اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
    و 3- من بسته شدن تریدم رو با حرکات rsi تنظیم میکنم اگر ضعفی از پوزیشن و حرکت اون رو ببینم فرار رو بر قرار ترجیح میدم و پوزیشنم رو با سود میبندم.
    در مثال بالا شما کوچکترین ضعفی از rsi ندیدید پس دلیلی نداره فعلا ببندینش و همین الان برید چارتشون ببینید (مال امروزه) جایی که rsi ضعف نشون داده و پوزیشن جاریش ضعیف شده که به احتمال زیاد همان منطقه بالای 80 هم باشه قیمت سر تعظیم فرود آورده و اومده پایین.

maya عزیز، در این مورد توی عکس همونطوری که گفتی با دیدن ضعف تو حرکت rsi مجاز هستیم که پوزیشن رو با ضرر کمتری ببندیم؟

اما در بعضی مواردی مثل موقعیت زیر میبینیم که ممکنه با این روش سودی که میتونستیم بگیریم رو از دست بدیم

ممنون میشم این ابهام منو برطرف کنی. باتشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها

maya عزیز، در این مورد توی عکس همونطوری که گفتی با دیدن ضعف تو حرکت rsi مجاز هستیم که پوزیشن رو با ضرر کمتری ببندیم؟

اما در بعضی مواردی مثل موقعیت زیر میبینیم که ممکنه با این روش سودی که میتونستیم بگیریم رو از دست بدیم

ممنون میشم این ابهام منو برطرف کنی. باتشکر.

با سلام:دوست من در این شکلی که گذاشتید و جا داره تشکر ویژه ایی ازتون بکنم.چند نکته بسیار جالب داره.
      شما در کندل قبل از خط نقطه چین که به زیبایی نشون دادید سیگنال خرید رو گرفتید .هر سه شرطمون برقراره.خرید رو انجام میدید و استاپ لاس هم مشخصه.
      ولی نکته ایی که هست ضعف حرکتی rsi (تغییر پوزیشن rsi و MV ) دو فاز داره در این شکل :
      1-rsi جا بزنه و از بالا رفتن پشیمون بشه و به سمت پایین حرکت کند.
      2-rsi از بالا به ma برخورد کند.و به سمت پایین آن شیفت پیدا کند.همان طور که در شکل میبینی این دو تا در اون منطقه خاص دارند با هم بازی میکنند.و یک تریدر حرفه ایی اینجا اوج هنرش رو باید نشون بده.و معامله رو مدیریت کنه و با سود یا ضرری منطقی ببنده.

3-سعی کنید پوزیشن هایی رو بگیرید که در اون حوالی(منظور سمت چپ) کندل بزرگ نباشه.چرا که ماهیت مووینگ اوریج هامون بر اساس HIGH و LOW هست.و یک کندل بزرگ محاسبات آن را بهم میریزد.پس این مواقع را سعی کنید ..... کنید و از خیرش بگذرید.

فکر کنم ابهامتون در مورد شکل دوم که گذاشتید با این توضیحات برطرف شده باشه.اگرم بود باز خواستید توضیح میدم.

نکته بعدی سعی کنید این استراتژی رو در زمانی که بازار حجم پول مناسبی داره اجرا کنید.
      10 صبح تا 7 بعد از ظهر.بوقت تهران.

ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-01-2013, 11:51 AM
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام و صبح بخیر

روزهای اولی که وارد فضای فروم شدم و از پست های اول مشخص هستش بجز چند مبحث در مورد بروکرها کلا صحبت من هم این بودش که تحلیل و تحلیلگری که متاسفانه من اول ان رو یادگرفتم اصلا محیط و فضای خوبی برای ترید و تریدر شدن نیستش.

بحثی داشتم که در هر کجای چارت که نشانه های ورود و خروج وجود داشته باشه یک تریدر می تونه بر اساس ان نشانه ها وارد و خارج بشه و بعدا فهمیدم که این نشانه ها رو تریگر می گن و تریگر چکیده تحلیل گری برای ترید و رابط بین چارت و تریدر هستش.

و حالا یک تریدر حتما و حتما به یک استراتزی احتیاج داره که بتونه با یک سری قواعد و نشانه ها که در دل خودش تحلیل و قواعد بازار را نهفته داره نقاط ورود و خروج را به تریدر نشان بده.

و اما در مورد استراتزی که شما زحمت معرفی ان را داشتید که مبتنی بر میانگین ها هستش و در این خصوص استراتژی های بسیاری هستش که در هیمن فروم هم وجود داره ولی یک تقاوت بسیار بالا در این استراتژی با سایر استراتژی های مبتنی بر میانگین ها هستش و ان هم اینکه به نوعی این استراتزی از atr گرفته شده و به همین خاطر قدرت بیشتری نسبت به استراتزی های مشابه داره. و در واقع با کراس ای تی ار یک و ای تی ار ده با ..... ار اس ای بسیار بسیار قوی به نظر میرسه.

من قبلا یک استراتزی مشابه بر این اساس دیده بودم که دقیقا همین میانگین ها بودش با همین شکل و فیاقه و فقط تریگر ان بر اساس کراس کردن میانگین های ده با این شرایط با میانگین های 55 بودش که به نظر من این استراتژی به خاطر استفاده از rsi برای ..... بسیار قوی تر هستش.

و بعد ازا ین همه صحبت تنها سفارش من به سایر کاربرانی که میخواهند از دنیای تحلیلگری خارج و به دنیای تریدر نزدیک بشوند این هستش که هیچ وقت سعی نکنند به تحلیل ها و سیگنال های سیستم های مشابه نگاه کنند البته اگر فکر می کنند که تحت تاثیر قرار میگیرند و تسلط خودشون در این زمینه ندارند و بودن در فروم ها یکی از معایتش این هستش که وجود تحلیلگری در ان زیاد هستش و این می تونه روی کسانی که روی خودشون تسلط نداشته و هنوز به تکامل کامل تریدر نرسیده اند تاثیرات منفی داشته باشه.

به امید ان روز که فروم های باشه برای تریدرها که فقط و فقط تاپیک هایی داشته باشه که تعدادی از نفراتی که با استراتزی های مشابه کار می کنند در ان تاپیک ها فقط در مورد استراتژی خودشون بحث کنند و در پیدا کردن موقعیت های ورود روی جفت ارزها به هم کمک کنند. و حتی کاری به کار تاپیک های کناری و استراتژی های سایرین هم نداشته باشند.

این گونه هستش که تا رسیدن به تسلط روحی و روانی و ایمان به استراتزی می توانیم به ثبات برسیم و بعد از رسیدن به ثبات بتوانیم در تاپیک های دیگر هم باشیم و از مباحث سایرین هم استفاده کنیم.

امیدوارم که رونق و موفقیت سیستم را ببینیم و در اینده نزدیک کارنامه خوب ان باعث بشه که کاربران بتوانند به ان ایمان بیاورند و از ان استفاده کنند

روز خوش

اگر کسی بتونه با این استراتزی ارتباط برقرار کنه بسیار استراتژی قوی هستش
        امضاء

نظر

به به، آقا خیلی لطف کردین. از ارائه منسجم، کامل و بدون اتلاف وقت شما بسیار ممنونم maya جان. یه روزه یه تاپیک بترکون ردیف کردی، ای ولا.

ممنون دوست من.....

من میخوام دوستانی که علاقمندند با هم این استراتژی رو کار کنیم و از نظریات هم سود ببریم.

تحلیل کردن و سود نکردن دیگه بسه.

باید اراده کنیم و این سد فارکس رو بشکنیم...

دنیا به این نتیجه رسیده که فارکس ساده است...

ابزاراش هم ساده است و این همه تکنیک و روش تکنیکالی است که همه رو سردر گم کرده.... و آمار شکست خورده های فارکس رو بالا برده است....
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

خوب روی gbpusd تا حالا دو تا سیگنال داده که sell اول چون تو تایم تعیین شده برای سیستم نبودیم نمیگیریم و سیگنال buy بلافاصله بعدش رو هم که بخاطر کندل لانگ نمیگیریم
            maya جان در رابطه این دو سیگنال نکته دیگه ای مدنظر شما نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط fxkuala
              Salam, tashakor baray share kardane i ravesh, ye khahesh ya yek soal daram, aya emkanesh ast ke har vaght in sharayet baray buy ya sell mohaya shodesh, yek arrow bezane?ba ta shakor

یک جاهایی هست که باید ..... بشه و ین فقط از عهده قدرت خودمون برمیاد.و قدرت خلاقیتمون رو بالا میبره.

و با برنامه ایی شدن این مورد فکر کنم اون خلاقیته میمیره....
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

eurjpy
                نظر maya عزیز؟

نظر

خوب روی gbpusd تا حالا دو تا سیگنال داده که sell اول چون تو تایم تعیین شده برای سیستم نبودیم نمیگیریم و سیگنال buy بلافاصله بعدش رو هم که بخاطر کندل لانگ نمیگیریم
                  maya جان در رابطه این دو سیگنال نکته دیگه ای مدنظر شما نیست؟

بسیار عالی .....

سعی کن هیجان بخوابه....

بعد چارت رو باز بینی کن....به چارتهایی اعتماد کن که اندازه کندلها تقریبا یکی است...

یعنی بازار منطقی است و حرف حساب حالیش میشه....

موقعیت قبلی برای sell رو ببین کندلها چقدر منطقی هستند و قیمت چقدر زیبا پس از سیگنال فروش ریخته....
                  ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-01-2013, 12:19 PM
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

eurjpy
                    نظر maya عزیز؟

عالی...........

Buy زدم.............

نکته ایی که هست تو این تایم فریم باید حواست به حرکات RSI و پوزیشناش باشه نسبت به MV.

تو تایم فریم بالاتر زمان بیشتری در اختیار داری...دوست من........
                    ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-01-2013, 12:26 PM
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان نظرتون درباره این شکل که زنده هم هست:

300.jpg
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

هیجان هنوز نخوابیده و سیگنال با یه کندل لانگ داده شده. پس اینو بی خیال میشیم... ؟

نظر

سلام و روز بخیر
                          یک موقعیت لایوی رو که خودم گرفتم بر اساس این استرانژی اما دیدم جونی نداشت برای صعود و با نیم پیپ سود بسته شد.دلیل بستن پوزیشن هم کراس مووینگ و rsi بوده

[IMG][/IMG]

نظر

[ATTACH=CONFIG]2034[/ATTACH]
                            در این جور شکلها اتفاق جالبی که می افته پاتک زدن هست.

کندل قبلی سیگنال فروش داده شد و میفروشیم ولی قیمت به استاپ میخوره و با استاپ بسیار پایین بسته میشه ولی موقعیت بسیار زیبای خرید بوجود میاد.

اینجاست ما آماتورها خسته میشیم ای وای سیستم جواب نداد بریم سراغ یکی دیگه....

ولی حرفه ایی میگه یک موقعیت دیگه و قبال رو فراموش کرده انگار هیچ وقت نبوده......این یعنی ذهن یک تریدر موفق!!!

در مورد هیجانی بودن دوست من منظور کندلهای پیش از سیگنال هست که در فرمولهای پیشرفته ریاضی بکار رفته و در ترید ما تاثیر دارند...نه کندل فعلی....
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

الان همچین اتفاقی دقیقا برای eur/jpy افتاد....معامله مون استاپ خورد ولی موقعیت sell بوجود آمد.
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در این جور شکلها اتفاق جالبی که می افته پاتک زدن هست.

کندل قبلی سیگنال فروش داده شد و میفروشیم ولی قیمت به استاپ میخوره و با استاپ بسیار پایین بسته میشه ولی موقعیت بسیار زیبای خرید بوجود میاد.

در مورد هیجانی بودن دوست من منظور کندلهای پیش از سیگنال هست که در فرمولهای پیشرفته ریاضی بکار رفته و در ترید ما تاثیر دارند...نه کندل فعلی....
                                الان همچین اتفاقی دقیقا برای eur/jpy افتاد....معامله مون استاپ خورد ولی موقعیت sell بوجود آمد.
                                آها افتاد الان. پس الان وضعیت اینجوری هستیم:
                                ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-01-2013, 01:03 PM

نظر

پردازش ...
                                X