقع شده اند نیز دارم و اون اینکه خیلی از افرادی که در فروم هستند، خود را به این فروم رسانده شاید گرهی از مشکلاتشان در امر ترید وا شود. هر کدام مشکلاتی دارند سود می کنند ولی کم یا برآیندشان منفی است یا اینکه یک حساب رو ده برابر میکنند و نهایتا کال می شود یا ... .
                هر کدام به دنبال راهی هستند که وضعشان بهتر شود و سیستم و استراتژی معاملاتی خود را با گرفتن الگو و استفاده از دانش و تجربه شما بهبود بخشند. نمونه بارز آن خود من...
                به این دلیل با وجود اینکه حق با شماست به خاطر حرفهای ناخوشایند چند نفر از رسالتی که به دوش دارید بازنمانید.

انشاالله دیگر در هیچ فروم و تاپیکی شاهد این مسائل ناراحت کننده نباشیم.
                شاد و موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب همکار عزیز.....

بعضی از دوستان لطف داشتند و در طی پیامهای خصوصی و داخل تایپیکهای بنده عوض تشکر- که البته احتیاجی نیست و نخواهد بود - لطفهایی زیادی مبذول داشتند... که البته بهشون حق میدم....چون بعضی ها چشم ندارند موفقیت دیگران رو- حالا چه یکی استراتژی رو ارایه میده چه یکی دیگه میخواد استفاده بکنه یا حتی چه اونی که بخواد رو به چالش بکشه و نقد بکنه- ببینند....

از این بابت تصمیم گرفتم از این به بعد دور وا دور و اون گوشه موشه ها از تجربه ی دوستان استفاده بکنم....

و به دانسته های خودم اضافه کنم....

با تشکر

مایا
                  سلام و یک خسته نباشید خدمت دوست عزیز جناب مایا
                  من بشخصه از زحماتتون و اینکه این تاپیک رو راه انداختید تشکر میکنم
                  و امیدورام دوستان نیز قدردان باشند.

من بشخصه ناراحت میشم وقتی این دوستان مشتاق و علاقه مند به جواب سوالات متعددی که در ذهنشون هست نمیرسن!!امیدورام جواب داده بشه و این رو ازشون دریغ نکنید!
                  در کل افرادی که شما میفرمایید هستند و نباید به انها توجه شود...

با تشکر
                  موفق باشید.
                  تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

من خیلی کم فعالیت دارم تو این فروم ولی یه نکته جالبی که این چند وقت سر میزنم به فروم متوجه شدم اینه که یه داستان جالبی مد شده اینجا یه تاپیک میزنن و یه استراتژی نصفه کاره معرفی میکنن بعد چند صفحه که جلو میره قهر میکنن و باید یه سری بیان منت کشی و چند صفحه هم التماس و خواهش دوستان جلو میره و بعد تاپیک میافته به خاک خوردن. به نظرم دوستانی که این جسارت رو به خرج میدن و استراتژی معرفی میکنن باید به این چیزاشم فکر کرده باشن که همیشه یه سری هستن که سنگ جلوی پای بقیه میندازن و بدون توجه به راهشون ادامه بدن.

نظر

بحث های عجیب

با سلام خدمت همه ی دوستان

این بحث ها کاملا بی دلیل بوده و نباید دوستان به این بحث ادامه دهند.
                      کسانیکه تاپیکی ایجاد میکنند باید فکر این موارد را هم بکنند از دوستان میخوام با این قبیل مباحث بی فایده فکر خود را مشغول نکنند!!
                      و اما در مورد ایچیموکو

من قبلا هم طی پستی ابلاغ کردم که اگر دوستان سوالی دارند نگران نباشند و مطرح کنند در حد توان پاسخ داده خواهد شد.
                      با تشکر

نظر

با سلام خدمت همگی دوستان عزیز

بنده قصد دارم دوره های اموزشی به صورت تخصصی شروع کنم که از طریق ویس کال خواهد بود.اموزش کار کردن با بازار های مالی و اموزش سیستم ایچیموکو و سیستم بی نظیر و نحوه ی استفاده.
                        بعد از تلاش های بسیار بر روی سیستم تغییراتی ایجاد کردیم که سود دهی صد در صد رو خواهد داشت.
                        سیگنال ها نیز با استفاده از این سیستم از طریق مسنجر برای علاقه مندان قابل دسترسی خواهد بود
                        در صورت تمایل به بنده پیام خصوصی بدهید.
                        موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط pip نمایش پست ها
                          سلام دوست مایا جان

خیلی ممنون از مطالب خوبی که در اختیار دوستان میگذارین

1: منظور از اینکه در ichi میگن فلت شده یعنی چی به چه چیزی در ichi میگن ؟

2: در مورد اعداد 9-17-26-35-52 در مورد ریورس امکان داره توضیح بدین ؟

ممنون از اینکه صادقانه مطالب رو در اختیار دوستان میزارین

علی یارت
                          با سلام

شرمنده دیدم کسی نبود جواب دوستمونو بده جسارت کردمو اینو به عنوان درس پس دادن می نویسم :

1. Flat = صاف
                          در ایچیموکو هر وقت هر کدام از خطوط پنج گانه صاف میشوند رو میگن فلت شده (غرب زده شدند واژه فارسی بکار نمی برند بخاطر کلاسش )

و اما معنی فلت یا همون صاف شدن
                          شما اول باید بدونید فرمول بدست اومدن هر کدوم از خطوط پنج گانه چطوریه و بتونید اولویت بندیشون کنید :

مهمترین خط در ایچی Span B هست : که میانگین بزگترین های و کوچکترین لو در 52 دوره گذشته هست (که البته 26 دوره به جلو (Shift = منتقل کردن این واژه هم برای کلاس بیشتر در ایچی استفاده میشه) منتقل شده)
                          در اهمیت بعدی Span A هست : که البته کم صاف میشه و اکثرا حالت انحنا داره ، کندل 26 دوره قبلو تنکن سن و کیجن سن شو میانگین میگرند ( باز هم 26 دوره به جلو منتقلش میکنند)
                          و Kijun Sen : میانگین بزرگترین های و کوچکترین لو 26 دوره است.
                          و در آخر Tenken Sen : میانگین بزرگترین های و کوچکترین لو در 9 دوره است.

البته Chiko Span همون قیمت کلوز کندل هاست که 26 دوره به عقب شیفت داده شده.

حالا

وقتی میگیم صاف شدن این خطوط برامون حمایت و مقاومت درست می کنند فقط منظور اسپن بی / کیجن سن / تنکن سن به ترتیب اهمیت هست.

فلت یا همون صاف شده اینها معنیش اینه که قیمت نتونسته های و یا لو جدیدی بزنه و به عبارتی بازار رنج بوده (البته این صاف شدن کارایی دیگه ای هم داره که اینجا وقتش نیست)

نکته دیگه اینجا هر چه طول این صاف شدن بیشتر باشه حمایت/مقاومت مستحکم تری بهمون میده

2. اون اعداد
                          در حقیقت کارایشون در تحلیل زمانی ایچیموکو هست اما برای یک آشنایی مختصر
                          اینطور که داستانشو میگن
                          در زاپن هفته کاری 6 روز بوده اما طبق تحقیقات هوسودا بهترین و نزدیکترین میانگین به حال حاظر بازار یک هفته و نیم یا همون عددد 9 هست.
                          یک دوره در ایچیموکو یک ماه است یعنی همون 26 روز .
                          همونطور که می دونید طقریبا تمایل معامله گران در یک ماه به یک سمته و در ماه بعدیش یا همون جهته یا برعکس و در ایچی یک سیکل کامل دو ماه یعنی همون 52 روز در نظر میگیرند.

یا حق
                          ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 02-11-2014, 04:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
                            با سلام

شرمنده دیدم کسی نبود جواب دوستمونو بده جسارت کردمو اینو به عنوان درس پس دادن می نویسم :

1. Flat = صاف
                            در ایچیموکو هر وقت هر کدام از خطوط پنج گانه صاف میشوند رو میگن فلت شده (غرب زده شدند واژه فارسی بکار نمی برند بخاطر کلاسش )

و اما معنی فلت یا همون صاف شدن
                            شما اول باید بدونید فرمول بدست اومدن هر کدوم از خطوط پنج گانه چطوریه و بتونید اولویت بندیشون کنید :

مهمترین خط در ایچی Span B هست : که میانگین بزگترین های و کوچکترین لو در 52 دوره گذشته هست (که البته 26 دوره به جلو (Shift = منتقل کردن این واژه هم برای کلاس بیشتر در ایچی استفاده میشه) منتقل شده)
                            در اهمیت بعدی Span A هست : که البته کم صاف میشه و اکثرا حالت انحنا داره ، کندل 26 دوره قبلو تنکن سن و کیجن سن شو میانگین میگرند ( باز هم 26 دوره به جلو منتقلش میکنند)
                            و Kijun Sen : میانگین بزرگترین های و کوچکترین لو 26 دوره است.
                            و در آخر Tenken Sen : میانگین بزرگترین های و کوچکترین لو در 9 دوره است.

البته Chiko Span همون قیمت کلوز کندل هاست که 26 دوره به عقب شیفت داده شده.

حالا

وقتی میگیم صاف شدن این خطوط برامون حمایت و مقاومت درست می کنند فقط منظور اسپن بی / کیجن سن / تنکن سن به ترتیب اهمیت هست.

فلت یا همون صاف شده اینها معنیش اینه که قیمت نتونسته های و یا لو جدیدی بزنه و به عبارتی بازار رنج بوده (البته این صاف شدن کارایی دیگه ای هم داره که اینجا وقتش نیست)

نکته دیگه اینجا هر چه طول این صاف شدن بیشتر باشه حمایت/مقاومت مستحکم تری بهمون میده

2. اون اعداد
                            در حقیقت کارایشون در تحلیل زمانی ایچیموکو هست اما برای یک آشنایی مختصر
                            اینطور که داستانشو میگن
                            در زاپن هفته کاری 6 روز بوده اما طبق تحقیقات هوسودا بهترین و نزدیکترین میانگین به حال حاظر بازار یک هفته و نیم یا همون عددد 9 هست.
                            یک دوره در ایچیموکو یک ماه است یعنی همون 26 روز .
                            همونطور که می دونید طقریبا تمایل معامله گران در یک ماه به یک سمته و در ماه بعدیش یا همون جهته یا برعکس و در ایچی یک سیکل کامل دو ماه یعنی همون 52 روز در نظر میگیرند.

در ضمن دوستان
                            کریس برای اینکه کارشو تخصصی تر پیش ببره یک سایت مخصوص ایچموکو زده .
                            کسانی که علاقه مند هستند پخ بدند تا براشون بگم

یا حق
                            oخوب بگوسایتش چیه تو هم شدی بگم بگم ......

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                              oخوب بگوسایتش چیه تو هم شدی بگم بگم ......
                              شما خودت سعی کن آدرس سایت همسایه رو اینجا بگزاری ببین پاکش میکنند یا نه بعد بیا به ما خرده بگیر؟!!!

در ضمن در پیام خصوص هم نمیشه داد باید ایمیل زد

نظر

سلام دوست عزیز ایا شما اموزش ترید با ایچی مو کو رو تو ای فروم ادامه دادید؟چون من هر چی گشتم کامل اون رو پیدا نکردم .ممنون اگه جواب بدید

نظر

پردازش ...
                                X