اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی h . P .d

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
    برای امروز یک مثال از Eur Usd

کندل دوج سقف + یک انبرک سقف + رسین به سطح مقاومتی = نزول تا سطح مشخص در تصویر ....

در ادامه مطلب فوق در صورتی که استاپ دقیقا روی نقطه گفته شده یعنی 1.31250 گذاشته شده بود قیمت پس از آخرین جهش صعودی که تا 1.31180 داشت شروع به ریزش کرد .

و پس از تکمیل کندل ابر سیاه کاهشی اکنون در حال ادامه روند ریزشی خود می باشد.

موفق باشید .

نظر

gbp jpy

این هم یه موقعیت خرید تایید شده دیگه در این سیستم .

با توجه به چکش های کف انتظار صعود داریم .

استاب 25 پیپ زیر low کندل چکش .

نظر

Eur usd

کندل پوششی قوی = صعود

البته یک مقدار از روند در این تایم به دلیل وقت نکردن من از دست رفته و بیشتر جنبه مثال داره این تصویر .

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 04-30-2013, 05:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
          Eur usd

کندل پوششی قوی = صعود

البته یک مقدار از روند در این تایم به دلیل وقت نکردن من از دست رفته و بیشتر جنبه مثال داره این تصویر .

عماد جان من گیج شدم. فکر کنم دانسته هامون متفاوته. برادر یه ذره توضیح میدی؟؟؟ این که نه روی مقاومته نه پوشا. نگی عجب موجود چندشیه ها میخوام یاد بگیرم. الان اون پوشا حساب میشه؟؟؟؟ و مورد مهم تر مقاومت از کجا گیر آوردی؟؟؟

ارادتمند---------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            عماد جان من گیج شدم. فکر کنم دانسته هامون متفاوته. برادر یه ذره توضیح میدی؟؟؟ این که نه روی مقاومته نه پوشا. نگی عجب موجود چندشیه ها میخوام یاد بگیرم. الان اون پوشا حساب میشه؟؟؟؟ و مورد مهم تر مقاومت از کجا گیر آوردی؟؟؟

ارادتمند---------امیر
            در مورد پوشای صعودی بودن یا نبودن بگذارید استیو نیسون نویسنده کتاب الگو های شمعی ژاپنی پاسخ شما رو بدهند .

بنده خلاصه گفته ایشون رو نقل می کنم . تا فردا هم سعی می کنم اون صفحه کتاب رو که این نوشته در اون هست رو بگذارم .

استیو نیسون (( اگر شمعی تمام ویژگی های لازم جهت نامگذاری یک الگو رو داشت و فقط یکی از آنها کامل نبود نمی توان از ان به کلی صرف نظر کرد بلکه می توان انرا به دلیل خصوصیات دیگر به انچه شایسته تر است نام گذاری کرد .))

این کندل بیش از 90% کندل قبلی رو قدرتمند پوشانده که این کندل رو من پوشای صعودی می نامم .

اما در مورد مقاومت که گفتی .

مقاومت حتما نباید با چشم دیده بشه که بشه مقاومت و ایجا هوش و ذکاوت معامله گر به کارش میاد و تفاوت افراد معلوم میشه .

زمانی که کندلی بیش از 90 % شمع قبلش رو با حد اکثر قدرت و سرعت می پو شونه این یعنی خودشه یه مقاومت مستحکمه و استاپ 10 پیپ زیرش قرار می گیره و معامله نکردن بعدش حرومه.

من در همون صفحات اول تاپیک گفتم که در این استراتژی هدف پی بردن به میل خریدار و فروشنده و شناسایی عمق قدرت آنها از روی چارت شمعی ست و این الگو از اوج قدرت خرید خبر می داد .

مقاومت دو نوعه 1_ فیزیکی ( چشمی ) 2_ داینامیک ( که یه کم سخته )
            ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 04-30-2013, 06:49 PM

نظر

پردازش ...
            X