اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سید جان فکر کنم
    خارج شدن قیمت از کانال و پول بک مجدد و در نهایت به رخ کشیدن قدرت ( تعزیز ) ...!!!!

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 12-19-2012, 09:14 PM
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• با سلام

به نظر من اعتماد وپایبندی به سیستمی که جواب خوبی داده است

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        اگر بر اساس تحلیل خود پوزیشن بگیرید که ازادید ولی اگر براساس سیگنال اصلی گرفته اید باید منتظر سیگنال تعزیز هم میشدید ! فارغ ازینها یک سوال ؟

ما در خبرتی سه تعزیز داریم و بعد از ان استاب

ورود اول با حجم 005

ورود دوم با 0.1 در 6300

ورود سوم با 02 در 6400

بنظرتون مزایا و معایب این تعزیز چی هست ؟

ایا امکان داره قیمت یکدفعه از 6200 بپره بره 6500 و بر نگرده؟ در تایم یکساعتی منظورم هست در هر چند سال چنین اتفاقی میفتد ؟
        ببخشید دیر شد.

شما بهتر میدونید که کلا روی اتفاقات غیر مترقبه ای که ممکنه در هر لحظه بیوفته نمیشه حساب کرد مثلا یک اتفاق خاص در یکی از کشورهایی که ما بر روی ارزش کار میکنیم و هیچ کس هم نمیتونه تضمین کنه که وقتی ما در سومین پوزیشن هستیم و درصد بالایی از مارجین رو درگیر کردیم به یکباره اتفاقی مثل بمب گذاری صورت نگیره و یک حرکت تند و کال مارجین حساب حادث نشه. این از معایت این به نوعی مارتینگل هست.

اما بر عکس اگر با چنین حالتی افزایش حجم پوزیشن داشته باشیم میدونیم که ساختار این بازار بر اساس حرکت و اصلاح هست پس بعد از هر حرکت درصدی اصلاح انتظار میره. بنابراین با این حجم و فواصل بین اونها با یک اصلاح 38 درصدی مجموع پرافیت ما صفر میشه و با اصلاح بیشتر از 38 درصدی با سود خوبی هم مواجه میشیم.

__________________________________________________ _________

***و اما در مورد اخرین قسمت از سوال شما که به رنگ قرمز برجسته شده جسارتا باید عرض کنم بعد از عمری زحمت و هزینه کردن پس انداز اگر اون تاریخ و ساعتی که هر چند سال یکبار اتفاق می افتد دقیقا نسیب ما شد که همه چیز بر باد رفته!!! بنابراین در این بازار یک اشتباه ممکن است اخرین شانس تریدر برای ادامه دادن را از بین ببرد.
        __________________________________________________ _______________________

سپاس
        ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 12-19-2012, 09:19 PM

نظر

• ==================
          وضعیت پوزیشن ها تا این لحظه

http://www.pcmupload.com/di-B17C.png

نظر

• با سلام :

1-بنظر بنده ایشان بدلیل مسابقه و با احتساب اینکه اگر با ضرر خارج میشدند شاید جبران کردن ضرر سخت میشد .بر اساس وجود یک رزیستنس قوی در 1.309 .اینگونه عمل کردند .ولی اگر حساب ریل بود اینگونه پوزیشنها بدور از رفتار تریدر حرفه ای(مدیریت سرمایه) است .

با اینهمه اگر اینگونه پوزیشنها تکرار شوند حضور ایشان در ادامه مسابقه هم خیلی مطمئن نیست.(با علم عدم اطلاع دقیق بنده از روشهای تعزیر)

2- پوزیشن های امروز -که امکان بدست اوردن سود بیشتر بود !
            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5939451731.jpg
            متشکرم
            ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 12-19-2012, 10:28 PM
            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• بسته شد با سی پیپ سود

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین نمایش پست ها
                با سلام

به نظر من اعتماد وپایبندی به سیستمی که جواب خوبی داده است
                افرین و قدرت کنترل ذهنی !

منهم هدفم رسیدن بچه ها به چنین روحیه ای هست ! که در مقابل هزاران نفر ترید کنند و به سود برسند ! اگر به این مرحله رسیدید مطمئن باشید یک تریدر حرفه ای هستید !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                  بسته شد با سی پیپ سود
                  بفکرت بودم کارت عالی بود محمد !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                    با سلام :

1-بنظر بنده ایشان بدلیل مسابقه و با احتساب اینکه اگر با ضرر خارج میشدند شاید جبران کردن ضرر سخت میشد .بر اساس وجود یک رزیستنس قوی در 1.309 .اینگونه عمل کردند .ولی اگر حساب ریل بود اینگونه پوزیشنها بدور از رفتار تریدر حرفه ای(مدیریت سرمایه) است .

با اینهمه اگر اینگونه پوزیشنها تکرار شوند حضور ایشان در ادامه مسابقه هم خیلی مطمئن نیست.(با علم عدم اطلاع دقیق بنده از روشهای تعزیر)

2- پوزیشن های امروز -که امکان بدست اوردن سود بیشتر بود !
                    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5939451731.jpg
                    متشکرم
                    سلام بزرگوار انگار خانم انصاف میدونسته شما چنین حرفی زدید ! ایشون گفتند که من در حساب ریل با دوبرابر پوزیشن فروش اول وارد شدم ! ولی در حساب مسابقه بعلت محدویت در پوزیشن گیری چنین امکانی برایم فراهم نیست !

اما در مورد مسئله مهمی که مطرح کردید که امکان سوداوری بیشتر هست من یک پیشنهاد بشما میدم و ان اینکه شما طبق سیگنال اصلی عمل کنید هرجا گفت پوز بگیرید شما بگیر و هرجا گفت ببندید شما هم ببندید ان کار بشما اعتماد بیشتری به پوزیشنهای که میگیرید خواهد داد!

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                      ==================
                      وضعیت پوزیشن ها تا این لحظه

http://www.pcmupload.com/di-B17C.png
                      سلام اقای دادکان

پوزیشنهای خوبی گرفتید امیدوارم هرچه زودتر نتایج پرسود انها را ببینید !

نظر

افرین و قدرت کنترل ذهنی !

منهم هدفم رسیدن بچه ها به چنین روحیه ای هست ! که در مقابل هزاران نفر ترید کنند و به سود برسند ! اگر به این مرحله رسیدید مطمئن باشید یک تریدر حرفه ای هستید !
                        مسلم جان فکر میکنم قبول داری که همه سیستم ها استاپ می خورن. اگر این دلیل خانم انصاف برای این کار تا کی میخوان به این شکل ادامه بدن .؟ فکر نمی کنید که بعضی مواقع آدم باید ضرر رو بپذیره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                          مسلم جان فکر میکنم قبول داری که همه سیستم ها استاپ می خورن. اگر این دلیل خانم انصاف برای این کار تا کی میخوان به این شکل ادامه بدن .؟ فکر نمی کنید که بعضی مواقع آدم باید ضرر رو بپذیره ؟
                          همانطوری که میدونی نیما جان سیگنال فروش دیروز استاپ داشت و همه میتونستند استفاده کنند !

اما بحثم بیشتر بر شخصیت یک تریدر حرفه ای هست ! الان شما دارید به نحوه معامله کردن یک تریدر نگاه میکنید ! واقعا خودتون جای اون بزارید !

و یک مورد انکه سیستم در طول امسال فقط دوبار شاهد رفتن پوزیشنها در ضرر بود به اندازه 200 پیپ و بعد ا ان با یک سود فوق العاده از ان خارج شدند که کمتر کسی باور میکرد !

نظر

همانطوری که میدونی نیما جان سیگنال فروش دیروز استاپ داشت و همه میتونستند استفاده کنند !

اما بحثم بیشتر بر شخصیت یک تریدر حرفه ای هست ! الان شما دارید به نحوه معامله کردن یک تریدر نگاه میکنید ! واقعا خودتون جای اون بزارید !

و یک مورد انکه سیستم در طول امسال فقط دوبار شاهد رفتن پوزیشنها در ضرر بود به اندازه 200 پیپ و بعد ا ان با یک سود فوق العاده از ان خارج شدند که کمتر کسی باور میکرد !
                            مسلم جان اینو قبول دارم و می دونم که سیستم دو روش ترید داره و هر کس بخواد می تونه از استاپ استفاده کنه. حرف من اینه که همیشه موندن تو ضرر به امید برگشت قیمت همیشه کار درست نیست.
                            اصلا اصل در این سیستم این بوده که بر اساس چیزی که می بینی ترید کن نه بر اساس چیزی که فکر میکنی. بازم میگم من چون امکان داره رو تریدم تاثیر بذاره اصلا حساب ایشون رو چک نمیکنم ولی اگر کسی از قوانین سیستم تخطی کنه و بعد از تمام شدن مراحل تعزیز باز هم در پوزیشن باقی بمونه به امید اینکه قیمت برگرده اشتباهه حتی اگر چند بار قبلا این اتفاق افتاده باشه.
                            این نظر شخصی منه و شاید اشتباه باشه.

نظر

• با درود
                              اقا مسلم پوز دیروز پوند در ضرر است و ما امروز یک پوز تعزیز باز کردیم .میخواستم بدانم تی پی و اس ال این پوز تعزیز کجاست .ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                                مسلم جان اینو قبول دارم و می دونم که سیستم دو روش ترید داره و هر کس بخواد می تونه از استاپ استفاده کنه. حرف من اینه که همیشه موندن تو ضرر به امید برگشت قیمت همیشه کار درست نیست.
                                اصلا اصل در این سیستم این بوده که بر اساس چیزی که می بینی ترید کن نه بر اساس چیزی که فکر میکنی. بازم میگم من چون امکان داره رو تریدم تاثیر بذاره اصلا حساب ایشون رو چک نمیکنم ولی اگر کسی از قوانین سیستم تخطی کنه و بعد از تمام شدن مراحل تعزیز باز هم در پوزیشن باقی بمونه به امید اینکه قیمت برگرده اشتباهه حتی اگر چند بار قبلا این اتفاق افتاده باشه.
                                این نظر شخصی منه و شاید اشتباه باشه.
                                نیما جان حرف شما درست هست و حرف ما هم درسته !

اساس کار تعزیز بر نقطه ورود صحیح هست !

کسی که نمیتواند انرا تشخیص دهد باید از استاپ استفاده کند و کسی که میتواند استاپ را ضرروری نمیداند !

من بنظرم بجای بحث بهتره نتایج تا یک ماه دنبال کنیم ببینیم چی میشه !

نظر

پردازش ...
                                X