اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ در مورد سیستم تخصصی سودال ورژن مومیایی ( تایم 1 ساعته )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام
    انشاالله با صبر و درایت دوستان ( چه جناب فیاض و چه دنبال کنندگان تاپیک ) هرچه زود تر از حاشیه فاصله گرفته و شاهد ارائه سیستم باشیم .

از انجا که با توجه به شواهد ارائه شده تا کنون ، سودده بودن سیستم برای علاقه مندان و دنبال کنندگان تاپیک به اثبات رسیده ، دو پیشنهاد برای جناب فیاض و دنبال کننده گان محترم تاپیک دارم :

1 - از آنجا که تا کنون مستندات تصویری ارائه شده دال بر سود ده بودن مطلق ( بدون نتیجه منفی در معاملات ) سیستم هستند ، وکاربران و دنبال کنندگان محترم به خوبی با ریسک بازار آشنا بوده و خود تمام مسئولیت آن را پذیرفته اند ، جناب فیاض در صورت تمایل پلن سیستم را هر آنچه هست ( با نواقصش ) ارائه فرمایند تا در صورت تمایل و امکان ، آن نواقص هم با مشارکت دیگر کاربران برطرف گردند . یا علاقه مندان حد اقل همین میزان سود فعلی پلن را بپذیرند .

2 - با توجه به عدم شرایط و عدم آمادگی ، جهت ارائه سیستم و به حاشیه کشیده شدن تاپیک ، جناب فیاض نسبت به بستن موقت تاپیک اقدام فرمایند ، تا زمانی که تصمیم بر ارائه این سیستم نمایند .

با احترام
    ببخشید جناب مدیر ! پست من همزمان با پست شما شد ... اگه صلاح بدونین فعلا تاپیک رو ببندین تا بعد با آمادگی کامل در خدمت شما و سایر دوستان باشم ! این پستهای حاشیه ای تمرکز منو به هم میزنه و البته تقصیر خودم هست خدای ناکرده منظورم کاربر خاصی نیست !
    البته تاپیک کارگاه سودال بازه و ادامه داده میشه ....
    با عرض معذرت از همه کاربران به خصوص شما مدیر محترم !
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

آقای فیاض امیدوارم از پست من ناراحت نشده باشید. مخاطب من همونطور که نقل قولها نشون میده قسمتی از صحبتهای آقای sardar بوده.
      به هر حال اگر از پست من ناراحت شدید عذرخواهی می کنم. ضمن اینکه هیچ کسی از شما طلبکار نیست. خیلی ها هستن که سیستم سوددهی دارن ولی اون رو با دیگران به اشتراک نمیگذران. بنابراین شما اگر سیستمتون را اینجا به اشتراک می گذارین همه باید قدردان شما باشن و اگر هم نخواهید این کار رو بکنید کسی حق نداره از شما طلبکار باشه.
      ارادتمند
      ویرایش توسط shahab_p : https://www.traderha.com/member/2979-shahab_p در ساعت 01-27-2014, 10:06 PM
      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

انشاالله از این به بعد شاهد پستهای حاشیه ای نباشیم .

یک سری صحبت هایی از روی برداشت ها و افکار شخصی ( هر دو طرف ) رد و بدل شد که با توجه به شرایط ( شرایط عام ، نه یک شخص خاص ) ، کاملا عادی بودن . انشاالله بیش از این شدت نگیره .

از طرف خودم از تمامی خوانندگان پستهای اخیر دعوت میکنم تا با بردباری ، تا زمان ارائه سیستم شکیبا باشند .

همچنین از جناب فیاض خواهشمندم در صورت امکان هر چه زود تر به ارائه سیستم اقدام فرمایند و مخاطبان را منتظر نگذارند .

پ . ن : جناب فیاض چنانچه هر کمکی در راستای این سیستم جهت سرعت بخشدن به اهداف جنابعالی از دست بنده ساخته باشد ، با کمال میل در خدمتم .

با احترام
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام

چرا عکسهای سیستم مومیایی نشون داده نمیشن ..؟ از مدیر باید بپرسیم یا از ناظرسایت ؟
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

سلام به همه دوستان
            چطوری محسن جان . کجایی برادر ؟؟؟؟
            غیبتت خیلی طولانی شده حداقل بیا یه انتقادی پیشنهادی تشکری بزن بدونیم حال و احوالت چطوره ؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
              اقای فیاض دیگه نمیخواید تاپیم مومیایی رو ادامه بدید ؟

نظر

با سلام به همه دوستان عزیز !

بنده به دلیل موقعیت شغلی جدیدی که برام به وجود اومده نمیتونم مرتب بیام و سر بزنم از این به بعد شاید کمتر هم بیام . اما این پست رو زدم که بگم از همه کسانی که این مدت در کنارشون بودم و چیزهای زیادی یاد گرفتم بسیار سپاس گذارم و این پست اختصاصی برای تشکر ویژه از این عزیزان بود .
                از همه شما تقاضا دارم چنانچه صحبتهای من باعث رنجش شما شده به بزرگی خودتون ببخشید و حلال کنید.
                ضمنا تاپیک مومیایی دیگه به روز نمیشه و سیستمش هم ارائه نخواهد شد ( به دلیل کمبود وقت برای رفع اشکالات سیستم )

کلام آخر : به سیستمتون پایبند باشین حتی اگر مزخرفترین و بی منطق ترین روش ترید باشد .

همه شما دوستان گلم رو به خدای بزرگ میسپارم ..... بووس بووس

به امید موفقیت همه تریدر های ایران زمین ......
                ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 02-09-2014, 11:10 AM

نظر

سلام
                  جناب فیاض
                  اگر بتونید ایده تولد سیستم مومیایی را بگید - شاید جرقه ای باشد برای استفاده در سیستمی دیگر
                  لطف بزرگی میکنید.
                  باز هم تاکید میکنم - اگر -
                  به هر حال همیشه قدردان شما و سایر اساتید هستم.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

محسن جان شما اگه بتونی کلیات مومیایی رو بگی خیلی عالی میشه به چند دلیل :
                    1_ اول اینکه تاپیک به این خوبی و با بازدید کننده زیاد یه دفعه تعطیل نمیشه .
                    2_ اگر شما کلیات رو بگید با توجه به اینکه دوستان سیستمه سودال رو میدونن میتونن جزییات رو به نسبته روشه خودشون پیدا کنن و در نهایت با هم فکری به یه جمع بندی برسن وشاید از این روشی که پیدا کردی بهتر هم بشه چون چند تا فکر با هم روش کار شده و تاپیکو ادامه بدن .
                    و اون موقع در حد یه سر زدن وقتتو میگیره و لزومی نداره ساعتها وقت بزاری .

ممنون . موفق باشی

نظر

منم به نوبه خــودم از اقا محسن که واقعاً زحمت زیادی برای دوستاش کشید قدر دانی می کنم ........هر جا هستی موفق باشی اقا محسن البته مطمئنم که موفق میشید مثل همیشه........... اگه ادعای فارکس کار بودن داریم باید صبر مون زیاد باشه....... به هر حال من خودم به شخصه هر بار که ببینم میای تو فروم خوشحال میشم حالا چه با مومیائی چه بدون مومیائی............. ایشا ..... به زودی بیای و وجودت باعث تحرک و نشاط بیشتر بچه ها بشه.........حق نگهدارت
                      .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                      معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                      Insta ID : freedomfromforex
                      Skype ID : freedomofForex

نظر

من هم به نوبه خودم از اقای فیاض تشکر میکنم
                        منم نظرم مثل بقیه اینه که اقای فیاض کلیات سیستم رو بگن بقیه بچه ها میتونن روش کار کنن

نظر

جناب فیاض براتون آرزوی موفقیت دارم و ممنونم از زحماتی که تاکنون کشیدید .

نظر

نوشته اصلی توسط hamid shahab نمایش پست ها
                            من هم به نوبه خودم از اقای فیاض تشکر میکنم
                            منم نظرم مثل بقیه اینه که اقای فیاض کلیات سیستم رو بگن بقیه بچه ها میتونن روش کار کنن
                            با درود
                            کاش اقا محسن به این پست ها نگاهی میکردند و تصمیم دیکری میگرفتند.
                            ممنون از همگی

نظر

خیلی جالب بود دوستان باید صبور میبودند تا سیستم ارائه بشه استاد صبرش لبریز شدو رفت موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط dolatmand نمایش پست ها
                                خیلی جالب بود دوستان باید صبور میبودند تا سیستم ارائه بشه استاد صبرش لبریز شدو رفت موفق باشید
                                نه دیگه دیدن سیستم سود ده شده دیگه به بهانه ای تاپیک رو ادامه ندادن.
                                با دیدن این تاپیک ها باید قدر استادان واقعی و بزرگ دلی که هیچ چیز مانع هدفشون نیست دونست.

نظر

پردازش ...
                                X