اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
    به تی پی خورد!
    تی پی را رنج پایین گذاشتم که به زیبایی خورد
    افرین پسر با قدرت جلو برو مطمئن باش خبرتی دوستانش را تنها نخواهد گذاشت !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
      سلام خدمت شما
      ببخشيد امروز ظهر درگير بودم و نتونستم پاي چارت باشم
      به قول اونوريها مبروك 14 دلار مثبت از پوند و به فرمايش شما خارج شدم قصد داشتم تا نقطه ورود بكشم ولي به قول شما اخر ساله
      از شما تشكر بابت خبرتي
      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6620289031.gif
      سلام وحید جان

ولا این خبرتی که من دارم میبینم توی بدترین موقع سال داره اینطور سود میده بعد از تعطیلات چکار میکنه خدا میدونه ! بهرحال این سیستم اول سال و اخر سال هالیش نمیشه !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط alirelax نمایش پست ها
        سلام دوستان

میتونین از معامله سل خارج شوید .

دمت گرم خبرتی

تی پی نوش جان
        اقا شما دستور بده ما از فارکس خارج میشیم !

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
          سلام ببخشید چرا اندیکاتور مای دی اوج درچارت من امروز نیست و نصب نمیشه
          سلام بزرگوار

بعلت تعطیلات هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان و مسلم عزيز
            منظور شما از كتاب كدام است
            اگر ميشه ليست كتابها را دوباره معرفي كنيد
            متشكرم
            کتابهای مارک داگلاس هستند

معامله گر منظم

تحلیل بنیادی تکنیکی ذهنی

برای مرحله سوم کسی نخونه از دست ما راحت میشه !

نظر

• دوستان همگی خسته نباشد من خیلی نتونستم با این سیستم ارتباط برقرار کنم
              از مسلم عزیز و دوستانی که به این سیستم احاطه پیدا کردن در خواست میکنم سوالات منو جواب بدین
              و منو راهنمایی کنن
              سوالاتمو رو تصویر میکنم که مربوط به امروزه و میخوام علت سل کردن دوستان رو بدونم
              توضیحاتی بدید که بتونم درک کنم و لطفا لطفا و لطفا
              بصورت طبقه بندی و شماره گزاری پاسخ بدید با سپاس فراوون
              فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط ALIJANDRO نمایش پست ها
                دوستان همگی خسته نباشد من خیلی نتونستم با این سیستم ارتباط برقرار کنم
                از مسلم عزیز و دوستانی که به این سیستم احاطه پیدا کردن در خواست میکنم سوالات منو جواب بدین
                و منو راهنمایی کنن
                با سلام خدمت دوستان و استاد گرامی

از راست به چپ: اولی قیمت به دیواره بالایی کانال روزانه رسیده و با یک کندل برگشتی نشان داده که قدرت شکست دیواره رو نداره پس روند نزولیه.

دومی: قیمت سنتر لاین کانال یک دوره ای و کناره کانال دو دوره ای را شکسته الان اگه شما چارت را نگاه کنید برگشته پول بک زده و با یک کندل برگشتی دوباره روند نزولی رو تایید کرده. نگاه کنید اینجا برای اینکه بدونیم پول بک می زنه یا نه به جز اندازه کندل و قیمت که باید آروم آروم برگرده بالا ما باید به تایم یک ساعته نگاه کنیم.

سومی: شما بیش از حد به سمت کانال ها توجه می کنید تا شکست ها. درست که کانال ها به سمت بالا هستند ولی هر دو به سمت پایین شکستند و اگه کناره های کانال ها نزدیک هم باشه و هر دو دیواره شکسته شوند ما می توانیم وارد شویم. اگر تاپیک رو از اول بخونی آقا مسلم دقیقا یک جایی گفتند یکی از جاهایی که میشه با شکس
                تن کانال دو دوره ای وارد شد جایی است که دو دیواره نزدیک هم باشند. با این شکل کانال ها هم که گذاشتند که دیگه حجت رو برما تموم کردند. من خودم هم هنوز تسلط خوبی رو سیستم ندارم ولی با این شکل کانال ها که استاد لطف کردند گذاشتند فکر می کنم خیلی از سوالات ذهنی ام برطرف شد. اونها رو حتما بخون.

چهارمی: در حال بازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه بازی ای؟ قیمت دیواره رو به داخل شیکونده و پول بک زده و نتونسته دوباره ازش خارج شه. این یعنی منتظر موقعیت فروش در یک ساعته می گردیم به شرط اینکه 4 ساعته هم تایید کنه.

پنجم: اینم مثل قبلی قیمت دیواره رو شکسته و پول بک زده و با یک کندل برگشتی پول بکش رو هم تایید کرده.

آخرین تصویر: کی گفته وارد بای نمیشیم؟ چون خلاف جهت روندهای بالاست با حجم کم وارد میشویم و حدود 20 پیپ (تا یک فیبو نزدیک) می گیریم میایم بیرون. در مورد دومی هم که وقتی دیواره رو به پایین شکست دیگه وارد معامله فروش شدیم که هم جهت تایم های بالاتره. نگاه کنید استاد بارها گفتند ساده ترین نوع ترید با این روش اینه که دیواره به هر طرف شکست وارد شوید و 20 پیپ بگیرید بیاین بیرون. ولی اگه هم جهت روند نباشه حجم باید یک دهم حجم اصلی باشد.

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم. ان شاء الله خودت استاد تشریف بیاورند تا اگه جایی از حرفام اشتباه بود تصحیح کنند.

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 12-28-2012, 10:54 AM
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  بسود رسیدن پوزیشن بشما تبریک میگم ! موفق باشی ! جایزیت هم اینه که اقای ممدوح گفتند وقتی دیدید قیمت در ابتدا یا نصف روز برنج رسید با قدرت وارد بشوید !
                  خسته نباشید آقا مسلم گل. میریم یه لیوان آب بخوریم برگردیم تاپیک 5 صفحه رفته جلو.

آقا مسلم در جهت شکستش؟؟ یا با کندل برگشتی؟؟ روند تایم های بالا رو هم باید نگاه کنیم مثل شکست کانال ها؟؟
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط ALIJANDRO نمایش پست ها
                    دوستان همگی خسته نباشد من خیلی نتونستم با این سیستم ارتباط برقرار کنم
                    و منو راهنمایی کنن
                    سلام بزرگوار

ما دیروز روی یورو معامله نداشتیم چون تایم فریم ها همدیگر تایید نمیکردند ! اما یک ساعته به خط فیبو رسید و انجا کندل برگشتی داد !

اما پوند کاملا مشخص بود و بچه ها دلایل ورود بفرو ش کامل بیان کردند !

دوست عزیز موضوع سادتر از انچیزی هست که فکرش میکنید ! من هدفم از ابتدا اموزش عملی سیستم بوده نه بیان نظری و بحث در مورد ان برای همین شما بهتره تصایری که من در مورد خبرتی دیدم و توضیح دادم چندبار ببینید و بخونید تا متوجه روش کار بشوید !

سعی کنید هرطور شده پوزیشن بگیرید ! حساب دمو درست کنید و معامله کنید ! شما نیاز بتمرین دارید ! تمرین تشخیص فرصتها و نقاط ورود !

منتظر معاملات شما هستم !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                      الگوی سوم کانال ابی عریض و افقی و کانال قرمز کم عرض رو به بالا یا پایین !

در این الگو قیمت چندین بار کانال را در جهت خلاف روند شکسته و دوباره بداخل بر میگردد تا اینکه با قدر کانال را در جهت روند بشکند ! ورود بعد از پول بک صورت میگیرد !

[IMG][/IMG]

در خلاف جهت روند چند بار میشکونه؟؟؟ یعنی چند بار از پایین می شکونه تا بالاخره از بالا بشکونه؟؟؟ فکر کنم منطقی تر این باشه که از بالا چندبار بشکونه تا اینکه یک بار با قدرت از پایین بشکونه
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        خسته نباشید آقا مسلم گل. میریم یه لیوان آب بخوریم برگردیم تاپیک 5 صفحه رفته جلو.

آقا مسلم در جهت شکستش؟؟ یا با کندل برگشتی؟؟ روند تایم های بالا رو هم باید نگاه کنیم مثل شکست کانال ها؟؟
                        سوال خوبی کردی !

ورود به استراتژی رنج هم برخلاف و هم در جهت روند میتوان معامله کرد ! در جهت روند اگر باشه مجرد لمس رنج کافی هست ! ولی اگر برخلاف روند باشد طبق توضیحاتی که قبل دادم عمل میکنید !

ببینید وقتی قیمت به رنج برسه یعنی قدرت خودش از دست داده هرچی که میتونست بالا یا پایین اومد !

مشکلی که استراتژی رنج داره اینه که وقتی که نوسان بازار زیاد باشد کاربرد دارد و اقای ممدوح فقط در مورد پوند انرا بکار میبردند و نه ارزهای دیگر !

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          در خلاف جهت روند چند بار میشکونه؟؟؟ یعنی چند بار از پایین می شکونه تا بالاخره از بالا بشکونه؟؟؟ فکر کنم منطقی تر این باشه که از بالا چندبار بشکونه تا اینکه یک بار با قدرت از پایین بشکونه
                          هر وقت این الگو در بازار دیدی میبینی چطور عمل میکنه ! منتظر باش

نظر

• بچه ها یورو دلار یک ساعته و 4س ؟

من فیبو و رنج ندارم ! کانال های یک ساعته خانم انصاف گفت دقیق نیستند ! بعلت تعطیلات !

نظر

• سلام
                              یورو دلار
                              دیلی: جهت نزول
                              4س: شکست سنتر کانال 1+حدپایین کانال2 >>>>فروش
                              1س:ورود در 1.3252 فیبو نارنجی
                              تی پی :50پپ یا 1.3182 فیبو سبز
                              ویرایش توسط elyas361 : https://www.traderha.com/member/6701-elyas361 در ساعت 12-28-2012, 12:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                                سلام
                                یورو دلار
                                دیلی: جهت نزول
                                4س: شکست سنتر کانال 1+حدپایین کانال2 >>>>فروش
                                1س:ورود در 1.3152 فیبو نارنجی
                                تی پی :50پپ یا 1.3082 فیبو سبز
                                عالی هست ! ولی فکرکنم در نوشتن اعداد اشتباه کردی ! پست ویرایش کن !

نظر

پردازش ...
                                X