اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=alirelax;44900]سلام اقا مسلم
    پوند دلار در h1 کندل نزول برگشته به کانال .
    ایا مینوان وارد معامله سل شد و تی پی را 16135 قرار داد ؟

این تحلیل یکی از بچه های خبرتی گذاشته ! ورود 185 و هدف 6100 ! برای اموزش نه ترید روی ریل !

"اعتقد ان كده تم تكون فرصه علي الباوند للبيع
    كسر جيد للقنوات علي فريم الساعه والوصول الي الفايبو الاخضر وتكون نموذج سعري معاكس علي فريم الساعه
    وعلي الاربع ساعات اختبار لحد القناة الزرقاء وبداية تمون نموذج سعري معاكس علي فريم الاربع ساعات
    بيع من1.6185 هدف 1.6100 سنتر الحمراء علي الساعه ( والله أعلم )
    هذه ليست توصيه
    هذه تجربه لتعلم اتخاذ القرار منفرد
    أرجوا من البروفسيره ان تصحح لي
    ( انا فعلت الصفقه بالفعل علي بركة الله ) "

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:31 PM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• close h4 sell , hadaf 1.6117-16100

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• نوشته اصلی توسط alirelax نمایش پست ها
        close h4 sell , hadaf 1.6117-16100
        کامل ادرس بده ! اینطور گم میشیم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• پوند دلار
          دیلی: لبه بالایی کانال1>>>.فروش
          4س: لبه پایینی کانال 1>>>>فروش
          1س: لبه بالایی کانال 1
          فروش در1.6170
          تی پی در 1.6125

نظر

• بسته شدن کندل h4 و میتوان پوز سل گرفت .
            و همینطور بسته شدن کندل h1 برای بار دوم درون کانال

تی پی ها مشخص شده است.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              وحید جان کجاایی بما بگی نتیجه تعزیز چی شد؟

بهرحال الان باسود خوبی میتونی ببندی یا استاب بیاری روی نقطه ورود ! ولی برای اخر سال کافی هست !
              سلام خدمت شما
              ببخشيد امروز ظهر درگير بودم و نتونستم پاي چارت باشم
              به قول اونوريها مبروك 14 دلار مثبت از پوند و به فرمايش شما خارج شدم قصد داشتم تا نقطه ورود بكشم ولي به قول شما اخر ساله
              از شما تشكر بابت خبرتي
              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6620289031.gif

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• سلام ببخشید چرا اندیکاتور مای دی اوج درچارت من امروز نیست و نصب نمیشه
                ویرایش توسط mamalirani : https://www.traderha.com/member/3403-mamalirani در ساعت 12-27-2012, 07:43 PM

نظر

• سلام دوستان

دمت گرم علی ریلکس

سود خوبی کردیم

نظر

• سلام دوستان

میتونین از معامله سل خارج شوید .

دمت گرم خبرتی

تی پی نوش جان

نظر

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                      پوند دلار
                      دیلی: لبه بالایی کانال1>>>.فروش
                      4س: لبه پایینی کانال 1>>>>فروش
                      1س: لبه بالایی کانال 1
                      فروش در1.6170
                      تی پی در 1.6125
                      به تی پی خورد!
                      تی پی را رنج پایین گذاشتم که به زیبایی خورد

نظر

• 50 پیپ سود

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          خسته نباشید آقا وحید.

لطف می کنید سیگنال یک ساعته فروش رو تو یورو رو توضیح بدهید. من متوجه نشدم
                          سلام دوست گرامي
                          راستش من در اين پوز به اشتباه وارد شدم در چهار ساعته تشخيص شكست كانال را دادم ولي ميدونيد اشتباه من چي بود اين بود كه در تايم اچ يك نقطه محكمي براي فروش نداشتم و به نظر من اگر دو كانال را به سمت پايين ميشكست بايد وارد ميشديم و يا اگر قيمت در سقف كانال يك ساعته بود بايد وارد پوز فروش ميشديم پس يك درس ميگيريم تاييد سيگنال اصلي بايد در 1 ساعته باشد و در باز كردن پوز عجله نكنيم
                          ولي من قصد تعزيز آن در نقطه 1.33200 يعني 100 پيپ بالاتر داشتم كه بازار برگشت و پوز را در صفر صفر بستم
                          از شما بابت دير جواب دادن معذرت چون عجله داشتم و فقط فرصت ايجاد پست را داشتم راستش پايان كارم بود و بايد به سرويس ميرسيدم
                          ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 12-27-2012, 08:54 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            بچه ها کتابهای که گفتم بخونید خوندید؟
                            با سلام خدمت دوستان و مسلم عزيز
                            منظور شما از كتاب كدام است
                            اگر ميشه ليست كتابها را دوباره معرفي كنيد
                            متشكرم

نظر

• سلام به همگی به همه کسانی که سود کردند تبریک میگویم ! نتیجه زحمت و تمرینی هست که خودتون کردید ! خدا روشکر زحمتهام و وقت گذاشتنم بی نتیجه نموند !

افرین به همه دوستان عزیز !

واقعا شروع طوفانی با خبرتی داشتیم و همنطور که گفتم ضرر تا به الان نداشت ! بعد از 20 روز فقط سود ! و این فوق العادست !

موفق و موید باشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                                50 پیپ سود
                                افرین خیلی بفکرت بودم ! چقدر خوب بود روی 6200 تعزیز میکردی !

نظر

پردازش ...
                                X