اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت همه دوستان گل و عرض وقت بخیر....
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
      سلام به دوست خوبم maya جان. عرض ارادت و خسته نباشید.

ممنون از جمعبندی که انجام دادی، آقا یه نکته رو من هنوز ابهام دارم. تنها در دو حالت پوزیشن رو قبل از اینکه sl یا tp ما رو لمس کنه می بندیم.
      1- کراس rsi از adx
      2- وضعیت rsi در تایم trade و تایم های بالاتر، به این صورت که مثلا برای sell آیا همچنان زیر 45 هست یا نه (در لحظه کلوز کندل)

درسته؟

یه مورد دیگه هم اینکه با توجه به اینکه دو اندیکاتور رو که محاسبات متفاوتی دارن روی یک پنجره قرار دادیم این مفهوم که مثلا adx از rsi بزرگتر باشه تقریبا بی معنی هست، مگه اینکه از fixed minimum و fixed max تو تنظیمات اندیکاتور استفاده کنیم، یا اینکه چارت رو روی fixed scale بذاریم... چون در غیر اینصورت موقعیت اندیکاتورها بنا به scale چارت تغییر میکنه، به شکل دقت کنید:

پ.ن: مایا جان من بعضی از عکسایی که پیوست میکنی رو نمیبینم نمیدونم بقیه هم این مشکل رو دارن یا نه، برای عکس گذاشتن اگه اول عکستو اینجا http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/index.php آپلود کنی بعد محتویات کادر آدرس انجمن رو تو پستت مستقیم کپی کنی خیلی بهتره
      این اسم نازنینت رو هم بگو داداش مردیم بس که مایا صدات کردیم...
      دوست من با عرض سلام و وقت بخیر :
      در ابتدا ممنونم از حسن توجه تان به این سیستم و مطالب این تایپیک و امیدوارم این سیستم برای شما و دوستان گلم مفید بوده باشد و تا حدی نیاز شمارو در ترید مرتفع بکنه.
      چند نکته رو خدمتتون عرض کنم که به نظر لازم باشه عرض کنم:

1- این تایپیک دو قسمت داره که اگر دقت کرده باشید کاملا مشهود است.قسمت اول ساختار و فونداسیون اولیه این سیستم است که توسط مبتکر این استراتژی طراحی و گفته شده و بنده بدون کم و کاست به عرض دوستان رسوندم.
      تا حق مطلب را ادا کرده باشم.
      اما قسمت دوم در واقع استفاده شخصی خودم را ازین استراتژی است و قلقها و ترفندهایی رو در این سیستم با تجربه خودم در این سیستم درآوردم.چون عقیده دارم که مبتکر این استراتژی فقط فونداسیون آنرا حالا به هر دلیل شخصی بیان کرده و به قول خودمون فوت کوزه گری رو لو نداده.
      بنابراین قسمت دوم از زمانی شروع میشود که استفاده شخصی خودم در آن مطرح شده و پیشنهاد این بنده حقیر اینه که مبانی پایه ایی رو در قسمت اول درک کنید و برای استفاده شخصی و کاری رجوع کنید به قسمت دوم...البته در استفاده یا عدم استفاده از آن مطالب اختیار تام دارید .

2- دوست من در مورد دو سوال فنی تون سعی میکنم در پستهای آینده براتون حلش کنم.ولی تا حدود زیادی جواب سوال اولتون برمیگرده به بند اول این پست.

3- به بزرگواری خودتان ببخشید بنده خیلی وقت نیست که با این فروم فعالیت میکنم و شاید یک نقایص فنی باشه ازین بابت و از تذکرتون بینهایت خوشحالم و منتظر تذکرات بعدی شما و دوستان با کمال افتخار در جهت رشد هستم.
      4-ارادتمند شما مظفر هستم.
      ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-03-2013, 12:32 PM
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo
        فکر میکنم که اگر از خطوط پیوت هفتگی و ماهیانه استفاده بکنین خوب کار بکنه .
        مثالش روی پوند روز جمعه هست

استفاده از پیوت برمیگرده به سلیقه و شرایط روحی شما.
        شخصا استفاده از اندیکاتور adx را بیشتر از پیوت دوست دارم.
        البته ناگفته نماند توضیحات یکی از دوستان عزیزم در این زمینه راهگشا بود و بنده به این نتیجه رسیدم از خیر پیوتها بگذرم.
        البته نظر شخصی بود و دوستان باید خودشان تصمیم گیرنده باشند.
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 10.jpg
          ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-03-2013, 01:01 PM
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• منظورم این نیست که از این خطوط استفاده کنیم ، نزدیک های این ها یکم پوزیشن گیری سخت میشه .
            چرا adx رو 25 فرض کردین ؟ دلیل خاصی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
              منظورم این نیست که از این خطوط استفاده کنیم ، نزدیک های این ها یکم پوزیشن گیری سخت میشه .
              چرا adx رو 25 فرض کردین ؟ دلیل خاصی داره ؟

دوست من جسارتا فکر کنم همه پستهارو نخوندید کامل توضیح دادم چرا adx=25 یک مرز محسوب میشه.

مورد بعدی اینکه از چه بابت سخت میشه منظورتون رو کامل بیان کنید.

با تشکر
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام ودرود
                به عکس اگه دقت کنید منظورم رو متوجه میشید دوستان قیمت با شتاب عبور کرده وبرگشته
                بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• دوستان طی چند پست آینده از ابتدای استفاده شخصی که به نظر میرسه بعضی از دوستان اشکال دارند.

دوست دارم که با عکس و تصویر کلیه مراحل سیستم را به تصویر بکشم و روش یا قاعده دو سود یا دو معامله در یک پوزیشن را هم در این سیستم با شکل و تصویر توضیح بدم.

این شکل کلی مراحل را به خاطر داشته باشید.

10.jpg
                  ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-03-2013, 01:18 PM
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 3_ازجمله موارد دیگری که در ارزش ema ,sma ها میتواند مهم باشد شکل ظاهری انها از نظر زاویه شیب میباشد
                    4_ موردی دیگر قرار گرفتن یکی از این متغیرها در پشت دیگری است در شرایطی که دو یا چند نوع از این متغیرها
                    در پشت دیگری ویا حتی بر روی دیگری قرار داشته باشد ایجاد یک مقاومت بسیار قوی در اولین برخورد مینماید
                    بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• 2.jpg
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                        [ATTACH=CONFIG]2078[/ATTACH]

eur/usd
                        h1
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 3.jpg
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان شخصا از خط آبی برای تریلینگ استاپ استفاده میکنم و گرنه نظر مبتکر این سیستم حرکت در موازات خط چین قرمز بعنوان معیاری به عنوان تریلینگ استاپ در نظر گرفته میشود که بعلت استفاده نکردن شخصی ازین خط در این شکل وجود ندارد.

4.jpg
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 5.jpg
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                                سلام به دوست خوبم maya جان. عرض ارادت و خسته نباشید.

ممنون از جمعبندی که انجام دادی، آقا یه نکته رو من هنوز ابهام دارم. تنها در دو حالت پوزیشن رو قبل از اینکه sl یا tp ما رو لمس کنه می بندیم.
                                1- کراس rsi از adx
                                2- وضعیت rsi در تایم trade و تایم های بالاتر، به این صورت که مثلا برای sell آیا همچنان زیر 45 هست یا نه (در لحظه کلوز کندل)

درسته؟

یه مورد دیگه هم اینکه با توجه به اینکه دو اندیکاتور رو که محاسبات متفاوتی دارن روی یک پنجره قرار دادیم این مفهوم که مثلا adx از rsi بزرگتر باشه تقریبا بی معنی هست، مگه اینکه از fixed minimum و fixed max تو تنظیمات اندیکاتور استفاده کنیم، یا اینکه چارت رو روی fixed scale بذاریم... چون در غیر اینصورت موقعیت اندیکاتورها بنا به scale چارت تغییر میکنه، به شکل دقت کنید:

پ.ن: مایا جان من بعضی از عکسایی که پیوست میکنی رو نمیبینم نمیدونم بقیه هم این مشکل رو دارن یا نه، برای عکس گذاشتن اگه اول عکستو اینجا http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/index.php آپلود کنی بعد محتویات کادر آدرس انجمن رو تو پستت مستقیم کپی کنی خیلی بهتره
                                این اسم نازنینت رو هم بگو داداش مردیم بس که مایا صدات کردیم...

اصلا احتیاجی به تنظیمات نیست یک rsi 10 با یک adx 10 ساده بدون هیچ تنظیماتی........
                                ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-03-2013, 02:31 PM
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X