اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

رازهای ایچیموکو پلهایی قدرتمند برای موفق شدن در ترید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Rezaderakhsha نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    دوست عزيز بابت إيجاد تاپيك و شروع فعاليت در باره ايچيمو كو تشكر كرده و در اينجا من هم يادي از كريس عزيز ميكنم كه اموزش هاي أيشان تحولي شگرف و كلي در تريد برايم إيجاد كرد.اگر خبري از ايشان داشتيد به بنده نيز اطلاع دهيد.
    با ارزوي موفقيت براي شما
    خواهش میکنم دوست عزیز.... قطعا برای بنده هم همین طور بوده و ترید الان برای من سراسر هیجان و آگاهی است.....

متاسفانه مدتی است خبر ندارم ازشون.....و احتمالا همچنان در شوک تعطیلات عید میلادی است....

شما هم موفق باشید....
    دوست داریم از نظرات شما هم دوست عزیز استفاده بکنیم....
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

مایای عزیز با تشکر از ارائه آموزشها و گام نوینی که برداشته اید
      در صورت امکان ممنون میشم اگر تصاویر با کیفیت بالاتری ارائه شود و Grid برداشته شود.
      من که هیچی در مورد ایچیموکو نمی دونم همین تاپیک را دنبال کنم کافیه یا باید پیش زمینه ای داشته باشم؟
      موفق باشید

نظر

با سلام دوست عزیز ممکنه تمپلت مربوط به پست 24 را سیو و در تاپیک جهت بررسی قرار دهید ؟ با تشکر
        ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
          مایای عزیز با تشکر از ارائه آموزشها و گام نوینی که برداشته اید
          در صورت امکان ممنون میشم اگر تصاویر با کیفیت بالاتری ارائه شود و Grid برداشته شود.
          من که هیچی در مورد ایچیموکو نمی دونم همین تاپیک را دنبال کنم کافیه یا باید پیش زمینه ای داشته باشم؟
          موفق باشید
          خواهش میکنم دوست عزیز..... درس اساتید رو دارم پس میدم....

پیشنهاد میکنم آموزشهای تصویری ایچیموکوی کریس رو تهیه بکنید.... و ببینید...
          در مورد کیفیت هم حتما دوست عزیز.....

موفق باشید....
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

130 پیپ سود در gbp/jpy در قالب 5 ترید کوتاه مدت

[ATTACH=CONFIG]2597[/ATTACH]
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
              130 پیپ سود در gbp/jpy در قالب 5 ترید کوتاه مدت[ATTACH=CONFIG]2597[/ATTACH]
              فقط یک ابهامی در مورد پوزیشن آخر هست....دوستان ممنون میشم نکته رو بگید؟؟؟با سپاس
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان فقط ابهامی در مورد پوزیشن آخر هست...ممنون میشم مشارکت کنید و نکته رو بگید؟؟با سپاس
                ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 01-25-2014, 01:58 AM
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

با سلام تنکنسن بالای کیجن سن قرار داره .....که باید زیر ان قرار داشته باشه ممنون
                  ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

سلام ممنون میشم اگه دلایل 5 ترید کوتاه مدت را توضیح دهید ....

نظر

نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
                      با سلام تنکنسن بالای کیجن سن قرار داره .....که باید زیر ان قرار داشته باشه ممنون
                      ممنون دقیقا.....
                      این جزو تریدهایی است که گاهگاهی از تحلیلهای غیر ایچیموکو هم استفاده میکنم...

در توضیح اینکه اگر دقت کنید دو تا کندل همر را میبینید که به محض رسیدن به خط بالایی تشکیل شده که یک ریورسال را نشان میدهد.....کسانی که با الگوهای کندل استیک کار کردند و تجربه کار کردن با آنها را دارند میدانند که بر روی خطوط مهم این الگوها فوق العاده اعتبار دارند.

و مضاف بر اینکه بر روی 61.8 فیبوناتچی هم قرار داریم و این یک اصلاح برای حرکت قبل از خود است....

من با این تفاسیر این پوزیشن را برای خودم توجیه کردم ..... علیرغم اینکه ایچیموکو سیگنالش کامل نشده بود که البته پیشنهاد میکنم این کار را انجام ندهید تا زمانی که کاملا با ایچیموکو و رفتارهای کیجن سن و تنکن سن آشنایی پیدا نکردید...
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام

دوست عزیز امکان داره مرحله اول اموزش را همرا با مثالهای عکسی به صورت pdf در بیارید عالی هست و همچنان منتظر مطالب بدی شما هستیم

شاگرد بازی گوش اخر کلاسی

یا علی

نظر

سلام خسته نباشید.

من هم سالی هست که با ایچیکومو کار میکنم به نظر من نکات بسار جتالبی در این سیستم هست که با درک کامل آن بسار مفید است

از این نکات میتوال به سگنال ورود و خروج های بسیار قدرتمند اشاره ککرد که در اکثر مواقع ( 95%) فیل نمی سود و شاید هم بسشتر .
                          من خودم به ندرت به سیگنال فیل برخورد کردم .

در این خصوص خوشحال میشم با دوستان تبادل نظر بکنم

با سپاس از راه اندازی این قسمت

نظر

سلام بر دوست عزيزم
                            دو تا سوال ممنون ميشم جواب بديد
                            1- ايا غير از طلا روي جفت ارزها ميشه عمل كرد يا نه
                            2 - فرموديد كه خطوط ابي و قرمز صاف بشن به اندازه عرض كندل ميخواستم ببينم اگر اين صاف شدن بيشتر بشه يعني مقاومت قويتري هست يا خير

نظر

نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
                              سلام بر دوست عزيزم
                              دو تا سوال ممنون ميشم جواب بديد
                              1- ايا غير از طلا روي جفت ارزها ميشه عمل كرد يا نه
                              2 - فرموديد كه خطوط ابي و قرمز صاف بشن به اندازه عرض كندل ميخواستم ببينم اگر اين صاف شدن بيشتر بشه يعني مقاومت قويتري هست يا خير
                              بله میشه روی همه کارنسی ها هم با آن کار کرد....

هر چه صافی بیشتر باشه دارای قدرت بیشتری است....

جاهایی که این صافی ها بر هم منطبق میشوند خطوط بسیار قوی هستند و جزو سطوح ماژور ما هستند.....و برگشتهای اساسی را از آنها شاهد خواهیم بود.....

حتی در همان 5 دقیقه هم صاف شدن اجزای ایچیموکو به شما سطوح حساسی را میدهند که با تمرین و ممارست به رمز و راز آنها پی میبرید....
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

ببخشید مایای عزیز یه سوال جا موند زحمت اینرا هم بکشید
                                با رسیدن قیمت به خطوط باید دنبال نشانه های شکست باشیم یا ممکن هست که قیمت برگرده و ترید در جهت مخالف انجام بشه
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X