اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ در مورد سیستم تخصصی سودال ورژن مومیایی ( تایم 1 ساعته )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و عرض خسته نباشید
    اقای فیاض حدودا چه تاریخی این سیستم رو مطرح میکنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
      البته جسارت من را ببخشید اقای میری خاطره تلخی از انتظار برای ما گذاشته
      من آقای میرو رو نمیشناسم و نمیدونم چه خاطره تلخی براتون گذاشته خوشحال میشم بدونم

نوشته اصلی توسط kitkat نمایش پست ها
      جناب فیاض با این سیستم روی طلا هم ترید انجام میشه؟

شهرام بهرام نداره هر چی جفت ارز هست میتونیم ترید کنیم فقط باید حواسمون به قوانین سیستم باشیم
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط hamid shahab نمایش پست ها
        سلام و عرض خسته نباشید
        اقای فیاض حدودا چه تاریخی این سیستم رو مطرح میکنید ؟
        معلوم نیست تا وقتی که سیستم کاملا برای خودم حداقل جا بیفته و تمام نکات مبهمش برام روشن بشه من و محمد عزیز داریم شبانه روز روی این سیستم کار میکنیم و حاصل 8 ماه تلاش داره به نتیجه میرسه باور کنید دیشب در عین خستگی محمد عزیز بهم پیام داد و گفت باید منو ببینه و تا ساعت 11 شب روی یه نکته کار کردیم
        اینا رو گفتم که بدونین به خدا راحت نیست و کار میبره سخته طاقت فرساست شما فقط پزیشن های سبز رو میبینید نه قرمزی چشم من و محمد رو میبینین و نه صدای استخوانهای ستون فقراتمون رو
        صبر داشته باشین
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
          معلوم نیست تا وقتی که سیستم کاملا برای خودم حداقل جا بیفته و تمام نکات مبهمش برام روشن بشه من و محمد عزیز داریم شبانه روز روی این سیستم کار میکنیم و حاصل 8 ماه تلاش داره به نتیجه میرسه باور کنید دیشب در عین خستگی محمد عزیز بهم پیام داد و گفت باید منو ببینه و تا ساعت 11 شب روی یه نکته کار کردیم
          اینا رو گفتم که بدونین به خدا راحت نیست و کار میبره سخته طاقت فرساست شما فقط پزیشن های سبز رو میبینید نه قرمزی چشم من و محمد رو میبینین و نه صدای استخوانهای ستون فقراتمون رو
          صبر داشته باشین
          از اینکه اینقدر نسبت به ما تریدر های نوپا لطف دارید ممنونم. افرادی مثل شما واقعا کم هستند. امیدوارم که خدا عوص این کار های نیک شما رو به زودی بهتون بده
          یه سوال دیگه داشتم. ایا این روش مثل روش قبلیه 1 ساعته جزو روش هایی هست که وقت گیر نیستند ؟ منظورم اینه که بعد از قرار دادن پوزیشن حتما باید پای کامپیوتر نشست و معامله رو دنبال کرد یا اینکه نیازی نیست و یعد از قرار گرفتن پوزیشن ها فقط برای دیدن نتیجه ترید ها بیایم به چارت سر بزنیم ؟

نظر

سلام جناب فیاض

پوزیشنها استاپ هم دارن یا اینکه سیستم کلاً بدون استاپه؟ اگر استاپ دارن استاپها حدوداً چند برابر حد سوده؟
            ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

از اینکه اینقدر نسبت به ما تریدر های نوپا لطف دارید ممنونم. افرادی مثل شما واقعا کم هستند. امیدوارم که خدا عوص این کار های نیک شما رو به زودی بهتون بده
              یه سوال دیگه داشتم. ایا این روش مثل روش قبلیه 1 ساعته جزو روش هایی هست که وقت گیر نیستند ؟ منظورم اینه که بعد از قرار دادن پوزیشن حتما باید پای کامپیوتر نشست و معامله رو دنبال کرد یا اینکه نیازی نیست و یعد از قرار گرفتن پوزیشن ها فقط برای دیدن نتیجه ترید ها بیایم به چارت سر بزنیم ؟
              اگه کار دارین میتونین برین بعد بیاین پای چارت نیازی به این نیست که پای چارت باشین

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
                سلام جناب فیاض

پوزیشنها استاپ هم دارن یا اینکه سیستم کلاً بدون استاپه؟ اگر استاپ دارن استاپها حدوداً چند برابر حد سوده؟
                جزء قوانین سیستم هست که به وقتش بیان میشه

نظر

روش مومیایی ایا زمان خاصی برای ترید داره یا اینکه هر ساعتی میشه ترید انجام داد ؟
                  ایا این روش هم مثل روش قبلیه 1 ساعته فقط باید روزانه یک پوزیشن باز کرد ؟

نظر

آدم سوالات دوستان میبینه یاد مسابقه 20 سوالی میوفته انگار آقای فیاض گفتن من نمیگم شما باید با سوال کردن به روش برسید
                    آقا یکم صبر به جایی بر نمیخوره.

ممنون.
                    .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

محسن جان سلام
                      موفقیت شما و دوست عزیزتان محمد آقا را در سیستم مومیایی صمیمانه تبریک میگم.
                      خوشحالم که با ارائه این سیستم گامی بزرگتر از سیستم سودال در جهت موفقیت تریدرهای ایرانی برداشته اید.
                      من نیز چون دیگر دوستان مشتاق دانستن و استفاده از این روش هستم ولی تا زمانی که شما صلاح بدانید صبر می کنم و منتظر پرده برداری از سیستم مومیایی می مانم.
                      در پناه حق شاد و موفق باشید.

نظر

ضمن تبریک و ارزوی موفقیت ، با ملاحظه پست های فوق یاد استراتژی ترید 123 افتادم چون اونهم نیاز به اندیکاتور نداره و در برگشت ها یالاتر و پائین تر میشه وارد پوزیشن شد

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط پندار نمایش پست ها
                          ضمن تبریک و ارزوی موفقیت ، با ملاحظه پست های فوق یاد استراتژی ترید 123 افتادم چون اونهم نیاز به اندیکاتور نداره و در برگشت ها یالاتر و پائین تر میشه وارد پوزیشن شد

موفق باشید
                          این استراتژی به زودی شما تریدر های عزیز رو یاد خیلی چیزهای دیگه هم خواهد انداخت !

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            این استراتژی به زودی شما تریدر های عزیز رو یاد خیلی چیزهای دیگه هم خواهد انداخت !
                            من خیلی ادم صبور و با حوصله ای هستم
                            اما نمیدونم چرا اصلا نمیتونم صبر کنم برای معرفی سبک مومیایی ...

نظر

من خیلی ادم صبور و با حوصله ای هستم
                              اما نمیدونم چرا اصلا نمیتونم صبر کنم برای معرفی سبک مومیایی ...
                              کافیه فکر کنید یه همچین سیستمی ارائه نشده

نظر

من که هر شب خوابش رو میبینم که داره ارائه میشه

نظر

پردازش ...
                                X