اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    [ATTACH=CONFIG]992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]993[/ATTACH]

من جفتشم گرفتم. می دونم نباید می گرفتم ولی اولین پزیشن لایوم بود هیجان داشتم.

یورو رو نگاه کنید دقیق دقیق تا لبه کانال رفته بالا منم تا پیپ آخرش رو گرفتم. عجب واکنشی نشون داده به دیواره کانال واقعا آدم رو به فکر فرو می بره
    سلام دوست عزیز !

من که چیزی از تصویرت ندیدم لطف کن توی سایت پایین اپلود کن گزینه ادررس فایل انتخاب کن ! زود باش میخوام ببینم چکار کردی؟ منتظرم

سایت اپلود
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مسلم جان ممنون از تاپیک قوی و پر طرفدارت.
      برادر این کانال های رگرسیون هست یا چیز دیگه هست؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز !

من که چیزی از تصویرت ندیدم لطف کن توی سایت پایین اپلود کن گزینه ادررس فایل انتخاب کن ! زود باش میخوام ببینم چکار کردی؟ منتظرم

سایت اپلود
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5634861072.gif

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6348610321.gif
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• عذرخواهی میکنم اصلاح کردم منظورم در پوند بود. باز هم معذرت می خوام

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            مسلم جان ممنون از تاپیک قوی و پر طرفدارت.
            برادر این کانال های رگرسیون هست یا چیز دیگه هست؟
            سلام اقای ازادی استاد و دوست بزرگوار تایپیک ما رو منور کردی

بله استاد اینها کانالهای رگرسیون هستند ! در خبرتی براساس دورهای زمانی رسم میشوند و در کانال های محبت براساس موجها ! اقای ازادی من خیلی در تشخیص روند و ربط تایم فریمها مشکل داشتم اینقدر جستجو کردم تا بالاخره "خبرتی" پیدا کردم که هردو این مشکلات بسادگی و قدرت تمام حل میکرد ! بعد از اینکه نتایج باورنکردنی اونو دیدم گفتم حیف بچه های ما از این سیتم فوق العاده محروم باشند ! برای همین اینجا مطرحش کردم !

این تایپیک همنام تایپیک عربی هست که پربینده ترین و پررطرفدارترین سیستم تریدری فارکس کاران عرب هست !

هر سوال یا ابهامی در این خصوص داشتید من در خدمتتان هستم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• فقط میتونم بگم فوق العادست ! مواظب مدیریت سرمایه باش ! چون موفقیتت برام مهمه مثل بقیه دوستات !

نظر

فقط میتونم بگم فوق العادست ! مواظب مدیریت سرمایه باش ! چون موفقیتت برام مهمه مثل بقیه دوستات !
                حتما استاد من حتی لحظه ای در حساب دمو هم خارج از قوانین کاری نمی کنم فقط یه سوال استاد در مورد پوند در همون عکس خودم خط فیبوی داخل کانل آبی خیلی نزدیک دیواره هاست. در اینجور موارد ما فیبو را تی پی قرار می دهیم یا اینقدر اطمینان به سیستم بالاست که همون دیواره را قرار میدهیم با توجه به اینکه اختلافش فقط 5 پیپه همین الان که من دارم این مطلبو می نویسم قیمت هی تا فیبو میاد بالا و بر می گرده حدود 7،8 بار این نوسان را داشته ولی به دیواره های نرسیده.

با تشکر از شما استاد گرامی
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  حتما استاد من حتی لحظه ای در حساب دمو هم خارج از قوانین کاری نمی کنم فقط یه سوال استاد در مورد پوند در همون عکس خودم خط فیبوی داخل کانل آبی خیلی نزدیک دیواره هاست. در اینجور موارد ما فیبو را تی پی قرار می دهیم یا اینقدر اطمینان به سیستم بالاست که همون دیواره را قرار میدهیم با توجه به اینکه اختلافش فقط 5 پیپه همین الان که من دارم این مطلبو می نویسم قیمت هی تا فیبو میاد بالا و بر می گرده حدود 7،8 بار این نوسان را داشته ولی به دیواره های نرسیده.

با تشکر از شما استاد گرامی
                  اره اینطور هست ! من دریک پست جداگانه در مورد فیبوها توضیح خواهم داد!

نظر

• پوند دیلی و یک ساعته ! چه خبره؟

نظر

پوند دیلی و یک ساعته ! چه خبره؟
                      خدا کنه درست بگم این یکی رو خیلی شک دارم. پند دیلی کانال یک دوره ای رو و قبل اون کانال دو دوره ای رو به بالا شکونده و برگشت کرده تا دیواره کانال تک دوره ای. فکر کنم پول بک باشه

تو یک ساعته تا نزدیکی دیواره بالای کانال دو دوره ای پیش رفت و برگشت.

احتمال خیلی زیاد نکته ای که مد نظر استاد بود رو نمی تونم تشخیص بدم
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دیلی روند نزولی. بعد از شکت و ورود به کانال پول بک انجام شده.
                        در یک ساعته از حوالی کانال دو دوره ای و رنج روزانه پول بک تائید شده. با همر ورود به پزیشن داشتیم.
                        حد سود طبق سیستم. یا با توجه به خطوط میدلاین دو دوره ای و انتهای رنج روزانه.
                        از امروز کار عملی روی این سیستم را شروع کرده ام. از صبح دو پزیشن خرید در یورو و پوند با سود 20 و 25 بسته شد. پزیشن فروش پوند باز است.
                        موفق باشید.

نظر

• این کانال های رگرسیون دستی است یا اتوماتیک هست؟
                          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام دوستان
                            من هم امروز هم بر روی یورو و هم بر روی پوند با توجه به شکست کانال یک دوره یک ساعته وارد شدم که هر دو با موفقیت به تی پی رسیدند

نظر

• [QUOTE=PCMTrader;44310]این کانال های رگرسیون دستی است یا اتوماتیک هست؟[/QUOTE

سلام بر استاد نیما

این کانال ها را اول آقا مسلم، استاد عزیز دستی آموزش دادند ولی الان اندیکاتور خودش برامون رسم میکنه.
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                این کانال های رگرسیون دستی است یا اتوماتیک هست؟
                                هم میشه دستی رسم کرد هم اندیکاتور رسم اتوماتیک وجود داره که در پست اول تایپیک ادرسش گذاشتیم !

نظر

پردازش ...
                                X