اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نکته:
    همانند پوزیشن SELL در پوزیشن BUY هم زمان و مکان بهینه برای ورود به پوزیشن داریم که البته در بسیاری از موارد همزمان با عبور از ..... شرایط آن هم فراهم میشود.
    بر عکس حالت قبلی جهت حرکت این دو پس از دریافت سیگنال یکی است و آن هم به سمت بالاست .
    در این شرایط هم در حالت بهینه ADX باید در بالای RSI قرار بگیرد.

در حالت بهینه: ADX>RSI
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 8.jpg
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
        به همین خاطر در بعضی استراتژی ها تارگت را موینگ قرار میدهند
        2_نکته قابل توجه ومهم تر از مورد اول انرژی بازار وسرعت حرکت قیمتها در حداقل زمان حرکت هستند یعنی اینکه با توجه به روند حرکتی و قدرت موجود در یک روند میتوان به نقشی که ان متغیر از خود ایفامیکند پی برد بعنوان مثال هر گاه حرکت بازار باسرعت به یکی از این متغیرها برخورد کند یقینا درمدت زمانی اندک باز خواهد گشت یعنی ان متغیر نقش یک مقاومت قوی را بازی خواهد کرد
        معمولا درچنین شرایطی گرفتن سودهای کوچک با لات بالا بسیار بدیهی است

اما درصورتیکه روند جاری بازار باسرعتی ارام به یکی از این متغیرها برخورد کند پس از چند بار تلاش وپس از بسته شدن کندل جدید در انسوی مقاومت در نهایت از ان عبور خواهد کرد

دوست من ممنون از اطلاعات مفیدتون...
        اگر توضیحات با شکل باشه و کامل توضیح بدهید بهتر نیست...

تا استفاده مفید رو ازش ببریم.
        با تشکر
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان اجازه بدید یک ذره سیستم رو به چالش بکشیم.

9.jpg
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
            دوستان اجازه بدید یک ذره سیستم رو به چالش بکشیم.

[ATTACH=CONFIG]2065[/ATTACH]
            تفاوت این شکل با شکلهای دیگر چیست؟
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 120 پیپ ریزش در 14 کندل یکساعته در یک ارزی پایه که خیلی استفاده ها از این جفت ارز میشود کرد.
              eur/usd

ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 09:45 PM
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• شاید دوستان تیزبینم درباره این پوزیشن بگند شما که سر سود رو بریدید و باز که قیمت پتانسیل ریزش داشته؟؟

چند تا نکته هست در جواب این سوال عرض میکنم:

1- در این بازار اینقدر فرصتهای معاملاتی زیاده که اگر بتونی یک ذره بسیار بسیار کوچکش رو بگیری تا ابد بارتو بستی و نسلهای دیگم بارشون بسته میشه ......پس فکر اینکه من باید تمام موقعیتهارو بگیرم نه تنها شدنی نیست بلکه بسیار خطرناک است.

2- سیستم باید مشخص باشه و احساس انسانی در آن جایگاهی ندارد.و هر چه هست دنیای بی تحلیلی و خلا از احساس ........پس سیستم وقتی بهم میگه وقتشه خارج شو........و سودتو بردار.....بدون ضره ایی تردید و تحلیل خارج میشم و سودمو برمیدارم...
                شاید تو این پوزیشن سیستم برای بستن زود به من آلارم داد و اجازه نداد سود بیشتری بگیرم و بنوعی سر سودمو بردیم.
                ولی پس از مدتی کار کردن با این سیستم در 90% موارد و شایدم بیشتر جایی که سیستم آلارم میده برای خارج شدن و بستن پوزیشن دقیقا جاییه که انتهای پتانسیل سداره ود است.

3- این سیستم برای قسمت دوم سود هم برنامه داره که نمیخوام زیاد بحثهای این سیستم برای بعضی از دوستان پیچیده بشه و سردرگم بشند.انشاالله در آینده در مورد این موارد بحث خواهیم کرد.
                البته قبلا اشاره کوچکی به این موارد شد برای کد دادن به یاد آوری این موضوع عرض میکنم که به رفتار rsi در زیر خط 45 معروف دقت کنید.و رفتار adx.
                ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 10:21 PM
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• آرایش منظم ساختاری اندیکاتورها:

بسیاری از تریدرهای بزرگ دنیا که پای حرفشان بشینید از یک واقعیت پرده بر میدارند که ما شاید حالا حالاها نتونیم درکش کنیم و باید راهی رو بریم که اونا رفتن ....... زمانی صرف بشه که اونا صرف کردند تا ما این واقیت رو درک کنیم.

اونا از یک رازی خبر دارند که ما نداریم و دوستانی که مایل هستند من میخوام در این پست به دوستان هم وطنم بگم.... و خودشان بخودشان بیاند....واقعا دنیای حرفه ایی ها چیزی ورای تحلیل ها و استرس ها و ناراحتی ها و ور شکست شدنهاست.....

چیزی که خیلی ساده است......

به دوستان پیشنهاد میکنم حتما حتما کتاب بسیار آموزنده و زندگی ساز و ساده ی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد اسپنسر جانسون رو بخونند....

انگار برای بچه ها نوشته شده ولی ......... ازون کتابهاست......که ممکنه هر کی رو بدجوری تکون بده.........
                  ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 10:36 PM
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• آرایش منظم ساختاری اندیکاتورها:

اندیکاتورها بخودی خود و تنهایی قدرت چندانی ندارند.
                    ولی وقتی اندیکاتورها در یک موقعیت خاص قرار بگیرند بسیار بسیار قدرتمند و ایمن و تقریبا بدون خطا میشوند.

حالا این موقعیت خاص چیست و به چه دلیلی بوجود میاد ما کاری نداریم و لازم هم نیست کار داشته باشیم.
                    این موقعیت خاص یک آرایش منظم ساختاری است که اندیکاتورها در یک موقعیت ویژه ایی قرار میگیرند که فرصتهای بسیار عالیی ترید و پوزیشن گیری رو در اختیار تریدر قرار میدهند.
                    و حتی ازین فراتر رفتند و بهترین زمان و بهتر بگوییم بهینه ترین زمان رو برای خروج از پوزیشن و ترید اطلاع میدهند با کوچکترین خطا.

ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 10:54 PM
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط taha1313 نمایش پست ها
                      با سلام و احترام

اموزش این روش واقعا جای تقدیر و سپاس داره

اگر امکانش هست و کتابی نیز در این زمینه دارید خوشحال میشوم آن را نیز به اشتراک بگذارید مایا جان

به امید خدا تکمیلش کنم چشم........
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• خیلی ممنونم از این که مطالب گسسته نمیشن !!! و پیوسته میگین که آدم درکش درست باشه و تمرکزش از دست نره

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                          نکته ایی بسیار مهم:

با استفاده از تایم فریم 15 دقیقه سیگنال بگیرید و از تایم بریم نیمساعته و یکساعته تاییدیه بگیرید.

روی تایم فریم یکساعته کلا این مورد ..... میشه.

سعی کنید با تایم فریم یکساعته کار کنید.
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
                            خیلی ممنونم از این که مطالب گسسته نمیشن !!! و پیوسته میگین که آدم درکش درست باشه و تمرکزش از دست نره

ممنون دوست عزیز از توجه شما.

این به خاطر تشکیل یک تیم قویه..... و به افتخار ایران و هر چی تریدر ایرانیه...
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                              جناب maya از لطفتون سپاسگزارم

جسارتا فقط دوره اندیکاتور چند هست و برای چه تایم فریمی باید بکار گرفته بشه ؟؟؟.

با تایم فریم یکساعته خوب ..... میشه......اگر پوزیشن گیری هم بر اساس اون تایم فریم باشه عالیه....
                              دوست من........
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام و درود
                                ضمن تشکر از شخص مایا در مورد این سیستمی که ارایه دادند.
                                شخص بنده تا اینجا که اکثر نظرات رو خوندم و بصورت تئوری به نسبت داشته های خودم این سیستم رو برسی کردم باید بگم به نظرم یه سیستم خوبی باید باشه.تا ببینم بقول دوستمون با روحیات شخص بنده تداخلی نداشته باشه.
                                ولی موضوعی که از نظر شخص بنده در این مورد حائزه اهمیت هست (نه در مورد سیستم) اینکه معنی تحلیل با تریدر فرق می کنه و اشخاصی که ترید می کنند اکثر شون تریدر هستند نه تحلیل گر.
                                در این سیستم دغدغه.یِ اصلیفردی کسب سود از این بازارهست ولی دغدغه.یِ اصلی یک تحلیل.گر شناخت درست یک پدیده هست و در مراحل بعدی خواسته.های دیگر.افرادی که توسط تحلیل نتوانستند از این بازار کسب سود کنند بخاطر اینِ که زیاد اهل تحلیل به معنای صحیح نیستند.(البته شخص بنده خودم از نوع افرادی هستم که بیشتر دغدغه.یِ کسب سود دارم از این بازار).

نظر

پردازش ...
                                X