اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
    تاپيك بسيار خوبي شده ، مخصوصا در اختيار گذاشتن تجربه ها كه قيمت گذاري نميشن . اميدوارم يكي كه وارده يه تاپيك مختص تجربه هم بزنه .
    دوست من هر انسانی خدای تجربه هست و تجربیاتش بدرد بقیه خواهد خورد....منتظر نباش خودت راهش بیانداز.
    با تشکر و ارزوی موفقیت
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها

روی تایم فریم یکساعته کلا این مورد ..... میشه.

سعی کنید با تایم فریم یکساعته کار کنید.

سلام و خسته نباشید خدمت شما

خیلی خوشحالم بحث داره عالی پیش میره

سوال بنده این است که یعنی از تمام این اندیکاتورها و مووینگها بجای 15 دقیقه در یک ساعته استفاده بشه ؟ به عنوان مثال : قدم اول اینکه یک کندل یک ساعته مووینگ 20 را در یک سو قطع کند ؟

یا نه فقط فیلترینگ رو به تایم فریم 1 ساعته مراجعه کنیم ؟

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط taha1313 نمایش پست ها
        سلام و خسته نباشید خدمت شما

خیلی خوشحالم بحث داره عالی پیش میره

سوال بنده این است که یعنی از تمام این اندیکاتورها و مووینگها بجای 15 دقیقه در یک ساعته استفاده بشه ؟ به عنوان مثال : قدم اول اینکه یک کندل یک ساعته مووینگ 20 را در یک سو قطع کند ؟

یا نه فقط فیلترینگ رو به تایم فریم 1 ساعته مراجعه کنیم ؟

سپاس

دوست من .... با عرض سلام و وقت بخیر....

بله کلا پوزیشن گیری و فیلترینگ و بهینه سازی پوزیشن با تایم فریم یکساعته است....
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دلیل یا دلایل اصلی زیر سوال بردن اعتبار اندیکاتورها:

تا حدودی شاید برای دوستان گلم محرز شده باشه چرا اندیکاتورها در بین دسته ایی از افراد اعتبار و جایگاهی نداره و اصلا به حساب هم نمیاند.
          و با یک جمله معروف که دارند: اندیکاتورها دنبال کننده ی قیمتها هستند و هر جا قیمت بره برای خودش میگند چشم فرمانبردارم سرورم...تو هر جا رفتی منم دنبالت میام . و موجوداتی کاملا مطیع و بی آزار و وابسته به قیمت....

این داستان شبیه این میمونه اعتبار آینه رو ببریم زیر سوال... چون صورت هر جوری باشه همون رو میگه و چیزی غیر از این رو نمیگه!!

آیا همچنین استدلالی درسته؟؟ چون آینه صورت رو همون طوری که هست نشون میده بگیم پس آینه اعتبار نداره و بیاندازش دور.....

اندیکاتورها آینه جهان نما و صورت قیمت هستند و صورت قیمت رو به ما نشون میدهند.بدون اونا چارت برای ما یک خطهایی شبیه نوارهای قلب هستند.و عملا سردرگم هستیم.
          اندیکاتورها اگر بصورت هدفمند و کاملا حساب شده ازشون استفاده کنیم دنیایی از رمز و راز قیمت رو به ما میدهند چکاره هستند؟؟ چکاره میخواند بشند؟؟ و........... کجا میخواند برند؟؟ برای حرکت کردن آماده هستند؟؟نیستند؟؟ بیمارند؟؟ سالمند ؟؟ و .....

جایی تو سایتهای خارجی به چشمم خورد تریدری خارجی تو همین فرومهای خارجی نوشته بود من اصلا چارت رو نگاه نمیکنم شناسنامه و آی دی قیمت رو با نگاه کردن به اندیکاتورهای زیرش برات درمیارم....
          قیمت گول زننده و مکار هست ولی اندیکاتور خیلی صادق و بی ریاست....همه چیز رو بدون کم و کاست رو میکنه!!
          پس من عادت کردم فقط به اندیکاتور اعتماد کنم نه قیمت!!
          ببینید تا کجا پیش رفتند حتی اعتبار قیمت رو هم در مقابل اعتبار اندیکاتور پایین آوردند.............
          ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-03-2013, 01:47 AM
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• زیبا بود مایا !! ولی به نظر من هر 2 مهم هستند !!

نظر

• جناب مایا
              آیا این مثال نقض درست است ؟

13.JPG

نظر

• یادمه تو اوایل این تایپیکم یک دوست عزیز و بزرگواری فرموده بودند یعنی چی میشد با دو تا مووینگ آوریج و یک rsi هی تند تند پول بکشیم و از n تا علامت تعجبش در آخر عرایضش معلوم بود که خیلی اندیکاتورها پیشش بی ارزش و بی اعتبار هستند.

ولی در کمال یقین میگم این اندیکاتورها اگر با یک سیستمی هدفمند که باعث بشه آرایش ساختاری اندیکاتورها را که به کرات اتفاق می افته شناسایی بکنه آخر ترید هست.

و این سیستم هم در پی این هست با کمک چند اندیکاتور بسیار پایه که تشکیل دهنده ی سیستم تریدمان هستند آرایش خاص ساختاری اندیکاتورها رو مبتنی بر این اندیکاتورها شناسایی بکنه و موقعیتهای کم ریسکی رو برای ما شناسایی بکنند و بهمون سیگنال بدند و حتی برامون از ..... بگذرونند و در نهایت بهترین زمان بهینه رو برای پوزیشن گیری بهمون اطلاع بدند.
                و تازه به اینام بسنده نکنند جاهای تریلینگ استاپ رو هم برامون مشخص کنند و بهمون اطمینان بدند و در نهایت بهترین زمان خروج از پوزیشن و بستن پوزیشن را به ما اطلاع دهند.

دیگه واقعا چه انتظار دیگه ایی میشه از اندیکاتور و یک سیستم مبتنی بر شناسایی آرایش ساختاری اندیکاتورها باید داشت؟؟
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 11-02-2013 09:29 PM 13.JPG

دوست من رنگ آبی rsi هست زرد adx درسته؟؟
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• چناب مایا اگر میشه لطف کنید تمپلیت جدید رو هم بزارید ممنونم

نظر

• بله
                      آبی = آر اس آی

زرد = ای دی ایکس

نظر

• [

دوست من ....من اصلا سیگنالی در موقعیتی که شما نشان دادید نمیبینم.؟
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اینم سه شرط برای ورود با پوزیشن فروش.
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

[

دوست من ....من اصلا سیگنالی در موقعیتی که شما نشان دادید نمیبینم.؟
                            ببخشید دوست من کاملا پوزیشن درسته.....عذر خواهی بنده رو ازین بابت پذیرا باشید.رنگ سفید و زرد خط چین ها گول زننده ست...

این چارت چند تا نکته داره خدمتتون عرض میکنم...
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• تایم فریمش چیه؟
                              یکساعته ست؟
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

ببخشید دوست من کاملا پوزیشن درسته.....عذر خواهی بنده رو ازین بابت پذیرا باشید.رنگ سفید و زرد خط چین ها گول زننده ست...

این چارت چند تا نکته داره خدمتتون عرض میکنم...
                                تایمش هم یک ساعته میباشد

خواهش می کنم ، من عذر میخواهم چرا که در عکس نقطه چین های سفید و زرد زیاد مشخص نیستند اما در برنامه کاملا قابل تمیز می باشند

سپاس
                                ویرایش توسط taha1313 : https://www.traderha.com/member/11704-taha1313 در ساعت 11-03-2013, 02:36 AM

نظر

پردازش ...
                                X