اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=saman241;101972]
    نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها

به روی چشم

1- وارد سایت زیر شوید
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload

2-طبق عکس زیر عمل کنید

.................

2-در ادامه باید آدرس عکس آپلود شده را کپی کنید

3-حال باید مقدار کپی شده را به insert image وارد کنید(اگر فایل بود آدرس را در لینک قرار دهید)

4-حال باید آدرس را به فورم بدهیم

موفق و پیروز باشید

دوست من ضمن تشکر و قدر دانی از لطفتان:
    اینم تمپلت
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3576505441.zip
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام و ارادت خدمت دوستان
      اگه درست متوجه شده باشم اساس سیستم برپایه روند هست . و همچنین درش از کارنسی متر استفاده میشه
      به همین خاطر اندیکاتور زیر را که فقط مناسب سیستم های بر پایه روند هست را میدم خدمتتون

لازم به ذکره این اندی متشکل از کارنسی متر و بعد پنجم بیل ویلیامز هست و هیچ تغیری در روند محاسباتیشون اعمال نشده و فقط از نظر ظاهری تغییر کردن
      داده های این اندی بر اساس کل مبادلات بازار فارکس هست و بر خلاف برخی اندیهای مشابه فقط بر اساس مبادلات پلتفرم مربوطه ستاده نمیده .
      انشاالله مفید واقع بشه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3577021931.rar

میتونه بجای کارنسی متر قدیمی و ای دی ایکس هیستو گرام استفاده بشه
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        سلام و ارادت خدمت دوستان
        اگه درست متوجه شده باشم اساس سیستم برپایه روند هست . و همچنین درش از کارنسی متر استفاده میشه
        به همین خاطر اندیکاتور زیر را که فقط مناسب سیستم های بر پایه روند هست را میدم خدمتتون

لازم به ذکره این اندی متشکل از کارنسی متر و بعد پنجم بیل ویلیامز هست و هیچ تغیری در روند محاسباتیشون اعمال نشده و فقط از نظر ظاهری تغییر کردن
        داده های این اندی بر اساس کل مبادلات بازار فارکس هست و بر خلاف برخی اندیهای مشابه فقط بر اساس مبادلات پلتفرم مربوطه ستاده نمیده .
        انشاالله مفید واقع بشه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3577021931.rar

میتونه بجای کارنسی متر قدیمی و ای دی ایکس هیستو گرام استفاده بشه

ممنون دوست و استاد گرامی....از لطفتون....
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 1.jpg
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 2.jpg
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• maya فک میکنی ویدیو آموزشی برا این روش بتونه کمک کنه ؟ یا همین قدر کفاف میده
              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• 2.jpg
                دوستان این فکر کنم به احتمال بالای 95% فرم نهایی سیستم ما باشه....
                و دوستانی که گلایه کرده بودند فکر کنم ابنجا خیالشون راحت بشه....

من کل داستان رو از روی این شکل توضیح میدهم که هم مرور باشه هم دوستان بزرگوار خودم به امید خدا با فرم تقریبا نهایی این سیستم آشنا بشند.

در جایی که سیگنال معرفی شده هر سه شرط ما پا برجاست که از روی شکل کاملا واضحه و فکر نکنم احتیاجی به تکرار مکررات باشه.
                با بستن شدن کندل مربوطه و تثبیت rsi و mv در پایین در کندل بعدی وارد پوزیشن buy میشویم.

نکته ایی که اینجا وجود داره خطهای زرد رنگ ما هستند که همان پیوتهای ما هستند.و ما با این پیوتها هم خیلی کار داریم.
                در این موقعیت با فرض اینکه نهایت تارگت ما تا خط پیوت بعدی باشد.ریسک به ریواردمان منطقی به نظر میرسد.
                پس اینم یک گواهی هست که r/r را رعایت کرده باشیم.گرچه قانون سیستم ما کراس rsi و mv و قرار گرفتن rsi در زیر mv هست.دوستان عزیز دقت کنند باید rsi زیر mv تثبیت بشه چون در خیلی موارد مثل مثال بالا mv مثل خط حمایتی یا مقاومتی در پوزیشن برعکس برای rsi عمل میکنه و rsi دوباره تغییر مسیر میدهد .دوستان به این نکته حتما توجه داشته باشند.

در بعضی موارد با رسیدن به پیوت میتوان پوزیشن را با سود بست.و خیال خودمان را راحت کنیم و سودمان را برداریم.
                و اگر موقعیت فراهم بود و سیستم باز سیگنالش پا برجا بود پوزیشن دیگری از جنس buy انجام میدهیم.

در این شکل برای بستن پوزیشن تقریبا حرف پیوت با قانون تغییر پوزیشن rsi و mv یکی است.
                دوستان نکته ایی که برای من تجربه است شاید بدرد دوستان بخوره اینه که قرار نیست ما تمام اتفاقات را پیش بینی یا به زبان بهتر شکار بکنیم و دنبال ماکزیمم سود ازین بازار با این سیستم یا هر سیستم دیگر باشیم .یک مقدار از جریان بازار را شکار کنیم کافیست.
                و کلی سود خواهیم کرد.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام و تشکر مجدد

میخواستم خواهش کنم که اگه امکان داره یه توضیح مختصر درباره این استراتژی بدید که نقظه ورود خروج و.....

درود بیکران

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                    [ATTACH=CONFIG]2109[/ATTACH]
                    دوستان این فکر کنم به احتمال بالای 95% فرم نهایی سیستم ما باشه....
                    و دوستانی که گلایه کرده بودند فکر کنم ابنجا خیالشون راحت بشه....

من کل داستان رو از روی این شکل توضیح میدهم که هم مرور باشه هم دوستان بزرگوار خودم به امید خدا با فرم تقریبا نهایی این سیستم آشنا بشند.

در جایی که سیگنال معرفی شده هر سه شرط ما پا برجاست که از روی شکل کاملا واضحه و فکر نکنم احتیاجی به تکرار مکررات باشه.
                    با بستن شدن کندل مربوطه و تثبیت rsi و mv در پایین در کندل بعدی وارد پوزیشن buy میشویم.

نکته ایی که اینجا وجود داره خطهای زرد رنگ ما هستند که همان پیوتهای ما هستند.و ما با این پیوتها هم خیلی کار داریم.
                    در این موقعیت با فرض اینکه نهایت تارگت ما تا خط پیوت بعدی باشد.ریسک به ریواردمان منطقی به نظر میرسد.
                    پس اینم یک گواهی هست که r/r را رعایت کرده باشیم.گرچه قانون سیستم ما کراس rsi و mv و قرار گرفتن rsi در زیر mv هست.دوستان عزیز دقت کنند باید rsi زیر mv تثبیت بشه چون در خیلی موارد مثل مثال بالا mv مثل خط حمایتی یا مقاومتی در پوزیشن برعکس برای rsi عمل میکنه و rsi دوباره تغییر مسیر میدهد .دوستان به این نکته حتما توجه داشته باشند.

در بعضی موارد با رسیدن به پیوت میتوان پوزیشن را با سود بست.و خیال خودمان را راحت کنیم و سودمان را برداریم.
                    و اگر موقعیت فراهم بود و سیستم باز سیگنالش پا برجا بود پوزیشن دیگری از جنس buy انجام میدهیم.

در این شکل برای بستن پوزیشن تقریبا حرف پیوت با قانون تغییر پوزیشن rsi و mv یکی است.
                    دوستان نکته ایی که برای من تجربه است شاید بدرد دوستان بخوره اینه که قرار نیست ما تمام اتفاقات را پیش بینی یا به زبان بهتر شکار بکنیم و دنبال ماکزیمم سود ازین بازار با این سیستم یا هر سیستم دیگر باشیم .یک مقدار از جریان بازار را شکار کنیم کافیست.
                    و کلی سود خواهیم کرد.
                    مایا جان شرمنده یه نکته ای به نظرم رسید اینجا بگم. اون ma است که شما بهش میگید mv. گفتم شاید دوستان بعدی هم مثل من گیج بشن واسه همین اینجا گفتم.

در مورد بهینه کردن هم اگر وقت کنم امروز یه پست طویل میزنم که حاصل حداقل چند سال ور رفتن با انواع استراتژی هاست که مطمئنم باعث بهتر شدن سیستم خواهد شد.

ارادتمند------------------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm
                      مایا جان شرمنده یه نکته ای به نظرم رسید اینجا بگم. اون ma است که شما بهش میگید mv. گفتم شاید دوستان بعدی هم مثل من گیج بشن واسه همین اینجا گفتم.

در مورد بهینه کردن هم اگر وقت کنم امروز یه پست طویل میزنم که حاصل حداقل چند سال ور رفتن با انواع استراتژی هاست که مطمئنم باعث بهتر شدن سیستم خواهد شد.

ارادتمند------------------امیر

امیر جان ممنونم از تذکرتون و بی صبرانه منتظر تجربیات گرانبهای شما هستیم.

تا به امید خدا سیستم را به کمک دوستان به سیستمی خوب و قابل اعتماد تبدیل کنیم.

و همه ازش بهره ببریم.و سیگنالهای روزانه ی برخواسته ازین سیستم را در این تایپیک بذاریم.

با تشکر
                      ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-05-2013, 11:16 AM
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• یک موقعیت معاملاتی:

3.jpg
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• مایا جان من سیستم شخصی ام رو از 55% اینقدر بهینه کردم که الان واقعا حس میکنم شاید دیگه نیازی به بهبود نداشته باشه. فقط با پارامترهای مختلف توی اکسل و سورت کردن. مثلا بر اساس روز سورت میکنیم می بینیم دو شنبه ها خیلی اس ال میخوره خوب دو شنبه حذف میشه. مثلا ساعت 12- 2 اس ال زیاد میخوره خوب حذف میشه البته فقط این پارامترا نیست. پارامترایی هم هست که نمیگم که خودتون بگردید و تفکر کنید شاید شما هم یه پارامتر جدید گفتید که به درد من خورد. حتما هر پارامتری به ذهنتون رسید برام پیام خصوصی کنید. البته عصر به بعد در یاهو هم هستم اگر وقت داشتی مفصل باهم صحبت میکنیم. این تصویر اکسل آخرمه

ارادتمند---------------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            مایا جان من سیستم شخصی ام رو از 55% اینقدر بهینه کردم که الان واقعا حس میکنم شاید دیگه نیازی به بهبود نداشته باشه. فقط با پارامترهای مختلف توی اکسل و سورت کردن. مثلا بر اساس روز سورت میکنیم می بینیم دو شنبه ها خیلی اس ال میخوره خوب دو شنبه حذف میشه. مثلا ساعت 12- 2 اس ال زیاد میخوره خوب حذف میشه البته فقط این پارامترا نیست. پارامترایی هم هست که نمیگم که خودتون بگردید و تفکر کنید شاید شما هم یه پارامتر جدید گفتید که به درد من خورد. حتما هر پارامتری به ذهنتون رسید برام پیام خصوصی کنید. البته عصر به بعد در یاهو هم هستم اگر وقت داشتی مفصل باهم صحبت میکنیم. این تصویر اکسل آخرمه

ارادتمند---------------امیر

امیر جان ضمن تشکر فراوان...
                            میشه یک توضیحی بدید ورودی هاتون چیه...
                            ما فقط خروجی میبینیم؟

با تشکر
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان به tp خورد شاید دوباره موقعیت sell بوجود بیاد.......

4.jpg
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان باز پتانسیل سود داشت و قیمت بشدت ریزش کرد....

هنوز rsi تغییر پوزیشن نداده نشون میده باز قیمت پتانسیل ریزش دارد...

5.jpg
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X