اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خبرتی بر روی یورو ین و دلار استرالیا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط 00110 نمایش پست ها
    ممنون
    آقای TwiMm لطفا از اولین اردر ک میگیرید زیر هر پست سود یا ضرر کلی تا اون لحظه رو هم بنویسید
    بله و جدای اون حتما هر شب استیتمنت کلی رو میذارم چون ما قصدمون اینه که ببینیم روی این ارز ها چگونه جواب میده اگر مثل ارزهای یورو دلار پوند دلار باشه که نونمون تو روغنه. واسه همین که حساب کتابمون دقیق باشه حتما این کار رو میکنم.
    ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-13-2013, 07:00 PM
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      بله و جدای اون حتما هر شب استیتمنت کلی رو میذارم چون ما قصدمون اینه که ببینیم روی این عرض ها چگونه جواب میده اگر مثل ارزهای یورو دلار پوند دلار باشه که نونمون تو روغنه. واسه همین که حساب کتابمون دقیق باشه حتما این کار رو میکنم.
      شما ک اینجوری میگید یعنی رو یورو سود میکنید. اینجاشو نمیفهمم ک اگه یکی بتونه رو یک ارز سود کنه چرا باید بره سراغ ارز دیگه ؟؟؟
      لطفا نگید میخوام اینم امتحان کنم یا بهترشو پیدا کنم ک ... !
      تو تاپیک اول هم استیتمنت بزارید لطفا
      Guide Me GOD

نظر

من زودتر کانالهای امشب که بازار باز میشود رو برای یورو ین کشیدم. احتمال روند نزولی بیشتره چون توی یک دیلی به کناره ی بالای کانال رسیده و توی 4 ساعته هم به کناره ی بالایی هر دو کانال خورده و برگشت کمی داشته. البته ما فقط از یک ساعته سیگنال می گیریم ولی این دید نزولی از روز قبل به من که خیلی کمک کرده تا حالا گفتم شاید برای دوستان هم مفید باشه.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

شما ک اینجوری میگید یعنی رو یورو سود میکنید. اینجاشو نمیفهمم ک اگه یکی بتونه رو یک ارز سود کنه چرا باید بره سراغ ارز دیگه ؟؟؟
          از روز اول آقا مسلم استاد این سیستم گفتند که ما قراره از تاپیک اصلی هم جلو بزنیم و میزنیم. تاپیک اصلی فقط روی همون دوتا ارز کار می کنند ولی ما قرار شد روی ارزهای دیگه هم امتحان کنیم. در مورد استیتمنت هم منتظر استادم که اجازه بدهند استیتمنت حساب ریل می ذارم.
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

در مورد استتمنت حساب دموی اقا وحید و الوزرد بصورت منظم در تایپیک اصلی گذاشته شده به اضافه حساب مسابقه و دموی خانم انصاف ! حساب دموی خانم انصاف دها نفر در خارج دارند بروی حساب حقیقی اجرا میکنند !

در ایران من از دو نفر اطلاع دارم که دارند روی حساب حقیقی کار میکنند و مثل خانم انصاف سود کردند !

اما در مورد حسابهای ریل من گفته بودم که مربوط بمرحله سوم هست و الان فقط سه نفر میتوانند حساب حقیقی باز کنند چون کار بقیه را ندیدم نمیتوانم اظهار نظر بکنم !

اگر از دوستان کسی حساب باز کرد استمنت خود را اینجا خواهد گذاشت ! البته در حساب ریل فقط روی یورو دلار و پوند کار میکنیم تا در مورد سایر جفت ارزها بنتیجه برسیم !

موفق باشید
            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

این پوزیشن را روی eur/aud باز کرده بودم. ضمن عذر خواهی که بر طبق جفت های تاپیک نیست

نظر

من خواب بودم audusd در 4 ساعته روی کناره ی پایین کانال یک دوره ای 4 ساعته کندل برگشتی زده و در یک ساعته هم کانال یک دوره ای رو شکسته. من دیر پزیشن رو گرفتم .
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

با سلام:
                  تصاویر زیر برای یورو ین می باشد.

نظر

اینم اولین تی پی این تاپیک حیف خواب بودم فقط 10 پیپشو گرفقتم وگرنه 35 پیپ سودش بود

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یورو ین چطور میبینید ؟ کجا وارد شیم؟

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        فکر کنم چون فیبو سبز و سنتر لاین قرمز و کناره ی کانال روی هم هستند اگر کندل برگشتی بزنه میشه وارد شد توی 4 ساعته هم کندل برگشتی رو زده. و البته شکست کانال قرمز هم می تونه نقطه ی خوبی برای ورود باشه
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          سلام مسلم جان

با اجازتون :یک کم نظر دادن سخت شده چونکه اگر بخواهیم طبق قوانین چرخ دنده عمل کنیم الان باید فقط به فکر بای باشیم ولی مقاومتی هایی در تایم دیلی و هم H4 که مشخص کردم پیشرو دارد و همچنین لازم به ذکر تایم است تایم H4وارد کانال ابی شد که فرمایش دوست عزیزTwiMmدارد به واقعیت نزدیکتر می کنند.
                          ولی چون هنوز این جفت ارز امتحانش پس نداده بهتر است منتظر باز شدن بازارهای امریکا بود.

نظر

سل روی یورو ین تصاویر 4 ساعته و روزانه قبلا قرار گرفته در یک ساعته هم چون قیمت یه منطقه ی پر مقاموت رو شکسته وارد می شویم هدف اول فیبو نارنجی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

قیمت فقط 2 پیپ تی پی مارو رد کرد و برگشت

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امیر جان اصل کار ما استمنت هست با مدیریت سرمایه ! هر معامله کردی استمنت قرار بده ! شنیدن کی بود مانند دیدن !

نظر

پردازش ...
                                X