اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های منطقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و درود
    پیرو پستهای قبل دوستان زیر جهت مشارکت اعلام آمادگی نمودند امیدواریم از هفته آینده شاهد ارائه موقعیتهای مناسب و ترید های خوبی را شاهد باشیم . لذا از دوستان تقاضا دارم از دوشنبه تحلیل و دیدگاههای خود را نسبت به جفت ارزهای مورد بررسی قرارگرفته خود و نشخیص نقاط ورود و خروج خود را چه در بلند مدت و میان مدت و کوتاه مدت ارائه نمایند . از دیگر دوستانی که اسمش در لیست نیست جهت انسجام و پیگیری موارد تاپیک عاجزانه خواهش میکنم نه تحلیل و نه سیگنالی در تاپیک درج نکنند که ما را منجر به پاک کردن پست مورد نظر نماید و خدایی نکرده باعث دلخوری و ناراحتی شود اگر عزیزی تمایل به همکاری در این گروه دارد میتواند همانطور که در پست 6 ذکر شده اعلام آمادگی نموده تا با درج نامش در لیست اقدام به ارائه تحلیل و نظر نماید . در غیر اینصورت فقط میتوانند نظاره گر باشند .

آی دی های ثبت شده

ali kiani
    burix
    fardad
    Jabalameli
    matin
    moheb
    payam154
    PCMFund
    s_roomii
    سعيد
    zoroaster

موفق و موید باشید
    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-11-2013, 10:24 AM
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

با سلام و تشکر از جناب یزدی بابت ایجاد تاپیک اولین فعالیت بنده در قالب تحلیل ساده ای از eurcad
      همانطور که شکل گویاست از 1.4090 تا 1.4255 قیمت به دلایلی مثل AB=CD معکوس -- HD و RD در تایم های مختلف -- BUTTERFLY در تایم دیلی -- تمایل به برگشت خواهد داشت شخصا منتظر تریگر سل هستم.

ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

نوشته اصلی توسط s_roomii نمایش پست ها
        با سلام و تشکر از جناب یزدی بابت ایجاد تاپیک اولین فعالیت بنده در قالب تحلیل ساده ای از eurcad
        همانطور که شکل گویاست از 1.4090 تا 1.4255 قیمت به دلایلی مثل AB=CD معکوس -- HD و RD در تایم های مختلف -- BUTTERFLY در تایم دیلی -- تمایل به برگشت خواهد داشت شخصا منتظر تریگر سل هستم.

سلام و درود

ممنون از s_roomii بابت تحلیل زیباتون منهم با شما هم عقیده هستم و فکر میکنم بتوان یک پوزیشن میان مدتی ازش گرفت اگر لطف کنید در صورت تریگر گرفتن اعلام نمایید و حجم را بر اساس یک درصد و یا 3 درصد اعلام نمایید سپاسگزار خواهم شد (1% پوزیشنهای بدون استاپ و 3% پوزیشن های با استاپ ).

موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

درود بر استاد یزدی عزیز؛

من هم اگر افتخار بدهید در خدمت خواهم بود. روش من بر اساس ترکیب الگوهای هارمونیک با پیوتهای ماهانه و هفتگی می باشد. استاپ هم همیشه می گذارم. ریسک به ریوارد: دستکم 1 به 1.5

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            سلام و درود
            پیرو پستهای قبل دوستان زیر جهت مشارکت اعلام آمادگی نمودند امیدواریم از هفته آینده شاهد ارائه موقعیتهای مناسب و ترید های خوبی را شاهد باشیم . لذا از دوستان تقاضا دارم از دوشنبه تحلیل و دیدگاههای خود را نسبت به جفت ارزهای مورد بررسی قرارگرفته خود و نشخیص نقاط ورود و خروج خود را چه در بلند مدت و میان مدت و کوتاه مدت ارائه نمایند . از دیگر دوستانی که اسمش در لیست نیست جهت انسجام و پیگیری موارد تاپیک عاجزانه خواهش میکنم نه تحلیل و نه سیگنالی در تاپیک درج نکنند که ما را منجر به پاک کردن پست مورد نظر نماید و خدایی نکرده باعث دلخوری و ناراحتی شود اگر عزیزی تمایل به همکاری در این گروه دارد میتواند همانطور که در پست 6 ذکر شده اعلام آمادگی نموده تا با درج نامش در لیست اقدام به ارائه تحلیل و نظر نماید . در غیر اینصورت فقط میتوانند نظاره گر باشند .

آی دی های ثبت شده

ali kiani
            burix
            fardad
            Jabalameli
            matin
            moheb
            payam154
            PCMFund
            s_roomii
            سعيد
            zoroaster

موفق و موید باشید
            سلام و درود

باعث افتخار است که جناب دکتر موسوی هم جزو لایک کننده های پست 6 هستند و اعلام آمادگی نمودند تا از محضرشان کسب فیض نماییم و همینطور علی آقای گل افتخار حضور دادند لذا به لیست فوق آی دی های زیر افزوده میشود

soficoo
            AIO

تا درودی دیگر بدرود

نظر

من هم در محصر اساتید شاگردی میکنم اگه اجازه بدید منم هستم روش من الیوت هارمونیک روندکشی کار با ابزار ساده

نظر

سلام و درود

ارائه تحلیل و سیگنال از طرف دوستانی پذیرفته خواهد شد که در این جمع بطور مستمر حضور داشته باشد و کاندید ارائه تحلیل و موقعیت باشد . در غیر اینصورت ارائه سیگنال و تحلیل از طرف افرادی که باری به هر جهت وارد تاپیک میشوند و سیگنال و تحلیل ارائه نمایند پست آنها از تاپیک حذف و دسترسی شان بسته خواهد شد . لذا چنانچه تمایل به کار گروهی و مشارکت دارید با زدن دکمه می پسندم (پست 6)در زیر همین پست اعلام آمادگی نمایید تا در پست های آتی اسامی عزیزانی که مایل به شرکت هستند در یک پست به اطلاع دوستان رسیده تا به موقعیتهای این دوستان ترتیب اثر داده شود . در ابتدا قصد نداشتیم تاپیک بصورت انحصاری جلو بره چرا که میخواهیم یک مشارکت عمومی باشد و همین که جنبه آموزشی برای ما داشته باشد . اما همانطور که قبلا" هم گفته شد در صورت اینکه عزیزی خارج از بحث ترید و تحلیل مطللبی در این جا درج نماید که باعث خارج شدن انسجام تاپیک شود حتما" از حضور در تاپیک جلوگیری خواهد شد

تا درودی دیگر بدرود
                سلام و درود

آی دی های ثبت شده

ali kiani
                burix
                fardad
                Jabalameli
                matin
                moheb
                payam154
                PCMFund
                s_roomii
                سعيد
                zoroaster

موفق و موید باشید
                سلام و درود

soficoo
                AIO

تا درودی دیگر بدرود
                نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                من هم در محصر اساتید شاگردی میکنم اگه اجازه بدید منم هستم روش من الیوت هارمونیک روندکشی کار با ابزار ساده

سلام و درود

ضمن خسته نباشید به همه عزیزان مفتخرم که نام تنی چند دیگر از دوستان عزیز را جهت همکاری اعلام دارم تا از دانش و تجربیاتشون بهره مند شویم .
                آی دی های زیر به اسامی قبل افزوده شد .

villl
                Water
                Hst

توضیح : از دوستان جدیدی که علاقه مند به حضور و فعالیت هستند خواهش میکنم ابتدا با زدن دکمه می پسندم در پست 6 حضور خودشون را ابتداثبت نمایند . و بعد از افزوده شدن نام آنها به لیست اقدام به درج مطالب نمایند تا مطالبشون مورد استفاده و بهره وری قرار گیرد .و از عزیزانی که نمیتوانند حضور مستمر و فعالیت تحلیلی و سیگنالی داشته باشند و فقط گاهی اوقات میخواهند حضور یابند تقاضا میشود از زدن دکمه می پسندم خودداری نمایند .

تا درودی دیگر بدرود

نظر

سلام و درود
                  موقعیت شماره یک اینجانب :
                  در تایم ماهانه روند کلی نزولی و اکنون در موج اصلاحی صعودی تایم ماهانه قرار داریم . در تایم هفتگی دو الگوی هارمونیک ایجاد شده یکی گارتلی و دیگری AB=CD که میتواند نوید یک موج اصلاحی نزولی در تایم هفتگی باشد . در تایم دیلی شاهد الگوی AB=CD هستیم که با پر شدن ظرف زمان با کندی روند قیمت نتوانسته به تراز 100 خود دست یابد و در 88 درصد متوقف گردیده و با برخورد به سقف کانال صعودی فرضی واگرایی رخ داده لذا به ذلیل اینکه روند اصلاح قیمت در جهت روند کلی نزولی می باشد با شکسته شدن 1.3500 وارد پوزیشن فروش میشویم با استاپ 1.3714 و تی پی اول 1.3100 و در صورت شکست تی پی دوم 1.2700 و در محدوده های تعیین شده با بررسی موقعیت به دنبال فرصت خرید برای تکمیل موج صعودی اصلاحی تایم ماهانه خواهیم بود .
                  حجم پوزیشن : 3%
                  ریسک به ریوارد تی پی اول 1/2

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-12-2013, 01:44 PM

نظر

با سلام.
                    جفت ارز Gbp/Usd
                    1-قیمت به خط روند هفتگی واکنش نشان داده و نزول کرده.
                    2-در تایم روزانه قیمت دقیقا روی خط روند و 23 فیبو متوقف شده. و از طرفی این سطح با 113 اصلاحی همپوشانی قوی ای تشکیل داده اند. نتیجه: توقف قیمت روی سطح پر قدرت متشکل از خط روند-23فیبوی اصلی-113 فیبو اصلاح
                    3- شکست کف فبلی (خط آبی رنگ تصویر سوم) و پول بک از خط روند هفتگی، تفکر تشکیل روند نزولی را قدرت میبخشد.
                    4- برای از دست ندادن ریزش ناگهانی قیمت، یک پزیشن سل استاپ زیر کف تشیل شده که درصورت شکست آن، خط روند روزانه هم شکسته خواهد شد با حجم 0.01
                    5- با توجه به احتمال پول بک قیمت بعد از شکست خط روند، با رسم فیبوی فرضی در محدوده 61.8 و 88 به دنبال فرصت فروش هستیم (تشیل الگو یا واگرایی قوی با تائید کندلی). سطح 88 به علت نزدیکی به خط روند هفتگی اعتبار بیشتر و ریسک کمتری دارد.
                    6- با عبور قیمت از سقف 6300 تحلیل بی اعتبار خواهد بود.

نظر و نقد دوستان باعث ارتقا سطح دانش همگی خواهد بود. لطفا دریغ نفرمایید.
                    موفق باشید.

ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 10-12-2013, 02:22 PM

نظر

سلام و درود.با اجازه دوستان طبق تصویر ارایه شده قیمت S1 هفتگی رو شکونده و اگر این شکست مربوط به دستکاری قیمت نباشه و تکنیکال باشه ما احتمال نزول طلا تا 1220 را داریم فعلا این تحلیل باشد تریگر ورود و سیگنال پوزیشن را با شروع هفته اعلام میکنم

نظر

سلام و درود

از نظر من پوند فرانک در مسیر ماهانه خود در یک سیکل اصلاحی صعودی بسر می برد که ظاهرا" موج 3 خود را تمام کرده و وارد موج 4 گردیده که اکنون در موج c از b از A/3 می باشد که اتمام این موج در محدوده 1.5300 پیش بینی میشود که در تصویر زیر میتوان مشاهده نمود . برای بزرگتر شدن موج آخر به تایم دیلی خواهیم رفت .

پس از هفتگی به تایم دیلی رجوع کرده مشاهده میکنیم که قیمت در حال تشکیل یک الگوی ABCD موج 4 می باشد و در مسیر صعود خود در یک کانال صعودی منظم قرار دارد که رشد قیمت ها تا سقف کانال سریع و نزول قیمتها تا کف کانال کند و فرسایشی می باشد لذا با رسیدن قیمت به کف کانال فرضی میتواند فرصت مناسبی برای ورود به پوزین خرید در جهت تکمل موج c فرعی از b/A باشد مظاف بر اینکه هنوز ظرف زمان تکمیل موج صعودی ما به پایان نرسیده که میتواند نقطه قوتی بر صعود باشد .

از اساتید گرانقدر که نامشان در لیست قرار دارد در صورت رفع اشکال سپاسگزار خواهم بود

بدرود
                        ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-12-2013, 04:32 PM

نظر

سلام و درود
                          از نظر من پوند فرانک در مسیر ماهانه خود در یک سیکل اصلاحی صعودی بسر می برد که ظاهرا" موج 3 خود را تمام کرده و وارد موج 4 گردیده که اکنون در موج c از b از A/3 می باشد که اتمام این موج در محدوده 1.5300 پیش بینی میشود که در تصویر زیر میتوان مشاهده نمود . برای بزرگتر شدن موج آخر به تایم دیلی خواهیم رفت . پس از هفتگی به تایم دیلی رجوع کرده مشاهده میکنیم که قیمت در حال تشکیل یک الگوی ABCD موج 4 می باشد و در مسیر صعود خود در یک کانال صعودی منظم قرار دارد که رشد قیمت ها تا سقف کانال سریع و نزول قیمتها تا کف کانال کند و فرسایشی می باشد لذا با رسیدن قیمت به کف کانال فرضی میتواند فرصت مناسبی برای ورود به پوزین خرید در جهت تکمل موج c فرعی از b/A باشد مظاف بر اینکه هنوز ظرف زمان تکمیل موج صعودی ما به پایان نرسیده که میتواند نقطه قوتی بر صعود باشد . از اساتید گرانقدر که نامشان در لیست قرار دارد در صورت رفع اشکال سپاسگزار خواهم بود بدرود با رفتن به تایم دیلی موج آخر را بزرگتر نموده و مشاهده میکنیم
                          باسلام ببخشید ایا ارزی که شما بررسی فرمودید با ارز دوستام فرق ندارد.یا این تحلیلی جداست؟

با تشکر از جناب محب به جهت یادآوری درست فرموده بودید اشتباهی در ارسال پست صورت گرفته بود که رفع گردید

با سپاس از نکته سنجی حضرتعالی
                          ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-12-2013, 04:35 PM
                          برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

سلام و وقت بخیر

با اجازه استاد گرامی، و تشکر بابت این حرکت بسیار عالی
                            انتهای این تاپیک رو یک اطاق سیگنال بی نظیر تو کل فروم ها میبینم

موقعیتی که دیده میشه جفت ارز یورو فرانک هست و در منطقه PRZ الگوی ABCD قرار داده.
                            با توجه به حرکت شارپ صعودی باحساسیت بیشتری دنبال تریگر فروش هستیم...

یا حق
                            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

سلام و درود

از نظر من پوند فرانک در مسیر ماهانه خود در یک سیکل اصلاحی صعودی بسر می برد که ظاهرا" موج 3 خود را تمام کرده و وارد موج 4 گردیده که اکنون در موج c از b از A/3 می باشد که اتمام این موج در محدوده 1.5300 پیش بینی میشود که در تصویر زیر میتوان مشاهده نمود . برای بزرگتر شدن موج آخر به تایم دیلی خواهیم رفت .

پس از هفتگی به تایم دیلی رجوع کرده مشاهده میکنیم که قیمت در حال تشکیل یک الگوی ABCD موج 4 می باشد و در مسیر صعود خود در یک کانال صعودی منظم قرار دارد که رشد قیمت ها تا سقف کانال سریع و نزول قیمتها تا کف کانال کند و فرسایشی می باشد لذا با رسیدن قیمت به کف کانال فرضی میتواند فرصت مناسبی برای ورود به پوزین خرید در جهت تکمل موج c فرعی از b/A باشد مظاف بر اینکه هنوز ظرف زمان تکمیل موج صعودی ما به پایان نرسیده که میتواند نقطه قوتی بر صعود باشد .

از اساتید گرانقدر که نامشان در لیست قرار دارد در صورت رفع اشکال سپاسگزار خواهم بود

بدرود
                              استاد بزرگوار نظرت راجب این کرب توی ماهیانه چیه ؟ من انتظار رشد دارم از این جفت ارز حرکت کندلی جفت فرسایی هستش باید روی این جفت ارز اماده تریگری گیری بود یزدی جان اینم نظر دیدگاه من هستش کاش دوستان دیگه هم همراهی کنند بتونیم به یک نتیجه خوبی روتمام جفت ارز ها برسیم

نظر

نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                                استاد بزرگوار نظرت راجب این کرب توی ماهیانه چیه ؟ من انتظار رشد دارم از این جفت ارز حرکت کندلی جفت فرسایی هستش باید روی این جفت ارز اماده تریگری گیری بود یزدی جان اینم نظر دیدگاه من هستش کاش دوستان دیگه هم همراهی کنند بتونیم به یک نتیجه خوبی روتمام جفت ارز ها برسیم
                                سلام و درود

این الگوی سر و شانه را هم به تصویر شما الحاق میکنم میتونه قوتی بر صعود این جفت ارز باشد اما فکر میکنم فشار خرید قوی از 29 آپریل 2014 شروع شود اما در کوتاه مدت صعود و نزول هایی را در کندل رنج ماهانه و هفتگی باید داشته باشیم .

نظر

پردازش ...
                                X