اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم بی نظیر v.s.a یا تحلیل حجمی بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    دوستان من تمام این تاپیکو مطالعه کردم.
    اما هنوز مثبت بودن این سیستم مشخص نشده.آیا میشه در حساب ریل از این سیستم استفاده کرد؟

نظر

• مسلم جان میشه لطف کنید و فایل آموزش زبان اصلی(اگر انگلیسیه) این سیستم حجمیو اینجا قرار بدی؟
      من ترجیح میدم دقیقا براساس خود قوانین طراح سیستم عمل کنم.
      بابت تمام زحمات شما سپاس گذارم و همچنین دعا برای آقای عبده

نظر

• سلام دوست عزیز

قبل از هر چیزی بگم من ازاین سیستم استفاده نمیکنم در عین حالی ه یکی از قویترین سیستم هاست ! دقت کنید که شرکتی که این سیستم عرضه کرده نسخه های جدیدتر روانه بازار کرده و میتونید ازش استفاده کنید !

در مورد اصلاحی بودن یا نبودن سیستم من اطلاعی ندارم فقط نمیشه گفت یک سیستم باید تمام سیگنال هاش درست در بیاد

در مورد جزوه انگلیسی من نداشتم یک سری مطالب بزبان عربی بود در حد توانایم ترجمه کردم !

با تشکر
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز

قبل از هر چیزی بگم من ازاین سیستم استفاده نمیکنم در عین حالی ه یکی از قویترین سیستم هاست ! دقت کنید که شرکتی که این سیستم عرضه کرده نسخه های جدیدتر روانه بازار کرده و میتونید ازش استفاده کنید !

در مورد اصلاحی بودن یا نبودن سیستم من اطلاعی ندارم فقط نمیشه گفت یک سیستم باید تمام سیگنال هاش درست در بیاد

در مورد جزوه انگلیسی من نداشتم یک سری مطالب بزبان عربی بود در حد توانایم ترجمه کردم !

با تشکر
          اگر لطف کنید راهنمایی کنیدکه چطور میتونم سیستم جدیدو و از کجا میتونم تهیه کنم؟
          البته در همین تاپیک یه لینک دانلود از سیستم جدید گذاشته بودید که البته خرابه.اگر لطف کنید یه بار دیگه اینجا آپ کنید.
          سپاس گذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
            دوستان درود بر شما

این رو یادگاری از آقا مسلم با محبت داشته باشید

SMART Trader - new version

فقط یادتون باشه هر 2 فایل مجود در پوشه
            dll to replace را در مسری که قبلا قرار میدادید جایگزین کنید

همیشه برقرار و موفق باشید
            سلام
            لینک دانلود خرابه لطفا اصلاحش کنید.
            سپاس

نظر

• در مورد استاپ سیستم خیل تردید دارم.میخوام بدونم آیا شما اسکار جان و مسلم جان از استاپ 50 پیپی در مقابل 20 پیپ استفاده میکنید؟
              ریسکش زیاده مگر اینکه واقعا در مورد تیپیها مطمأن باشیم.
              هیچ توصیه ای ندارید تا بتونیم استاپو به اندازه تیپی در نظر بگیریم؟
              ویرایش توسط Shaheen : https://www.traderha.com/member/12065-shaheen در ساعت 06-14-2014, 10:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                من از تایم های بالاتر 1و4ساعته روند میگیرم وباتایم 15و30تایید ومحل ورود

در تایمهای بالاتر روند را بر اساس کدام اندیکاتور تشخیص میدی؟

نظر

• دوستان عزيز اين ويدئو و پيج به زبان انگليسي توضيحاتي در مورد حجم ميده

لينك
                  هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• سلام دوستان بویژه آقا مسلم بابت معرفی این سیستم.
                    من تازه می خوام شروع کنم به آشنائی با این سیستم. این سیستم نصب کردم و تمپلیت Smart trader FULL(light) انتخاب کردم ولی متاسفانه هیچ علامت و نوشته تو صفحه نمیاد روی چند تا پلتفرم مختلف هم امتحان کردم ولی همه مثل هم بودند. ممنون میشم راهنمائی کنید.
                    Untitled.jpg

نظر

• سلام , آقا منم نصب کردم ولی اتفاقی نیافتاد میشه لطفا راهنمایی کنید ..

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط 1javanepishtaz نمایش پست ها
                        سلام , آقا منم نصب کردم ولی اتفاقی نیافتاد میشه لطفا راهنمایی کنید ..

با تشکر
                        نوشته اصلی توسط SARSALI نمایش پست ها
                        سلام دوستان بویژه آقا مسلم بابت معرفی این سیستم.
                        من تازه می خوام شروع کنم به آشنائی با این سیستم. این سیستم نصب کردم و تمپلیت Smart trader FULL(light) انتخاب کردم ولی متاسفانه هیچ علامت و نوشته تو صفحه نمیاد روی چند تا پلتفرم مختلف هم امتحان کردم ولی همه مثل هم بودند. ممنون میشم راهنمائی کنید.
                        با سلام خدمت دوستان عزیز
                        میتونید سیستم حجمی رو از لینک زیر دانلود کنید توجه داشته باشید که تمامی فایل ها در مسیر مورد نظر خودشان کپی شوند
                        http://pcmupload.traderha.com/uploa...6796545721.zip

اگر با مشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید مطرح کنید در خدمتم
                        موفق باشید
                        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                        تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                        http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• با سلام
                          کلیپی اماده کردم در مورد سیستم حجمی که توضیحات کلی هست تا بهتر درک کنید
                          لازم به ذکر هست که برای حد ضرر و تی پی میتونید از ریسک به ریوارد یک به یک استفاده کنید
                          میتونید حدضرر رو پشت موینگ و یا {دره یا قله ی} قبل قرار بدید
                          http://www.aparat.com/v/9t3BP

تمپلیت استفاده شده در کلیپ رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید:
                          http://pcmupload.traderha.com/uploa...6814519291.zip

موفق باشید
                          تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون اما بازم اتفاقی نیافتاد , نام این اندیکاتور در لیست چیه؟؟ بنده دقیقا فایل ها رو در مکان خودش کپی کردم اما اتفاقی نیافتاد

نظر

• نوشته اصلی توسط 1javanepishtaz نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون اما بازم اتفاقی نیافتاد , نام این اندیکاتور در لیست چیه؟؟ بنده دقیقا فایل ها رو در مکان خودش کپی کردم اما اتفاقی نیافتاد
                              با سلام
                              دوست عزیز سیستم حجمی تشکیل شده از چندین اندیکاتور هست شما باید تمپلیت رو ران کنید روی چارتتون
                              شما اول تمامی فایل های موجود در پی دی اف رو که بالا گذاشتم کپی کنید در مسیر مورد نظر
                              بعدش تمپلیت زیر رو از فایل پی دی اف کپی کرده و ران کنید
                              http://pcmupload.traderha.com/uploa...6814519291.zip
                              دقت کنید اندیکاتور ها در مسیر زیر باید کپی شود:
                              C:\Program Files\PCM TRADER\MQL4\Indicators
                              و لیبراریس در مسیر زیر:
                              C:\Program Files\PCM TRADER\MQL4\Libraries
                              و در نهایت تمپلیتی که در فایل بالا هست در مسیر زیر کپی شود:
                              C:\Program Files\PCM TRADER\templates

موفق باشید

نظر

• دوست عزیز, اسکار گرامی بابت راهنمایی متشکرم , تمپلیتی که شما لطف کردید رو ران کردم اما سیگنالهای خرید و فروش و همچنین مووینگ و رنگ کندلها روی چارت نمایش داده نمیشه . ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

ویرایش توسط 1javanepishtaz : https://www.traderha.com/member/16531-1javanepishtaz در ساعت 08-01-2014, 10:14 AM

نظر

پردازش ...
                                X