اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و خدا قوت حدمت اقا امیر گل
    ابتدا تشکر بابت راهندازی چنین تاپیکی انشالله در کنار شما و دیگر بزرگان این فروم به جاهای خوب برسیم
    امیر جان اول دوست دارم یه تعریف از روند برات داشته باشم
    البته این تعریف خودمه شاید اشتباه باشه
    روند مانند یک حاده یک طرفه یا یک خیابان یک طرفه میمونه اگر ما قوانین راهمایی و رانندگی شا خوب بدونم هیچ گاه در مسیر با مشکل مواجه نمیشویم
    مثلا دور زدن ممنوغ که یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید رعایت بشه اگر ما در روند دور بزنیم صد درصد استاپ میخوریم
    و اما یک نکته که همه خدارا شکر میدونیم اما رعایت نمیکنیم
    مباحثی که در مورد قله و دره دوستان صحبت کردند از نظر بزرگان بازار و الیوت باید گفت جحرکت امواج دودسته اند که لازم به گفتن نمی بینم
    پس ما میدونمیم امواج دو نوع هستند روند دار و اصلاحی قله یا در های ما برای ابتدا و انتهای امواج اصلاخی به و حود می ایند چرا نمیتوانیم سوار بر امواج روند دار باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این سوالی هست که هر تریدر باید از خودش پرسید
    ارادت
    منتظر و نظارگر هستم
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

جالب اینجاست که تمام پستها رو یا جناب یزدی و آقا رسول میزنند که حق استادی گردن من حقیر دارن یا آقا صادق و آقا شهرام که تجربه شون از من بیشتره شایدم بقیه قابل نمیدونند. خوب یه اندیکاتور خیلی معمولی برای روند آپ میکنم با تصویر که اگر کسی خوشش نیومد وقت برای دانلودش نذاره البته اندیکاتورهای به نظر من بهتری هم هست ولی بقیش بعد جمع بندی فعلا با همین هم کارمون پیش میره چون گفتم با سیستمی ساده میخوام واقعا با ابزار ساده کار کنم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7532672982.rar

ارادتمند------------امیر
      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 08-26-2013, 08:35 PM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

عاقا یه سوال.اونجاهایی که خط ابی و قرمز به صورت صاف هستند چی ایا اونجا هم منطقه ترید ما به حساب میان
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

محسن جان دوتا استفاده ازش میشه یکی شکست خط و دیگری که استفاده ی اصلیشه آره همه جا قبوله فقط رنگ خط مهمه که قرمز سل و آبی بایه.

ارادتمند---------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

این همین الان اتفاقی به چشمم خورد.

تفاوت اشباع های آر اس دی آی در جهت روند و خلاف جهت روند.

ارادتمند----------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اشباع ها رو توی تایم بالا بگیر و ورود رو با ابزارهای دیگه در مناطق اشباع و در تایم پایین بگیر تا نتایج بهتر شه.....اینکار از ورودهای بی موقع زمانیکه بازار هنوز از تب و تاب نیفتاده جلوگیری می کنه(دیگه خودت که استادی)
              gold@h4.jpg

نظر

رسول جان عزیز لطف کن از بالای صفحه قسمت بارگزاری تصاویر تصاویرت رو آپ کن و بعد آدرس انجمن رو کپی و پیست کنید که تصاویرتون واضح تر باشه ممنونتون میشم.

در مورد اون اشباع حق با شماست هر چند من هم هر چی بگم در مورد اینگونه روشهای ادامه ی روند از شما یاد گرفتم هر چند هنوزم اشکالاتی دارم ولی قصدم از اون تصویر فقط این بود که نشون بدم اندیکاتورها بلااستفاده نیستند چون خودم همین فکر رو قبل از توضیحات شما میکردم ولی باید در جهت خوب ازشون بهره برد. ممنون که به تاپیک شاگردت سر میزنی آقا رسول

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

منتظر ادامه ی بحث های امیر خان هستیم
                  هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                  باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                  .

نظر

خوب حالا که روند رو تشخیص دادیم و اشباع هارو طبق روند گرفتیم فقط میمونه تریگر که به نظرم از تایم پایین استفاده کنیم بهتره که یکی از بهترین تریگرها تریگر زیگ زاگ است که الان با ریسک به ریوارد عالی آقای یزدی و عماد جان تحلیلهاش رو میذارند.

دقیقا به همین سادگی حالا با هر ابزاری که باشه: روند با هر چی از مووینگ گرفته تا خط 50 آر اس آی بعد اشباع با هر اندیکاتوری یا حتی یه درصد خاص فیبوناچی بعد تریگر که یه مقدار روی این ابزار باید دقت بیشتری کرد چون اس ال هم معمولا بر اساس تریگر میشه کمش کرد. این رو منی دارم میگم به این سادگی که تمام کتابهای الیوت رو اینقدر خوندم موهام ریخت، از نرم افزار متلب بگیر تا با انتگرال گیری چارت رو تحلیل میکردم ولی الان اصلا حال ندارم متلب رو باز کنم چون نتیجه اش تقریبا یکیه بیشتر از یه حدی معمولا نمیشه اگرم بشه فعلا برای من کفایت میکنه. ملتمسانه ازتون میخوام دنبال روشهای سخت و پیچیده نگردید. برترین فرد عالم پیامبر اسلام(ص): زیبایی در سادگی است.

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام

امير جان خدا قوت.

اين پست رو اينجا زدم كه ببينم تاخير در نمايش پستهام كلي است يا مربوط به تاپيكهاي خاصي ميشه. كه خدا رو شكر اين پستم اني نمايش داده شده.

دوستان اگه شما علتش رو ميدونيد به خاطر اينكه تاپيك به حاشيه نره و شلوغ نشه در پي نوشت پستهاتون بفرماييد.
                      ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 08-28-2013, 12:20 AM
                      فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        رسول جان عزیز لطف کن از بالای صفحه قسمت بارگزاری تصاویر تصاویرت رو آپ کن و بعد آدرس انجمن رو کپی و پیست کنید که تصاویرتون واضح تر باشه ممنونتون میشم.

در مورد اون اشباع حق با شماست هر چند من هم هر چی بگم در مورد اینگونه روشهای ادامه ی روند از شما یاد گرفتم هر چند هنوزم اشکالاتی دارم ولی قصدم از اون تصویر فقط این بود که نشون بدم اندیکاتورها بلااستفاده نیستند چون خودم همین فکر رو قبل از توضیحات شما میکردم ولی باید در جهت خوب ازشون بهره برد. ممنون که به تاپیک شاگردت سر میزنی آقا رسول

ارادتمند-----------امیر

سلام و درود

ممنون امیر خان از بابت مطالب ارزشمندت همانطور که گفتی زیبایی در سادگی است اما ما ایرانی ها متاسفانه عاشق تجملات هستیم . و همین هم باعث میشه دنبال چارت های شلوغ و اندی های فضایی بریم . خوب بگزریم . میخواستم منهم یک سهمی داشته باشم . نقل از تجربیات ماینر : برای اینکه متوجه بشیم ایندیکاتور ما مفید است یا خیر ستینگهای مختلف را درتایم های مختلف چک میکنیم و هر کدام که اشباع را در سوئنگها نشون داد بهترین ستینگ ما می باشد . یکی از اشتباهاتی که ما در استفاده از ایندیکاتور ها داریم این است که از یک پریود در تمام تایم ها استفاده میکنیم در حالی که هر چه تایم بالاتر میره پریود باید کوچیک تر بشه و هر چه تایم پایینتر میاد پریود باید یزرگتر بشه . آنموقع میتونیم متوجه بشیم که ایندیکاتور چه قدر میتونه به ما کمک کنه .

موفق باشید
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                          سلام و درود

ممنون امیر خان از بابت مطالب ارزشمندت همانطور که گفتی زیبایی در سادگی است اما ما ایرانی ها متاسفانه عاشق تجملات هستیم . و همین هم باعث میشه دنبال چارت های شلوغ و اندی های فضایی بریم . خوب بگزریم . میخواستم منهم یک سهمی داشته باشم . نقل از تجربیات ماینر : برای اینکه متوجه بشیم ایندیکاتور ما مفید است یا خیر ستینگهای مختلف را درتایم های مختلف چک میکنیم و هر کدام که اشباع را در سوئنگها نشون داد بهترین ستینگ ما می باشد . یکی از اشتباهاتی که ما در استفاده از ایندیکاتور ها داریم این است که از یک پریود در تمام تایم ها استفاده میکنیم در حالی که هر چه تایم بالاتر میره پریود باید کوچیک تر بشه و هر چه تایم پایینتر میاد پریود باید یزرگتر بشه . آنموقع میتونیم متوجه بشیم که ایندیکاتور چه قدر میتونه به ما کمک کنه .

موفق باشید
                          با سلام خدمت جناب یزدی
                          برای تشکر دکمه تشکر و گذاشتن اما این مطلبی که گذاشتین خیلی بهم کمک کرد و یکی از سوالایی که واسم مهم بودوجواب داد...واسه همین تشکر ویژه منو پذیرا باشید....
                          ویک تشکر ویژه هم از TWIMm عزیز به خاطر این تاپیک که این جسارت و داره که یادمون بندازه سادگی بهترینه ...به قول میس وندروهه از معمارای بزرگ less is more....کمترین(ساده ترین)بیشترینه(بهترینه)
                          https://t.me/peymanhajati

نظر

همیشه زبونم از تشکر از جناب یزدی گل عاجز بوده. حرفتون من رو خیلی توی فکر برد و اتفاقا جرقه ای توی سرم ایجاد کرد که امیدوارم به انفجار تبدیل بشه.

راستی دوستان هر چه در این تاپیک بیان میشه از آموزه های دوست و استاد عزیزم رسول عزیزه اگر حس کردید به دردتون میخوره یه صلوات برای سلامتی این دوست عزیزمون بفرستید.

خوب بقیه ی داستان. اول مروری بر قسمتهای قبل

1- تعیین روند - نگاه چشمی به مقدار لازم و ابزار دلخواهی-

2- اشباع (یا همون پیدا کردن کف های صعودی یا سقف های نزولی) - تنبلی به مقدار لازم چون خود اندیکاتور همه کار رو براتون میکنه

3- تریگر - غول آخر، دقت حداکثر، ترس ، طمع ، پیش داوری و تمام صفات بد تعطیل. من خودم حاضرم کل روز آدم بدی باشم توی این لحظه صفات بد دور و برم نیاد-

الان توی نقاط مشخص شده باید دنبال تریگر باشیم. این نقاط اشباع در جهت روند آر اس آی هستند. البته همیشه قضیه به همین قشنگی نیست مثالهای نقض رو هم قرار میدم تا اهمیت تریگر مشخص شود.

ارادتمند-----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اقا من گیج شدم میشه یه بار دیگه توضیح بدین تاپیک چند روز تعطیل بود از دستم در رفت
                              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

خوب اینم واسه آقا محسن گل:

ما باید توی دره ها بخریم و توی قله ها بفروشیم. تا اینجاشو که همه میدونیم حالا یه تبصره خوب که تبصره من نیست از روند دوست ماست میاد

توی روند صعودی توی دره ها بخریم توی روند نزولی توی قله ها بفروشیم.

خوب حالا باید برنامه تحلیل و ترید از توی این دربیاد تا به سود آوردی برسه.

مرحله اول اینکه روند رو تشخیص بدیم که بدونیم دنبال دره باشیم یا قله!!!!!!

بعد که فهمیدیم حالا میریم دنبال همون دره و قله !!!!!!

تریگرم که جزولاینفک معاملات است زمانی دره یا قله تکمیل میشه که تریگر ورود صادر بشه. حالا تریگر ما چیه؟ اینقدر بده که اصلا روم نمیشه بگم پس دوستان کمک کنند تریگر خوب پیدا کنیم.

ارادتمند-----------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X