اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پیام عزیز ممنون و متشکرم
    چشم
    من دیگه فقط تاپیک رو دنبال میکنم و منتظر روشهای بعدی میمانم.
    از اینکه توضیح دادید و مثال آوردید ممنونم
    موفق باشید

نظر

با سلام خدمت دوستان و پیام عزیز.

اکسپرتی برای سیستم تهیه کردم که اینجا میذارم خدمت همراهان عزیز. دقت کنید که این اکسپرت رو تنها جهت بک تست گرفتن نوشتم، تا با تغییر تنظیمات، نتایج مختلف رو بررسی کنیم و تنظیمات دیفالتی که داره کاملاً خام هست و همینجوری گذاشتم.

استاپ و تارگت هم که فعلا به صورت ثابت تعریف شده با قابلیت تریل کردن
      ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-29-2013, 02:05 PM

نظر

اینم فایل اکسپرت.

مجدد دقت کنید که اکسپرت تنها برای بک تست هست، چون بنظرم ترید با این سیستم نیاز به یه سری قلق های تجربی و چشمی داره که از راهنمایی های پیام جان بهره خواهیم برد انشاالله.
        فایل های پیوست شده

نظر

نتیجه یک ماهه روی GBPUSD h1

با این تنظیمات:

بروکر 5رقمی

نظر

eurjpy H1
            امروز یه استاپ داده فعلاً که با سودهایی که دو سیگنال قبلی دادن کاملا جبران میشه، ریسک به ریوارد سیستم عالی بنظر میاد.

نظر دوستان عزیزم؟

نظر

درود بر دوستان عزیز

امیر جان مرسی بابت این همه انرژی و زحمتی که کشیدی.

حالا برای بک تست هر طور که مایلید عمل کنید ولی برای ترید من معتقدم که هیچ چیزی مثل چشم دقیق و هوشمند عمل نمیکنه و از طرفی این سیستم اونقدر ساده هست که نیازی به ابزار کمکی نداشته باشه. ولی در نهایت تصمیم با شماست.

در پست قبل ( 20 ) خرید وسطی صحیح نیست چون قیمت به باند وسطی نرسیده و حتی نزدیک هم نشده هرچند که درست پیش رفت و به هدف رسید .

در مورد ریسک به ریوارد هم فقط اینو میگم که در اکثر مواقع بیشتر از 1 به 1 حواب میده و حتی این پتانسیل وجود داره که به 1 به 3 هم برسه. یکم تمرین میخواد تا چشم عادت کنه که شرایطی که جوندار تر و درست تر باشند رو بگیریم.

استاپ هم شیرینی معاملاته دیگه !!! مهم آخر ماهه .
              هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها

در پست قبل ( 20 ) خرید وسطی صحیح نیست چون قیمت به باند وسطی نرسیده و حتی نزدیک هم نشده هرچند که درست پیش رفت و به هدف رسید .

در مورد ریسک به ریوارد هم فقط اینو میگم که در اکثر مواقع بیشتر از 1 به 1 حواب میده و حتی این پتانسیل وجود داره که به 1 به 3 هم برسه. یکم تمرین میخواد تا چشم عادت کنه که شرایطی که جوندار تر و درست تر باشند رو بگیریم.

استاپ هم شیرینی معاملاته دیگه !!! مهم آخر ماهه .
                پیام جان خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی ها. بله در مورد ترید کاملا باهات موافقم.
                ان شاالله به لطف شما اشکالای کارمون کم کم برطرف میشه.
                مخلص داداش.

نظر

2 موقعیت لایو در تایم 4 ساعته رو برای تست و بررسی بیشتر قرار میدهم.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام. جناب پیام عزیز از شما بابت طرح این موضوع مهم واقعا ممنونم,چون خودم هم از این ابزار خیلی استفاده میکنم و این نکاتی که میفرمایید خیلی کمک میکنه. بنده چند وقته امکان ارسال تصویر ندارم,انشالا هر وقت درست شد مشارکت میکنم.
                    .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

سلام
                      پیام جان مرسی بابت سیستم من هنوز نرسیدم کامل چک کنم فقط گذری که نگاه کردم

رفلکس های قیمت نسبت به ناحیه بین مووینگ 50 و خط میانی بولینجر هم در جهت روند در نوع خودش جالب هست

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                        سلام
                        پیام جان مرسی بابت سیستم من هنوز نرسیدم کامل چک کنم فقط گذری که نگاه کردم

رفلکس های قیمت نسبت به ناحیه بین مووینگ 50 و خط میانی بولینجر هم در جهت روند در نوع خودش جالب هست
                        احسان جان درود

حالا وقتی که فرصت داشتی و تست کردی خوشحال میشم نظرتو اعلام کنی.

از قدیم گفتن مشک آن است که خود ببوید ....

من هم از ابتدا هیچ تعریف اضافی و تبلیغ نکردم و نمیکنم. فقط اگر دوستان نکته سنج یه حساب سر انگشتی کنند و یه بک تست بگیرند به این نتیجه میرسند که هر جفت ارز به طور متوسط حداقل هفته ای یه ورود موفق میده و اگر فقط 10 جفت ارز رو برگزینیم با محاسبات نسبت برنده شدن و ریسک به ریواردی که داره ، حتما متعجب خواهید شد. فراتر و راحت تر از اونی که فکر کنیم هر ماه سود میکنیم.

.

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                          احسان جان درود

حالا وقتی که فرصت داشتی و تست کردی خوشحال میشم نظرتو اعلام کنی.

از قدیم گفتن مشک آن است که خود ببوید ....

من هم از ابتدا هیچ تعریف اضافی و تبلیغ نکردم و نمیکنم. فقط اگر دوستان نکته سنج یه حساب سر انگشتی کنند و یه بک تست بگیرند به این نتیجه میرسند که هر جفت ارز به طور متوسط حداقل هفته ای یه ورود موفق میده و اگر فقط 10 جفت ارز رو برگزینیم با محاسبات نسبت برنده شدن و ریسک به ریواردی که داره ، حتما متعجب خواهید شد. فراتر و راحت تر از اونی که فکر کنیم هر ماه سود میکنیم.
                          حتما پیام جان
                          خوشبختانه بچه های فروم در کنار هم دارند به یک بلوغ سیستمی و تریدری می رسند که جا داره از همه عزیزان که در این زمینه تلاش می کنند یک بار دیگه تشکر کنم

من کلا با سیستم هایی که مبنای مووینگ و باند داشته باشن خیلی حال می کنم این سیستم ها روی خود قیمت اعمال می شن وکار رو برای ترید خیلی راحت می کنن .
                          بولینجر رو خیلی وقت بود می خواستم یک نگاه اساسی بهش داشته باشم که وقت اجازه نمی داد و الان که شما داری زحمتش رو می کشی کار رو برای من و بقیه دوستان راحت کردی

یک چیز این سیستم که به نظر من خیلی عالی هست ورود در انتهای کارکشن و ابتدای روند بعد از بازگشت هست که کیفیت ریسک به ریوارد رو خیلی بالا می بره فقط می مونه پیدا کردن موقعیت های مناسب برای ورود و سود

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

2 نمونه لایو دیگر برای تست :

.

نظر

دوستان به دو نکته مهم توجه داشته باشید که هنگام خبرهای خیلی مهم و تاثیرگذار که احتمال آن میرود هر تحلیل را فیل کند ، اجازه ترید نداریم.

و دیگر اینکه کندلهایی که به باند میانی میرسند و باز میگردند و برای ما حکم کندل تعیین کننده را دارند ، اگر بسیار بلند و کشیده باشند ، به طوری که به باند های بیرونی برسند ، مجاز به ترید نیستیم . ( چون از باند بیرونی همان طور که قبلا گفته شد ، برای خروج استفاده میکنیم و نمیتواند محل مناسبی برای ورود باشد ).

3 نمونه لایو دیگه :

.

نظر

درود

فروش در طلا تایم 1 ساعته

.

نظر

پردازش ...
                                X