اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام میتونید اندیکاتور پیوت روزانه را برای من و ديگران بفرستید

نظر

• Macd را چطوری تلفيق کردین روی rsi

نظر

• Macd را چطوری تلفيق کردین روی rsi

نظر

• سلام دوست عزیز
          ممنون از سیستم ارایه داده شده
          چند درصد بازدهی داشته برای شما بطور میانگین؟
          باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط h34 نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            ممنون از سیستم ارایه داده شده
            چند درصد بازدهی داشته برای شما بطور میانگین؟
            باتشکر

سلام دوست عزیز
            من اصلا از این سیستم استفاده نمیکنم و فقط خواستم نمونه دیگر از این سیستم را اعلام کنم
            من بررسی کردم این سیستم را و متوجه شدم کارایی ندارد
            و اسمش را هم الکی گذاشته سیستم طلایی

و اما سیستمی که من استفاده میکنم که به نظر من هم واقعا طلایی هست را در زیر بازگو میکنم

ابتدا اندیکاتور HMA trend را نصب میکنیم
            و مقادیر پیش فرص را به اعداد 60 و 100 تغییر داده و بصورت زیر دریافت سیگنال میکنیم
            ابتدا نگاهی میندازیم به تایم روزانه و تایم 4 ساعته
            و اگر تایم 4 ساعته و روزانه اگر هردو HMA trend صعودی و یا نزولی بود ( تاکیید میکنم که هر دو تایم باید یک جهت را نشان دهد یا هر دو نزولی یا هر دو صعودی)
            و سپس تایم یکساعته را نگاه میکنیم و اگر تایم یکساعته هم در همان جهت دو تایم روزانه و چهار ساعته بود کاری نداریم ولی اگر مخالف دو تایم دیگر بود باید منتظر باشید تا تایم یکساعته هم همجهت با دو تایم دیگر شد وارد معامله خواهیم شد
            خلاصه کلام
            در HMA trend با تغییرات اعمال شده هر گاه در تایم یکساعته که مخالف دو تایم روزانه و چهارساعته باشد و بلافاصله پس از تغییر تایم یکساعته و همجهت با دو تایم دیگر قرار گرفت پوزیشن گیری را انجام خوام داد
            ویرایش توسط ssiran : https://www.traderha.com/member/30454-ssiran در ساعت 04-21-2019, 10:54 AM

نظر

• این استراتژی فوق العاده عالی است... من به این صورت بهینه سازیش کردم :
              در تایم بالاتر از تایم ترید، سیگنال بگیرید سپس در تایم ترید شروع به ورود به پوزیشن بکنید .... نقطه خروج ها را حداقل 3 برابر استاپ در نظر بگیرید. حساب رشد میکنه. به هیچ وجه کار و ترید احساسی نکنید....

تشکر از تو maya

نظر

• میشه لطف کنید اندیکاتور مربوطه را برای دانلود قرار بدید ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط ssiran نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز
                  من اصلا از این سیستم استفاده نمیکنم و فقط خواستم نمونه دیگر از این سیستم را اعلام کنم
                  من بررسی کردم این سیستم را و متوجه شدم کارایی ندارد
                  و اسمش را هم الکی گذاشته سیستم طلایی

و اما سیستمی که من استفاده میکنم که به نظر من هم واقعا طلایی هست را در زیر بازگو میکنم

ابتدا اندیکاتور HMA trend را نصب میکنیم
                  و مقادیر پیش فرص را به اعداد 60 و 100 تغییر داده و بصورت زیر دریافت سیگنال میکنیم
                  ابتدا نگاهی میندازیم به تایم روزانه و تایم 4 ساعته
                  و اگر تایم 4 ساعته و روزانه اگر هردو HMA trend صعودی و یا نزولی بود ( تاکیید میکنم که هر دو تایم باید یک جهت را نشان دهد یا هر دو نزولی یا هر دو صعودی)
                  و سپس تایم یکساعته را نگاه میکنیم و اگر تایم یکساعته هم در همان جهت دو تایم روزانه و چهار ساعته بود کاری نداریم ولی اگر مخالف دو تایم دیگر بود باید منتظر باشید تا تایم یکساعته هم همجهت با دو تایم دیگر شد وارد معامله خواهیم شد
                  خلاصه کلام
                  در HMA trend با تغییرات اعمال شده هر گاه در تایم یکساعته که مخالف دو تایم روزانه و چهارساعته باشد و بلافاصله پس از تغییر تایم یکساعته و همجهت با دو تایم دیگر قرار گرفت پوزیشن گیری را انجام خوام داد
                  سلام . میشه این اندیکاتور را اینجا بگذارید

نظر

• سلام در متاتریدر 4 وارد قسمت مارکت شده و hma trend را دانلود فرمایید
                    ضمنا پیشنهاد میدم اندیکاتور gann intraday pivot vرا هم از همینجا دانلود فرمایید
                    چون زمان پوزیشن گیری باید با این نرم افزار هم چک بشه
                    البته خود همین نرم افزار گن هم یک استرانژی هست که با مکدی کالر هم جواب میده
                    ویرایش توسط ssiran : https://www.traderha.com/member/30454-ssiran در ساعت 04-26-2019, 09:37 PM

نظر

• با سلام و احترام
                      میشه در مورد کارکرد و تنظیمات اندیکاتور HMA trend کمی توضیح بدین؟ من هیچ منبعی پیدا نکردم اما به نظرم کاربردی اومد.

نظر

• سلام
                        ممنون دوست عزیز
                        استراتژی خوبی هست .
                        فقط چند تا مورد را متوجه نشدم :
                        1- اینکه rsi زیر و بالای موینگ 10 باشه یعنی چی ؟ موینگ 10 های یا لو ؟
                        استاپ و تی پی را چجوری تعیین کنیم ؟
                        من برای همکاری با این استراتژی امادم . اطلاعات تماستان را لطف کنید

نظر

• سلام بر مایا عزیز

ببخشید بنده تازه عضو تالار شدم ، میتونم در خصوص این استراتژی که توی تالار معرفی کردید ، چند تا سئوال فنی ازتون بپرسم ؟

البته میدونم وقتتون رو میگیره ، ولی ممنون میشم منت سرم بزارید و پاسخ بدین

بپرسم از خدمتتون سئوالات رو ؟

ممنونم

نظر

• مایا به زودی با دستای پر برمی گرده و این تاپیک رو مجددا مثل گذشته گلباران میکنه
                            منتظر ورودت هستیم قهرمان

نظر

• خوبین ؟.
                              ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 07-07-2019, 07:53 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط Assa_912004 نمایش پست ها
                                سلام ممنون دوست عزیز استراتژی خوبی هست . فقط چند تا مورد را متوجه نشدم :1- اینکه rsi زیر و بالای موینگ 10 باشه یعنی چی ؟ موینگ 10 های یا لو ؟ استاپ و تی پی را چجوری تعیین کنیم ؟من برای همکاری با این استراتژی امادم . اطلاعات تماستان را لطف کنید
                                نوشته اصلی توسط cobtact_mehdi نمایش پست ها
                                سلام بر مایا عزیز ببخشید بنده تازه عضو تالار شدم ، میتونم در خصوص این استراتژی که توی تالار معرفی کردید ، چند تا سئوال فنی ازتون بپرسم ؟البته میدونم وقتتون رو میگیره ، ولی ممنون میشم منت سرم بزارید و پاسخ بدینبپرسم از خدمتتون سئوالات رو ؟ممنونم
                                نوشته اصلی توسط college622 نمایش پست ها
                                مایا به زودی با دستای پر برمی گرده و این تاپیک رو مجددا مثل گذشته گلباران میکنه منتظر ورودت هستیم قهرمان
                                [br]عرض کردم:[br]شما خوبین ؟[br][br]

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

پردازش ...
                                X