اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
    با توجه به شوتينگ استار قوي در روزانه يورو و پول بك قيمت در 4 ساعته به نزديكي كانال يك دوره اي احتمال عدم شكست در يك ساعته را داده اند و وارد سل شدند
    "احتمال عدم شکست " لطفا توضیح بدید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام
      روزتان بخیر
      من دیروز پوزیشنی نگرفتم و امروز پوزیشن بای گرفتم روی یورو به خاطر رسیدن به پایین کانال یک دوره در تایم یک ساعت و عدم شکست قوی کانال دو دوره در تایم یک ساعت .
      پوزیشن بای بر روی پوند گرفتم به خاطر پول بک - شکست کانال دو دوره در تایم یک ساعت.
      استیتمنت را در لینک زیر گذاشتم .
      مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/l58l...m68y0dfbk5.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
        سلام
        روزتان بخیر
        من دیروز پوزیشنی نگرفتم و امروز پوزیشن بای گرفتم روی یورو به خاطر رسیدن به پایین کانال یک دوره در تایم یک ساعت و عدم شکست قوی کانال دو دوره در تایم یک ساعت .
        پوزیشن بای بر روی پوند گرفتم به خاطر پول بک - شکست کانال دو دوره در تایم یک ساعت.
        استیتمنت را در لینک زیر گذاشتم .
        مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/l58l...m68y0dfbk5.jpg
        سلام بررگوار

اهداف مشخص نکردید ؟ پیشنهادم با توجه به کندل روزانه هدف کوتاه داشته باشید 10 تا 20 پیپ !

جریان سل استاپها چی هست؟

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• [QUOTE=moslemb;43634]عالیه داری از انصاف جلو میزنی ! فقط بمن بگو این اصعود الان برای چی هست ؟ ایا باید ازش ترسید؟[/QUOT

چون قیمت به انتهای کانال کوچک و خط فیبو ریسده داره یه تجدید قوا میکنه برای ریزش بزرگ...احتمالا میانه کانال کوچک آخرین زورش باشه
          به قول معروف همون بوسه خداحافظی و نباید ازش ترسید
          ویرایش توسط petros2006 : https://www.traderha.com/member/7061-petros2006 در ساعت 12-20-2012, 01:20 PM

نظر

• سلام مسلم جان
            من هنوز پوزیشن باز دارم که در ضرر هست. ولی فکر می کنم با توجه به اینکه دیلی شوتینگاستار تشکیل شده و در یکساعته نزدیک سنتر کانال یک دوره و خط پایین کانال آبی هست احتمال ریزش قیمت خواهیم داشت! شاید دلیل خانم انصاف هم برای پوزیشن سل همین باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pezhi نمایش پست ها
              سلام مسلم جان
              من هنوز پوزیشن باز دارم که در ضرر هست. ولی فکر می کنم با توجه به اینکه دیلی شوتینگاستار تشکیل شده و در یکساعته نزدیک سنتر کانال یک دوره و خط پایین کانال آبی هست احتمال ریزش قیمت خواهیم داشت! شاید دلیل خانم انصاف هم برای پوزیشن سل همین باشه
              سلام پژمان

لطفا استمنت خودت اینجا بزار ببینیم !

نظر

• سلام
                روزتان بخیر
                جناب moslemb از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
                در مورد هدف پوند که مشخص است - پول بک به پایین کانل دو دوره است و یورو هم های قبلی قیمت در اولین گام .
                در مورد سل استپها هم دلیل تکنیکال دارد ( خارج از بحث کانالها ) و هم دلیل مدیریت سرمایه و آنها را کنسل کرده ام به دلیل اینکه پوزیشنهای بای خودم را بسته ام و هم می توانم در نقطه مناسب تری سل بزنم - با ریسک کمتر و سود بیشتر .
                مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  خانم انصاف یک پوزیشن سل بر یورو دلار در 3217 گرفتند (حساب دمو)! کی میدونه دلیلش چی هست؟
                  سلام
                  مسلم جان این پوزیشن رو هم بگیریم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mdha نمایش پست ها
                    سلام
                    مسلم جان این پوزیشن رو هم بگیریم.
                    اونهای که پوزیشن باز دارند بهتره نگیرند ولی اونهای که معامله نکردن میتوانند بگیرند تا اینکه سیگنال اصلی بیاد !

البته الان قیمت 3230 هست !
                    ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 12-20-2012, 02:32 PM

نظر

• جناب مسلم با سلام :

مشخص است که خانم انصاف روی پول بک شکست کانال بزرگ h1 سل گرفتند .
                      ولی ایا این امکان وجود ندارد که قیمت تا سقف کانال کوچک برگردد .
                      متشکرم
                      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                        جناب مسلم با سلام :

مشخص است که خانم انصاف روی پول بک شکست کانال بزرگ h1 سل گرفتند .
                        ولی ایا این امکان وجود ندارد که قیمت تا سقف کانال کوچک برگردد .
                        متشکرم
                        سلام دوست عزیز

احتمال پول بک به کانال شکسته شده 4س وجود دارد ! الان همه شواهد حاکی از فروش هست بنظر باید دنبال نقطه مناسب برای سل بود !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          سلام دوست عزیز

احتمال پول بک به کانال شکسته شده 4س وجود دارد ! الان همه شواهد حاکی از فروش هست بنظر باید دنبال نقطه مناسب برای سل بود !
                          کاملا مخالف هستم

تمام شواهد حاکی از بای است....

تحلیل هم کاملا بر اساس کانال ها دارم می گم...

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                            کاملا مخالف هستم

یورو دلار 3254 فروش

هدف 3200

استاپ 3275

شواهد

روزانه کندل برگشتی در حد بالایی کانال

یک ساعته سنتر کانال یک دوره + فیبو 38%

منتظر نظر شما هستم !

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                              کاملا مخالف هستم

بفرمایید این هم از بای

و در مورد اون استیتمنت دختر 11 ساله ، فوق العاده استیتمنت مبتدیانه ای هست هیچ وقت فکر نکنید با منطق گرفته شده خیلی از معاملات با لات 0.1 فقط در 2 یا 5 پیپ سود بسته شده در نتیجه 100% ریسک به ریوارد پایینی دارد

به دنبال ترید کردن حرفه ای با اصول باشید نه اینکه فقط آخر یک استیتمنت را ببینید که سود داده بگید به به عجب استیتمنتی

این جا دور هم جمع شدیم که با اصول ترید کنیم که دائمی باشه نه مقطعی

من همین الان بگم بعد کسی نگه چرا نگفتی این نوع ترید مارتینگلی و امید به بازگشت قیمت منسوخ شده است و آخر و عاقبت ندارد ....

کانال ها فوق العاده هستند من همیشه استفاده خواهم کرد

ولی تورو خدا با استاپ لاس کار کنید سودتون بیشتر میشه مطمئن باشید سلامتی خودتونو با 4 5 روز معامله باز تو ضرر به خطر نندازید اعصاب خودتونو داغون نکنید

گفتم چون اگر کسی ببینه کسی داره راه خطا می ره و نگه گناه کرده ان شا ال.. خدا هم بیشتر کمکم می کنه

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

نظر

• 1
                                ویرایش توسط amirfx_24 : https://www.traderha.com/member/4527-amirfx_24 در ساعت 12-20-2012, 04:26 PM

نظر

پردازش ...
                                X