اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم عددی 2

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

فرمول سیستم گذاشتم که یکی از دوستان تبدیل به اندیکاتور کنه ! کسی پیدا نشد ! حسب ظاهر اندیکاتوری که معرفی کردیم اصلاحی هست !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      فرمول سیستم گذاشتم که یکی از دوستان تبدیل به اندیکاتور کنه ! کسی پیدا نشد ! حسب ظاهر اندیکاتوری که معرفی کردیم اصلاحی هست !

سلام مسلم جان

من همین الان تاپیک شما را دیدم
      درباره فرمولی که گذاشتین
      در فرمول خرید حاصل عبارت z-x=o همیشه منفی می شود.

در کندل نزولی اگر فرمول فروش را حساب کنید، قیمت بدست آمده بالای کلوز است. در این مواقع باید به صورت لیمیت وارد شد؟؟؟؟

یک سئوال دیگه هم داشتم
      ما به ازای هر کندل چهار ساعته یک سیگنال بای و سل داریم.و با شروع کندل جدید دوباره سیگنال بای و سل عوض می شود.
      ما چگونه با این سیگنال ها که با هر کندل عوض می شود می توانیم معامله کنیم؟؟؟؟

نظر

سلام امین جان

شاید اشتباه نوشتم ! اگر میتونی اندیکاتورش بنویسی برم در موردش تحقیق کنم !

سیگنال با هر کندل عوض میشود ! اگر با کنذل قبلی تناقض داشت انرا در نقطه ورود یا استاب میبندیم ! و اگر موافق بود پوزیشن باز میماند !

در همه سیگنال ها بصورت لیمیت وارد میشویم !

نکته جالبی که من دیدم در تایپیک 300 صفحه ان صحبتی از اصلاحی بودن نیست ! شاید من بد فهمیدم !

اگر جدی هستی و وقت داری ! نکاتی که لام هست برات پیدا کنم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

مسلم جان اگر بتونی فرمول درست را پیدا کنی ، من اندیکانور را می نویسم.
          سعی می کنم طوری باشد که بشود گذشته بازار هم ببینیم

نظر

چهار ساعته

در حالت خرید

های+لو میکنید= نتیجه اول

کلوز-لو کندل=نتیجه دوم

اگر نتیجه دوم بزرگتر از 90 بود بر 3 تقسیم میکنید =نتیجه سوم

اگر نتیجه دوم کمتر از 90 بود بر 2 تقسیم میکنید !

نتیجه سوم-نتیجه اول= نتیجه چهارم

نتیجه چهارم نقطه ورود برای خرید هست !

نظر

در حالت فروش

های + لو کندل میکنید = نتیجه اول

کلوز- لو کندل= نتیجه دوم

اگر نتیج دوم بزرگتر از 90 بود بر 3 تقسیم شود !

اگر نتیجه سوم کمتر از 90 بود بر2 تقسیم میکنیم !

نتیجه سوم + نتیجه اول = نتیجه چهارم

نتیجه چهرم نقطه ورود به فروش هست

نظر

متن عربی

فى حالة الشراء

1- نجمع الهاى + اللو = نقسم على 2 = (الناتج الأول)

2- سعر الاغلاق - اللو للشمعة = (الناتج الثانى)

3- إذا كان الناتج الثانى أكبر من 90 نقطة نقسمه على 3 =(الناتج الثالث)

4- إذا كان الناتج الثانى أقل من 90 نقطة نقسمه على 2 = (الناتج الثالث)

5- الناتج الثالث-الناتج الأول =
                (الناتج الرابع)

6- الناتج الرابع هو نقطة الدخول للشراء

فى حالة البيع

1- نجمع الهاى + اللو نقسم على 2 = (الناتج الأول)

2- سعر الاغلاق - اللو للشمعة = (الناتج الثانى)

3- إذا كان الناتج الثانى أكبر من 90 نقطة نقسمه على 3 = (الناتج الثالث)

4- إذا كان الناتج الثانى أقل من 90 نقطة نقسمه على 2 = (الناتج الثالث)

5- الناتج الثالث + الناتج الأول =
                (الناتج الرابع)

6- الناتج الرابع هو نقطة الدخول للبيع

نظر

امین جان انگار این اقا راز اینکه کی بخریم و بفروشیم پنهان کرده ! برای همین ملت باش درگیر شدند تایپیک متروکه شده ! انچیی که من متوجه شدم ! ولی سیگنال های که میداده فوق العاده بوده !

خوب دقت کن ! هدف 100 و استاپ 100 برای همه پوزیشنها !

من چون با این سیستمها کار نمیکنم یاد توجه بمشکلاتشان نکردم !

امیدوارم بتونید روش درست استفاده از این سیستم بدست بیارید !

نظر

ممنون مسلم جان
                    من سعی خودم را می کنم

نظر

اندیکانور

سیگنال ها به وسیله دو خط در بالا و پایین کندل رسم می شود
                      سل با رنگ قرمز و بای با رنگ سبز مشخص است
                      خط هایی که بر روی هر کندل رسم می شود مربوط به کندل قبل از آن است

دوستان لطفا بر روی آن تحقیق کنید، ببینند به نتیجه ای می رسید

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1827811282.rar
                      ویرایش توسط Amin.Fx : https://www.traderha.com/member/6989-amin-fx در ساعت 02-26-2013, 02:28 AM

نظر

پردازش ...
                      X