اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اگر بدنبال سادگی هستید ! سیستم پیوت + فیبو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

در مورد فیل شدن استاب خوردن موقعیتها یک امر طبیعی هست !

شما وارد موقعیتهای بشوید که 1=2 باشند از 30 معامله 20 با سود بسته شوند شما x سود می کنی !

حالا برای 20 % سود نیاز به چند معامه داری ؟

حداقل روی کاغذ و دمو به این سود برسید !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      یورو دلار تای یک ساعت ! فبو 61+ s1 روزانه

[IMG][/IMG]
      مسلم جان یکی از خط های پیوت اسم نداره! میزنه text
      اون چیه داداش؟
      سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

فکر کنم r1روزانه

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

اندیکاتورو ی تغییر کوچیک دادم که هم اسم اون خطو بزنه هم تنظیماتش وقتی اجراش میکنی نیاز به دستکاری نداشته باشه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8022059551.rar
          سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

بنده فرض را براین گذاشتم که دوستان مقدمات و دوره هایی تکنیکال گذرانده باشند و با این مفاهیم اشنا باشند ! اینکه خواندده نحوه استفاده و رسم فیبو یا پیوت را نمیداند نشانه ضعف سیستم نیست !
            شما نه تنها عجولین بلکه پیش داوری هم میکنید در مورد آدم هایی که نمیشناسین ! شما هنوز نمیدونید که پیوت و فیبو ابزار هستند نه سیستم . 100 مدل سیستم از این 2 ابزار ساخته شده !!!!! اینکه شما روی چارت آفلاین میاین پیوت و فیبو رسم میکنید و بعد میگید فلان است و بهمان هست در ترید لایو به شما کمک چندانی نمیکنه ! اونجا انواع ضرر ها رو بازار بهتون می چشونه ! من نیازی نمیبینم چیزی رو به شما اثبات کنم نه علمم رو نه چیز دیگه ای رو . اتفاقا هر چی بگم شما جبهه گیری خواهی کرد من فقط به شما یک نشونه دادم که بدونی کسی که حداقل 30 سال بازار رو با این دو ابزار تست گرفته و انواع و اقسام نسبت ها رو پیدا کرده (فیبو) میگه زیاد دل بهش خوش نکن . خودت می دونی برادر .

موفق باشی ان شا الله
            داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

ممنون دوست عزیز در مورد صحبتها و نقدهایی که کردید فکر میکنم !

موفق باشید

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسلم عزیز از اینکه تجربیات خودتونو به اشتراک میگذارید ممنونم
                لطف میکنید چند مورد از همگرایی پیوتهای هفتگی و ماهانه رو با فیبو که سطح قدرتمندی رو درست میکنه ذکر کنید.
                متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسلم عزیز از اینکه تجربیات خودتونو به اشتراک میگذارید ممنونم
                  لطف میکنید چند مورد از همگرایی پیوتهای هفتگی و ماهانه رو با فیبو که سطح قدرتمندی رو درست میکنه ذکر کنید.
                  متشکرم
                  فرمایید ! مربوط هست ه دلار نیوزیلند قبل از ریزش کنونی ! عکس

[IMG][/IMG]

نظر

مسلم جان من نتونستم منظورم رو برسونم
                    منظورم این بود که چند مورد همگرایی ذکر کنید که خیلی سطح قوی به وجود میارن مثلا در صعود wR1 با فیبوی 61.8
                    لطفا براساس تجربیاتتون چند مورد رو ذکر کنید و نیازی به نمودار نیست.

نظر

ببینید پیوهای روزانه هر روز تغییر میکنند ! پس در ول هفه اگر با یکی از پیوتهای هفتگی هگرا شد یا حالا متراکم و همچنین با یکی از نسبتهای فیبو مثل تصحیحی یا بسط یا غیره هم مطابق شد ما با یک سطح قوی مواجهیم !

حالا ممکن هست دو فیبو با یک سطح پیوت همگرا شوند ! بازهم یک منطقه قوی ایجاد میکنند !

منین اگر یکی از سطوح پیوتی هفتگی با ماهینه هماه شوند با یک سطح فیبو روزانه یک وقعیت عالی بوجود می اید !

همنین هرجا این سطح با یک حمایت مقاومت همگرا شوند موقعت بهتری خواهیم داشت !

نظر

اموزشی
                        [IMG][/IMG]
                        [IMG][/IMG]

نظر

EUR / GBP , H1

سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

ساده و کاربردی است

قدر اینجور روشهارو کسانی میدونند که خاک بازار رو خورده باشند ، اینجور روشها به مزاج تازه وورودها نمی خوره اونها دنبال چیزهای عجیب و شلوغ بازی اند.
                            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

درود به جناب مسلم عزیز
                              جسارت بنده را ببخشید من از سیستم شما اینگونه در سیستم شخصی خودم استفاده کردم .اگر اشتباه می کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ابتدا روندمان را مشخص می کنیم و سپس در اصلاحی ها،ترازهای فیبوناچی(ترجیحا 50 تا 78.6)که با پیوت ها (ترجیحا پیوت هفتگی و ماهانه در تایم چهار و یک ساعت ) همپوشان می شود را شناسایی می کنم.این روش دو حسن دارد هم طبق روند است هم استاپ مشخصی دارد.البته می توان شخصی سازی کرد و با روش دوئال تایم فریم از روند تایم بالاتر نیز تاییدیه گرفت تا با اطمینان خاطر بالاتری وارد پوزیشن شد.البته با این روش می توان در یک روندی که از ابتدا سوار موج هستیم نیز حجم اضافه کنیم.

ارادتمند

نظر

نوشته اصلی توسط saman241 نمایش پست ها
                                درود به جناب مسلم عزیز
                                جسارت بنده را ببخشید من از سیستم شما اینگونه در سیستم شخصی خودم استفاده کردم .اگر اشتباه می کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ابتدا روندمان را مشخص می کنیم و سپس در اصلاحی ها،ترازهای فیبوناچی(ترجیحا 50 تا 78.6)که با پیوت ها (ترجیحا پیوت هفتگی و ماهانه در تایم چهار و یک ساعت ) همپوشان می شود را شناسایی می کنم.این روش دو حسن دارد هم طبق روند است هم استاپ مشخصی دارد.البته می توان شخصی سازی کرد و با روش دوئال تایم فریم از روند تایم بالاتر نیز تاییدیه گرفت تا با اطمینان خاطر بالاتری وارد پوزیشن شد.البته با این روش می توان در یک روندی که از ابتدا سوار موج هستیم نیز حجم اضافه کنیم.

ارادتمند

روش شما عالی هست یک اقای بنام لوری اگر اشتباه نکنم پیوت روزانه با تصحیح 38 استفاده میکرد

در کل بنظرم همپوشانی خطوط ترند+فیبو+پیوت+ موینگ فرصتهای ایدال و کم ریسک در اختیار ما قرار میدهند

من خودم کلاسیک کار میکنم این موقعیتی که گذاشتید به اضافه موقیعت یورو دلار که یک الگوی استمراری که در انتهای اون موینگ + پیوت بهمراه داشت مثالهای خوب معاملاتی هستند

در کل ف.ارکس نیاز به دانش بیشتر ندارد بلکه نیز به دقت و تمرکز انظباط و شجاعت دارد
                                موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X