اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم تریدری جناب آقای آزادی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیستم تریدری جناب آقای آزادی

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرانقدر

از دوستانی که با سیستم تریدری استاد عزیزمان آقای آزادی آشنایی دارند تقاضا دارم که :
    با بنده (MDA7) از طریق لینک (http://pcmbrokers.ir/forum/private.php?do=newpm&u=3339) تماس بگیرند و برای یک کار گروهی توپ اعلام آمادگی کنند.
    دوستانی هم که اطلاعات کافی ندارند ولی مایل به عضویت در گروه هستند لطفا هر چه سریعتر در مورد این سیستم نکات لازم رو یاد بگیرند و با بنده از طریق لینک بالاهماهنگی لازم رو انجام بدهند.

امیدواریم بتونیم با کمک یک گروه 8-10 نفره کارهای جالبی رو انجام بدیم.
    ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 11-18-2011, 01:05 PM
    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

توضیح مختصر در مورد گروه تشکیلی

با سلام

در مورد تیم ، خواهش میکنم که دوستان در گام اول با سیستم آشنا بشند و اندیکاتورهای مربوطه را با تنظیمات صحیح روی چارتشان قرار دهند و تا چند روز دیگر با این ابزار ها در فضای مجازی اقدام به معامله کنند و پس از گرفتن نتیجه در پیغام خصوصی به بنده نتیجه رو اعلام کنند و عکس هیستوری خود را برای من ارسال کنند.
    در انتها از دوستانی که به نتایج بهتری دست پیدا کنند دعوت خواهد شد که در برنامه ای که مخصوص این کار ترتیب داده شده شرکت کنند و با یک تیم 8-10 نفره پوزیشن گیری گردد. با این کار میتوانیم موقعیت های خوب را بهتر شناسایی کنیم و هر کسی وظیفه مربوط به خود را خواهد داشت .
    بطور قطع تعداد پوزیشن های سود ده رشد کرده و سود های خوبی خواهیم نمود.
    من به شخصه 2 ماه این سیستم را امتحان کرده و جواب گرفته ام.
    لطفا هر چه سریعتر نسبت به آشنایی کامل با سیستم اقدام کنید و سپس نتیجه رو به بنده اطلاع دهید.

با تشکر
    mda7
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سیستم 15 دقیقه؟

سلام
      منظورت سیستمی که استاد تازه شروع کردن دوست عزیز؟
      من که خیلی علاقه دارم ولی هنوز کامل توضیح ندادن! اگر یه خلاصه ای ازش بگذاری که خیلی خوبه تا باهاش کار کنین و توش تجربه به دست بیاریم و یه همکاری خوبی باهم داشته باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
        سلام
        من که خیلی علاقه دارم ولی هنوز کامل توضیح ندادن! اگر یه خلاصه ای ازش بگذاری که خیلی خوبه تا باهاش کار کنین و توش تجربه به دست بیاریم و یه همکاری خوبی باهم داشته باشیم

با تشکر از توجه شما دوست گرامی .
        توضیحات کامل و مفصل را در صورت لزوم جناب آقای mad7 ارایه خواهند داد اما انچه که در این استراتژی باید در نظر گرفته شود بصورت زیر است:

1) در حالتی که مووینگ 12(قرمز) بالای مووینگ 32(ابی) قرار گرفت آلارم buy ارسال میشود و پس از آنکه اولین کندل در بالای یکی از خطوط پیوت بسته شد میتوان اقدام به خرید کرد در این حالت حد ضرر زیر مینور آخر قرار میگیرد و حد سود پیوت بعدی که به نظر من 5 پیپ زیر پیوت باشد اطمینان بیشتری دارد.

2)در حالتی که مووینگ 12(قرمز) زیر مووینگ 32(ابی) قرار گرفت آلارم sell ارسال میشود و پس از آنکه اولین کندل در زیر یکی از خطوط پیوت بسته شد میتوان اقدام به فروش کرد در این حالت حد ضرر بالای مینور آخر قرار میگیرد .و حد سود پیوت بعدی که به نظر من 5 پیپ زیر پیوت باشد اطمینان بیشتری دارد.
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

دوستان در تصویر زیر
          1)در ناحیه یک با توجه به اینکه کندل ما زیر پیوت هفتگی بسته شده است و ترتیب مووینگها نیز صحیح است چرا قیمت برگشت ؟

2)در ناحیه 2 با توجه به اینکه کندل بالای پیوت ماهانه بسته شد و پیوت ماهانه از مقاومت بسیار قوی برخودار است اما قیمت برگشت چرا؟(درست است مووینگ 200 بالای آن بوده اما از پیوت ماهانه پذشته.)

نظر

نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
            دوستان در تصویر زیر
            1)در ناحیه یک با توجه به اینکه کندل ما زیر پیوت هفتگی بسته شده است و ترتیب مووینگها نیز صحیح است چرا قیمت برگشت ؟

2)در ناحیه 2 با توجه به اینکه کندل بالای پیوت ماهانه بسته شد و پیوت ماهانه از مقاومت بسیار قوی برخودار است اما قیمت برگشت چرا؟(درست است مووینگ 200 بالای آن بوده اما از پیوت ماهانه پذشته.)

با سلام خدمت آرش خان عزیز
            1)احتمالا به 3 علت : الف: چون از موینگ زرد خیلی فاصله گرفته و قیمت در این حالت مدتی در جا خواهد زد تا موینگ زرد نزدیکتر شود. ب: قدرت ارزها. ج: اگر مکدیهای درجه پایینتر رو هم رو چارت بگذارید احتمالا شاهد واگرایی خواهید بود
            2)وقتی که موینگ 200 بالای قیمت است و در فاصله کمی از آن یک پیوت دیگر وجود دارد (در اینجا پیوت ماهانه) این سطح از مقاومت زیادی برخوردار خواهد بود و قیمت تمایل به حرکت در آن جهت را نخواهد داشت.

انشاالله در برنامه ای که ترتیب داده شده در هر جا که موقعیتی نظیر اینها پیش بیایند بنده سعی خواهم کرد تا جایی که بلدم در خدمت دوستان باشم.
            خوشبختانه استقبال خوبی از این پیشنهاد بعمل آمده و امیدوارم در اوایل هفته آتی شاهد یک تیم قدرتمند باشیم.

ارادتمند
            mda7
            ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 11-19-2011, 01:32 PM
            تو نمی توانی ... !
            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
              سلام
              با سلام در پیغام خصوصی مطالبی را برایتان ارسال خواهم نمود
              تو نمی توانی ... !
              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سوال و جواب در مورد سیستم تریدری

با عرض سلام خدمت همه دوستان

با توجه به اینکه کلاسهای تریدری برای عده خاصی انجام گرفته و میپذیرد، لطفا از توضیح و جواب در اینجا اجتناب کنید چون به احتمال زیاد با خواسته های جناب آقای آزادی مغایرت دارد
                ولی اگر سوالی داشتید میتوانید بپرسید و اگر در توان بنده بود در پیغام خصوصی برایتان توضیح خواهم داد.
                تو نمی توانی ... !
                ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

[QUOTE=arash123;4221]دوستان در تصویر زیر

با سلام: در ناحيه اول كندلي كه پائين پيوت بسته شده خيلي قوي به بعد از پيوت نفوذ نكرده است و بيشتر Shdow آن نفوذ كرده است و همچنين قيمت از موينگ200 روزه خيلي جدا شده است در اصل پيوت فوق نقش مقاوت براي براي پوزيشن سل بازي كرده است ، در ناحيه دوم قيمت به موينگ 200 روزه نزديك شده اين موينگ نقش مقاومت را بازي كرده است با وجود پيوت ماهانه و هفتگي و موينگ 200 روز كه با همديگر فاصله كمي دارند اين ناحيه يك ناحيه پر ترافيك خوانده مي باشد، در ضمن يك واگرايي معمولي نيز مشاهده مي شود بدين معني كه قيمت رشد كرده و قله بالاتر ساخته ولي MACD آنرا تائيد نكرده است . با سپاس
                  ویرایش توسط behzad1969 : https://www.traderha.com/member/3153-behzad1969 در ساعت 11-19-2011, 01:41 PM

نظر

به تمامی دوستانی که پیغام خصوصی فرستادند پاسخ داده شده

به تمامی دوستانی که پیغام خصوصی فرستادند پاسخ داده شده

لطفا از بالای صفحه ==> جهت اطلاع شما ==>* پیغام خصوصی خود را چک بفرمایید.
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

با تشکر فراوان از اقای mda7 امیدوارم گروهی منسجم و قدرتمندی تشکیل شود تا بهترین نقاط بازار شکار شده و این سیستم تریدری روز به روز پیشرفت کند تا جایی که همگام بازار شویم .

نظر

اعلام امادگی

نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان و اساتید گرانقدر

از دوستانی که با سیستم تریدری استاد عزیزمان آقای آزادی آشنایی دارند تقاضا دارم که :
                        با بنده (MDA7) از طریق لینک (http://pcmbrokers.ir/forum/private.php?do=newpm&u=3339) تماس بگیرند و برای یک کار گروهی توپ اعلام آمادگی کنند.
                        دوستانی هم که اطلاعات کافی ندارند ولی مایل به عضویت در گروه هستند لطفا هر چه سریعتر در مورد این سیستم نکات لازم رو یاد بگیرند و با بنده از طریق لینک بالاهماهنگی لازم رو انجام بدهند.

امیدواریم بتونیم با کمک یک گروه 8-10 نفره کارهای جالبی رو انجام بدیم.
                        با سلام و احترام به خدمت دوست عزیز
                        من هم اعلام امادگی میکنم

نظر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و پر تلاش و همکلاسیهای عزیزم
                          ضمن قدردانی شخصی از این همه احساس مسئولیت و اشتیاق وافر ، بنده هم به نوبه خودم بسیار مشتاقم که گروه ها هر چه زودتر تشکیل بشن و بتونیم در کنار هم یک کار گروهی و منسجم رو شروع کنیم
                          ولی جسارتا باید عرض کنم که حرمت استاد همیشه و همه جا ، حتی در دنیای مجازی واجبه .
                          بنابراین از همه بزرگواران ، به عنوان یه برادر کوچکتر خواهش میکنم اجازه بدین که خود استاد این گروه ها رو بر اساس نظر خودشون بچینن و پیش ببرن ، چون بطور حتم برای اینکار برنامه ریزی کردن ،
                          چون اینجوری ، و با این شیوه ، بنده حقیر یاد یارکشی های دوران بچگی میوفتم که همه میخواستن افراد قوی رو برای گروهشون انتخاب کنن که همیشه برنده باشن ، یادتون باشه ما یه گروه 100 نفره هستیم که همه با همیم ، چه ضعیف چه قوی ، و قراره همه با هم بریم جلو ، از حالا حسابمونو از هم سوا نکنیم
                          ارادتمند همه عزیزان و سروران و دوستان هستم
                          با ارزوی موفقیت برای همه گروه
                          در پناه حق

پ.ن : شرمنده ولی هر چی خواستم از خیر شرکت در این تاپیک صرفنظر کنم نشد ، به بزرگواری خودتون عفو بفرمایید.
                          ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 11-20-2011, 07:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                            با سلام خدمت همه دوستان عزیز و پر تلاش و همکلاسیهای عزیزم
                            ضمن قدردانی شخصی از این همه احساس مسئولیت و اشتیاق وافر ، بنده هم به نوبه خودم بسیار مشتاقم که گروه ها هر چه زودتر تشکیل بشن و بتونیم در کنار هم یک کار گروهی و منسجم رو شروع کنیم
                            ولی جسارتا باید عرض کنم که حرمت استاد همیشه و همه جا ، حتی در دنیای مجازی واجبه .
                            بنابراین از همه بزرگواران ، به عنوان یه برادر کوچکتر خواهش میکنم اجازه بدین که خود استاد این گروه ها رو بر اساس نظر خودشون بچینن و پیش ببرن ، چون بطور حتم برای اینکار برنامه ریزی کردن ،
                            چون اینجوری ، و با این شیوه ، بنده حقیر یاد یارکشی های دوران بچگی میوفتم که همه میخواستن افراد قوی رو برای گروهشون انتخاب کنن که همیشه برنده باشن ، یادتون باشه ما یه گروه 100 نفره هستیم که همه با همیم ، چه ضعیف چه قوی ، و قراره همه با هم بریم جلو ، از حالا حسابمونو از هم سوا نکنیم
                            ارادتمند همه عزیزان و سروران و دوستان هستم
                            با ارزوی موفقیت برای همه گروه
                            در پناه حق

پ.ن : شرمنده ولی هر چی خواستم از خیر شرکت در این تاپیک صرفنظر کنم نشد ، به بزرگواری خودتون عفو بفرمایید.
                            با سلام خدمت دوست عزیز جناب آقای آرمان
                            باید عرض کنم خدمتتون که من و امثال من هیچ وقت نمیتونیم حتی پا جای پای اساتید خود بگذاریم . آنها همیشه حق بزرگی بر گردن ما دارند. من فکر میکنم که استاد گرانقدرمان جناب آقای آزادی میدانند که بنده چقدر به ایشان ارادت داشته و خواهم داشت.
                            این کاری که ما شروع کرده ایم نه تنها در خلاف جهت خواسته های جناب آقای آزادی نیست بلکه در زمان تشکیل تیم 100 نفره کل گروه ما نیز جزیی از آن خواهد بود با این تفاوت که کمی ورزیده تر و به جای 1٪ ، 10٪ از تیم را به خود اختصاص خواهیم داد.

از استاد محترم خواهش میکنم اگر متن بنده را دیدند در صورتیکه با خواسته ها و برنامه های ایشان منافاتی داشت ، اطلاع دهند تا سریعا کا را متوقف کنیم.
                            ولی میدانم که در پایان هفته اول که بنده استیتمنت ها را برایشام ارسال خواهم نمود با رضایت و خوشحالی ایشان مواجه خواهیم شد.

بنده به شخصه تا الان هرچه میدانم را مدیون استادم جناب آزادی هستم.

بازهم ممنون از گوشزدتان.
                            اگر مایل به همکاری با ما بودید اطلاع دهید و اگر شکی در این کار هست میتوانید با یک پیغام خصوصی به استاد از ایشان جواب بگیرید.

ارادتمند
                            mda7
                            تو نمی توانی ... !
                            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سیستم 15دقیقه ای

سلام من هم موافقم در این گروه باشم.به امید معاملات پر پپ و پرسود!

نظر

پردازش ...
                              X