اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• الان همتون باید بدونید کجا بخرید کجا بفروشید ! باور کنید اگر الیوت و گن از قبرشون بیان بیرون به پای شما نمیرسند !

دیگه گول نمیخورید ! الان فقط و فقط شما قدرت تشخیص نزول قیمتها رو داشتید !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• استاد این خبرتی خرخره بازار رو گرفته ول نمیکنه استاد خیلی خیلی خیلی ممنون. استاد الان یورو رو 4 ساعته و یک ساعتشو تحلیل می فرمایید؟؟؟؟؟؟
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        استاد این خبرتی خرخره بازار رو گرفته ول نمیکنه استاد خیلی خیلی خیلی ممنون. استاد الان یورو رو 4 ساعته و یک ساعتشو تحلیل می فرمایید؟؟؟؟؟؟
        عزیزم من استاد نیستم شما استادید ! من الان بفکر کانال های جدید روزانه هستم !

متاسفانه یه پست دیروز زدم هیچکس توج نکرد اونم انواع کانال ها بود ! میزارم برای اونای که مرحله سوم میرن !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• استاد این خبرتی خرخره بازار رو گرفته ول نمیکنه استاد خیلی خیلی خیلی ممنون. استاد الان یورو رو 4 ساعته و یک ساعتشو تحلیل می فرمایید؟؟؟؟؟؟
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
            عزیزم من استاد نیستم شما استادید ! من الان بفکر کانال های جدید روزانه هستم !

متاسفانه یه پست دیروز زدم هیچکس توج نکرد اونم انواع کانال ها بود ! میزارم برای اونای که مرحله سوم میرن !

این حرف رو نفرمایید مگه میشه شما حرفی بزنید توجه نکنیم من تمام حرفهاتون رو تو ورد میزنم پرینت میگیرم. ولی از اونجا که شما فرقش رو تو معامله نگفتید شاید مطلب خیلی به چشم نیومد.

برای پوند احتمال خیلی قوی اگه اتفاق عجیب غریبی تو این چند ساعت نیوفته دو کانال متوسط رو به پایین و بالا میشه و برای یورو هم هر دو عرص متوسط رو به بالا. البته همچین چیزی تو گزینه ها نبود!!!
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• مسلم جان من پوند را سل گرفتم به نظر شما تیپی باید رنج روزانه باشه؟

نظر

این حرف رو نفرمایید مگه میشه شما حرفی بزنید توجه نکنیم من تمام حرفهاتون رو تو ورد میزنم پرینت میگیرم. ولی از اونجا که شما فرقش رو تو معامله نگفتید شاید مطلب خیلی به چشم نیومد.

برای پوند احتمال خیلی قوی اگه اتفاق عجیب غریبی تو این چند ساعت نیوفته دو کانال متوسط رو به پایین و بالا میشه و برای یورو هم هر دو عرص متوسط رو به بالا. البته همچین چیزی تو گزینه ها نبود!!!
                خوب پس شما یه کاری بکن ! گزینه های که من گفتم نقاشی کن بزار اینجا ببینیم !

نظر

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                  مسلم جان من پوند را سل گرفتم به نظر شما تیپی باید رنج روزانه باشه؟
                  بمن بگو چند گرفتی؟ رنج اره مکان خوبی هست اگر از این کناره رد بشه !

نظر

• 1.6122 گرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                      1.6122 گرفتم
                      خوبه ولی بهتر بود ا فیبو سل لیمیت میزاشتی ! همه معاملاتت اینجا بزار تا ببینم ! اگر اینکار بکنی یه هفته راه میفتی ! موفقیتت برام مهمه پسر زبل !

نظر

• کریسمس مبارک بچه ها فردا میبینمتون ! موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          خوب پس شما یه کاری بکن ! گزینه های که من گفتم نقاشی کن بزار اینجا ببینیم !
                          آقا مسلم رو چارت کشیدم فقط بعضی جاها از قصد کانال را دقیقا اندازه دوره نکشیدم که همون شکلی که شما فرمودید بشه.

کانال مدل اول

کانال مدل دوم

کانال مدل سوم

کانال مدل چهارم

کانال مدل پنجم
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• مسلم جان منظورت از فیبو 1.6140 هست؟

نظر

اگه باز نمیشه ایراد از اسم فایلهاست چون نرم افزار رر به طور طبیعی فایلها را پشت سر هم اکسترکت می کند. شما اسم فایلها رو پشت هم بذار مثلا اسم اولی 121، دومی 122 درست میشه
                              باز هم نتونستم باز کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ALIJANDRO نمایش پست ها
                                باز هم نتونستم باز کنم
                                اسم فایلهارو عوض کن به ترتیب پشت سر هم بذار درست میشه

نظر

پردازش ...
                                X