اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط f.kalbasy
    سلام دوست عزیز جناب maya1361

ممنون بابت معرفی این سیستم اما بد نبود اسم وبدع سیستم رو هم میگفتین...

اگه اشتباه نکنم اسمش Russ... بود

اسم کاملشو یادتون هست !!!؟؟؟
    با سلام خدمت دوستان بعضی از مدتی وقفه....
    اما لازم دونستم مطالبی را خدمت دوست عزیزم عرض کنم...

1- بعضی از دوستان اینقدر از خود متشکر و از دیگران پرتوقع هستند که آدم خستگی درس پس دادن اساتید به تنش میمونه هیچ... تازه یه چیزی هم بدهکار میشه...

2- من از اول نگفتم و ادعا نداشتم که این سیستم را خودم ابداع کردم لطفا اگر زحمتی نیست این تایپیک را از اول مطالعه بفرمایید....

3-من ایرانیم و از ایرانی بودن خودم کمال افتخار را دارم....ولی عادت بدی که ما ایرانی ها داریم همیشه دنبال اسم و اسامی میگردیم....و اصل مطلب را ول میکنیم....دوست عزیز فکر کن همین ملانصرالدین خودمون ابداع کرده....برای شما یا من یا دوستان چه فرقی میکنه که چه خدا بیامرزی ابداع کرده...مهم اینه ببین بدردت میخوره یا نه....اگر نخورد ازتون معذرت میخوام وقت گرانبهاتون رو گرفتم و اگرم خورد اگر تشکر کردن بلد نیستید حداقل تشر نزنید و دنبال قاتل برسلی نگردید...

در پایان از دوستان و اساتید گرانقدرم عذر میخوام....که شاید ادبیاتی بکار بردم که در شان این تایپیک نبودم ولی شایسته بود جواب این دوست گرانمایه ی تازه واردمون رو بدم.....

با تشکر

ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 01-23-2014, 02:55 AM
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrfx نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ممنون از زحمات شما یه سوال تو این سیستم اون موینگ ها نقطه چین چه کاری ازشون میاد؟

سلام دوست عزیز....

در مطالب اشاره شده برای متحرک کردن حد زیان و حد سودتان همان تریل کردن....

موفق باشید....
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام
        جناب مایا خوشحالم که باز پستها تون را میبینم . انشاالله دوباره شاهد فعالیتتون باشیم .

ارادتمند
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
          سلام
          جناب مایا خوشحالم که باز پستها تون را میبینم . انشاالله دوباره شاهد فعالیتتون باشیم .

ارادتمند
          ممنونم.... از لطف شما.....

موفق باشید....
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام جناب مایا ضمن خسته نباشید وتشکر بابت زحمات شما
            من همین امروز با استراتژی ای شما معرفی کردین ساعت 10 نشستم پایه چارت و یه موقعیت خوب در chfusd رو زدم
            الآن هم با 80 پیپ سود بعد از چند ساعت ( خیلی کم )دارم تریلش میکنم

واقعا از شما ممنونم برای معرفی این سیستم ساده و کارامد

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط sina1987 نمایش پست ها
              سلام جناب مایا ضمن خسته نباشید وتشکر بابت زحمات شما
              من همین امروز با استراتژی ای شما معرفی کردین ساعت 10 نشستم پایه چارت و یه موقعیت خوب در chfusd رو زدم
              الآن هم با 80 پیپ سود بعد از چند ساعت ( خیلی کم )دارم تریلش میکنم

واقعا از شما ممنونم برای معرفی این سیستم ساده و کارامد

سپاس
              سلام دوست عزیز بسیار خوشحال و مفتخر هستم که این سیستم برای شما مفید بوده....

موفق باشید....
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام وتشکر از جناب مایا من در این دو روز گذشته تمام پستهای این سیستم را مطالع کردم واز مطالب خوب جناب مایا ودوستان حرفه ای دیگر استفاده کردم در رابطه باسیستم هم که دارای اصول اولیه و ثابتی می باشد وهم بسیار ساده قابل فرا گیری میباشد مشکلی ندارم اما مشکل من تازه وارد در اندیکاتورهای بعدی علی الخصوص adx,کارنسیها وهمینطور جدول خود آقای مایا که در صفحه 34 از آن یاد شده میباشدکه به دودلیل دچار سر درگمی شده ام یکی به علت در اختیار نداشتن آنها دوم بخاطر آشنایی نداشتن با طرز کار آنها لذا از جناب مایا میخواستم که اولا اندیکاتوری که از نظر ایشان بهتر وقوی تر میباشد در تاپیک قرار داده تا بتوانم در چارت خود پیاده نمایم و مجددا زحمت کشیده توضیحات مربوط به آن اندیکاتور منتخب را نیز ارائه فرمایندواگر به نظر شما هرسه اندیکاتور کاربردی میباشد لطف کرده هر سه اندیکاتور را برای دانلود قرار دهید با تشکر
                ویرایش توسط karenfx : https://www.traderha.com/member/3151-karenfx در ساعت 01-25-2014, 02:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                  سلام و ارادت خدمت دوستان
                  اگه درست متوجه شده باشم اساس سیستم برپایه روند هست . و همچنین درش از کارنسی متر استفاده میشه
                  به همین خاطر اندیکاتور زیر را که فقط مناسب سیستم های بر پایه روند هست را میدم خدمتتون

لازم به ذکره این اندی متشکل از کارنسی متر و بعد پنجم بیل ویلیامز هست و هیچ تغیری در روند محاسباتیشون اعمال نشده و فقط از نظر ظاهری تغییر کردن
                  داده های این اندی بر اساس کل مبادلات بازار فارکس هست و بر خلاف برخی اندیهای مشابه فقط بر اساس مبادلات پلتفرم مربوطه ستاده نمیده .
                  انشاالله مفید واقع بشه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3577021931.rar

میتونه بجای کارنسی متر قدیمی و ای دی ایکس هیستو گرام استفاده بشه
                  سلام استاد جبل عاملی عزیز
                  امکانش هست اندیکاتور projectfx رو برای بروکرهایی که جفت ارزهاشون دارای پسوند هست اصلاح کنید.
                  در این بروکرها به جز آماری که می ده و درست هست فقط دو خط موازی نشون میده.
                  ممنون

نظر

• نتایج عـــالی سیستم جناب مایا در این هفته بدون استاپ , بدون استرس:

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 02-08-2014, 10:42 PM
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

• سوال

آیا میتونید نقطه مشترک این سه پوزیشن رو پیدا کنید؟؟

-----

----

نظر

• نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                        آیا میتونید نقطه مشترک این سه پوزیشن رو پیدا کنید؟؟

1- بسته شدن قیمت زیر مووینگ لو
                        2 - ao منفی
                        3 - قرارداشتن موینگ بالای rsi

نظر

1- بسته شدن قیمت زیر مووینگ لو
                          2 - ao منفی
                          3 - قرارداشتن موینگ بالای rsi
                          ممنون از نظرتون اما من چیزی بیش ازین ها نظرم هست ... میتونید اندیکاتورهای مختلفی رو تست کنید تا این پازل کامل بشه ... بنتایج جالبی میرسید..
                          ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 02-09-2014, 01:22 AM

نظر

• سلام

جناب مایا با توجه به این که این سیستم یکی از سیستم های قوی و سود ده میابشد لذا جهت مساعدت با جنابعالی مایلم برای ادامه تاپیک توسط شما ، تاپیک را ویرایش کرده و پستهای خارج از بحث را حذف نمایم تا تاپیک به انسجام مورد نظر برگردد .

چنان چه موافق با این امر هستید ، اعلام نمایید تا انجام وظیفه کنم .

در ضمن اندیکاتور اختصاصی این سیستم هم موجود میباشد ، که چنان چه مایل به ادامه باشید آن را جهت بهره گیری توسط شما و علاقه مندان عزیز قرار خواهم داد .

با احترام

نظر

سلام

جناب مایا با توجه به این که این سیستم یکی از سیستم های قوی و سود ده میابشد لذا جهت مساعدت با جنابعالی مایلم برای ادامه تاپیک توسط شما ، تاپیک را ویرایش کرده و پستهای خارج از بحث را حذف نمایم تا تاپیک به انسجام مورد نظر برگردد .

چنان چه موافق با این امر هستید ، اعلام نمایید تا انجام وظیفه کنم .

در ضمن اندیکاتور اختصاصی این سیستم هم موجود میباشد ، که چنان چه مایل به ادامه باشید آن را جهت بهره گیری توسط شما و علاقه مندان عزیز قرار خواهم داد .

با احترام
                              با سلام خدمت شما.... از بابت ویرایش تایپیک هیچ مشکلی نمیبینم....
                              اقدامات لازم را مبذول بفرمایید تا بقول شما تایپیک انسجام پیدا بکند.....

فقط زحمت اندیکاتور را بکشید ممنونتان میشم تا همگی استفاده بکنیم....

من در خدمتم.....
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت شما.... از بابت ویرایش تایپیک هیچ مشکلی نمیبینم....
                                اقدامات لازم را مبذول بفرمایید تا بقول شما تایپیک انسجام پیدا بکند.....

فقط زحمت اندیکاتور را بکشید ممنونتان میشم تا همگی استفاده بکنیم....

من در خدمتم.....

پستهای خارج از بحث همگی به هدف حفظ انسجام تاپیک حذف شدند .

این اندیکاتور مربوطهِ اصلی این سیستم میباشد ، البته اندیکاتورها با تنظیماتی که شما در ابتدا ارائه نمودید هم مشابه به همین هستند ولی دقت و اعتبار این را ندارند .

انشاالله شاهد فعالیت دوباره شما و مشارکت علاقه مندان عزیز باشیم .

دانلود

با آرزوی موفقیت

نظر

پردازش ...
                                X