اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم های ساعتی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hesam forex
    من اکسترمم زمان رو در چارت audusd محاسبه کردم به نظر میاد برای ساعت 11:34 چرخش قیمت رو داشته باشیم و روند رو به بالا بشه
    اکسترمم زمان؟

اکسترمم در یک بعد معنیی نداره..!!!
    اکسترمم زمان نسبت به چی؟ مکان؟ حجم؟... !!!
    ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 11-14-2013, 02:49 PM

نظر

من اکسترمم زمان رو در چارت audusd محاسبه کردم به نظر میاد برای ساعت 11:34 چرخش قیمت رو

داشته باشیم و روند رو به بالا بشه

این هم اضافه کنم تو مدت بین ساعت 11:34 و 12:30 شاهد فشردگی مکان اشغالی توسط کندل ها

(مثل یک فنر فشرده ) هستیم یعنی :

اگر بای کنید درواقع مدتی کندل ها درطول زمان فوق باید حرکت کندی از خودشون نشان بدن و در

راستای هم تشکیل بشن

رابطه زمان و مکان..
      .
      فشردگی مکان...

استیون هاوکینگ...!!!

روز عاشورایی قاط زدیم ما هم
      ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 11-14-2013, 03:05 PM

نظر

السلام الله علی الحسین و علی آله وعلی اولاده و علی اصحابه المظلوم.

16:55 می تونه زمان ی چرخش قیمت برای پوند / دلارباشه برای فروش

تایم ها درچارت 1 دقیقه چک شود

موفق باشید
        ببخشید این تایم ها به وقت gmt هستش؟

نظر

ادامه audusd
          انتظار می رود درکادر رنگی که کشیدم نرخ درطول زمان فشرده بشه و کندل ها در راستای هم حالت فنر فشرده بگیرند و حرکت بازار کند بشه و پس از خروج ار این کادر شاهد کندل های قوی باشیم

من فشردگی زمان مکان رو کامل درد میکنم مشکلی نیست...

ولی زمان شرع شدن خود این فشردگی های زمان مکان به نسبت های فیبوناچی مربوط میشه؟ (طول زمان فشرده شدن مد نظرم نیست خود زمان شروع فشردگی)

یا این که کلا واسه خودش تابعی داره؟...
          ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 11-14-2013, 09:32 PM

نظر

با سلام و عرض ارادت جناب میری عزیز.
            از روش نسبتا مشابهی با تصویری که گذاشتین برای پیدا کردن زمان های چرخش بازار استفاده میکنم که اسمش رو گذاشتم پترن x
            مثل اکثر ابزارهای تایمینگ، زمان های بسیار دقیقی به دست میاد اما در تشخیص جهت حرکت مشکل داریم
            شما برای تشخیص جهت حرکت در لحظه تایمینگ چه پیشنهادی دارین؟
            ممنونم.
            ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-15-2013, 01:15 PM

نظر

بله متاسفانه متا با اینگونه روش های ترسیمی مشکل زیادی داره، حتی اگه خطوط مربوط به زمانهای خیلی طولانی باشن اونا رو حرکت هم میده!
              حقیقتش روشی که برای حل این مشکل استفاده میکنم به این صورته که بعد از ترسیم،از هندسه به جبر مهاجرت کنیم... یعنی معادله خطوطی که ترسیم کردیم رو به دست بیاریم و سپس نقطه برخوردشون رو حساب کنیم
              محور زمان میشه محور x و محور قیمت y. اسکیل هم به صورت 1 تو 1 میشه. یعنی هر کندل معادل 1 واحد x و هر پیپ معادل یک واحد y

نظر

سلام دوستان.
                تحلیل زمانی سه روزه با روش شخصی . ریزش جفت ارز یورو ین با شروع کندل 4 ساعته بعدی برای حرکت طولانی شروع میشود.
                ورود اول در باند بالای بولینگر و ورود بعدی در پول بک به باند وسط بولینگر و ورود سوم در شکست باند پایین بولینگر در تایم یک ساعته...

در دو روز گذشته هیچ انتظاری برای بازگشت نداشتم. ولی از کندل بعدی برگشت روند حداقل برای 200 پیپ را انتظار دارم.
                انتتظار ریزش برای در جهت فروشeur/usd,nzd/usd,aud/usd
                در جهت خرید usd/chf

ویرایش توسط chiaq361 : https://www.traderha.com/member/6373-chiaq361 در ساعت 11-15-2013, 03:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                  با سلام و عرض ارادت جناب میری عزیز.
                  از روش نسبتا مشابهی با تصویری که گذاشتین برای پیدا کردن زمان های چرخش بازار استفاده میکنم که اسمش رو گذاشتم پترن x
                  مثل اکثر ابزارهای تایمینگ، زمان های بسیار دقیقی به دست میاد اما در تشخیص جهت حرکت مشکل داریم
                  شما برای تشخیص جهت حرکت در لحظه تایمینگ چه پیشنهادی دارین؟
                  ممنونم.
                  سلام جناب امیر
                  این روش مشابهتون ایا با استفاده از فرمولهای ریاضی هستش؟
                  و قبلا جایی تحلیلی روی این پترن x گذاشتین؟
                  ممنون

نظر

سلام نظرتان در مورد یورو ین چیه

نظر

سلام
                      با عبور از 1.3431 ميتونه نزول کنه.

فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
                        سلام جناب امیراین روش مشابهتون ایا با استفاده از فرمولهای ریاضی هستش؟ و قبلا جایی تحلیلی روی این پترن x گذاشتین؟ممنون
                        سلام دوست من، عذرخواهی میکنم بخاطر تاخیر.نه کلاً ترسیمی هست مگه اینکه با توجه به مشکلاتی که متا داره مجبور شم برای افزایش دقت از محاسبه استفاده کنم
                        تشابهش با روشی که جناب میری عنوان کردند از اون نظر هست که منم تایمینگ رو از نقطه برخورد خطوط میگیرم، که خطوط هم چیز خاصی نیست و بر اساس روش های گن و جنکینز هستن، اگه کتابهاشون رو مطالعه کرده باشید متوجه عرایضم خواهید شد.(ولی جناب میری از هندسه دوجینی استفاده میکنن که ظاهرا مبحث کاملا جدیدی هست.)
                        اما هنوز خیلی جای کار داره و همونطور که متوجه شدین دارم روی مشکل تشخیص جهت حرکت از اساتید راهنمایی میگیرم. اینجا یه نمونه نه چندان جالب گذاشتم قبلاً ان شاالله اگه وقت اجازه بده قصد دارم یه تاپیک باز کنم و روش رو کامل توضیح بدم تا با همفکری دوستان مشکلاتش رو برطرف کنیم
                        ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-16-2013, 08:04 AM

نظر

بدون شرح!

موفق باشید.
                          پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                          آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

دوستان سلام

من روی طلا بای کردم و الان بازار طلا بسته شد فردا به وقت ایران، بازار طلا چه ساعتی باز میشود
                            نگران پوزیشنم هستم
                            ممنون ازهمگی

نظر

در این بازار اگر سودیست با درویش خرسند است خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی
                              سلام بر دوستان گل وبلبل علی الخصوص حسام و امیر عزیز به نظر میرسد در معاملاتتان از روابط ریاضی صحبت میکنید و دوست دارید که دوستانتان هم در کنار شما به نوایی برسند من از شما دو عزیز خواهش میکنم که یافته هایتان را در قالب یک تاپیک از ب بسم الله شروع کنید تا دوستانی که به ریاضی علاقه دارند و میتوانند پیرو خوبی باشند بتوانند استفاده ببرند به صورتی که الان مطرح میشه چون مطالب با نظم مطرح نمیشه متاسفانه نمیشه به نتیجه رسید شما خود میدانید در ریاضیات پیوستگی مطالب حرف اول را میزند پس اگر امکانش هست لطف کنید و خواهش دوستان را براورده کنید در پناه حق باشید و دست علی یارتان

نظر

پوند دلار

سلام جناب امیرحسام میری
                                نظرتون در مورد دلار پوند چیه؟
                                بنظر من تا 6118 را نتونه به بالا بشکنه کنه میشه انتظار نزول را داشت

نظر

پردازش ...
                                X