اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Cage Trading Method

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود جناب موسوی

افتخار دادید قربان.

اکثریت قریب به اتفاق معامله گران چرخه یکسانی را طی میکنند!

در بدو ورود معاملات ساده ای در امتداد روند و نتایج خوب

به مرور سودای گرفتن روندهای اتفاق نیفتاده

بعد ورود از انتهای کارکشن

حالا چند سال بین همه این گزینه ها سرگردان ...

شادی عزیز

تاخیری یعنی چی؟ آیا ما با قیمت مسابقه داریم؟

معامله گری یعنی ورود به بازار در فرصتی مناسب که خطر کمتر دارد.

آنچه اکثریت دوست دارند گرفتن معامله ای در بیخ روند هست و سپس نمایش آن به خود و دیگران که اثبات کنند چقدر باهوش هستند در برابر بازار ...

و البته پشت پرده این رفتار را فقط خودشان میدانند !

بنده هم این کار را کردم و قسم میخورم نشئگی قوی دارد !!

دومسئله را یاد آوری کنم:

یک) هدف از ایجاد تاپیک
    دو) گفته شد موقعیتهای نوع اول !

اگر شرایط مناسب باشد مطلب به مرور بازتر خواهد شد.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

درود پیام عزیز .

تشکر و تبریک منو پذیرا باش.

خیلی خلاصه بگم اینکه گفتی کمتر با این اندیکاتور آشنا هستیم درسته. ولی من به طور اتفاقی با این اندیکاتور و چند تا دیگه آشنا شدم که خوب سیگنال ورود میده و یکی دو ماهی است که دارم باهاش ور میرم تا قابل استفاده بشه و بتونم ازش خوب بهره ببرم که هنوز کار داره. در ادامه یک اندیکاتور بهینه شده را قرار میدم به نام Heiken Ashi Smoothed

الان که از این اندیکاتور Heiken Ashi در یک سیستم بزرگتری استفاده میکنی خیلی عالیه . فقط جهت کمک اینو میگم که یه نگاهی به این هم بنداز ببین در این سیستمی که داری ارائه میدی جایی داره ؟ یعنی میتونه برات بهینه کنه یا نه ؟

با اجازت چند تا عکس هم در موردش قرار میدم .آدرس سایت هم معلومه . امیدوارم همین اول کاری تونسته باشم کمکت کنم. در هر صورت تصمیم با خودته و ما سراپا گوشیم.

Download Heiken Ashi Smoothed

پایدار باشید.
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
        درود پیام عزیز .

تشکر و تبریک منو پذیرا باش.

خیلی خلاصه بگم اینکه گفتی کمتر با این اندیکاتور آشنا هستیم درسته. ولی من به طور اتفاقی با این اندیکاتور و چند تا دیگه آشنا شدم که خوب سیگنال ورود میده و یکی دو ماهی است که دارم باهاش ور میرم تا قابل استفاده بشه و بتونم ازش خوب بهره ببرم که هنوز کار داره. در ادامه یک اندیکاتور بهینه شده را قرار میدم به نام Heiken Ashi Smoothed

الان که از این اندیکاتور Heiken Ashi در یک سیستم بزرگتری استفاده میکنی خیلی عالیه . فقط جهت کمک اینو میگم که یه نگاهی به این هم بنداز ببین در این سیستمی که داری ارائه میدی جایی داره ؟ یعنی میتونه برات بهینه کنه یا نه ؟

با اجازت چند تا عکس هم در موردش قرار میدم .آدرس سایت هم معلومه . امیدوارم همین اول کاری تونسته باشم کمکت کنم. در هر صورت تصمیم با خودته و ما سراپا گوشیم.

Download Heiken Ashi Smoothed

پایدار باشید.
        با سلام و کسب اجازه از اقا پیام عزیز.

این ایندیکتور رو من خیلی بک تست گرفتم فقط به درد بازار ترند و تایم بالا می خوره . در بازار رنج جالب نیست و دائم سیگنال تاخیری میده با ر/ر ضعیف . موفق باشید
        داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

با اجازه آقا پیام گل منم یه heiken ashi قرار میدم که به تازگی خیلی در فرومهای فارکسی فرنگی ازش استفاده میکنند و مثل اینکه نتایجش از خود اندیکاتور نسخه قدیمی بهتره. کنارش هم یک نسخه هیستوگرامش رو قرار میدم که اگر کسی نخواست چارتش عوض بشه از اون استفاده کنه.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7431018581.rar
          ارادتمند همگی

الکترا

نظر

دوستان عزیزم

وجود هیکن اشی در تمپلیت بدلیل ساختار شکلی آن است که جلوی احساسات القا شده کندل استیکها را میگیره.

میبینید که در برنامه اندیکاتور جوری دست بردم که شما اجازه دیدن شدوهای هیکن اشی را ندارید!!

توجه شما را معطوف میکنه به اکسترمم ها ضمنا در روندها تشکیل پیاپی یک رنگ از هیکن اشی شما را در جریان قدرت روند قرار میده.

استفاده از هیکن اشی اسموثد همانطور که مجید گفت در روندهای پایدار معنا دار است و در این تاپیک مسئله ما این نیست!

بازیگوشی رو بزارین کنار و نمونه قرار بدید!

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

[IMG][/IMG]
              «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

اینم از مشق من !

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

[IMG][/IMG]

نظر

نظر

اگه پیام بیاد و راهنمایی کنه بهتره .فکر کنم گفت که قیمت نباید به داخل قفس رنگی نفوذ کنه.

.

نظر

جناب پیام بزرگوار

بنده تمپلت رو انداختم رو چارت

فقط روی 4ساعته کار می کنه.

سوال اینکه آیا این استراتژی تنها مناسب این تایم فریم هست؟

ای نازنین کجایید؟ به فریاد برسید....
                        ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-25-2013, 06:28 PM

نظر

[IMG][/IMG]
                          ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-25-2013, 07:00 PM

نظر

دوستان

من قصد مداخله نداشتم ولی چون این روش را خیلی روش مفیدی میدونم از همین تصاویری که در این صفحه گذاشتید بخش ترید را انتخاب کرده و نوع موج که همان موج دوم هست را در ان مطابقت دادم ،، حالا با این دید به پوزیشن ها نگاه کنیم ،، میبینید چقدر قدرت و توان انتخابمون راحتتر میشه و صد البته اندیکاتور با تنظیمی که اقا پیام انجام داده محل ورود را بخوبی نشون میده

جناب HICH عزیز میشه روی تایمهای دیگه هم تنظیم کرد ولی با توجه به طول کندل در تایم چهار ساعته،، این تایم سود بیشتری میده

اقا پیام مجددا از دخالتی که کردم عذر میخوام

ارادت

تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                            قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

دستتون درد نکنه.

حالا خوب شد.

نمونه های پیام عزیز درست هست.

hich عزیز هنوز مسئله رو نگرفتی. استاپها در اولین اکسترمم هست و روندها پرقدرت باید باشد. برای روندهای متداخل که به درون قفس نفوذ میکنند و مکث دارند برنامه دیگه ای داریم.

علی جان این موقعیت نازنینی که گذاشتی استاپش بالاتر هست و در ضمن نفوذ و مکث داریم در قفس که بعدا صحبت میکنیم.

جناب موسوی شما مراحمید قربان و منت میگذارید بر بنده

بله این نوع ورود هدفش گرفتن سری دوم حرکات قوی هست (نگوییم موج دوم که صدای الیوت کارها در میاد!!)

تایمفریم 4ساعته است به همان دلیلی که جناب موسوی گفتند و اعتماد بیشتری که میشه به این تایمفریم کرد ضمنا فرصت تفکر به شما میدهد و اُور ترید هم نمیکنید که یهو اُور دوز بشین و ....

خوب

نمونه های جدید بزارید که از این بخش کم کم عبور کنیم.

دوستان دیگری که نظاره گر هستند فعال نمیشند؟

نظر

این هم یه نمونه

ولی مشکلی که قبلا گفتم کماکان پا برجاست

پوزیشنگیری تاخیری است و امیدوارم جلوتر که می رویم آقا پیام بیشتر راهنمایی کنند

نظر

پردازش ...
                                X