اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام :

اگر حرکت صعودی یورو را از چند روز قبل نگاه کنیم .تقریبا هر زمان که به سقف کانال رسیده در h1 یک اصلاح انجام داده است .بنابراین میتوان انتظار داشت هم اکنون نیز اصلاح داشته باشیم .ولی این اصلاح لزوما به معنی نزول زیاد قیمت نیست .چه بسا حرکت افقی از سقف کانال به کف کانال داشته باشیم .

عموما قیمت اگر قصد تغییر روند داشته باشد کانال ابتدا افقی میشود و سپس در روز بعد نزولی میگردد.
    متشکرم
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• من در1.3290یک پوزیشن فروش گرفتم حد سود هم 1.3260درنظرگرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        من پیشنهادی دارم بدوستان و شاید بهتر بود خودم اینکار میکردم و ان اینکه شما برای فهم بهتر سیستم اول فقط با کانالها کار کنید ! بعد از ان رنج اضافه کنید و سپس فیبو اینطور خیلی زود پیشرفت میکنید ! من عجله داشتم گفتم همشونو یدفعه بگم ! واقعا اشتباه کردم
        با سلام
        مسلم جان دقیقا زدی وسط هدف یادت دیروز صبح در مورد پوند توی یاهو مسنجر چی بهتون گفتم فکر کنم بعضی از دوستان همین خطوط امروز دیروز باعث سردرگمی کرد.

نظر

من پیشنهادی دارم بدوستان و شاید بهتر بود خودم اینکار میکردم و ان اینکه شما برای فهم بهتر سیستم اول فقط با کانالها کار کنید ! بعد از ان رنج اضافه کنید و سپس فیبو اینطور خیلی زود پیشرفت میکنید ! من عجله داشتم گفتم همشونو یدفعه بگم ! واقعا اشتباه کردم
          سید جان آیا ادامه دادن تاپیک زیر رو صلاح می دونی؟

کانالهای محبت
          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
            سید جان آیا ادامه دادن تاپیک زیر رو صلاح می دونی؟

کانالهای محبت
            حمیدجان واقعا نمیتونم ! تایپیک خبرتی هروز حدود 2000 بازدید داره و خیلی از بچه ها اومیدشون به اینجاست حالا نمیدونم جریان چی هست ولی من تا جاییکه میتونم بشون کمک میکنم !

اما ادامه اون تایپیک با خودتون روی من حساب نکنید چون اصلا نمیتونم جوابگوی بچه ها باشم !

یکچیزی بهت بگم که استادم که این کانالها رو بما یاد داد وقتی خودش یچیزی میگه خبرتی چیز دیگر بحرف خبرتی گوش میده !

بهرحال من بنظرم شما الان روی خبرتی تسلط پیدا کنید بهتر هست !
            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• دوستانی که پوزیشن فروش و تعزیز داشتند در چه نقطه با سود صفر میتونند پوزیشن خودشونو ببندن؟

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5930497131.gif

نظر

• با برایند +10بستم
                  http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5930831591.gif

نظر

• نوشته اصلی توسط mdha نمایش پست ها
                    بر چه اساسی گرفتی بر چه اساسی بستی؟ فقط نگو سیگنال اصلی !

نظر

• سل سیگنال اصلی رو دیشب بستم.اون پوزیشن سل دیشب اخر وقت بود گرفتم یادم رفت بذارم تو تاپیک

نظر

• یک سوال مهم! خیلی مهم !فوق العاده مهم ! بیش از حد مهم ! هرکس جواب بده بدون شک یک فارکس کار حرفه ای هست !

چرا خانم انصاف در حساب دموی خودش همه پوزیشنای سل پوند باز گذاشته ؟

همشون رفتن توی ضرر!

در مقابل چشمه همه در مسابقه که هزاران نفر دارن حسابشو چک میکنند ؟

جوابتون برام خیلی مهمه ! خواهش میکنم جواب بدید

نظر

• من فکر میکنم چون نقطه 6300 تا 6305 مقاومت خیلی مهمی تو تایم روزانه هستو خانم انصاف مطمئنه قیمت قادر به شکست این سطح مهم نیست ...به خاطر همین پوزیشنای سل رو باز نگه داشته و حتی سل های بیشتری هم اضافه کرده... فکر میکنم اگه قیمت تا 6330 بالا میرفت تمام سل ها رو میبست ولی منتظر برگشت قیمت هست... البته دلیل دیگش هم میتونه این باشه که قیمت بعد از دور شدن از کانال روزانه خیلی فاصله زیادی گرفته و ایشون مطمئنن که قیمت بایستی برگرده داخل کانال.....

نظر

• نظر منم مثل نظر پتروسه

نظر

یک سوال مهم! خیلی مهم !فوق العاده مهم ! بیش از حد مهم ! هرکس جواب بده بدون شک یک فارکس کار حرفه ای هست !

چرا خانم انصاف در حساب دموی خودش همه پوزیشنای سل پوند باز گذاشته ؟

همشون رفتن توی ضرر!

در مقابل چشمه همه در مسابقه که هزاران نفر دارن حسابشو چک میکنند ؟

جوابتون برام خیلی مهمه ! خواهش میکنم جواب بدید

من حساب خانم انصاف رو چک نکردم تا حالا ولی فکر می کنم به خاطر شکل کانال ها و نحوه قرار گیریشون باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                                من حساب خانم انصاف رو چک نکردم تا حالا ولی فکر می کنم به خاطر شکل کانال ها و نحوه قرار گیریشون باشه
                                در تایم روزانه منظورمه

نظر

پردازش ...
                                X