اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید در جهت روند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بچه ها من این سیستمو از بروکر روبو فارکس یاد گرفتم - در مورد تی پی من گاهی سعی میکنم حدود 1.5 برابر استاپ قرار بدم ولی استانداردش که تو این سیستم هست 2.5 برابر استاپه - حالا دوستان اگه نظری پیشنهادی دارن در این مورد خوشحال میشم قراره بهم دیگه کمک کنیم من فقط از این سیستم خوشم اومد و باهاش راحت بودم گفتم به دوستان هم انتقال بدم ولی میتونم اینو بگم که به این سیستم مسلط شدم ولی بیش از این خیلی دانش تحلیل و ... ندارم امیدوارم دوستان کمک کنن بتونیم بهینش کنیم یه سری چیزا در مورد این سیستم هست که به مرور باید بهش اشاره کنیم..
    فعلا همین را از من قبول کنید بعدا حتما بر روی سیگنال موارد خاص رو نشون میدم فقط امیدوارم این پوزیشنی که گرفتیم نتیجه خوبی داشته باشه جلوی دوستان عزیز رو سیاه نشیم تو شروع کار فعلا که تو سوده حالا ببینم میتونم تا تی پی تحملش کنم یا اینکه زودتر میبندم ببینیم چی میشه

در پناه حق باشید

نظر

دو تا نکته دوستان :
      1- برای خرید بایستی rsi بین سطوح 50 تا 70 باشه و برای فروش باید بین 50 تا 30 باشه، توجه کنید که هیچگاه در حالت اشباع خرید(بالای 70) و اشباع فروش(زیر30) به ترتیب اقدام به خرید و فروش نمیکنیم

2- تی پی : 2.5 برابر فاصله نقطه ورود به پوزیشن تا نقطه استاپ

نظر

درود فرزاد عزیز

بابت به اشتراک گذاری روش معاملاتی خیلی ممنون.

فایل ضمیمه شامل دو اندیکاتور و تمپلیت است. برای سرعت عمل بیشتر ، در تایمفریم 15 دقیقه وضعیت مووینگهای 4 ساعته و آر اس آی 4 ساعته را میتوانید مونیتور کنید.

یک اکسپرت هم برای مدیریت پوزیشن ضمیمه کردم . به صورت دیفالت 45 پیپ اس ال و 90 پیپ تی پی ثبت میکنه.

البته کارهای زیادی میشه روی این سیستم انجام داد(با همین ستاپ ولی ابزارهای جدید همین اندیکاتورها) ، گفتم شاید صلاح نباشه که در ابتدای کار بحث منحرف بشه.

موفق باشید...

سیستم

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
          درود فرزاد عزیز

بابت به اشتراک گذاری روش معاملاتی خیلی ممنون.

فایل ضمیمه شامل دو اندیکاتور و تمپلیت است. برای سرعت عمل بیشتر ، در تایمفریم 15 دقیقه وضعیت مووینگهای 4 ساعته و آر اس آی 4 ساعته را میتوانید مونیتور کنید.

یک اکسپرت هم برای مدیریت پوزیشن ضمیمه کردم . به صورت دیفالت 45 پیپ اس ال و 90 پیپ تی پی ثبت میکنه.

البته کارهای زیادی میشه روی این سیستم انجام داد(با همین ستاپ ولی ابزارهای جدید همین اندیکاتورها) ، گفتم شاید صلاح نباشه که در ابتدای کار بحث منحرف بشه.

موفق باشید...

سیستم

درود پیام عزیز
          مرسی از این تمپلتی که فرستادی واقعا قبلا بایستی برای هر جفت ارز 2 تایم 4 ساعته و 15 دقیقه رو تو متاتریدر باز میکردم که باعث شلوغی میشد با این تمپلت دیگه نیازی به باز کردن تایم فریم چهار ساعته نیست

پیام جان من این تی پی و اس ال رو نفهمیدم بر چه مبنایی هست، در این سیستم با استفاده از سیگنال بار تی پی اس ال مشخص میشه

با سپاس فراوان

نظر

دوستان خسته نباشید

میخواستم چند تا نکته در مورد این سیستم عرض کنم ، یکی اینکه فرض کنید یه جفت ارز مثلا یک ترند صعودی 500 پیپی داره و طبیعتا مووینگ قرمز تنها یک بار مووینگ آبی رو به سمت بالا قطع میکنه و اون هم در ابتدای ترند اتفاق میفته، که اگه بر اساس اصول اولیه سیستم عمل کنیم ما فقط میتونیم 70-80 پیپ از این ترند رو بگیریم، به نظر من در این مواقع تایم 15 دقیقه باید به عنوان ملاک عمل قرار بگیره چرا که شرط اولیه سیستم مثلا ممکن است به مدت یک هفته برقرار باشه ما فقط باید دنبال برقرای شرط دوم باشیم تا بتونیم در نقاط مناسب وارد پوزیشن بشیم و ممکنه مثلا در یک ترند صعودی 500 پیپی از یه جفت ارز ما 10 بار وارد پوزیشن بای بشیم منتها در نقاط مناسب

این مورد رو خودم چند بار در جفت ارزهای مختلف تست کردم که واقعا جواب خوبی داد

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.8511 نمایش پست ها
              درود پیام عزیز
              مرسی از این تمپلتی که فرستادی واقعا قبلا بایستی برای هر جفت ارز 2 تایم 4 ساعته و 15 دقیقه رو تو متاتریدر باز میکردم که باعث شلوغی میشد با این تمپلت دیگه نیازی به باز کردن تایم فریم چهار ساعته نیست

پیام جان من این تی پی و اس ال رو نفهمیدم بر چه مبنایی هست، در این سیستم با استفاده از سیگنال بار تی پی اس ال مشخص میشه

با سپاس فراوان
              درود

خواهش میکنم.

اکسپرت را برای سرعت عمل بیشتر گذاشتم. اگر با حجم ثابت کار میکنید ، بعد از اینکه اردر فعال شد میتوانید اس ال و تی پی را روی چارت جابجا کنید.(دابل کلیک کنید تا خطوط روشن شود و با جابجا کردن خطوط ، تی پی و اس ال جابجا مبشوند.)

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

برای امروز میتونید یک نمونه سیگنال عکسش را بگذارید

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                  برای امروز میتونید یک نمونه سیگنال عکسش را بگذارید
                  سلام دوست عزیز GBPUSD همین چند دقیقه قبل سیگنال داد من هم وارد پوزیشن شدم رو عکس همه چی رو واستون توضیح دادم

نظر

البته حتما باید حواستون به تایم چهار ساعته هم باشه که شرایط آر اس آی و مووینگها برقرار باشه

نظر

اولا تو تایم چهخارساعته مووینگ اوریجها همدیگر را قطع نکردند ثانیا تایم پانزده دقیقه این عکس نیست که گذاشتیند

نظر

سلام دوستان
                        دارم به این فکر میکنم که مقدار تی پی رو در جاهای مختلف یک ترند تغییر بدم مثلا برای شروع ترند یعنی جایی که در تایم 4 ساعته مووینگ قرمز مووینگ آبی رو به سمت بالا قطع کرد یعنی ابتدای ترند و به نظرم همون 2.5 برابر حد فاصل باز شدن پوزیشن تا استاپ لاس به عنوان تی پی خوب باشه مثال برای این مورد همون پوزیشن usdcad هست که حدود 20 پیپ مونده تا به تی پی مورد نظر برسه .
                        و اما برای پوزیشنهایی که ترندشون تشکیل شده و ما جا موندیم از گرفتنشون مثلا همون پوزیشن gbpusd دیروز که اگه به تایم 4 ساعته نگه کنید مشاهده میکنید که خیلی وقته تو ترند صعودی بوده ولی با این حال باز هم در تایم 15 دقیقه سیگنال داده و شرایط rsi و استوک برقراره ، به نظرم برای این چنین پوزیشنهایی تی پی با ضریب 2.5 زیاده و باید یه اصلاحی انجام بدیم به نظرم 1-1.5 خوب باشه

حالا اگه دوستان نظر بهتری دارن خوشحال میشم بشنوم

نظر

سلام دوستان نتیجه اولین پوزیشنها با این سیستم

usdcad : +70

gbpusd : -41

در مورد پوزیشن پوند همون تحلیلی که در بالا گفتم رو بایستی عملی میکردم تا استاپ نخوره چرا که مدت زمان زیادی در روند صعودی بوده (البته دوستان عزیز من این پوزیشن رو استاپ نخوردم و همون استراتژی بالا رو واسش پیاده کردم و با 20 پیپ مثبت به صورت دستی بستمش چون بازار سریع واکنش داد و من هم پای سیستم بودم ، دلیل اینکه نتیجشو اینجا منفی زدم به خاطره اینه که این مورد رو بیان نکرده بودم )

ولی در مورد یو اس دی کد چون بلافاصله بعد از اینکه مووینگها همدیگرو قطع کردن و با رعایت شروط ذکر شده وارد پوزیشن شدیم بازار با قدرت بیشتر عمل کرده و ترند خوبی تشکیل داد

ان شاالله سعی میکنم در پوزیشنهای بعدی به نکات ریز دقت بیشتری داشته باشم با کمک شما دوستان عزیز--- فقط یه چیز بگم دوستان تا حالا با این سیستم فقط یه بار استاپ خوردم که حدود 0.17 بود که یه جورایی پوزیشنمو ریسک فری کرده بودم

موفق باشید
                          موفق باشید

نظر

ببخشید ایا این عکس که گذاشتم درست هست یورو به دلار بعد اینکه من هنوز منظورتان را درمورد تی پی واستاپ متوجه نشدم میشه لطف کنید رو همین عکس توضیح دهید کجا تی پی واستاپ بذارم

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                              ببخشید ایا این عکس که گذاشتم درست هست یورو به دلار بعد اینکه من هنوز منظورتان را درمورد تی پی واستاپ متوجه نشدم میشه لطف کنید رو همین عکس توضیح دهید کجا تی پی واستاپ بذارم
                              سلام با اجازه فرزاد عزیز من جواب بدم اگه اشتباه هست ایشون تصحیح کنند. روند 4 ساعته توی یورو به دلار نزولی شده چون موینگ ها به سمت پایین کراس کردند پس باید دنبال سل باشیم نه بای. توی 15 دقیقه کندلی که کراس استوک هم درش اتفاق افتاده رو مطابق شکل زیر پیدا می کنیم و با اپن کندل بعدی سل می گیریم.استاپ 30 پیپ بالای های کندلی سیگنال بار و تی پی 2.5 برابر استاپ. فقط به نظر من بهتره زمانی که پوزیشن به اندازه استاپ توی سود میره نصف حجم رو ببندیم و پوزیشن رو روی صفر بی ای کنیم واسه ادامه روند اگه هم برگشت و استاپ روی صفر خورد حداقل یه سودی گرفتیم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6165227221.gif
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6165104781.gif
                              ویرایش توسط abaszakani : https://www.traderha.com/member/7394-abaszakani در ساعت 12-22-2012, 01:04 PM

نظر

ممنون ولی یک اختلاف هستش درتایم چهارساعته درسته ولی درتایم پانزده من از ساعت سی دقیقه بامداد میشد سل گرفت ولی درعکس شما درساعت هشت وسی هست

نظر

پردازش ...
                                X