اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
    سلام
    شبتان بخیر
    جناب moslemb از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
    در بحث امواج الیوت کاملا حق با جناب عالی است و من اجازه مطرح کردن آن در این فروم را نداشته ام و از این بابت پوزش می طلبم .
    من بر روی تصاویری که از ماه پنجم قرار داده اید - برداشت خودم را نوشته ام . آیا این برداشتها می تواند صحیح باشد ؟
    مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/djim...0eb0idakxl.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/9p1j...mnebtr8qpw.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/x1m7...37hb0v0c8l.jpg
    سلام اقای الوزرد دوست عزیز نیازی به پوزش نیست ما داریم راه جدیدی اغاز میکنیم !

اما در مورد تحلیل های که گذاشتید واقعا جالب هستند ! فقط خیلی خوب میشد با کانالهای روزانه ربط میدادید !

مورد اول درسته دوکانال صعودی هستند اما شما میبینید قیمت تقریبا از حد بالایی کانال ریزش کرده و سنترها رو هم به پایین شکسته ! خوب اینجا برای اینکه بفهمیمم کناره پایینی ممکنه بشکنه یا نه باید از تایم دیلی استفاده میکردیم و همچنین از تایم یک ساعته !

و یک نکته مهم اینکه ما اهدف خودمان را براساس تایم 4س و دیلی انتخاب نمیکنیم و این از نام تایپیک روشن هست ! ورود و خروج ما فقط 4س هست !

اما در مورد نمودار بعدی روند صعودی گرفته اید که درست نیست چون قیمت از کانال ابی رو به پایین شکسته ! پس فقط باید دنبال فرصتهای فروش بود !

نمودار سوم سل درسته ! اما چون کانال ابی کوچک هست هدف دیگر 80% نیست ان وقتی هست که کانال ابی عریض باشد !

اما دونکته جالب در نمودار اول و سوم کانال یک و دو تقریبا برهم منطبق هستند و شکست این دو یعنی یک انفجار قیمتی !

دوست عزیز ما تازه شروع کردیم و تحلیل های شما خیلی عالی هستند مطمئنم همینطور پیش برید تا یک ماه دیگه معاملاتی سرشار از سود خواهید داشت !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      ببین در مورد روند که کاملا مشخص بود در دیلی و 4س کاملا نزولی هست ! امروز قیمت در کناره پایینی 4س واکنش نشون داد و در دیلی بول بک زد به کناره بالایی دیلی دقت میکنی همون موقعه من تذکر دادم که ببینید چه خبره !

هدف خریدت بهتر بود 20 الی 30 پیپ باشه ! من چندین بار گفتم معاملات خلاف روند 10 تا 30 پیپ کافیه همین !

شما برای بازکردن یک پوزیشن به همه تایم فریمها دقت کن !

در مورد تعزیز 6100 یک منطقه حماینت هست ! کناره بالایی کانال یک دوره ای + فیبو سبز اینها یک منطقه هستند !

استاد خواهشا این عکس را ببینید آخه اگه این نزولیه که من هیچی از این سیستم نفهمیدم مگه دوجی روی کناره ها برنمی گرده قیمت؟ این که روی دوتا دیواره با هم قرار گرفته

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6377218181.gif
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
        با سلام :

البته باید تایم یکساعته را درست بررسی کرد .با نگاه اجمالی چون روند نزولی است .در 2 یا 3 نقطه مثل روز 10 و 25 کانال 1 h1 بسمت بالا شکسته است .که اگر با حجم کم وارد میشدیم یا با سود کم بیرون میامدیم یا ممکن بود تعزیر کنیم .که مطمئنا با وجود خطوط فیبو و .. بهتر میتوان نتیجه گرفت .البته ممکن است به خطوط دیگر برخورد کرده باشد که پوزیشن را نا درست کند .

یک سوال دارم : تعزیر برای جبران اشتباه ما در ترید است یا برای جبران ضرر؟

متشکرم
        سلام دوست عزیز

نه ! تعزیز نه برای جبران اشتباه هست و نه جبران ضرر !

اول یچیزی بشما بگم ! انچیزی که دیدم ! مشاهداتم که اکثر حرفه ای ها که مثل انها در ایران پیدا نمیکنی از استاپ استفاده نمیکنند ! منهم مثل شما در ایران فقط مدح استاپ و مزایای ان را شنیده بودم و از این کار انان وحشت میکردم ! معامله بدون استاپ مگه امکانش هست ؟

ولی وقتی نتایج ترید انها را دیدم فهمیدم که بدون استاپ میتوانن معامله کرد ! اما حد ضرر برای خود باید تعریف کرد !

این از استاپ !

در مورد تعزیز دیدم همه خدا خدا میکنندتا پوزیشن به تعزیز بخوره تا با سودی چند برابر خارج بشوند ! استادم بمن میگه که در ماه بدون تعزیز 20 درصد و در ماه با تعزیز 50 سود کسب میکنه ! البته براساس کانال محبت

اما چرا تعزیز

ببینید مهمترین مسئله در تعزیز اینه که شما نقطه ورود صحیحی انتخاب کرده باشید ! اگر در نقطه ورود اشتباه کنید و نوع پوزیشن تعزیز چیزی جز ضرر برای شما نخواهد داشت !

شما وقتی در سقف فروش میزنید از چی میترسید؟ بازهم بره بالا ؟ خودش الان اومده بالا چقدر دیگه میره بالا ؟ فرض کنید 100 رفت بالا پول بک نمیزنه؟ تصحیح نمیکنه؟ فرض کنید حرکت اول 100 پیپ صعود + حرکت دوم 100 پیپ صعود بدون هیچ تصحیحی؟

اما اگر یکی در سقف خرید بزنه متاسفانه جایی برای تعزیز وجود ندارد ! دقیقا همین مورد در هفته پیش اتفاق افتاد ما فروش دیم و تعزیز کردیم و یکی در سقف خرید ! به خانم انصاف از تعزیز پرسید ایشون جایی برایش مشخص نکردند ! ولی ما با قدرت از ضرر خارج و بسود رسیدیم !

استاپ برای کسی که در سقف میخرد خوبست !

اما چرا استاب استفاده نمیشود ! چون نوسان در بازار زیادست و استاب بکمتر 50 پیپ معنایی ندارد و اگر بالای 50 گذاشتم چه فرقی با نزاشتن ان دارد !

ما در سال پیش 2بار تعزیز به بارسوم رسید یعنی 200 پیپ ضرر! ولی انوقت با سودی چند برابر ا پوزیشن خارج شدند !

من به همه توصیه میکنم حداقل 3 ماه روی دمو تمرین کنید بعد اگر مطمئن شدید روی ریل امتحان کنید !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          استاد خواهشا این عکس را ببینید آخه اگه این نزولیه که من هیچی از این سیستم نفهمیدم مگه دوجی روی کناره ها برنمی گرده قیمت؟ این که روی دوتا دیواره با هم قرار گرفته

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6377218181.gif
          دیلی بما میگه روند نزولی هست ! این دوجی که شما میبینی ما رسوند به کناره بالایی دیلی همین و قیمت دوباره ریزش کرد ! شما درست فهمیدی ولی قرار نیست در یک روز بتونی باش کار کنی ! صبر کن تا همگام با سیگنال های اصلی تحلیل کنی !

موفق باشید

نظر

• اين همه نتيجه دو روز تريد بنده با اين سيستم
            ميخواستم از زحمات سيد عزيز تشكر كنم
            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6378719491.gif

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

کجایی حمید جان ؟

فکر کنم بیشترین سود تو کردی ! منتظرتم

سلام سید جان مریض احوالم ولی دمت گرم تعزیز حال اسیدی داد ملاحضه بفرمایید....

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

هم میشه دستی رسم کرد هم اندیکاتور رسم اتوماتیک وجود داره که در پست اول تایپیک ادرسش گذاشتیم !
                توی پست اول من اندیکاتوری ندیدم که اتوماتیک رسم کنه.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  سلام نیما جان و با اجازه اقا مسلم پستهای 923 صفحه 93 و 835 صفحه 84 و 819 صفحه 82 لینک اندیکاتور را دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    سلام بر استاد نیما ی عزیز یکه مرد ترید ایران

قربان لینک اندیکاتور درست و ویرایش شده را قرار دادم .اندیکاتور اول مشکل داشت با کمک یکی از دوستان ویرایش شد.

خدمت شما

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6383241331.rar

نظر

• نظر

سلام اقای الوزرد دوست عزیز نیازی به پوزش نیست ما داریم راه جدیدی اغاز میکنیم !

اما در مورد تحلیل های که گذاشتید واقعا جالب هستند ! فقط خیلی خوب میشد با کانالهای روزانه ربط میدادید !

مورد اول درسته دوکانال صعودی هستند اما شما میبینید قیمت تقریبا از حد بالایی کانال ریزش کرده و سنترها رو هم به پایین شکسته ! خوب اینجا برای اینکه بفهمیمم کناره پایینی ممکنه بشکنه یا نه باید از تایم دیلی استفاده میکردیم و همچنین از تایم یک ساعته !

و یک نکته مهم اینکه ما اهدف خودمان را براساس تایم 4س و دیلی انتخاب نمیکنیم و این از نام تایپیک روشن هست ! ورود و خروج ما فقط 4س هست !

اما در مورد نمودار بعدی روند صعودی گرفته اید که درست نیست چون قیمت از کانال ابی رو به پایین شکسته ! پس فقط باید دنبال فرصتهای فروش بود !

نمودار سوم سل درسته ! اما چون کانال ابی کوچک هست هدف دیگر 80% نیست ان وقتی هست که کانال ابی عریض باشد !

اما دونکته جالب در نمودار اول و سوم کانال یک و دو تقریبا برهم منطبق هستند و شکست این دو یعنی یک انفجار قیمتی !

دوست عزیز ما تازه شروع کردیم و تحلیل های شما خیلی عالی هستند مطمئنم همینطور پیش برید تا یک ماه دیگه معاملاتی سرشار از سود خواهید داشت !
                        صبح همگی بخیر
                        جناب مسلم عزیز
                        فرموده بودید ورود و خروج بر اساس تایم یک ساعته انجام میشه و برای تایید از تایم های بالاتر استفاده میکنید آیا برداشت من اشتباه بوده ؟
                        سپاس

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

یک نکته : هروقت کانال کوچک شکست شد ! هدف اول ان 80% مساحت کانال ابی هست
                          مسلم جان این قانون برای تمام تایم فریم ها صادق هست یا فقط یک ساعته؟

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                            صبح همگی بخیر
                            جناب مسلم عزیز
                            فرموده بودید ورود و خروج بر اساس تایم یک ساعته انجام میشه و برای تایید از تایم های بالاتر استفاده میکنید آیا برداشت من اشتباه بوده ؟
                            سپاس
                            سلام کمانچه جان

اقا برداشت شما صحیح هست ! منظورم همن یک ساعته هست ! ممنون تذکر دادید ! از این اشتباهات زیاد میکنم !

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                              مسلم جان این قانون برای تمام تایم فریم ها صادق هست یا فقط یک ساعته؟
                              بله همه ولی منظور ما وقتی هست که کانال ابی عریض و مساحت بزرگی داشته باشد ! نه همه انواع کانال ها !
                              ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 12-25-2012, 11:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

سلام سید جان مریض احوالم ولی دمت گرم تعزیز حال اسیدی داد ملاحضه بفرمایید....

حمید جان مبارکه

یچیزی بهت بگم که تو خواب تعزیز تعزیز بگی ! و ان اینکه دقیقا ما قبل از صعود اخیر پوند در محدوده 6080 تا 5850 وارد بای شدیم و سه بار تعزیز کردیم ! اینجا کاری بسود ندارم ولی مهم اینه که قیمتها چطور واکنش نشون میدن و قیمت تا 6300 رسید! شما به تعزیز فقط از لحاظ پوزیشن گیری نگاه نکن بلکه طوفان بعد از ان دقت کن !

منتظر سودهای بعدیت هستم !

نظر

پردازش ...
                                X