اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جناب مایا اگر امکانش هست این نرم افزار رو برای دانلود عموم بزارید ممنون میشم

نظر

• [QUOTE=zebelboy2008;102635]جناب مایا اگر امکانش هست این نرم افزار رو برای دانلود عموم بزارید ممنون میشم[/QUOT

دوست من ازین بابت معذورم....

ولی نگران نباش سیگنالهارو میذارم.....

با تشکر
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• حالت بعدی زمانی است که مثلا شما بخواید مثلا دو مووینگ آوریج متفاوت مثلا 50 و 20 رو بگذارید....

البته با تنظیمات simple

زمانی که مووینگ آوریج کوچکتر یعنی 20 زیر مووینگ آوریج بزرگتر یعنی 50 قرار بگیرد.بیانگر این است که روند نزولی است.چرا که میانگین قیمتی 20 کندل قبل از کندل جاری کمتر از 50 کندل قبل از کندل جاری است.
        و این تفسیر زمانی خیلی قویتر است که کندلها در زیر هر دو مووینگ آوریج تشکیل شوند.
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• من اکسپرت این سیستمو نوشتم و سعی کردم همه شرایط باز و بسته کردن پزیشنها طبق این فروم پیش بره
          -تی پی و اس ال مساوی است
          - پریشن با کراس rsi , ma بسته می شود
          - ساعت کارکرد دارد
          و . . .
          البته از ..... تایم فریم بالا تر و پیوت ها استفاده نمیکنه
          متاسفانه در هر تایم فریمی ضرر ده است این اکسپرت را اینجا میزارم تا دوستان بررسی کنند ببینند مشکلش چیه و آیا جایی هست که شرطی را رعایت نمیکند؟
          با همفکری هم بیایید این اکسپرت را کامل کنیم تا سود ده بشه
          دوستان هر کس هرچی در مورد اشکال این اکسپرت به ذهنش میرسه بگه تا برطرف کنم
          ممنون
          فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط hosain.nor : https://www.traderha.com/member/4629-hosain-nor در ساعت 11-11-2013, 02:12 AM

نظر

• دوستان خیلی خوشحالم که سیستمی رو به دوستان معرفی کردم.که از دید شخصی خودم سیستم ساده و قابل فهم و کاملی بوده که بعضی از اساتید و دوستان خوبم به این نکته اذعان داشتند.
            هر چند که گاها برای ..... و بقول یکی از دوستان چکش کاری آن دست به خلاقیت هایی زدم. که مورد نقد و انتقادات بجای دوستان شد.
            که امیدوارم باعث انحراف ذهنی دوستان نشده باشم.

امیدوارم این سیستم برای کسی که میخواهد ازین راه ترید بکنه و کامل آنرا درک کرده و ارتباط برقرار کرده است مفید و پر پیپ باشه....

با تشکر
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 1.jpg
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط hosain.nor نمایش پست ها
                من اکسپرت این سیستمو نوشتم و سعی کردم همه شرایط باز و بسته کردن پزیشنها طبق این فروم پیش بره
                -تی پی و اس ال مساوی است
                - پریشن با کراس rsi , ma بسته می شود
                - ساعت کارکرد دارد
                و . . .
                البته از ..... تایم فریم بالا تر و پیوت ها استفاده نمیکنه
                متاسفانه در هر تایم فریمی ضرر ده است این اکسپرت را اینجا میزارم تا دوستان بررسی کنند ببینند مشکلش چیه و آیا جایی هست که شرطی را رعایت نمیکند؟
                با همفکری هم بیایید این اکسپرت را کامل کنیم تا سود ده بشه
                دوستان هر کس هرچی در مورد اشکال این اکسپرت به ذهنش میرسه بگه تا برطرف کنم
                ممنون
                سلام آقا حسین
                2-3 تا پیشنهاد دارم که فکر می کنم بتونه نتایج رو تا حد زیادی بهتر کنه.
                اول اینکه یک مووینگ 100 به سیستم اضافه کن. اگر قیمت زیر مووینگ 100 بود فقط سیگنالهای سل و اگر قیمت بالای مووینگ 100 بود فقط سیگنالهای بای گرفته شوند.
                دوم اینکه پوزیشنها دو بخشی باشند: بخش اول با تی پی برابر با استاپ و بخش دوم با تی پی دو برابر استاپ. وقتی نیمه اول پوزیشن به تی پی رسید استاپ نیمه ی دوم به نقطه ی ورود منتقل بشه.
                و سوم اینکه خروج بر اساس کراس مووینگ و rsi را کلاً حذف کن و خروج فقط بر اساس رسیدن به تی پی یا استاپ باشه.

پی نوشت: من موفق نشدم با اکسپرتی که گذاشتی بک تست بگیرم و چون کلاً با اکسپرت کار نمی کنم نمی دونم مشکل از کجاست. اگه راهنمایی کنی ممنون میشم.
                ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• سلام دوستان عزیز من چند وقتی دارم مطالباین فروم رو میخونم واقعا خسته نباشید مخصوصا maya1361.

نظر

• درود
                    جناب رضا ، شما باید اول rsi رو به چارتت اضافه کنی ، بعد مووینگ اوریجت رو درگ کنی روی rsi
                    بعد ، از منوی parameters>apply to گزینه previous indicators data رو انتخاب کنی.

*با سپاس آتبین*
                    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام دوست عزیز ممنون از زحمات شما یه سوال تو این سیستم اون موینگ ها نقطه چین چه کاری ازشون میاد؟

نظر

• سلام
                        آبتين جان من هم مشكل رضا رو دارم.
                        اين چيزي كه گفتي رو امتحان كردم نشد.
                        ميشه بيشتر راهنمائي كنيد لطفاً...

نظر

• سلام جناب مايا!
                          منم به سهم خودم از زحماتتون خيلي ممنونم!
                          اين استراتژي كه شما تشريح كرديد براي بورس خودمون جواب ميده يا خير؟

نظر

• بنام خداوند توانای مهربان
                            با سلام به دوستان و جناب مایای عزیز
                            ده روزی هست که این تاپیکو زیر نظر دارم و این هفته رو با کاربرد این استراتژی با جمع نود پیپ از سه معامله و حدود هفتاد پیپ از دوموقعیت از دست رقته و
                            بدون استاپ بخاطر مسافرت به اتمام رسوندم تا الان استراتژی موفقی بوده و یشترازین نیز میتونه موفق باشه از دوستان میخوام که با دفت و بردباری بیشتری این سیستم رو مطالعه و دنبال کنن.تا انشاله بتونیم بنتایج بهتری هم برسیم. من از تمام موقعیت ها عکس گرفتم و بوقتش اگر نیاز شد خواهم گذاشت. خواستم ازین طریق بدوستم جناب مایا هم خسته نباشید گفته باشم و هم تشکری کرده باشم و هم دوستان رو بدقت و وقت بیشتری برای این استراتژی دعوت کنم چون فکر میکنم ارزششو داره.
                            اگر تمام انرژی و توان و دقت خود را بروی کاری بگذاریم حتما در ان حرفه ای خواهیم شد!
                            111.jpg
                            فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 01-16-2014, 07:15 PM
                            گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                            انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                            (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

• باید پوزیشن فروش رو ببندیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                                [ATTACH=CONFIG]2043[/ATTACH]

دوستان بهترین کاری که من باید در این پوزیشن در وضعیت فعلی انجام بدم چیست؟؟

باید پوزیشن فروش رو ببندیم

نظر

پردازش ...
                                X